طراحی سایت شرکتی

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی طراحی سایت
11نظر4.14

طراحی سایت شرکتی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که به نوعی ظاهر شرکت شما محسوب خواهد شد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که این کار را به تیمی ماهر و با تجربه بسپارید. وب سایت سامانه فعال شده می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. کارشناسان این تیم قادر هستند تا وب سایتی بی نظیر را برای شما طراحی کنند.

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط تیم سامانه فعال شده از نظر سئو بهینه بوده و در رتبه بندی گوگل، رتبه بالایی را به خود اختصاص خواهند داد. سرعت بارگذاری بالای این وب سایت ها سبب شده تا کاربران از گشت و گذار در آن ها خسته نشوند. برای سفارش طراحی سایت شرکتی همین حالا اقدام کرده و از امتیاز مشاوره رایگان با بهترین کارشناسان ما بهره مند شوید.

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

هميشه برای گسترش كسب و كار ها بايد حوزه های مختلفی را انتخاب كرد، قطعا شما اگر شركت داريد و قطعا می خواهيد بر سر زبان ها بيفتيد برای خدمات خود، بايد طراحی سايت شركتی انجام دهيد.

داشتن شعبه شركت يكی از مهمترين موضوعات است كه افراد بايد به آن توجه كنند و با داشتن شعبه ای مختصر، داشتن يك سايت هم در روند و فعاليت های شما بی تاثير نخواهد بود، به اين دليل كه اگر شما در چند زمينه پيشگام باشيد به راحتی می توانيد با طراحی سايت شركتی، خود را به افرادی كه هنوز با شما و شركت شما آشنا نشده اند معرفی كنيد.

قطعا با بارگزاری كردن رزومه عالی‌ شركت در سايت می توانيد به راحتی مشتريان زيادی را پيدا كنيد، داشتن برند مناسب برای شركت و خدمات عالی‌ و سريع كافی است كه نام شما هميشه در ذهن كاربران و مشتريان شما باقی بماند و قطعا از خدمات و… شركت شما برای ديگر افراد ها صحبت خواهند كرد.

سامانه فعال شده طراحی سايت شركتی را به نحوه ایی انجام می دهند كه از نظر رابطه كاربری و اصول اوليه سئو و داشتن امنيت بسيار بالا، كيفيت مطلوبی داشته باشد.( راه اندازی كسب و كار امروزه در فضای وب بسيار سخت شده است و قطعا با مشورت ها و آموزش و خدمات درست و صحيح می توانيد در اين حوزه به صورت عالی كار كنيد، سايت سامانه فعال شده به شما در تمامی زمينه ها كمك خواهد و خدماتی را هم ارائه خواهد داد)

مزایا طراحی سایت شرکتی:

طراحی‌ سايت شركتی‌انواع و اقسام مزيت های شخصی خود را دارد كه با بررسی آن ها سريعا سايت خود را ابداع خواهيد كرد، توجه داشته باشيد كه در رابطه با مزيت های سايت شركتی بايد تمامی موارد اصلی را روی سايت پياده كرده تا بتوانيد از مزيت های آن ها بهره مند شويد:

 • به صرفه بودن: طراحی سايت شركتی بهترين كاری است كه شما در وقفه های زمانی كم با هزينه های نسبتا كم می توانيد انجام دهيد، برای درك بهتر شما از اين موضوع بهتر است كه مثالی را عنوان كنيم. شما برای اجاره يك مكان تجاری برای ادامه فعاليت خود بايد هزينه های بسياری زيادی را بپردازيد كه لازمه فعاليت های شركتی است، ولی برای تبليغات گسترده ی شركت خود به راحتی با هزينه كمتر از 10 ميليون تومان می توانيد طراحی سايت را انجام دهيد.
 • تبليغات برنديگ شركت خود: شما با طراحی سايت به راحتی می توانيد تبليغاتی با طيف وسيعی را انجام دهيد، اگر بخش های قبلی را به خوبی مطالعه كرده باشيد متوجه شده ايد كه امروزه تمامی دنيا با سرچ كردن نياز خود در اينترنت به راحتی می توانند بهترين شركت را با توجه به خدمات آن ها انتخاب كنند، اگر شما در حوزه های بسيار حساس  مهم فعاليت می كنيد با طراحی سايت منحصر به فرد خود می‌ توانيد شركت خود را به تمامی مردم ايران معرفی كنيد، بارگزاری كردن رزومه شركت و پروژه هایی كه تا كنون انجام داده ايد از عوامل بسيار مهمی است كه بايد در سايت رعايت شود، قطعا با اين روش می توانيد مشتريان بسيار زيادی را به سمت شركت خود سوق دهيد.
 • دسترسی آسان و البته بارگزاری اخبار شركت: اگر شما بخواهيد قوانين جديدی را در سايت خود اعمال كنيد لازم است كه جلسه ایی با تعداد نفرات بالا برگزار كرده و با تريبون قوانين جديد را اعلامه كنيد، در صورتی كه می توانيد در سايت خود در بخش اخبار متن تنظيم شده را وارد كرده و البته كه تمامی كاركنان شما آن را بخوانند، علاوه بر آن اگر هيئت مديره جديدی انتخاب شد و يا افرادی بركنار شدند می‌ توانيد آن را در سايت اعلام كنيد تا تمامی كاركنان از اين موضوعات خبر دار شوند.
 • رزرو كردن خدمات شما: هدف از طراحی سايت شركتی علاوه بر تبليغات گسترده، فروش خدمات شما است. با طراحی بخش هایی برا‌ی رزرو خدمات می‌ توانيد از قبل خدمات خود را به راحتی به فروش برسانيد، البته كه توضيحات مختصر در رابطه با خدمات شما  در سايت يكی‌ از نكات مثبت خواهد بود.

 

مواردی كه بايد در سايت رعايت شود:

طراحی سايت شركتی با  طراحی سايت های ديگر تفاوت های خاصی دارند كه اين نوع از تفاوت ها باعث زبيا جلوه دادن سايت خواهند شد، در اين بخش به صورت كلی تمامی موارد را برای شما عنوان كرده و نكات بسيار مهمی را هم شرح خواهيم داد:

 • طراحی گرافيكی عالی: هميشه يكی از مهمترين عوامل كه تفاوت ها را در انواع سايت ها رغم می زند، طراحی عالی گرافيكی خواهد بود. داشتن فضای بسيار دلنشيت و عالی سبب شده كه كاربر ترويج به سرچ كردن برند نام شما شود.
 • انتخاب قالب مناسب برای سايت: اگر سايت انتخابی شما اختصاصی باشد كه بايد قالب های خاصی را كد نويسی كرده و آن ها را بارگزاری كنيد ولی اگر طراحی سايت شركتی شما بر پايه وردپرس باشد به راحتی می توانيد قالب های متنوعی را انتخاب كرده و آن ها را اعمال كنيد، قالب مد نظر شما بايد تمامی بخش های منحصر به فرد را داشته باشد و از نطر گرافيكی و نوع رنگ ها باعث زدگی كاربر نشود.
 • طراحی رابط كاربری مناسب: داشتن فضایی برای كابران و البته طراحی ui & ux يكی از مسائل مهم در سايت است، در سئو سايت هم اين مورد به طرز عجيبی بايد رعايت شود به اين دليل كه كاربر در صورت ناراضی بودن از فضای وبسايت شما ؛ سريعا صفحه مربوطه را می بندد.( با اين روند سئوی سايت شما به قدری ضعيف خواهد شد كه شايد ديگر فروش نخواهيد داشت در رابطه با محصولاتتان)
 • انتخاب دامنه و برند مناسب برای سايت خود: دامنه سايت و يا نشانی آدرس اينترنتی سايت شما بايد مرتبط با حوزه ایی باشد كه شما بر روی آن كار می كنيد، و البته كه برند شركت شما بايد به صورت ويژه( به شكل لگو زيبا) به مشتريانی كه وارد سايت می شوند نشان داده شود.
 • بخش های سايت خود را انتخاب كنيد: شركت شما اگر چندين بخش داشته باشيد بهتر است آن ها را در سايت خود به خوبی اعمال كنيد، به عنوان مثال اگر شما چندين بخش از خدمات خود را در سايت بارگزاری كنيد كاربر از اهميت و قدرت شركت شما اطمينان حاصل خواهد كرد، داشتن بخش هایی همانند ( درباره ما) و… سبب شده كه كارفرما به صورت حضوری به شركت شما مراجعه كند و  ادامه فرايند كاری در محل شركت برگزاری شود.
 • داشتن گالری و تصاوير متحرك از محيط كاری شركت: اگر شما خود را به جای كاربران و مشتريانی كه وارد سايت می شوند بگزاريد، متوجه آن هستيد كه در ابتدا كسب اعتماد كاربر بسيار مهم است، با داشتن بخش مجزایی برای تصاوير و گالری محيط كاری شركت می توانيد حقيقی بودن شركت خود را به كارفرمايان اثبات كنيد.
 • داشتن شعار مناسب برای شركت: در تمامی شركت های موفق دنيا و ايران، هميشه شعار های خاصی را در سايت خود و صفحه اصلی عنوان می‌ كنند و شما با عنوان كردن شعار مناسب با حوزه كاری‌ خود به راحتی‌ می توانيد نظرات را جلب كنيد.

آيا راه آسان تری برای طراحی سايت شركتی وجود دارد؟

قطعا بله ، سامانه فعال شده به صورت تخصصی در زمينه طراحی سايت شركتی خدمات را برای شما ارائه خواهد داد و البته كه با نمونه كار های بسيار قدرتمند اعتماد شما را جلب خواهد كرد. صرفه جویی در زمان يكی از موضوعاتی  مهم در سامانه فعال شده می باشد، شما با سپردن طراحی سايت شركتی خود به تيم طراحان وبسايت ما در اسرع وقت می توانيد سايتی با حداقل امكان با فضای رابط كاربری عالی تحويل بگيرد.

( توجه داشته باشيد كه پيش زمينه های سئوی سايت شما هم به نحو احسن انجام داده خواهد شد در صورتی كه هيچ يك سايت های ايرانی اين مورد را تضمين نمی كنند)

طراحی سایت شرکتی

خدمات سامانه فعال شده برای طراحی سايت شركتی:

سامانه فعال شده با طيف گسترده ایی از خدمات برای طراحی سايت شركتی از كارفرمايان استقبال می كنند كه ما فقط و فقط برخی از آن ها را بيان خواهيم كرد، توجه داشته باشيد كه اگر شكی درباره خدمات داشتيد می توانيد از تيم پشتيبان آن را مطرح كنيد، خدمات سامانه فعال شده عبارت اند از :

