طراحی سایت دندانپزشکی

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی طراحی سایت
2نظر5.00

پیدا کردن یک دندانپزشک حرفه ای و با تجربه کاری سخت به شمار می رود. به همین دلیل بسیاری از افراد در اینترنت و فضای مجازی درباره دندانپزشکان مختلف تحقیق می کنند. داشتن یک وب سایت داندانپزشکی به شما کمک می کند تا سریع تر مسیر شهرت را طی کرده و توسط بیماران شناخته شوید. از طرفی قادر خواهید بود تا نمونه کارهای خود را در کنار محتوای پزشکی به اشتراک بگذارید. برای طراحی سایت دندانپزشکی می توانید روی تیم حرفه ای سامانه فعال شده حساب باز کنید.

تیم با سابقه سامانه فعال شده قادر است تا وب سایتی از هر نظر کامل را برای شما طراحی کند. دیگر نیازی نیست تا نگران سرعت بارگذاری بالای وب سایت یا سئو آن باشید. کارشناسان ما به تمامی این موارد به خوبی رسیدگی خواهند کرد. سفارش خود را در وب سایت سامانه فعال شده ثبت کنید تا از امتیاز مشاوره رایگان با یکی از متخصصان ما بهره مند شوید.

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

در عصر جدید حضور فعال و مستمر در فضای دیجیتال برای هر صنف و صنعتی الزامی است. قطعا اگر شما در فضای مجازی حضور نداشته باشید از بسیاری از رقبا عقب خواهید افتاد. حوزه پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. طراحی سایت دندانپزشکی یکی از الزامات در محیط پزشکی و درمانی است. شما با طراحی یک سایت دندانپزشکی قادر هستید از پرستیژ کاری بهتری برخوردار باشید.

طراحی این وب سایت ها مزایای فراوانی برای بیماران و دندانپزشکان دارد. هر دندانپزشکی با طراحی این سایت ها می تواند از این مزایایی بهره مند شود. اگر شما درباره ‌طراحی سایت دندانپزشکی اطلاعات کافی ندارید، با سامانه فعال شده همراه باشید تا اطلاعات جامعی درباره این وب سایت ها در اختیار شما قرار دهیم.‌

طراحی سایت دندانپزشکی با شرایط ويژه

حتما شما تا به الان با شنیدن اسم طراحی سایت دندانپزشکی به این فکر افتاده اید که آیا یک دندانپزشک به طراحی همچنین سایتی نیاز دارد و طراحی سایت دندانپزشکی چه مزایایی می تواند داشته باشد. این وب سایت ها بستری مناسب برای ارائه خدمات دندانپزشکان هستند. در فضای دیجیتال و مجازی افراد قادر هستند بیشتر پیشرفت کنند. سایت های دندانپزشکی نیز برای پیشرفت دندانپزشکان و ارائه خدمات آن ها طراحی شده اند.

اگر شما از ویژگی و امکانات این وب سایت ها آگاهی داشته باشید قطعاً به این یقین می رسید که طراحی یک وب سایت دندانپزشکی می تواند چقدر مفید واقع شود.

ویژگی طراحی سایت دندانپزشکی

یکی از دلایلی که طراحی وب سایت های دندانپزشکی را محبوب و مهم می کند ویژگی های خاص این وب سایت ها است. مزایا و ویژگی های این وب سایت ها به اندازه ای زیاد است که قادر به گفتن همه آن ها نیستیم. پس اکنون چند نمونه از ویژگی های طراحی وب سایت دندانپزشکی را بیان می کنیم تا شما نیز به اهمیت ایجاد این وب سایت ها پی ببرید.

 • معرفی دندانپزشک 

اگر شما یک مجموعه بزرگ دندانپزشکی Dentistry دارید یا اینکه به تنهایی در این زمینه مشغول به فعالیت هستید، می توانید با طراحی سایت دندانپزشکی، دندانپزشک را به متقاضیان معرفی کنید. قطعاً بیماران قبل از مراجعه به مراکز مختلف و استفاده از خدمات آن ها در مورد دندان پزشک مورد نظر تحقیق می کنند و در ابتدا سوابق و دستاوردهای آن پزشک را مورد بررسی قرار می دهند. شما با معرفی دندانپزشک خود به بیماران کمک می کنید که بتوانند بهتر و سریعتر به دندان پزشکان اعتماد کند.

