پشتیبانی سایت
48%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی خدمات ویژه
1نظر5.00

اگر دانش کافی یا وقت ندارید تیم پشتیبانی فعال شده آماده ارائه خدمات ویژه در خصوص پشتیبانی سایت شما را دارد همراه با اکانت منیجر اختصاصی به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای سال

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

راه اندازی یک سایت می تواند شرایط برای کسب درآمد بیشتر و رسیدن به سود بالاتر را برای کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کند. البته این مسئله زمانی محقق می شود که شما تمام اصول لازم برای راه اندازی یک سایت را مدنظر قرار داده باشید. ضمن اینکه خدمات مربوط به امنیت وب سایت و پشتیبانی آن را نیز در اولویت کار خود قرار دهید. خدمات پشتیبانی سایت مجموعه اقدامات لازم برای کارکرد بهتر سایت را شامل می شود.
متاسفانه اکثر مدیران در زمینه‌ی مدیریت و خدمات پشتیبانی سایت تخصص لازم را ندارند.

البته این مسئله امری طبیعی و بدیهی است. چون اغلب کارفرمایان و صاحبان کسب و کار افرادی هستند که در زمینه نوعی از تجارت خاص مهارت دارند. بنابراین در بیشتر موارد برای توسعه برند خود در فضای اینترنت نیاز به طراحان سایت، کارشناسان سئو و خدمات پشتیبانی سایت دارند.

خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت می تواند شرایط موثری برای به دست آوردن درآمد بالاتر فراهم کند. این خدمات از دایره گسترده ‌ای برخوردار هستند.

 • تخصیص اکانت به مدیران وب سایت

زمانی که از خدمات پشتیبانی سایت بهره مند می شوید، به یک اکانت مدیریت اختصاصی به همراه پنل کاربری ویژه دسترسی دارید. در چنین حالتی بسیاری از اختیارات یک مدیر موفق برای شما ترتیب داده می شود.

 • بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوا از دیگر خدمات پشتیبانی سایت است. یک وب سایت عملاً چیزی خارج از تولید محتوا نیست. هر وب سایتی با هر نوع هدف و عملکردی نیاز به تولید محتوا دارد. تولید محتوا باید چندین ویژگی مهم و اصلی را در بر داشته باشد. چون تنها در این صورت می تواند گزینه مناسبی برای موفقیت سایت باشد و شما را به اهداف مورد نظرتان برساند.

محتوا باید ناب، اصیل و همینطور بر پایه قوانین سئو تهیه و تولید شده باشد. محتواهای تولیدی باید شرایط مناسب برای رنکینگ سایت فراهم کنند.

 • خدمات پشتیبانی سایت برای حل مشکلات امنیتی سایت

بخش دیگری از خدمات پشتیبانی سایت مربوط به مشکلات امنیتی سایت است. همان طور که می دانید سایت ها در معرض انواع مختلفی از ربات های مزاحم، ویروس ها و حمله هکرها قرار دارند. بنابراین از چند دهه گذشته اهمیت محافظت سایت ها در برابر عوامل مزاحم ضرورت پیدا کرده است.

از این رو کلیه خدمات مربوط به افزایش امنیت وب سایت نیز می تواند بخشی از خدمات پشتیبانی سایت باشد. با تکیه بر این خدمات، می ‌توانید بدون دغدغه و نگرانی از فاش شدن اطلاعات و از بین رفتن امنیت وب سایت به روند کاری خود ادامه دهید و سایت خود را به شکل مستور شده حفظ کنید.

 • خدمات پشتیبانی سایت برای برطرف کردن مشکلات سئو

برطرف کردن مشکلات سئو نیز می‌ توانند از دیگر خدمات پشتیبانی سایت باشند. منظور از سئو فنی سایت قوانین و الگوریتم هایی است که شرکت Google به شکل مداوم برای مدیریت سایت و تولید محتوا در نظر می‌ گیرد. واقعیت امر این است که که تنها افراد متخصص و کارشناس در این حوزه می توانند پشتیبانی مناسبی در زمینه سئو فنی سایت یا حل مشکلات مربوط به آن ارائه کنند. در صورت بروز مشکلات مربوط به سئو، رتبه سایت تنزل پیدا می کند.