 • سئو و بهينه ساز‌ی ابتدایی سايت: سئو در واقع شانس ديده شدن سايت شما را در گوگل و نتايح برتر امكان می سازد، بهتر است بدانيد كه سايت شما بدون هيچ يك از سئوی محلی و سئوی داخلی و… ديده نخواهد شد و قطعا اگر كاربری هم وارد سايت شما نشود فروشی هم نخواهيد داشت، پس بهتر است كه به اين مورد توجه داشته باشيد.( سامانه فعال شده طراحی سايت شركتی را بر اساس و اصول اوليه سئو ابداع خواهد كرد؛ كه در ادامه راه سئو برای شما هموار باشد)
 • طراحی سايت بدون هيچ نقض فنی: داشتن نقض فنی برای سايت يك امتياز منفی بسيار بزرگ لحاز می شود، داشتن نقض فنی علاوه بر آزردن كارفرمايان و كاربرانی كه وارد سايت می شوند، در روند سئوی سايت هم تاثير بسيار بزرگی می گذارد به صورتی‌ كه ديگر شما برای رفع آن ها بايد اشخاص متخصص را استخدام كنيد، سايت ما( سامانه فعال شده ) طراحی سايت را بدون هيچ يك مشكل به شما تحويل خواهد داد،‌ نداشتن نقض فنی برای سايت تضمين شده از طرف تيم ما خواهد بود.
 • طراحی سايت اختصاصی : توجه داشته باشيد كه فقط طراحی سايت شركتی بر روی سايت های وردپرسی انجام نمی شود بلكه در زمينه های سايت های اختصاصی ‌هم سامانه فعال شده خدماتی را برای شما ارائه خواهد داد، توجه داشته باشيد كه در طراحی سايت اختصاصی تمامی قالب ها و بخش های منحصر به فرد به راحتی و بلكه در بازه زمانی كمی طولانی تر اجرا خواهد شد و به همين امر نام آن طراحی سايت اختصاصی است.
 • بهينه كردن سرعت سايت: داشتن سرعت بسيار بالا برای يك سايت يكی از خدماتی است كه به صورت تخصصی هم توسط سايت ما انجام می شود، سرعت سايت در تمامی زمينه ها همچون سئو تاثير بسيار خوبی خواهد گذاشت، توجه داشته باشيد كه به راحتی می توانيد در كمترين زمان ممكن سرعت سايت را ارتقا دهيد ولی با با سپردن آن به تيم تخصصی سامانه فعال شده.
 • پشتيبانی همه ساعته: با توجه به طراحی سايت شركتی صد در صد سوالاتی برای شما پيش خواهد آمد و قطعا با توجه به تخصصی بودن آن ها بهتر است كه در پشتيبانی آن ها را عنوان كنيد، سامانه فعال شده بر خلاف برخی از سايت های بزرگ ايران پشتيبانی سريع و قدرتمند را در اختيار شما خواهد گذاشت و قطعا كه شما می توانيد به راحتی درخواست خود را ثبت كنيد. ( در صورت بروز مشكلاتی‌ و البته تمايل داشتن به تغيير ظاهر سايت شما می‌ توانيد اقدام كنيد و پس از ثبت درخواست، به پروژه شما در كمترين زمان ممكن رسيدگی هایی خواهد شد)
 • فعال كردن قابليت موبايل: داشتن قابليت موبايل برای يك ساعت يك ويژگی و به عبارتی يك امتياز مهم برای شما محسوب خواهد شد، به اين دليل كه روزانه بيشترين سرچ ها در گوگل توسط دستگاه های موبايل انجام خواهد شد برخلاف دسكتاپ ها و قطعا اگر شما بخش موبايل را برای كاربران طراحی كنيد، از بازخورد های خوبی برخوردار خواهيد شد.

نتيجه: طراحی سايت شركتی امری مهم در راستای فعاليت چند ساله شما خواهد بود، پس از بازه زمانی مشخص كاری حال نوبت آن فرا رسيده است كه سراغ شروع كسب و كار در فضای وب را آغاز كنيد، برای عملی كردن اين مورد به تيم و خدمات ارزنده ایی نياز خواهيد داشت كه سامانه فعال شده تمامی اين موارد را در اختيار شما خواهد گذاشت، اگر شما قصد اين كار را داريد هرچه سريعا درخواست خود را ثبت كنيد.

4.6/5 - (29 امتیاز)

مشخصات کلی

دامنه⭐️

ثبت دامنه با پسوند .ir و .Com به صورت رایگان

بهینه سازی سرعت سایت

افزایش سرعت لود وب سایت شما به صورت تضمینی

گواهی امنیتی

SSL Certificate و HTTPS

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا با تعداد محدود

طراحی ریسپانسیو

طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو

امنیت ❌

تضمین امنیت وب سایت

زیرساخت سئو

فراهم کردن بهترین کیفیت سئو

گفتگوی آنلاین

ارتباط با مشتریان به صورت آنلاین

ارائه گزارش⭐️

گزارش ویژه همراه با مشاوره رایگان

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
4.14از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • ابراهیم 20 تیر 1401

  خیلی خوشحالیم که با این مجموعه آشنا شدیم و هر کس نیاز به طراحی سایت داشته باشه من این مجموعه را معرفی میکنم

  • تیم تحریریه 26 تیر 1401
   مدیر فروشگاه

   جناب مهندس سلام باعث افتخار ماست که توانستیم رضایت شما را به دست بیارم

 • حمید رضایی 6 شهریور 1401

  همکاری با شما باعث افتخارم بود و حتما پیشنهاد میکنم کار و دست کاربلد بسپرید و خیالتون راحت باشه

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   عرض ادب و احترام در خدمت شما هستیم جناب رضایی عزیز خوشحالیم تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

 • نکونام 7 آبان 1401

  همکاری با شما باعث افتخار بود و بسیار رضایت بخش بود همه جوره مواردی که میخواستم پیاده سازی شد

  • مدیر فنی 29 آبان 1401

   عرض ادب و احترام خدمت جناب دکتر نکونام عزیز همکاری با شما هم باعث افتخار تیم سامانه فعال شده بود

 • صادقی 8 آبان 1401

  کارتون حرف نداره مخصوصا آقای امیری عزیز که بسیار مسئولیت پذیر و درجه یک هستند

  • مدیر فنی 29 آبان 1401

   سلام جناب دکتر صادقی عزیز خوشحالیم که خدمات ما رضایت شما رو در پی داشته

 • رجبی 9 آبان 1401

  درود دمتون گرم که این خدمات و با این قیمت مناسب دارید ارائه میدید

  • مدیر فنی 29 آبان 1401

   عرض ادب و احترام در خدمت شما هستیم

 • ساعی 15 آبان 1401

  سلام خسته نباشید عرض میکنم به تیم خوب سامانه فعال شده به شدت از همکاری با شما راضیم و خوشحالم شمارو انتخاب کردم

  • مدیر فنی 29 آبان 1401

   سلام خانم مهندس ساعی عزیز ما هم خوشحالیم که خدمات ما رضایت شمارو در پی داشته

 • محمدیان 24 آبان 1401

  درود چقدر خوب که از ابتدا زیر ساخت های سئو سایت و رعایت میکنید این کار باعث میشه همون ابتدا رتبه خوبی در گوگل بگیریم

  • مدیر فنی 28 آبان 1401

   عرص ادب خدمت جناب محمدیان عزیز رعایت اصول اولیه و زیر ساخت سئو برای تمامی سایت های طراحی شده در مجموعه فعال شده جزو رکن های اساسی و اولویت های ماست ممنونیم از دیدگاه خوب شما

 • رضوی 25 آبان 1401

  واقعا اینکه میگید 90 روز پشتیبانی واقعیت داره و من به عینه دیدم که بی چشم داشت تمام خدماتی که نیاز داشتم و تو طول این مدت انجام دادید و بی نهایت ممنونم ازتون

  • مدیر فنی 28 آبان 1401

   سلام و عرض ادب همکاری با شما باعث افتخار تیم سامانه فعال شده بوده و هست مهندس رضوی عزیز

 • سلیمانی 28 آبان 1401

  سلام و عرض ادب با این هزینه و هاست و دامین دات کام رایگان واقعا فکر نمیکنم مجموعه دیگه ای در ایران باشه که این خدمات و رعایت بده ممنونم از تیم خوب سامانه فعال شده

  • مدیر فنی 28 آبان 1401

   عرض ادب و احترام خدمت جناب سلیمانی عزیز ممنونیم از دیدگاه پر از مهر شما

 • حدیث 20 اردیبهشت 1402
  پیشنهاد شده

  قیمت عالی

  همکاری با تیم شما و طراحی سایت شرکتی من کمک کرد که حس کنم هنوز هم افرادی هستند که وجدان کاری دارن و صداقت کاری را سرلوحه کار خودشون قرار میدن. خسته نباشید عرض میکنم به آقای حامی عزیز و امیدوارم هرجا هستند موفق باشند

  فیمت مناسب خدمات
  صداقت کاری
  وجدان کاری
  • مدیر فنی 30 اردیبهشت 1402
   پیشنهاد شده

   سلام امیدوارم حالتون خوب باشه برزگترین افتخار ما رضایت شما کارفرمایان عزیز است

   0
   0
 • کاظمی 21 اردیبهشت 1402
  پیشنهاد شده

  قالب حرفه ای

  بنظر من حرفه ای ترین تیم طراحی سایت در ایران و شما دارید و مهم ترین مزیت شما انتخاب قالب و تم تخصصی برای سایت شرکتی و ... هستید . داشتن قالب تخصصی به شما کمک میکنه مشتریانتون و از دست ندید و مشتری دسترسی خیلی راحتی به سایت شما داشته باشه

  امنیت
  ظاهر
  سرعت لود
  کیفیت
  • مدیر فنی 30 اردیبهشت 1402
   پیشنهاد شده

   سلام امیدوارم حالتون خوب باشه همکاری با شما باعث افتخار ما بود مهندس کاظمی عزیز

   0
   0
 • محمدرضا 22 اردیبهشت 1402
  پیشنهاد شده

  تیم حرفه ای

  من طراحی سایت شرکتی خودمو سپردم دست تیم خوب و حرفه ای سامانه فعال شده و واقعا همکاری لذت بخشی با این مجموعه داشتم و خوشحالم که تونستم سایت شرکتی خوبی داشته باشم

  پشتیبانی فوق العاده
  امنیت
  قالب تخصصی
  ندارد
  • مدیر فنی 30 اردیبهشت 1402
   پیشنهاد شده

   سلام امیدوارم حالتون خوب باشه خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو به ارمغان بیاریم

   0
   0
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

طراحی سایت توسط سامانه فعال شده بین 8 تا 14 روزکاری زمان میبرد .در صورت نیاز به کوتاه شدن این زمان حتما با پشتیبانی مطرح کنید. تمام تلاش تیم طراحی سایت سامانه فعال شده این است که نیاز شما کارفرمایان عزیز را برآورده کند.

داشتن یک سایت شرکتی در فضای امروزه به جز معرفی خدمات شرکت تبلیغات برند شرکت شما و به صرفه برای تبلیغات خدمات شما میتواند در سیستم رزرو خدمات نیز کمک کننده باشد. شما همچنین میتوانید با این سایت از نظر بین المللی بسیار معتبر تر شوید.

برای کسب رتبه بالاتر بین رقبا میتوان از سئو یا تولید محتوا استفاده کرد. سرویس سئو سامانه فعال شده میتواند بازدید سایت شما را افزایش داده و در جذب مشتری و افزایش درآمد بیشتر به شما کمک کند. همچنین توجه داشته باشید که وجود محتوای مناسب در سایت نیز به جذب شدن مشتری بسیار کمک میکند.ب رای استفاده از سرویس سئو یا تولید محتوا تیم فعال شده با ما تماس بگیرید.

در طی فرایند طراحی سایت و همچنین تا 90 روز بعد از آن پشتیبانی از سایت شما به صورت رایگان توسط تیم سامانه فعال شده انجام میشود. پشتیبانی سایت شامل بروزرسانی سایت بروزرسانی محصولات و رفع هرگونه اشکال است..پس از طی شدن این دوره با ارسال درخواست به پشتیبانی می توانید این سرویس را تمدید کنید. ما در تمام طول مسیر همراه و پشتیبان شما هستیم تا رضایت شما را جلب کنیم.

بله دامنه انتخاب شده به نام خودتان ثبت می شود و شما صاحب اصلی آن خواهید بود. دامنه .ir com. به صورت رایگان برای شما ثبت میشود.همچنین پنل مدیریتی سایت نیز به صورت کامل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.برای آموزش کار با پنل به پشتیبانی سامانه فعال شده تماس بگیرید.