در طراحی وب سایت دندانپزشکی قسمتی وجود دارد که دندانپزشکان قادر هستند مدرک تحصیلی و افتخارات کسب شده را در آن قسمت قرار دهند. قطعا این بخش در جلب اعتماد متقاضیان تاثیر گذار است. همین امر سبب می شود با اعتماد کامل به کار دندانپزشک به آن مرکز مراجعه کنند. افتخارات کسب شده مورد توجه همه بیماران قرار می گیرد. پس اگر شما قصد طراحی یک وب سایت دندانپزشکی را دارید حتماً افتخارات و مدرک تحصیلی دندانپزشک را در وب سایت قرار دهید.

 •  رضایت مراجعه کنندگان

نظرات کاربران در استفاده از هر خدماتی نقش بسزایی دارد. درون وب سایت های دندانپزشکی قسمت هایی برای نظر دادن کاربران وجود دارد. بیماران و مراجعه کنندگان پس از دریافت خدمات با ورود به سایت می توانند به این قسمت مراجعه کنند و رضایت خود را درباره خدمات بیان کنند. وقتی بقیه افراد این رضایت و نظرات را می خوانند می توانند به پزشک و مرکز مورد نظر بیشتر اعتماد کنند.

البته این امر خود یک تبلیغ پربازده نیز به حساب می آید. شما بدون پرداخت هیچ مبلغی فقط با ثبت رضایت مراجعه کنندگان می‌ توانید مشتری جذب کنید. پس اگر طراحی وب سایت دندانپزشکی را انجام می دهید حتماً برای نظر دادن مراجعه کنندگان بخش های درون وب سایت قرار دهید.

 • جلوگیری از اتلاف وقت 

حتما برای شما نیز پیش آمده که قصد رفتن و مراجعه به دندانپزشک یا مرکزی را داشته اید اما بعد از مراجعه متوجه شده اید که دندانپزشک مورد نظر در مرکز حضور ندارد. در این مواقع قطعاً باید یک روز دیگر برای مراجعه به دندانپزشک اقدام کنید. این عمل می ‌تواند به حد قابل توجهی وقت شما را بگیرد. البته در مواردی حتی ممکن است مراجعه کننده از دریافت خدمات درمانی توسط آن دندانپزشک منصرف شود.

به علاوه متقاضیان مدت زمان زیادی در رفت و آمد هستید. اما طراحی وب سایت دندانپزشکی این امکان را به بیماران می دهد که در زمانی که دندانپزشک در مکان مورد نظر حضور دارد به آنجا مراجعه کنند. در دنیای امروز که افراد مشغله فراوان دارند قطعاً یک ثانیه نیز ارزش بسیاری دارد. طبیعتاً شما با طراحی یک سایت دندانپزشکی به خود و مراجعه کنندگان احترام و ارزش خواهید گذاشت.

 • مشتریان بیشتر 

دندانپزشکان با طراحی یک سایت دندانپزشکی می توانند مشتریان بیشتری را جذب کنند. معمولاً مراکز درمانی تبلیغ های بسیاری در فضای مجازی انجام می دهند. شما نیز حتما این تبلیغات را به عنوانی مشاهده کرده اید. این مراکز برای دریافت مشتریان هزینه هنگفتی را خرج این تبلیغات می کنند. اما شما به راحتی با طراحی یک وب سایت دندانپزشکی می توانید مشتریان بیشتری را داشته باشید. وقتی برای مراجعه کنندگان یک وب سایت طراحی می کنید بیشتر می توانید در جذب و جلب رضایت آن ها نقش داشته باشید.

امکانات طراحی وب سایت دندانپزشکی

امکانات طراحی وب سایت دندانپزشکی

قطعاً دندانپزشکان با طراحی یک سایت دندانپزشکی به امکانات زیادی دسترسی پیدا می کنند. این امکانات با توجه به نوع طراحی متغیر است. هر چه هزینه بیشتری به طراحی وب سایت اختصاص دهید، امکانات بیشتری می توانید درون وب سایت خود داشته باشید. چند نمونه از امکانات طراحی وب سایت دندانپزشکی را بیان می کنیم که در بیشتر وب سایت های دندانپزشکی مشترک هستند.

 • رزرو آنلاین نوبت 

دیگر روش های قدیمی و سنتی برای رزرو نوبت پاسخگو نیست. در گذشته افراد برای گرفتن نوبت، زمان زیادی را از دست می دادند. در مواردی حتی ممکن بود که به مرکز مورد نظر مراجعه کنند، اما نوبت ها پر شده باشد. یکی از امکانات بسیار مهمی که هر وب سایت دندانپزشکی می تواند در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهد این است که متقاضیان به صورت آنلاین می توانند نوبت خود را ثبت کنند.

