40%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری

طراحی سایت شرکتی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی طراحی سایت
8نظر5.00

طراحی سایت شرکتی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که به نوعی ظاهر شرکت شما محسوب خواهد شد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که این کار را به تیمی ماهر و با تجربه بسپارید. وب سایت سامانه فعال شده می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. کارشناسان این تیم قادر هستند تا وب سایتی بی نظیر را برای شما طراحی کنند.

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط تیم سامانه فعال شده از نظر سئو بهینه بوده و در رتبه بندی گوگل، رتبه بالایی را به خود اختصاص خواهند داد. سرعت بارگذاری بالای این وب سایت ها سبب شده تا کاربران از گشت و گذار در آن ها خسته نشوند. برای سفارش طراحی سایت شرکتی همین حالا اقدام کرده و از امتیاز مشاوره رایگان با بهترین کارشناسان ما بهره مند شوید.

قیمت
4,950,000
2,990,000تومان

نقد و بررسی اجمالی

هميشه برای گسترش كسب و كار ها بايد حوزه های مختلفی را انتخاب كرد، قطعا شما اگر شركت داريد و قطعا می خواهيد بر سر زبان ها بيفتيد برای خدمات خود، بايد طراحی سايت شركتی انجام دهيد.

داشتن شعبه شركت يكی از مهمترين موضوعات است كه افراد بايد به آن توجه كنند و با داشتن شعبه ای مختصر، داشتن يك سايت هم در روند و فعاليت های شما بی تاثير نخواهد بود، به اين دليل كه اگر شما در چند زمينه پيشگام باشيد به راحتی می توانيد با طراحی سايت شركتی، خود را به افرادی كه هنوز با شما و شركت شما آشنا نشده اند معرفی كنيد.

قطعا با بارگزاری كردن رزومه عالی‌ شركت در سايت می توانيد به راحتی مشتريان زيادی را پيدا كنيد، داشتن برند مناسب برای شركت و خدمات عالی‌ و سريع كافی است كه نام شما هميشه در ذهن كاربران و مشتريان شما باقی بماند و قطعا از خدمات و… شركت شما برای ديگر افراد ها صحبت خواهند كرد.

سامانه فعال شده طراحی سايت شركتی را به نحوه ایی انجام می دهند كه از نظر رابطه كاربری و اصول اوليه سئو و داشتن امنيت بسيار بالا، كيفيت مطلوبی داشته باشد.( راه اندازی كسب و كار امروزه در فضای وب بسيار سخت شده است و قطعا با مشورت ها و آموزش و خدمات درست و صحيح می توانيد در اين حوزه به صورت عالی كار كنيد، سايت سامانه فعال شده به شما در تمامی زمينه ها كمك خواهد و خدماتی را هم ارائه خواهد داد)

مزایا طراحی سایت شرکتی:

طراحی‌ سايت شركتی‌انواع و اقسام مزيت های شخصی خود را دارد كه با بررسی آن ها سريعا سايت خود را ابداع خواهيد كرد، توجه داشته باشيد كه در رابطه با مزيت های سايت شركتی بايد تمامی موارد اصلی را روی سايت پياده كرده تا بتوانيد از مزيت های آن ها بهره مند شويد:

 • به صرفه بودن: طراحی سايت شركتی بهترين كاری است كه شما در وقفه های زمانی كم با هزينه های نسبتا كم می توانيد انجام دهيد، برای درك بهتر شما از اين موضوع بهتر است كه مثالی را عنوان كنيم. شما برای اجاره يك مكان تجاری برای ادامه فعاليت خود بايد هزينه های بسياری زيادی را بپردازيد كه لازمه فعاليت های شركتی است، ولی برای تبليغات گسترده ی شركت خود به راحتی با هزينه كمتر از 10 ميليون تومان می توانيد طراحی سايت را انجام دهيد.
 • تبليغات برنديگ شركت خود: شما با طراحی سايت به راحتی می توانيد تبليغاتی با طيف وسيعی را انجام دهيد، اگر بخش های قبلی را به خوبی مطالعه كرده باشيد متوجه شده ايد كه امروزه تمامی دنيا با سرچ كردن نياز خود در اينترنت به راحتی می توانند بهترين شركت را با توجه به خدمات آن ها انتخاب كنند، اگر شما در حوزه های بسيار حساس  مهم فعاليت می كنيد با طراحی سايت منحصر به فرد خود می‌ توانيد شركت خود را به تمامی مردم ايران معرفی كنيد، بارگزاری كردن رزومه شركت و پروژه هایی كه تا كنون انجام داده ايد از عوامل بسيار مهمی است كه بايد در سايت رعايت شود، قطعا با اين روش می توانيد مشتريان بسيار زيادی را به سمت شركت خود سوق دهيد.
 • دسترسی آسان و البته بارگزاری اخبار شركت: اگر شما بخواهيد قوانين جديدی را در سايت خود اعمال كنيد لازم است كه جلسه ایی با تعداد نفرات بالا برگزار كرده و با تريبون قوانين جديد را اعلامه كنيد، در صورتی كه می توانيد در سايت خود در بخش اخبار متن تنظيم شده را وارد كرده و البته كه تمامی كاركنان شما آن را بخوانند، علاوه بر آن اگر هيئت مديره جديدی انتخاب شد و يا افرادی بركنار شدند می‌ توانيد آن را در سايت اعلام كنيد تا تمامی كاركنان از اين موضوعات خبر دار شوند.
 • رزرو كردن خدمات شما: هدف از طراحی سايت شركتی علاوه بر تبليغات گسترده، فروش خدمات شما است. با طراحی بخش هایی برا‌ی رزرو خدمات می‌ توانيد از قبل خدمات خود را به راحتی به فروش برسانيد، البته كه توضيحات مختصر در رابطه با خدمات شما  در سايت يكی‌ از نكات مثبت خواهد بود.

 

مواردی كه بايد در سايت رعايت شود:

طراحی سايت شركتی با  طراحی سايت های ديگر تفاوت های خاصی دارند كه اين نوع از تفاوت ها باعث زبيا جلوه دادن سايت خواهند شد، در اين بخش به صورت كلی تمامی موارد را برای شما عنوان كرده و نكات بسيار مهمی را هم شرح خواهيم داد:

 • طراحی گرافيكی عالی: هميشه يكی از مهمترين عوامل كه تفاوت ها را در انواع سايت ها رغم می زند، طراحی عالی گرافيكی خواهد بود. داشتن فضای بسيار دلنشيت و عالی سبب شده كه كاربر ترويج به سرچ كردن برند نام شما شود.
 • انتخاب قالب مناسب برای سايت: اگر سايت انتخابی شما اختصاصی باشد كه بايد قالب های خاصی را كد نويسی كرده و آن ها را بارگزاری كنيد ولی اگر طراحی سايت شركتی شما بر پايه وردپرس باشد به راحتی می توانيد قالب های متنوعی را انتخاب كرده و آن ها را اعمال كنيد، قالب مد نظر شما بايد تمامی بخش های منحصر به فرد را داشته باشد و از نطر گرافيكی و نوع رنگ ها باعث زدگی كاربر نشود.
 • طراحی رابط كاربری مناسب: داشتن فضایی برای كابران و البته طراحی ui & ux يكی از مسائل مهم در سايت است، در سئو سايت هم اين مورد به طرز عجيبی بايد رعايت شود به اين دليل كه كاربر در صورت ناراضی بودن از فضای وبسايت شما ؛ سريعا صفحه مربوطه را می بندد.( با اين روند سئوی سايت شما به قدری ضعيف خواهد شد كه شايد ديگر فروش نخواهيد داشت در رابطه با محصولاتتان)
 • انتخاب دامنه و برند مناسب برای سايت خود: دامنه سايت و يا نشانی آدرس اينترنتی سايت شما بايد مرتبط با حوزه ایی باشد كه شما بر روی آن كار می كنيد، و البته كه برند شركت شما بايد به صورت ويژه( به شكل لگو زيبا) به مشتريانی كه وارد سايت می شوند نشان داده شود.
 • بخش های سايت خود را انتخاب كنيد: شركت شما اگر چندين بخش داشته باشيد بهتر است آن ها را در سايت خود به خوبی اعمال كنيد، به عنوان مثال اگر شما چندين بخش از خدمات خود را در سايت بارگزاری كنيد كاربر از اهميت و قدرت شركت شما اطمينان حاصل خواهد كرد، داشتن بخش هایی همانند ( درباره ما) و… سبب شده كه كارفرما به صورت حضوری به شركت شما مراجعه كند و  ادامه فرايند كاری در محل شركت برگزاری شود.
 • داشتن گالری و تصاوير متحرك از محيط كاری شركت: اگر شما خود را به جای كاربران و مشتريانی كه وارد سايت می شوند بگزاريد، متوجه آن هستيد كه در ابتدا كسب اعتماد كاربر بسيار مهم است، با داشتن بخش مجزایی برای تصاوير و گالری محيط كاری شركت می توانيد حقيقی بودن شركت خود را به كارفرمايان اثبات كنيد.
 • داشتن شعار مناسب برای شركت: در تمامی شركت های موفق دنيا و ايران، هميشه شعار های خاصی را در سايت خود و صفحه اصلی عنوان می‌ كنند و شما با عنوان كردن شعار مناسب با حوزه كاری‌ خود به راحتی‌ می توانيد نظرات را جلب كنيد.
پیشنهاد ویژه  خدمات تخصصی پشتیبانی سایت

آيا راه آسان تری برای طراحی سايت شركتی وجود دارد؟

قطعا بله ، سامانه فعال شده به صورت تخصصی در زمينه طراحی سايت شركتی خدمات را برای شما ارائه خواهد داد و البته كه با نمونه كار های بسيار قدرتمند اعتماد شما را جلب خواهد كرد. صرفه جویی در زمان يكی از موضوعاتی  مهم در سامانه فعال شده می باشد، شما با سپردن طراحی سايت شركتی خود به تيم طراحان وبسايت ما در اسرع وقت می توانيد سايتی با حداقل امكان با فضای رابط كاربری عالی تحويل بگيرد.

( توجه داشته باشيد كه پيش زمينه های سئوی سايت شما هم به نحو احسن انجام داده خواهد شد در صورتی كه هيچ يك سايت های ايرانی اين مورد را تضمين نمی كنند)

خدمات سامانه فعال شده برای طراحی سايت شركتی:

سامانه فعال شده با طيف گسترده ایی از خدمات برای طراحی سايت شركتی از كارفرمايان استقبال می كنند كه ما فقط و فقط برخی از آن ها را بيان خواهيم كرد، توجه داشته باشيد كه اگر شكی درباره خدمات داشتيد می توانيد از تيم پشتيبان آن را مطرح كنيد، خدمات سامانه فعال شده عبارت اند از :

 • سئو و بهينه ساز‌ی ابتدایی سايت: سئو در واقع شانس ديده شدن سايت شما را در گوگل و نتايح برتر امكان می سازد، بهتر است بدانيد كه سايت شما بدون هيچ يك از سئوی محلی و سئوی داخلی و… ديده نخواهد شد و قطعا اگر كاربری هم وارد سايت شما نشود فروشی هم نخواهيد داشت، پس بهتر است كه به اين مورد توجه داشته باشيد.( سامانه فعال شده طراحی سايت شركتی را بر اساس و اصول اوليه سئو ابداع خواهد كرد؛ كه در ادامه راه سئو برای شما هموار باشد)
 • طراحی سايت بدون هيچ نقض فنی: داشتن نقض فنی برای سايت يك امتياز منفی بسيار بزرگ لحاز می شود، داشتن نقض فنی علاوه بر آزردن كارفرمايان و كاربرانی كه وارد سايت می شوند، در روند سئوی سايت هم تاثير بسيار بزرگی می گذارد به صورتی‌ كه ديگر شما برای رفع آن ها بايد اشخاص متخصص را استخدام كنيد، سايت ما( سامانه فعال شده ) طراحی سايت را بدون هيچ يك مشكل به شما تحويل خواهد داد،‌ نداشتن نقض فنی برای سايت تضمين شده از طرف تيم ما خواهد بود.
 • طراحی سايت اختصاصی : توجه داشته باشيد كه فقط طراحی سايت شركتی بر روی سايت های وردپرسی انجام نمی شود بلكه در زمينه های سايت های اختصاصی ‌هم سامانه فعال شده خدماتی را برای شما ارائه خواهد داد، توجه داشته باشيد كه در طراحی سايت اختصاصی تمامی قالب ها و بخش های منحصر به فرد به راحتی و بلكه در بازه زمانی كمی طولانی تر اجرا خواهد شد و به همين امر نام آن طراحی سايت اختصاصی است.
 • بهينه كردن سرعت سايت: داشتن سرعت بسيار بالا برای يك سايت يكی از خدماتی است كه به صورت تخصصی هم توسط سايت ما انجام می شود، سرعت سايت در تمامی زمينه ها همچون سئو تاثير بسيار خوبی خواهد گذاشت، توجه داشته باشيد كه به راحتی می توانيد در كمترين زمان ممكن سرعت سايت را ارتقا دهيد ولی با با سپردن آن به تيم تخصصی سامانه فعال شده.
 • پشتيبانی همه ساعته: با توجه به طراحی سايت شركتی صد در صد سوالاتی برای شما پيش خواهد آمد و قطعا با توجه به تخصصی بودن آن ها بهتر است كه در پشتيبانی آن ها را عنوان كنيد، سامانه فعال شده بر خلاف برخی از سايت های بزرگ ايران پشتيبانی سريع و قدرتمند را در اختيار شما خواهد گذاشت و قطعا كه شما می توانيد به راحتی درخواست خود را ثبت كنيد. ( در صورت بروز مشكلاتی‌ و البته تمايل داشتن به تغيير ظاهر سايت شما می‌ توانيد اقدام كنيد و پس از ثبت درخواست، به پروژه شما در كمترين زمان ممكن رسيدگی هایی خواهد شد)
 • فعال كردن قابليت موبايل: داشتن قابليت موبايل برای يك ساعت يك ويژگی و به عبارتی يك امتياز مهم برای شما محسوب خواهد شد، به اين دليل كه روزانه بيشترين سرچ ها در گوگل توسط دستگاه های موبايل انجام خواهد شد برخلاف دسكتاپ ها و قطعا اگر شما بخش موبايل را برای كاربران طراحی كنيد، از بازخورد های خوبی برخوردار خواهيد شد.

نتيجه: طراحی سايت شركتی امری مهم در راستای فعاليت چند ساله شما خواهد بود، پس از بازه زمانی مشخص كاری حال نوبت آن فرا رسيده است كه سراغ شروع كسب و كار در فضای وب را آغاز كنيد، برای عملی كردن اين مورد به تيم و خدمات ارزنده ایی نياز خواهيد داشت كه سامانه فعال شده تمامی اين موارد را در اختيار شما خواهد گذاشت، اگر شما قصد اين كار را داريد هرچه سريعا درخواست خود را ثبت كنيد.