در نتیجه شانس کمتری برای قرارگیری در رتبه‌ های بالاتر گوگل خواهید داشت. در حالی که هدف اصلی از طراحی و راه اندازی سایت رسیدن به رتبه برتر در جستجوی گوگل است. چون رتبه می تواند شرایط برای فروش و کسب درآمد بیشتر را فراهم کند.
خدمات پشتیبانی سایت مجموعه بسیار متنوعی را در بر می‌گیرد. هر سایتی ممکن است بعد از گذشت مدتی دچار مشکلات فنی شود. افرادی که در زمینه حل این مشکلات تخصص چندانی ندارند، نمی توانند سایت را به وضعیت به سامان برسانند. ضمن این که در اغلب موارد عدم توجه به مشکلات فنی سایت به‌ مراتب مشکلات بیشتری را برای صاحبان کسب و کار به وجود می آورد. در چنین حالتی پشتیبانی سایت می تواند با تکیه بر اطلاعات خود، مشکلات وب سایت را به خوبی حل و فصل کند.

 • بهینه سازی سرعت لود شدن سایت

بهینه سازی سرعت سایت از دیگر خدماتی است که توسط پشتیبانی سایت به مشتریان ارائه می شود. همانطور که می دانید اغلب کاربران، مخاطبان و مشتریان اینترنتی شما زمانی که یک کلمه کلیدی را در گوگل سرچ می کنند، تمایل دارند سرعت آپلود مطالب بالا باشد. در واقع مشتریان خواسته یا ناخواسته به سمت سایت‌ هایی می‌ روند که سرعت آپلود بالاتری دارند.

علت این موضوع کاملاً مشخص است. افراد از سردرگمی در محیط وب گریزان هستند. به همین خاطر از سایت های پرسرعت استقبال می کنند. پشتیبانی سایت این امکان را برای شما به وجود می‌ آورد که سرعت آپلود سایت را افزایش دهید. این مسئله در بازدید از سایت شما نقش قابل توجهی دارد. همان طور که می دانید بازدید بیشتر به معنای کسب درآمد و سود دهی بیشتر است.

 • تخصیص افزونه، پلاگین و آیتم های جدید به سایت

وب سایت ها برای تکمیل عملکرد خود و یا تخصیص آیتم های جدید نیاز به نصب افزونه های مختلف دارند. افزونه های اورجینال گزینه به مراتب بهتری برای مدیریت سایت می باشند. چون امکان بهره مندی از آن ها به شکل طولانی تری برای شما فراهم می شود. ضمن اینکه پشتیبانی و مدیریت سایت نیز ساده تر خواهد شد.

به همین خاطر بخشی از خدمات پشتیبانی سایت سامانه فعال شده در راستای نصب افزونه های اورجینال برای سایت انجام می شود. پلاگین های اورجینال نیز به اندازه افزونه های اورجینال از اهمیت قابل توجه برخوردار هستند. ضمن اینکه شما در پشتیبانی و مدیریت وب سایت صحیح باید تمامی پلاگین‌ های نال شده را از وب سایت خود حذف کنید. تشخیص این مسئله نیز نیاز به استفاده از خدمات پشتیبانی سایت دارد.

 • خدمات به روزرسانی سایت

همان طور که می دانید بخشی از خدمات پشتیبانی سایت مربوط به به‌روزرسانی است. این به روزرسانی باید در مطالب منتشر شده، پلاگین ها و هسته وب سایت انجام شود. ضمن اینکه تشخیص زمان مناسب برای اعمال این به روزرسانی ها نیز از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. طراحان، کارشناسان و متخصصان سایت می توانند به روزرسانی به موقع و مناسب برای پلاگین ها و هسته های وب سایت را انجام دهند.

در چنین شرایطی ما به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات پشتیبانی سایت سامانه فعال شده بهره مند شوید. چون این خدمات به شکل تضمینی به مشتریان و کاربران ارائه می شوند. بنابراین در خصوص کیفیت و اصالت خدمات هیچ گونه جای تردیدی باقی نمی ماند. ضمن این که در در صورت بروز مشکل نیز ما همواره به عنوان تیم پشتیبانی سایت شما خدمات خود را ارائه می‌ کنیم.

خدمات پشتیبانی سایت و بکاپ گیری

بکاپ گیری نیز در خصوص راه اندازی و طراحی وب سایت از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. تمامی سایت ها با هر نوع نقش و عملکردی نیاز به بکاپ گیری دارند. ممکن است در طی بروز مشکلات فنی یا هک سایت کلیه مطالب مربوط به وب سایت از بین برود. با این مشکل اهمیت بکاپ گیری از مطالب و موضوعات سایت روشن‌ می شود. سایت هایی که از مطالب خود بکاپ گرفته‌ اند، همچنان می توانند امنیت وب سایت خود را حفظ کنند و به اهداف خود ادامه دهند.

پشتیبانی سایت شرایط مطلوب برای بکاپ گیری از مطالب سایت را مهیا می کند. این بکاپ گیری به شکل منظم و اتوماتیک انجام می شود.


بسیاری از مدیران تمایل دارند عملکرد و وضعیت وب سایت خود را مورد بررسی و آنالیز کامل قرار دهند. ارائه آنالیز کامل وب سایت از جمله خدمات پشتیبانی سایت در سامانه فعال شده است. در واقع این شرکت شرایطی را برای مدیران و صاحبان کسب و کار فراهم می کند که آن ها بتوانند وضعیت سایت خود را به خوبی مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار دهند.

اگر آنالیز کامل وب سایت انجام شود، مدیران متوجه می شوند که چه نوع مطالبی سهم بیشتری در موفقیت سایت دارند؟ کدام مطالب بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند و کدام مطالب بازدید بیشتری داشته اند؟

در چنین حالتی شما عملاً سلیقه مشتریان و کاربران خود را می شناسید و می توانید طبق نظر و سلیقه شخصی آن ها مدیریت سایت را ادامه دهید.
سامانه فعال شده نخستین دوره پشتیبانی مربوط به آنالیز کامل وب سایت را به شکل رایگان به مشتریان ارائه می‌ کند. این ویژگی نیز از دیگر ویژگی‌ های متمایز سامانه فعال شده است. بنابراین شما می توانید از خدمات متمایز این سامانه بهره مند شوید.

 

نحوه خدمات دهی سامانه فعال شده

خدمات پشتیبانی سایت سامانه فعال شده به شکل ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز ارائه می شود. بنابراین شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به پشتیبان تیکت بزنید و منتظر پاسخگویی بمانید. ارتباط به شکل کاملاً دوطرفه برقرار است. ضمن اینکه امکان اشتراک گذاری سایر مشکلات مربوط به وب سایت از طریق پشتیبانی فراهم شده است. خدمات پشتیبانی سایت در سامانه فعال شده به شکل یک ماهه ارائه می شود.

این خدمات به گونه ای است که بعد از گذشت یک ماه قابلیت شارژ و تمدید مجدد را دارد.

4.8/5 - (58 امتیاز)

مشخصات کلی

ارائه گزارش⭐️

ارائه گزارش کامل از عملکرد وب سایت

پنل کاربری⭐️

دسترسی به پنل کاربری ویژه همراه با اکانت منیجر اختصاصی

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا با تعداد محدود

رفع مشکلات امنیتی

رفع مشکلات و افزایش امنیت وب سایت

رفع مشکلات سئو

رفع و بهبود مشکلات سئو به صورت تخصصی

رفع مشکلات فنی

رفع و بهبود مشکلات فنی وب سایت

بهینه سازی سرعت سایت

افزایش سرعت لود وب سایت شما به صورت تضمینی

نصب افزونه های اورجینال

حذف پلاگین های نال شده و نصب پلاگین های اورجینال

بروزرسانی⭐️

آپدیت تمامی پلاگین ها و هسته وب سایت

بکاپ گیری⭐️

بکاپ گیری اتوماتیک و منظم

آنالیز کامل وب سایت

برای اولین دوره پشتیبانی آنالیز کامل وب سایت به صورت رایگان

پاسخگویی تیکت

پشتیبانی به صورت ۲۴/۷ به صورت ویژه از طریق تیکت

پشتیبانی⭐️

یک ماهه قابل تمدید

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • نوید زمانی 22 مرداد 1401

  بهترین پشتیبان سایتی که میتونید داشته باشید سامانه فعال شدست واقعا کارشون حرف نداره

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   با عرض سلام و احترام ممنونیم که مارو برای پشتیبانی سایت خود انتخاب کردید و خوشحالیم که تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

خدمات پشتیبانی به مدت ۳۰ روز است و می توانید از خدمات ویژه پشتیبانی استفاده کنید

هر روز از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰ به صورت ویژه همراه با اکانت منیجر اختصاصی شما