این امر علاوه بر افزایش سرعت کار، بازدهی آن را نیز بالا می‌ برد. ممکن است شما به این نکته توجه نکرده باشید، اما مراجعه کنندگان در سراسر کشور می توانند نوبت های پزشکی مورد نظر خود را رزرو کنند. طبیعتاً اگر شما قصد استفاده از خدمات یک مرکز دندانپزشکی را داشته باشید که در شهر دیگری وجود داشته باشد قادر نیستید برای گرفتن نوبت به آن مرکز مراجعه کنید. اما در بستر فضای مجازی و اینترنت فقط کافیست به جستجوی وب سایت دندانپزشک مورد نظر خود درون گوگل بپردازید و از خدمات آن بهره مند شوید.

به علاوه شما می ‌توانید در تاریخ مورد نظر به مرکز مراجعه کنید. قبلا ممکن بود نتوانید روز دلخواه را برای مراجعه انتخاب کنید. اما با رزرو آنلاین نوبت اگر نوبت ها خالی باشد، شما در روز مورد نظر و مشخص می توانید به مرکز دندانپزشکی مراجعه کنید. قطعاً این امکانات برای دندانپزشکی و مراجعه کنندگان رضایت بخش است.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته 

وب سایت های دندانپزشکی از جمله وب سایت هایی هستند که می توان به صورت ۲۴ ساعته از آن ها پشتیبانی کرد. تحقیقات نشان داده این گونه سایت های شبانه روزی رضایت بیشتری را می توانند کسب کنند. همچنین شما با داشتن یک وب سایت که در طول شبانه روز در اختیار متقاضیان است، می ‌توانید درآمد بیشتری کسب کنید. مراجعه کنندگان در هر ساعتی می توانند به وب سایت شما مراجعه کنند. رزرو نوبت نیز بدون محدودیت زمان درون وب سایت دندانپزشکی انجام می شود.

 • امکان درخواست مشاوره 

یکی از امکانات ویژه سایت های دندانپزشکی این است که متقاضیان می توانند مشاوره های خوبی از دندانپزشکان دریافت کنند. به عبارت دیگر شما بخشی درون وب سایت خود قرار می دهید که متقاضیان بتوانند با مراجعه به آن قسمت سوال های خود را بپرسد. قطعاً این امر می تواند رضایت متقاضیان را در پی داشته باشد. همچنین شما می توانید بیماران خود را بهتر راهنمایی کنید و آن ها را تشویق کنید که از خدمات شما استفاده کنند.

 • مکان و شماره تماس مرکز 

یکی از امکانات طراحی سایت دندانپزشکی این است که شما می توانید آدرس درمانگاه یا مرکز مورد نظر را درون این وب سایت قرار دهید.‌ همچنین می توانید راه های ارتباطی با مرکز را ذکر کنید. طبیعتاً مراجعه کنندگان این گونه راحت تر می توانند با شما ارتباط برقرار کنند یا به مرکز مورد نظر مراجعه کنند. به کارگیری همین نکات کوچک می تواند رضایت مشتریان را جلب کند. پس بهتر است حتماً این موارد را در طراحی سایت در نظر داشته باشید. اگر درون شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب و…فعالیت کاری دارید بهتر است آدرس شبکه های اجتماعی خود را در سایت قرار دهید.‌

 • مجله دندانپزشکی 

مجله های دندانپزشکی همیشه طرفداران خاص و ویژه خود را دارند. طراحی سایت دندانپزشکی این امکان را به شما می دهد که بتوانید مجله های دندانپزشکی مختلفی را درون وب سایت خود قرار دهید. مراجعه کنندگان و متقاضیان با مطالعه این مجله ها به جواب سوال های خود می رسند و اطلاعات مفیدی را کسب می کنند. پس می توان گفت مجله دندانپزشکی یکی از امکانات ویژه طراحی هر وب سایت دندانپزشکی است.

نکات کاربردی برای طراحی بهتر سایت دندانپزشکی

با بکارگیری بعضی نکات می توانید یک سایت دندانپزشکی عالی طراحی کنید. این نکات بسیار کاربردی و راه گشا هستند. پس اگر قصد طراحی وب سایت دندانپزشکی را دارید حتما نکاتی که ذکر می کنیم را به کار ببرید.