4.6/5 - (29 امتیاز)

مشخصات کلی

میزبانی حرفه‌ای

۲ گیگ فضا اختصاصی رایگان

دامنه

ثبت دامنه با پسوند .ir و .Com به صورت رایگان

بهینه سازی سرعت سایت

افزایش سرعت لود وب سایت شما به صورت تضمینی

گواهی امنیتی

SSL Certificate و HTTPS

بارگذاری محتوا

آپلود محتوا با تعداد محدود

طراحی ریسپانسیو

طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو

امنیت

تضمین امنیت وب سایت

زیرساخت سئو

فراهم کردن بهترین کیفیت سئو

گفتگوی آنلاین

ارتباط با مشتریان به صورت آنلاین

ارائه گزارش

گزارش ویژه همراه با مشاوره رایگان

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 8دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • ابراهیم 20 تیر 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  خیلی خوشحالیم که با این مجموعه آشنا شدیم و هر کس نیاز به طراحی سایت داشته باشه من این مجموعه را معرفی میکنم

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • تیم تحریریه 26 تیر 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   جناب مهندس سلام باعث افتخار ماست که توانستیم رضایت شما را به دست بیارم

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • حمید رضایی 6 شهریور 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  همکاری با شما باعث افتخارم بود و حتما پیشنهاد میکنم کار و دست کاربلد بسپرید و خیالتون راحت باشه

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • تیم فنی 17 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   عرض ادب و احترام در خدمت شما هستیم جناب رضایی عزیز خوشحالیم تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • نکونام 7 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  همکاری با شما باعث افتخار بود و بسیار رضایت بخش بود همه جوره مواردی که میخواستم پیاده سازی شد

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 29 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   عرض ادب و احترام خدمت جناب دکتر نکونام عزیز همکاری با شما هم باعث افتخار تیم سامانه فعال شده بود

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • صادقی 8 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  کارتون حرف نداره مخصوصا آقای امیری عزیز که بسیار مسئولیت پذیر و درجه یک هستند

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 29 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   سلام جناب دکتر صادقی عزیز خوشحالیم که خدمات ما رضایت شما رو در پی داشته

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • رجبی 9 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  درود دمتون گرم که این خدمات و با این قیمت مناسب دارید ارائه میدید

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 29 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   عرض ادب و احترام در خدمت شما هستیم

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • ساعی 15 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  سلام خسته نباشید عرض میکنم به تیم خوب سامانه فعال شده به شدت از همکاری با شما راضیم و خوشحالم شمارو انتخاب کردم

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 29 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   سلام خانم مهندس ساعی عزیز ما هم خوشحالیم که خدمات ما رضایت شمارو در پی داشته

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • محمدیان 24 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  درود چقدر خوب که از ابتدا زیر ساخت های سئو سایت و رعایت میکنید این کار باعث میشه همون ابتدا رتبه خوبی در گوگل بگیریم

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 28 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   عرص ادب خدمت جناب محمدیان عزیز رعایت اصول اولیه و زیر ساخت سئو برای تمامی سایت های طراحی شده در مجموعه فعال شده جزو رکن های اساسی و اولویت های ماست ممنونیم از دیدگاه خوب شما

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • رضوی 25 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  واقعا اینکه میگید 90 روز پشتیبانی واقعیت داره و من به عینه دیدم که بی چشم داشت تمام خدماتی که نیاز داشتم و تو طول این مدت انجام دادید و بی نهایت ممنونم ازتون

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 28 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   سلام و عرض ادب همکاری با شما باعث افتخار تیم سامانه فعال شده بوده و هست مهندس رضوی عزیز

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • سلیمانی 28 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  سلام و عرض ادب با این هزینه و هاست و دامین دات کام رایگان واقعا فکر نمیکنم مجموعه دیگه ای در ایران باشه که این خدمات و رعایت بده ممنونم از تیم خوب سامانه فعال شده

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 28 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   عرض ادب و احترام خدمت جناب سلیمانی عزیز ممنونیم از دیدگاه پر از مهر شما

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری