طراحی سایت
بهترین خدمات طراحی سایت

طراحی سایت همراه با پشتیبانی حرفه ای

همراه شما هستم تا انتهای طراحی سایت و سئو سایت

اگه تا حالا برای راه اندازی و طراحی سایتتون اقدام نکردید بهتره زودتر دست بکار بشید چون ممکنه از برند های رقیب عقب بیفتید.خوشبختانه سامانه فعال شده تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی سایت داره ، این تیم فوق العاده از متخصص های جوان و کاربلد تشکیل شده که سایتی مناسب با حوضه فعالیت شما طراحی میکنند

اصلا نگران هزینه ها نباشید تیم ما با قیمتی مقرون به صرفه و منصفانه بهترین سایت ممکن و برای شما طراحی میکنه

حال که با گسترش کسب‌وکار، وب‌سایت ما در سئو به بن‌بست رسیده است و نیاز به سفارش‌سازی پیدا می‌کند قابل قبول نیست که طراحی آن را ساده بگیریم.
طراحی سایت حرفه ای هنری است که نیاز به تخصص دارد. به احتمال زیاد با صرف وقت و شناخت قابلیت‌های یک وب‌سایت حرفه‌ای به نتیجه‌ی مطلوبی که انتظار داریم نرسیم و فقط زمان از دست می‌رود.

وقتی طراحی سایت حرفه ای را به یک تیم متخصص می‌سپارید مطمئن هستید که وب‌سایت شما:
• قالبی هماهنگ با برند و فضای کسب‌وکار شما دارد.
• زبان‌های داینامیک که در طراحی به‌کار می‌روند در تناسب با زبان HTML است.
• ریسپانسیو است.
• سرعت خوبی هنگام بارگیری توسط کاربر دارد.
• UX و UI بهینه‌تری دارد.

مزیتی که سامانه فعال شده برای طراحی وب سایت حرفه ای شما دارد متخصص بودن آن در عملیات سئو است. با این سامانه دیگر نگران سئو در وب‌سایت خود نیستید. فعال شده امکانات خود را در زمینه‌ی سئو به‌خوبی در طراحی وب سایت حرفه ای استفاده می‌کند.

بهینه شدن برای موتورهای جستجو فرآیندی رایگان و دائمی است که منجر به ترافیک برای وب‌سایت ما در درازمدت می‌شود. برای این بهینه‌سازی لازم است که اصولی را رعایت کنیم. همچنین با ابزارهای آنالیز مختلف برنامه‌های خود را در فرآیند سئو اگر لازم است تغییر دهیم

با طراحی سایت حرفه ای در سئو به بن‌بست نمی‌رسید

برای توسعه‌ی کسب‌وکار واکنش دادن به رفتار کاربرانی که از سایت شما دیدن می‌کنند اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. با طراحی‌های ساده و یا آماده نمی‌توان به این رفتارها واکنش مناسب نشان داد. بلکه لازم است به‌صورت تخصصی به آن پرداخته شود.

رضایت کاربران در مسیر سئو لازم است و طراحی سایت حرفه ای هم در همین راستا است. با کمک گرفتن از خدمات سامانه فعال شده در زمینه‌ی بهینه‌سازی وب‌سایت در این طراحی به هدف خود می‌رسید. همه‌ی ویژگی‌هایی که برای یک وب‌سایت حرفه‌ای بیان می‌شود در مسیر سئو است.
حال که به مرحله‌ی توسعه در کسب‌وکار خود رسیده‌اید بهتر است دست به طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای بزنید تا از نظر اعتبار در نتایج گوگل به بن‌بست نرسید.

با طراحی سایت حرفه ای در سئو به بن‌بست نمی‌رسید

برای توسعه‌ی کسب‌وکار واکنش دادن به رفتار کاربرانی که از سایت شما دیدن می‌کنند اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. با طراحی‌های ساده و یا آماده نمی‌توان به این رفتارها واکنش مناسب نشان داد. بلکه لازم است به‌صورت تخصصی به آن پرداخته شود.

رضایت کاربران در مسیر سئو لازم است و طراحی سایت حرفه ای هم در همین راستا است. با کمک گرفتن از خدمات سامانه فعال شده در زمینه‌ی بهینه‌سازی وب‌سایت در این طراحی به هدف خود می‌رسید. همه‌ی ویژگی‌هایی که برای یک وب‌سایت حرفه‌ای بیان می‌شود در مسیر سئو است.
حال که به مرحله‌ی توسعه در کسب‌وکار خود رسیده‌اید بهتر است دست به طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای بزنید تا از نظر اعتبار در نتایج گوگل به بن‌بست نرسید.

مقالات جدید
آپتایم سرور
24 فروردین

وقتی که می خواهید به اینترنت متصل شوید و به یک وب سایت دسترسی پیدا کنید، معمولاً به طور ناخودآگاه انتظار دارید که به سرعت و بدون هیچ مشکلی به آن دسترسی...

مقالات آموزشی 0  دیدگاه
تأیید سایت در گوگل ادسنس
23 فروردین

شرایط تأیید سایت در گوگل ادسنس در ایران شرایط دشواری است؛ به همین دلیل، بسیاری این کار را به متخصصین توانمند این حوزه می سپارند. تولید محتوای جذاب و یونیک یکی از...

مقالات آموزشی 0  دیدگاه
دلایل اصلی کاهش ترافیک سایت
23 فروردین

دلایل اصلی کاهش ترافیک سایت را چنانچه بشناسید، متوجه خواهید شد که باید سایت خود را به سئوکاری ماهر و متخصص بسپارید که از بروز چنین مشکلاتی در ابتدای کار جلوگیری کند....

مقالات آموزشی 0  دیدگاه
هزینه طراحی سایت
23 فروردین

طراحی یک وب سایت، همیشه به عنوان یکی از مهم ترین و حیاتی ترین قسمت های یک کسب و کار در دنیای دیجیتال در نظر گرفته می شود. با این حال، یکی...

مقالات آموزشی 0  دیدگاه
ضعف ها و معایب وردپرس
23 فروردین

ما بزرگترین ضعف ها و معایب وردپرس را به شما معرفی می کنیم تا شناخت بیشتری از این سیستم کسب کنید. وردپرس علاوه بر مزیت های بیشماری که دارد با معایبی هم...

مقالات آموزشی 0  دیدگاه
23 فروردین

طراحی سایت یکی از مهم ترین حوزه های مربوط به وب است. این طراحی به بخش ظاهری سایت محدود نیست؛ زیرا هر دو بخش بک اند و فرانت اند نیاز به طراحی...

مقالات آموزشی 0  دیدگاه
سوالات متداول

بازخورد گرفتن از مخاطب در طراحی سایت حرفه ای اهمیت بارزی پیدا می‌کند. استفاده از صفحات Landing Page برای بازخوردهای حساس گزینه‌ی مناسبی است. سامانه فعال شده طراحی Landing Page را در خدمات خود دارد.

قالبی که برای وب‌سایت حرفه‌ای خود استفاده می‌کنیم باید برندینگ فعالیت‌های ما را انعکاس دهد. برای طراحی این قالب شناخت کامل برند کسب‌وکار شما خیلی مهم است. اگر این شناخت حاصل نشود نتیجه‌ی کار فرقی با قالب‌های آماده ندارد. برند ما در بستر اینترنت برند آشنایی شده است و برای همین نیاز به یک محیط مخصوص برای عرضه‌ی محصول و خدمات داریم. در محیط وب‌سایت حرفه‌ای می‌خواهیم کاربران زیادی را میزبانی کنیم. بنابراین شناخت پرسونا و مخاطبی که از وب‌سایت ما دیدن می‌کند مهم است. ما با توجه به سلایق، علایق و زبان کاربر فضای کسب‌وکار خود را می‌چینیم. استفاده از رنگ‌های مناسب در این مرحله نیاز به روانشناسی دارد. حال که می‌خواهیم در سئو عقب نمانیم پرداختن به جزییات در ارتباط با کاربر اهمیت دارد. قالب وب‌سایت حرفه‌ای فضای کسب‌وکار ما را به‌شکل مطلوبی انعکاس می‌دهد و پاسخگویی در آن رضایت کاربران را به‌دست می‌آورد. کسب رضایت بخشی از مسیر سئو است و علاوه‌بر آنکه موتور جستجو را برای دادن اعتبار به وب‌سایت ما قانع می‌کند به‌نوعی تبلیغ برای برند ما هم به‌حساب می‌آید.

زبان‌های مختلفی برای برنامه‌نویسی وب‌سایت وجود دارد. زبان پایه برای طراحی یک سایت HTML است. زبان‌های دیگر بیشتر حالت داینامیک و جلوه‌های ویژه به وب‌سایت ما اضافه می‌کنند. دیدن قابلیت‌های مختلف زبان‌های داینامیک شاید باعث شود که ترغیب بیشتری به آنها نشان دهیم و فضای کسب‌وکار خود را پرزرق‌وبرق کنیم. اما این زیاده‌روی شاید تأثیر چندانی روی سئو نگذارد اگر همگام با کدهای HTML پیش نرود. شما با یک محیط رنگارنگ کاربران زیادی را راضی می‌کنید اما همین کاربران از طریق موتورهای جستجو به وب‌سایت شما وارد شده‌اند. برای ربات‌های گوگل، بینگ یا یاهو کدهای HTML زبان گفتگو است و آنها را خزش و ایندکس می‌کنند. زبان‌های داینامیک فقط برای کاربران قابل فهم است و آنها را راضی می‌کند. در طراحی وب‌سایت حرفه‌ای فراموش نشود که تگ Alt می‌تواند زبان‌های دیگر را به HTML وصل کند. این تگ به موتورهای جستجو معنا و مفهوم جلوه‌های ویژه یا عناصر گرافیکی را می‌فهماند. در هر حال توصیه می‌شود که تناسب در استفاده از زبان‌های مختلف را رعایت کنیم و آنها را هماهنگ با هم به‌کار ببریم. این هماهنگی باعث ایجاد ترافیک بیشتر، ایندکس بهتر و در آخر رضایت کاربر می‌شود؛ آرایش مناسب کدهای مختلف باغث تعادل ما در سئو می‌شود.

صفحات اینترنتی در دستگاه‌های مختلف دیجیتالی به‌نمایش درمی‌آیند. هر یک از این دستگاه‌های کامپیوتر، موبایل یا تبلت صفحه‌ی نمایش با ابعاد و رزولوشن مخصوص دارند. در طراحی وب سایت حرفه ای توجه به ریسپانسیو بودن طرح اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. شروع فعالیت ما در تعامل با کاربران با نمایش صحیح شروع می‌شود. وقتی وب‌سایت ما ریسپانسیو و هوشمند عمل می‌کند برای صفحات نمایش مختلف منعطف است. علاوه‌بر طراحی ریسپانسیو برای وب‌سایت حرفه‌ای خود، می‌توانیم از امکان AMP گوگل هم استفاده کنیم. AMP صفحات ما را برای گوشی هوشمند بهینه می‌کند. با استفاده از این ابزار دیگر لازم نیست کاربر صفحه‌ی ما را در جهات مختلف اسکرول کند و با زوم کردن روی آن حوصله‌اش سربرود.

URL آدرس محتوای ما در بستر اینترنت است. این آدرس‌دهی نباید کاربر را گمراه کند. بنابراین در آن نشانی کاملی از صفحه‌ی خود را قرار می‌دهیم. استفاده از کلمه‌ی کانونی که صفحه برای آن ایندکس می‌شود در آدرس‌دهی مهم است

عصر دیجیتال با مفهوم سرعت شناخته می‌شود. محتواهای خود را سئو می‌کنیم، عناصر جذاب را به آن اضافه می‌کنیم و در صفحه‌ی نتایج موتور جستجویی مثل گوگل آن را در معرض نمایش قرار می‌دهیم. با کلیک کردن کاربر روی صفحه‌ی ما لازم است واکنش خود را خیلی سریع نشان دهیم. برای نمایش سریع وب‌سایت حرفه‌ای باید حجم بهینه‌ای از عناصر مختلف را استفاده کنیم. سرعت بارگیری محتوا را نباید کاملاً فدای جذابیت آن کنیم. این جذابیت بدون نمایش بیهوده است. از عناصری که به محتوا جذابیت می‌دهند تصاویر هستند. تصویر در فرمت‌ها و حجم‌های مختلف وجود دارد. وقتی محتوای ما بارگیری می‌شود شاید زمان زیادی برای بالا آمدن تصاویر صرف شود. آیا یکباره بالا آمدن تصاویر لازم است؟ مسلماً جواب به این مسئله خیر است. ما می‌توانیم از قابلیت Lazy Load برای وب‌سایت‌های حرفه‌ای خود استفاده کنیم تا همگام با اسکرول مخاطب، بارگیری تصاویر را جلو ببریم تا نمایش با سرعت مطلوب را برای ادامه‌ی مسیر در سئو به‌دست آوریم. برای بهبود سرعت در وب‌سایت‌های حرفه‌ای ابزارهای مختلفی وجود دارد که یکی از آنها CDN است. CDN شبکه‌ای از هاست‌ها است که محتواهای ما را در بین آنها به اشتراک می‌گذارد. با قابلیت اشتراک‌گذاری در شبکه‌ی CDN دیگر نیازی نیست که برای کاربران پراکنده در نقاط مختلف دنیا هاست با پنهای باندی که شاید تا پنجاه درصد آن هم استفاده نشود تهیه کنیم. کش (Cache) کردن قابلیتی است که ابزارهای افزایش سرعت وب‌سایت از جمله CDN از آن استفاده می‌کنند. کش کردن ذخیره‌ی وب‌سایت‌ها در قالب کدهای HTML معادل است؛ در اینجا اهمیت تناسب استفاده از کدهای مختلف معلوم می‌شود. این قابلیت در ساختار مرورگرها هم وجود دارد.

حال که قصد داریم کسب‌وکار خود را توسعه دهیم بررسی تجربه‌ای که کاربران در طی ‌سال‌های فعالیت وب‌سایت ما داشته‌اند لازم است. با این بررسی به نتایج خوبی در بهینه‌سازی UX و UI برای طراحی وب‌ سایت حرفه ای می‌رسیم. برای طرح حرفه‌ای که برای وب‌سایت خود تهیه می‌کنیم به‌نوعی به رفتارهای کاربران در محیط کسب‌وکار ما واکنش بیشتری نشان می‌دهیم. برخورد مناسب با این رفتارها از عواملی است که در مرحله‌ی پیشرفته روی سئو تأثیر دارد.

با آمدن کاربر به وب‌سایت ما، مخصوصاً هنگامی که در صفحه‌ی اصلی فرود می‌آید، باید در فضای آن که نقش یک مغازه یا دفتر را بازی می‌کند به‌خوبی بتواند گردش کند. با یک Navigation خوب کاربر به بخش‌های مختلف یک وب‌سایت حرفه‌ای دسترسی دارد.