 • سئو سایت دندانپزشکی

سئوی خوب برای هر وب سایتی مهم است. در جامعه امروز افراد به روش های سنتی به دنبال دندانپزشک نیستند. بلکه با یک سرچ ساده در گوگل می توانند دندانپزشک مورد نظر خود را انتخاب کنند. اگر وب سایت شما طراحی و سئو خوبی داشته باشد، در جستجوی کاربران در فهرست نتایج اول به نمایش در می آید. پس حتما در طراحی وب سایت دندانپزشکی باید به سئو دقت کنید. داشتن سئوی خوب لازم به رعایت اصول و نکات تخصصی در زمینه سئو است. اگر شما دانش کافی را ندارید می توانید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

 • امنیت سایت دندانپزشکی 

سایت های دندانپزشکی باید امنیت بالایی داشته باشند. درون سایت ها اطلاعات متقاضیان و مراجعه کنندگان برای حتی رزرو نوبت وجود دارد. اگر اطلاعات سایت شما به جایی درز کند تبعات سنگینی برای شما به همراه خواهد داشت. در همین راستا امنیت وبسایت خود را بالا ببرید. از افراد ماهر برای طراحی وب سایت دندانپزشکی کمک بگیرید. آن ها به خوبی می دانند که سایت شما را چگونه طراحی کنند.

 • تولید محتوا دندانپزشکی 

تولید محتوا در هر سایتی لازم و ضروری است. اگر می خواهید وب سایت دندانپزشکی شما از رقبا متمایز باشد، حتماً برای آن تولید محتوای مناسب انجام دهید. شما می توانید در زمینه دندانپزشکی محتوا های متنوعی در اختیار کاربران قرار دهید. قطعاً تولید محتوای مناسب در زمینه سئو سایت نیز نقش دارد. ایده های فراوانی برای تولید محتوای دندانپزشکی وجود دارد. پس بهتر است از این نکات ریز برای داشتن یک وب سایت خوب غافل نشویم.

 • ریسپانسیو سایت دندانپزشکی 

ریسپانسیو بودن سایت دندانپزشکی می ‌تواند در بالا بردن کیفیت سایت شما بسیار تاثیر گذار باشد. شاید ندانید که ریسپانسیو چیست؟ به بیان ساده افراد ممکن است با سیستم های مختلف به سایت شما مراجعه کنند. ریسپانسیو خوب سبب می شود که افراد در هر صفحه نمایشی بتوانند وب سایت شما را به خوبی مشاهده کنند. اگر سایت ریسپانسیو خوبی داشته باشد کاربران با آن بهتر و راحت تر تعامل می کنند. اگر شما طراحی سایت خود را به افراد ماهر بسپارید لازم نیست که نگرانی بابت ریسپانسیو سایت داشته باشید.

قیمت طراحی سایت دندانپزشکی

قیمت طراحی سایت یکی از سوال های متداول بسیاری از افراد است. اما نمی توان به طور دقیق بیان کرد قیمت طراحی سایت دندانپزشکی چقدر است. زیرا که طراحی این وب سایت ها به عوامل متنوعی مانند: نوع طراحی، امکانات به کار گرفته و…بستگی دارد. البته فرد یا مرکزی که طراحی سایت دندانپزشکی را بر عهده دارد در قیمت نهایی طراحی این وب سایت نقش بسزایی دارد.

مدت زمان طراحی سایت دندانپزشکی

مدت زمان طراحی وب سایت دندانپزشکی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. معمولاً عواملی که در قیمت طراحی وب سایت دندانپزشکی تاثیر گذار هستند در مدت زمان پایان پروژه نیز تاثیر دارند. اگر شما برای طراحی وب سایت دندانپزشکی خیلی عجله دارید، لازم است که بدانید طراحی این سایت ها معمولا کمتر از یک ماه به طول می انجامد.

سخن پایانی 

برای هر کسب و کاری، طراحی یک وب سایت لازم و ضروری است. فرقی نمی کند که شما در چه زمینه ای مشغول به فعالیت هستید‌ اما مهم تر از همه این نکات این است که طراحی وب سایت خود را به یک مرکز متخصص و ماهر بسپارید. در این زمینه می توانید از مجموعه activated کمک بگیرید. این مجموعه علاوه بر ارائه خدماتی مانند تولید محتوا، سئو سایت، آنالیز سئو و.. کار طراحی وب سایت های دندانپزشکی را نیز به نحو احسن انجام می دهد. اگر می خواهید یک وب سایت دندانپزشکی با کیفیت و قیمت مناسب طراحی کنید حتما با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

4.5/5 - (15 امتیاز)

مشخصات کلی

دامنه⭐️

ثبت دامنه با پسوند .Com رایگان

میزبانی حرفه‌ای⭐️

۲ گیگ فضا اختصاصی رایگان

سیستم نوبت دهی⭐️

طراحی سیستم نوبت دهی آنلاین همراه با پرداخت آنلاین

بیوگرافی

امکان ایجاد بیوگرافی

امنیت ❌

تضمین بالاترین امنیت وب سایت

گواهی امنیتی

صدور SSL Certificate

فایروال

اتصال وبسایت به قوی ترین فایروال

زیرساخت سئو

فراهم کردن بهترین کیفیت سئو

بهینه سازی سرعت سایت

افزایش سرعت لود وب سایت شما به صورت تضمینی

دیتا اینتری

آپدیت صفحه هات وب سایت

مانیتورینگ⭐️

مانیتورینگ رایگان به مدت ۳۰ روز

پرداخت آنلاین⭐️

امکان ایجاد و فعال سازی درگاه پرداخت

پرسش‌های متداول

ایجاد سیستم پرسش و پاسخ به صورت آنلاین

گفتگوی آنلاین

ارتباط با مشتریان به صورت آنلاین

پنل کاربری⭐️

دسترسی به پنل کاربری و مدیریت تمامی صفحه ها

ارائه گزارش⭐️

ارائه گزارش کامل از عملکرد وب سایت

بکاپ گیری⭐️

بکاپ گیری اتوماتیک و منظم

پشتیبانی⭐️

پشتیبانی به مدت ۶۰ روز

بروزرسانی⭐️

آپدیت و بروزرسانی وب سایت به صورت خودکار

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • ahmadi 4 مهر 1401

  ههمهه چیز عالی و سر وقت انجام شد واقعا ممنونم از تیم خوبتون مخصوصا جناب امیری بزرگوار

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   همکاری با شما باعث افتخار ما بود جناب دکتر احمدی عزیز

 • راشین انصاری 27 اسفند 1401
  پیشنهاد شده

  پشتیبانی و میزبانی حرفه ای

  در بین همکاران خودم فکر میکنم که من بهترین و زیباترین سایت دندانپزشکی و دارم که مشتریان من خیلی راحت با این سایت میتونن نوبت آنلاین بگیرن ، آموزش ببینن و تسویه فاکتور کنن و پرونده پزشکی خودشون و مشاهده کنند. رعایت زیر ساخت سئویی که این مجموعه کاربلد انجام میده باعث شد من تو کلمات کلیدی مهمی که داشتم بتونم پیشرفت خوبی کنم و رتبه خوبی در گوگل بگیرم

  پشتیبانی عالی
  خدمات عالی
  میزبانی خوب
  طراحی عالی
  واقعا ندارد
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

امروزه اولین تلاش هر فرد برای یافتن خدماتی مراجعه به اینترنت است. بودن شما در این فضا و داشتن سایتی اختصاصی همراه با امکانات مناسب وتمایز با دیگر همکاران میتواند راحتی مشتری و در نهایت جذب طیف گستره‌ای از مراجعین را داشته باشد.

سایت تحویلی از طرف تیم سامانه فعال شده امکان گفت و گوی آنلاین را نیز دارد .همین سرویس به شما امکان پاسخگویی و مشاوره آنلاین به مراجعین را میدهد.

امکاناتی نظیر گفت و گوی آنلاین، نوبت دهی آنلاین تفکیک خدمات زیبایی و درمانی همراه با تعرفه امکان پرداخت آنلاین و محتوای آموزشی اطلاعات و لوکیشن دقیق را میتوان در سایت دندانپزشکی مدنظر قرار داد.

طراحی سایت توسط سامانه فعال شده بین 8 تا 10 روز کاری زمان میبرد. در صورت نیاز به کوتاه شدن این زمان حتما با پشتیبانی سامانه فعال شده مطرح کنید. همه تاش ما این است که رضایت شما را جلب کنیم.

البته.در صورتی که اطلاعات مراجعی که نوبتی رزرو کرده و یا پرداختی انجام داده ست درز پیدا کند تبعات سنگینی برای شما دارد و یا دیگران دسترسی به پنل سایت شما پیدا کنند ممکن است به کلی سایت خود را از دست دهید. پس امنیت سایت از اهمیت زیادی برخوردار است.تیم فعال شده سایت دندانپزشکی شما را با بالاترین امنیت ممکن به شما ارائه می دهد.