معرفی سیستم ایمیل مارکتینگ میلرلایت

معرفی سیستم ایمیل مارکتینگ میلرلایت

دسته‌بندی‌ها دیجیتال مارکتینگ
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 7 دقیقه

در ادارات دولتی، سازمان‌های غیر انتفاعی، انواع صنایع و شرکت ‌های بزرگ برای بازیابی حساب ایمیل خود از میلرلایت به عنوان یک راه‌ حل نرم‌ افزاری استفاده می‌ کنند. گاهی یک شخص یا سازمان، خدمات و محصولاتی را ارائه می ‌دهد که ممکن است مشتریان آن‌ها نیاز به اطلاع‌ رسانی داشته باشند. حتی در زمانی که یک شرکت خدمت نوینی را به خدمات خود می ‌افزاید نیاز است تا این خدمت را به مشتریان خود معرفی کند. به گونه‌ا ی که اطلاع رسانی کامل درباره‌ نحوه فعالیت آن شرکت در اختیار آنان قرار بگیرد. در این زمان است که صاحبان …

در ادارات دولتی، سازمان‌های غیر انتفاعی، انواع صنایع و شرکت ‌های بزرگ برای بازیابی حساب ایمیل خود از میلرلایت به عنوان یک راه‌ حل نرم‌ افزاری استفاده می‌ کنند. گاهی یک شخص یا سازمان، خدمات و محصولاتی را ارائه می ‌دهد که ممکن است مشتریان آن‌ها نیاز به اطلاع‌ رسانی داشته باشند. حتی در زمانی که یک شرکت خدمت نوینی را به خدمات خود می ‌افزاید نیاز است تا این خدمت را به مشتریان خود معرفی کند. به گونه‌ا ی که اطلاع رسانی کامل درباره‌ نحوه فعالیت آن شرکت در اختیار آنان قرار بگیرد. در این زمان است که صاحبان این مشاغل می‌ توانند از میلرلایت کمک بگیرند.

اگر در ایران زندگی می ‌کنید و قصد دارید از میلرلایت استفاده کنید نیاز است که پرداخت ارزی داشته باشید. این نیاز شما با استفاده از کردیت کارت به صورت ویزا کارت و مستر کارت امکان پذیر است. اما در صورتی که قادر به استفاده از این نمونه‌ ها نبودید مجموعه ما به کمک شما می‌آید و می توانید از خدمات ما استفاده کنید و جهت خرید Mailerlite  اقدام نمایید. اگر هنوز درباره چگونگی استفاده از سرویس میلرلایت مزایا و موارد استفاده اطلاعات کامل ندارید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

تعریف میلرلایت

میلرلایت در تعریف ساده و کوتاه یک پلتفرم از فروشگاه‌های اینترنتی است که برای استفاده کسب و کار‌های بزرگ و کوچک بسیار مناسب است. این سرویس دارای مزایای زیادی برای کاربران خود است، مانند اشتراکات ماهیانه و سالیانه و پشتیبانی تمام وقت و بیست و چهار ساعته که از طریق ایمیل و چت صورت می‌گیرد. این امکانات ویژه علت اصلی علاقه کاربران به این پلتفرم است.

هدف اصلی سازندگان میلرلایت ساختن کمپین‌ های بازاریابی حرفه ‌ای و حتی شخصی برای استفاده مردم و شرکت‌‌ ها است. ویژگی ‌‌های اصلی این پلتفرم شامل ردیابی و گزارش تبلیغات، اتوماسیون ایمیل، مدیریت ليست مشترکین و ردیابی نتیجه می‌شود.

 

چگونگی کار با میلر لایت

در این پلتفرم خبری از تنظیمات پیچیده نیست سادگی مهم‌ترین و بهترین خصیصه آن است که با وجود پشتیبانی بیست و چهار ساعته از مشتری کامل کننده ویژگی ‌‌های مثبت یک برنامه کاربردی است. به همین علت است که کاربران به سادگی قادر‌ خواهند بود از آن استفاده کنند. در این پلتفرم با حذف روش ‌های غیر ضروری به شما این امکان داده شده است که به راحتی یک یا چندین کمپین در دنیای ایمیل مارکتینگ راه اندازی کنید. از جمله امکانات پیشرفته تعبیه شده در آن که سبب می ‌شود یک کمپین حرفه ‌ای را راه اندازی کنید، قابلیت پیگیری نتایج ایمیل ‌های قبلی خود است. همچنین امکان طراحی و تولید محتوایی با ظاهر زیبا و مدرن، مدیریت لیست مخاطبین و ایجاد صفحات پاپ آپ و سفارشی سازی وجود دارد. همگی این امکانات بدون نیاز به آموزش ‌های خاصی قابل اجرا هستند.

در کنار همه ویژگی‌‌ های بیان شده این پلتفرم دارای خصوصیاتی است که باعث می ‌شود شما دیگر برای مسائل کم اهمیتی چون تنظیمات نگران باشید. همچنین به شما این امکان را می ‌دهد که روی مسائل مهم تر و اصلی تمرکز داشته باشید. چند نمونه از این خصوصیات عبارت هستند از:

 • کمک به شرکت‌ ها برای ایجاد کمپینی با شرایط حرفه ‌ای تا بتوانند یک ایمیل برای دسترسی بهتر و اطلاع رسانی سریع به مشتریان و مخاطبان خود داشته باشند.
 • مکانیزم درگ و دراپ کردن جهت طراحی ایمیل و صفحه ‌های فرود ( لندینگ پیج ) به علاوه پاپ آپ و دیگر فرم‌ های اشتراکی. این مکانیزم تحت عنوان کشیدن و رها کردن شناخته می ‌شود.
 • در پلتفرم نقشه ‌ای تعبیه شده است که شما از طریق آن می ‌توانید اقدامات مشترکان و چگونگی تعامل آن ‌ها را مشاهده کنید. به این صورت پی می برید که واکنش گیرندگان ایمیل شما نسبت به آن چیست.
 • امکان ایجاد یک فضای مرتب و بهینه برای کار که می‌ توانید در آن بانک اطلاعات مشتریان و لیست مخاطبین خود را مدیریت و دارای سازماندهی کنید.

معرفی سیستم ایمیل مارکتینگ میلرلایت

خصوصیات میلرلایت

برعکس دیگر برنامه‌ های بازاریابی ایمیلی میلرلایت می‌ تواند یک برنامه اشتراک رایگان به همراه چندین ویژگی کارآمد ارائه دهد.

 • امکان ایجاد یک هایسگپ کوچک با مشتریانی کمتر از هزار نفر
 • قابلیت ادغام آسان با سایر برنامه‌ های بازیابی موجود در دستگاه اعم از برنامه ‌های شبکه‌ های اجتماعی شامل فیسبوک و سایر سرویس ‌های نرم افزاری MailMunch ، SquareSpace ، Zapier یا SumoMe می شود.
 • خبر‌نامه‌ های خود را به سادگی ویرایش و شخصی سازی کنید. از یک برنامه عالی و کاربردی در راستای ويرايش آسان برای ساخت یک صفحه فرود کمک بگیرد و ان برنامه میلرلایت است. ضمن آن به کاربران برای ساخت انواع قالب‌ های ایمیلی مختلف کمک می کند و آن‌‌ ها را قادر به گرفتن تست AوBمی‌ سازد و پاسخ خود را به صورت خودکار ارائه می‌ دهد.

 

نحوه‌ قیمت گذاری میلرلایت

نحوه‌ قیمت گذاری میلرلایت به طور کلی وابسته به تعداد مشترکینی که در اختیار شما هستند، است. این طرح قیمت گذاری بسیار دقیق و انعطاف پذیر می باشد. برنامه ‌های قیمت گذاری این پلتفرم به صورت کاملا دقیق از قبل ایجاد شده و دارای ایمیل نا محدود برای هر ماه و همچنین بسته پرمیوم هستند. در ادامه این مطلب قصد داریم خلاصه ‌ای از برنامه‌ های اشتراکی این پلتفرم به شما ارائه دهیم.

 • تا سقف 1000مشترک به صورت کاملا رایگان
 • تا سقف 2500مشترک در هر ماه 10دلار و در هر سال 84دلار است.
 • تا سقف 5000 مشترک با قیمت 20،دلار در ماه و 168دلار در سال است.
 • تا سقف 10000مشترک در هر ماه 35دلار و در هر سال294دلار می شود.
 • تا سقف 15000مشترک در هر ماه 50،دلار و در هر سال 420دلار می‌ باشد.
 • تا سقف 20000 مشترک به عدد 65دلار در ماه و 546،دلار در سال می‌ رسد.
 • تا سقف 25000 مشترک – دلار در هر ماه 72 6 دلار در سال است.
 • تا سقف 30000 مشترک  95 دلار در هر ماه و 798 دلار در سال است.
 • تا سقف 35000 مشترک  110 دلار در ماه  924 دلار در سال است.
 • تا سقف40000 مشترک شامل 120 دلار در هر ماه  1،008 دلار در سال می شود.
 • تا سقف45000 مشترک شامل 130 دلار در هر ماه و 1،092 دلار در سال می‌شود.
 • تا سقف50000 مشترک شمال 140 دلار در هر ماه و 1،176 دلار در سال می ‌‌شود. 

معرفی سیستم ایمیل مارکتینگ میلرلایت

چگونگی ساخت انواع کمپین با ویرایشگر

هنگام استفاده از میلر‌لایت به هیچ دانش و کدنویسی احتیاج ندارید. به طور کلی تنها لازم است با جا به جا کردن موس روی صفحه، آیتم‌ها را حرکت دهید و از آن ‌ها استفاده کنید. می ‌توانید از تصاویر، ویدئو، تیتر با رنگ متفاوت، لینک دکمه دار، تایمر، آیکون، پست ‌های اینستاگرام، نقشه گوگل، تویتر و فیسبوک استفاده کنید. شما در ویرایشگر پیشرفته میلر‌لایت امکان استفاده از HTML‌ را نیز دارید. اگر بتوانید زبان HTML را بشناسید قادر خواهید بود یک ساختار HTML را بسازید. برای استفاده از این قالب تنها لازم است که قالب های ایمیل را در حالت استاندارد قرار دهید تا صفحه نمایش به خوبی دیده شوند. به طور کلی با استفاده از سیستم میلرلایت می ‌‌توانید هر نوع ایمیلی را بسازید و ارسال کنید.

ساخت ساخت گروه‌های کاربری

برای اینکه ایمیل ‌های دریافتی از سایت را در میلر‌لایت مدیریت کنید یک امکان بسیار مفید فراهم شده‌ است. در این امکان شما می ‌توانید انواع گروه ‌های کاربری در دسته ‌بندی ‌های مختلف را بسازید. این گروه ‌ها می ‌تواند شامل گرو ه‌هایی برای کاربران تازه عضو شده یا افرادی که خرید موفق داشته ‌اند، باشد. در کنار آن هر دسته از افرادی که مد نظر شما باشند می ‌توانند یک دسته مخصوص به خود داشته باشند. سپس می ‌توانید در بخش دسته‌ بندی‌ های سایت، تنظیم کنید که هر یک از ایمیل‌ ها در کدام گروه قرار بگیرند. شما می ‌توانید به گونه ‌ای مدیریت کنید که افراد تازه عضو شده یا به صورتی دستی  یا به صورت خودکار عضو گروه ‌های مختلف شوند.

ساخت اتوماسیون

یکی دیگر از بخش ‌های کاربردی میلرلایت بخش اتوماسیون است. با استفاده از قابلیت اتوماسیون شما می ‌توانید ایمیل ‌ها را به صورت خودکار، هوشمند و برنامه‌ ریزی شده ارسال نمایید. این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید تنظیم کنید که اگر کاربر محصول خاصی را خریداری کرد، یک ایمیل برای پیشنهاد محصولی مرتبط برای وی ارسال شود.

زمانی که صورتی که فرد محصولی را می خرد، در گروه‌ های مربوطه عضو شود و یا از بعضی از گروه‌ ها حذف شود. 

جمع بندی  

برای همه افرادی که جهت اطلاع رسانی و مدیریت تبلیغات خود نزد کاربرانشان به یک سیستم پیشرفته احتیاج دارند میلر‌لایت یک کمک بزرگ است که در این مطلب به بررسی چند و چون و چگونگی استفاده از آن پرداختیم. با استفاده از ساز و کار پيشرفته میلرلایت قادر خواهید بود، مشتریان بیشتری را به خود جلب کنید و مشتریان خود را به صورت دائمی حفظ کنید. برای مشورت و راهنمایی برای استفاده از این سرویس میتوانید روی تیم فعال شده حساب کنید.

4.7/5 - (7 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • لعیا 2 سال پیش

  عالی بود سپاس

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید