کسب درآمد دلاری در خانه

دسته‌بندی‌ها دیجیتال مارکتینگ
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 10 دقیقه

کسب درآمد دلاری در خانه می تواند تحول عظیمی در سبک زندگی انسان ایجاد کند. با کسب درآمد دلاری قادر خواهید بود تا با نوسان های قیمت دلار مقابله کرده و به زندگی ایده آل خود دست یابید. شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید که راه های زیادی برای کسب درآمد دلاری در کشور ایران وجود دارد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا این روش ها را با شما به اشتراک بگذاریم. روش های کسب درآمد دلاری در خانه کسب درآمد دلاری در ابتدای کار ممکن است قدری سخت یا غیرممکن به نظر برسد؛ اما ما به شما …

کسب درآمد دلاری در خانه می تواند تحول عظیمی در سبک زندگی انسان ایجاد کند. با کسب درآمد دلاری قادر خواهید بود تا با نوسان های قیمت دلار مقابله کرده و به زندگی ایده آل خود دست یابید. شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید که راه های زیادی برای کسب درآمد دلاری در کشور ایران وجود دارد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا این روش ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

روش های کسب درآمد دلاری در خانه

کسب درآمد دلاری در ابتدای کار ممکن است قدری سخت یا غیرممکن به نظر برسد؛ اما ما به شما اطمینان می دهیم که با راهنمایی درست، قادر خواهید بود تا به سرعت به درآمدزایی برسید. در ادامه این مطلب، برخی از روش های کسب درآمد دلاری را به همراه شما بررسی می کنیم.

فعالیت در زمینه طراحی سایت

طراحی سایت را می ‌توان یکی از راه های کسب درآمد دلاری از طریق فعالیت های بین المللی دانست. عصر امروز، عصر اطلاعات است و حتی کوچک ترین کسب و کارها به یک وب سایت با کیفیت نیاز پیدا می کنند. طراحی سایت از جمله مشاغلی است که به صورت فریلنسری انجام شده و نیاز به حضور فیزیکی ندارد؛ بنابراین پس از قبول چند پروژه، برنامه شما همچنان انعطاف پذیری خود را حفظ خواهد کرد. در صورت راضی بودن مشتری از کیفیت کار شما، طبیعی است که پروژه های بیشتری سفارش خواهد داد و درآمدتان افزایش چشمگیری می یابد.

تخصص در زمینه طراحی سایت حرف اول را می زند. اگر در کنار کیفیت، قدری خلاقیت هم اضافه کنید، قطعاً موفقیت شغلی بیشتری کسب خواهید کرد. از طرفی باید توجه داشت که این شغل سبب ایجاد یک شبکه بزرگ شده و درآمد آینده شما را تضمین می کند.

 کسب در آمد در یوتیوب

در ساخت ویدیو مهارت دارید؟ پر از ایده های جذاب و دوست داشتنی هستید؟ پس باید فعالیت در یوتیوب را امتحان کنید. این روش کسب درآمد با ساخت یک کانال یوتیوب آغاز خواهد شد. حال زمان آن رسیده که ایده های خود را به بوته آزمایش گذاشته و نظر مخاطبان را به خود جلب کنید.

جالب است بدانید که یوتیوب از طریق نمایش تبلیغات در اواسط ویدیوها و کلیک کاربران روی این تبلیغات به کسب درآمد می پردازد و سهمی هم به شما می دهد؛ طبیعی است که هر چه محتوای شما جذاب تر بوده و مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند، درآمد بیشتری نیز به شما تعلق می گیرد. نکاتی که باید پیش از آغاز کار در یوتیوب مد نظر داشته باشید به شرح زیر خواهد بود.

  • برای اینکه درآمدزایی شما از یوتیوب آغاز شود به دو شرط اساسی نیاز خواهید داشت. کانال شما باید بیش از 1000 مشترک داشته و 4000 ساعت توسط کاربران مورد بازدید قرار بگیرد.
  • یوتیوب بسیار به مسئله کپی رایت حساس است؛ بنابراین سعی کنید در ساخت ویدیوها این مسئله را رعایت نمایید تا درآمدزایی شما به مشکل برنخورد. به عنوان مثال برخی از موسیقی ها دارای حق کپی رایت هستند و نمی توان از آن ها برای تولید محتوا استفاده کرد.
  • کشور ایران توسط کشورهای بسیاری مورد تحریم قرار گرفته و نمی توان درآمد حاصل از یوتیوب را به صورت مستقیم نقد کرد. برای این کار نیاز خواهید داشت تا از شرکت های واسطه نظیر اندروپی و ایرانیکارت کمک بگیرید.

کسب در آمد در بازار فارکس

آیا با تکنیک های معامله گری آشنا هستید؟ بازار فارکس می تواند یکی دیگر از روش های کسب درآمد دلاری در خانه باشد. به شما توصیه می کنیم که پیش از آغاز کار خود در این بازار ارزی، تمامی آموزش های لازم را دریافت کنید؛ چرا که در صورت نداشتن دانش لازم ممکن است بخش عظیمی از سرمایه خود را از دست بدهید.

بازار فارکس را می توان یکی از روش های تخصصی کسب درآمد دلاری در خانه دانست. در این روش علاوه بر نیاز به دانش و تکنیک های مربوطه، به سرمایه ای اولیه نیز نیاز خواهید داشت. خوشبختانه منابع آموزشی بسیاری برای کسب درآمد از بازار فارکس وجود دارد. شما قادر خواهید بود تا پس از دریافت آموزش های اساسی، معامله در این بازار را آغاز کرده و به کسب تجربه بپردازید.

همکاری با سایت های فریلنسری خارجی

فریلنسری از طریق همکاری با وب سایت های خارجی می تواند یکی دیگر از روش های کسب درآمد دلاری در خانه باشد. راز موفقیت در این زمینه شغلی، پیشنهاد قیمتی مناسب نسبت به دیگر فریلنسرها است. طبیعی است که باید در اوایل کار، نرخی پایین در ازای خدمات خود در نظر بگیرید تا رزمه ای قدرتمند برای خود رقم بزنید. کارفرمایان خارجی بسیاری روی رزومه وسواس به خرج می دهند. با یک رزومه قوی قادر خواهید بود تا از دیگر رقبای خود پیشی بگیرید.

خوشبختانه زمینه شغلی فرلنسری بسیار گسترده است. اگر به دنبال بالا بردن توانایی و دانش خود باشید، مطمئناً قادر خواهید بود تا یک کارفرمای علاقه مند به نوشتن یک قرارداد با خود پیدا کنید. با این کار شما تبدیل به یکی از اعضای دائمی مجموعه کاری او خواهید شد.

کسب در آمد از آموزش

هر کس دانش و تخصص خاص خود را دارد. از طرفی همیشه افرادی وجود دارند که به یادگیری دانش و مهارت شما علاقه مند باشند. آموزش و تدریس یکی دیگر از روش هایی است که می توانید از طریق آن به کسب درآمد دلاری در خانه بپردازید. در صورت تسلط بر زبان انگلیسی، دامنه شغلی خود را در سراسر دنیا گسترده خواهید کرد.

اگر به زبان انگلیسی تلسط کافی ندارید هم جای نگرانی نیست؛ چرا که می توانید اطلاعات خود را با ایرانیان خارج از کشور درمیان بگذارید. برخی سایت ها نظیر udemy به شما این امکان را می دهند که دوره های آموزشی خود را روی آن ها برای فروش بگذارید. توصیه می کنیم که در اولین فرصت سطح زبان انگلیسی خود را ارتقاء دهید تا قادر باشید درآمد بیشتری کسب کنید.

فروش کتاب الکترونیکی در سایت آمازون

تا به حال به نوشتن یک کتاب فکر کرده اید؟ فروش کتاب الکترونیک در آمازون Amazon می‌تواند یکی دیگر از روش های کسب درآمد دلاری در خانه باشد. با این کار شما فقط یک بار زحمت نوشتن کتاب را تجربه خواهید کرد؛ اما قادر خواهید بود تا آن را به تعدادی نامحدود و در سراسر دنیا به فروش برسانید. اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید، طبیعتاً دامنه فروش خود را در تمام دنیا گسترده خواهید کرد. از طرفی قادر هستید تا کتاب خود را به زبان فارسی منتشر کنید. در این صورت خریداران شما، ایرانیان خارج از کشور خواهند بود.

فعالیت در زمینه طراحی گرافیک

طراحی گرافیک را می‌توان یکی از بهترین راه های کسب درآمد دلاری در خانه دانست. فراموش نکنید که افراد بسیاری در این حوزه مشغول به فعالیت هستند؛ بنابراین اگر می خواهید که حرفی برای گفتن داشته باشید، باید به صورت منظم دانش خود را در زمینه طراحی گرافیک بروزرسانی کنید. امروزه بسیاری از رسانه های اجتماعی به طراحی گرافیک نیاز دارند. از طراحی سایت گرفته تا تولید محتوا و بازاریابی، همه این زمینه ها نیاز زیادی به دانش و مهارت شما خواهند داشت.

همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ)

روزانه سیستم های همکاری در فروش زیادی در سراسر دنیا تاسیس می شوند. از جمله این سیستم ها می توان به دیجی کالا و میهن استور اشاره کرد. برای کسب درآمد از این طریق لازم است تا در فروش سیستم های خارجی نظیر آمازون همکاری کنید. با فروش محصولات شرکت قادر خواهید بود تا مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت نمایید. برای فروش محصولات کافی است تا در وب سایت ها یا شبکه های اجتماعی به تولید محتوا به زبان انگلیسی بپردازید. درآمد دلاری از این طریق، ارتباط مستقیمی با حجم فروش شما خواهد داشت.

تولید محتوای متنی

شاید تصور نمی کردید که زمانی می توان از طریق فروش محتوای متنی نیز به کسب درآمد دلاری در خانه پرداخت. سایت های زیادی در عصر حاضر به  محتوای متنی با کیفیت اهمیت می دهند. برخی از سایت های فارسی زبان در خارج از کشور فعالیت می کنند. شما قادر خواهید بود تا با تولید محتوا برای این وب سایت ها، به درآمد بالایی دست یابید. طبیعی است که در صورت تسلط داشتن بر زبان انگلیسی، فرصت های شغلی بیشتری نسیب شما خواهد شد.

عکاسی و فروش عکس‌

ما شغل عکاسی و فروش عکس را به افراد خلاق و با پشتکار توصیه می کنیم. البته توجه داشته باشید که این شغل به دانش و مهارت کافی نیاز خواهد داشت. پس از گرفتن عکس هایی جذاب و با کیفیت قادر خواهید بود تا آن ها را در سایت هایی نظیر Shutterstock برای فروش بگذارید. طبیعی است که هر چه کیفیت و ایده عکس های شما بهتر باشد، قیمت آن ها هم افزایش خواهد داشت.

فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال چند سالی است که به دنیا معرفی شده اند و به سرعت توانسته اند به یکی از روش های خوب کسب درآمد دلاری در خانه بدل شوند. این عرصه به صورت روزانه در حال پیشرفت و گسترش است و می توان آینده بی نظیری را برای آن تصور کرد. برخی از افراد معامله ارزهای دیجیتال را شغلی پاره وقت می دانند؛ این در حالی است که برخی دیگر روی آن ها سرمایه گذاری کرده و به سودی عالی دست می یابند.

برای کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال کافی است تا مقداری از یک ارز دیجیتال خریداری کرده و آن را تا مدتی کنار بگذارید. زمانی که قیمت آن ارز دیجیتال به اندازه کافی رشد کرد، قادر خواهید بود تا با فروش آن و تبدیلش به دلار، به درآمد برسید. یکی دیگر از روش های کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال، ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال خواهد بود. لازم به ذکر است که این روش هم به مقداری سرمایه اولیه برای خرید یک یا چند ماینر نیاز داشته و باید به صورت ماهانه قبض برق زیادی را پرداخت کرد.

کسب درآمد در قالب دلار و با تماشای فیلم‌های تبلیغاتی

تماشای فیلم های تبلیغاتی نیز می تواند شما را به درآمد دلاری در خانه برساند. برخی سایت ها به نمایش فیلم های تبلیغاتی می پردازند و در ازای زمانی که صرف می کنید، مقداری دلار در اختیار شما قرار خواهند داد. از جمله این سایت ها می توان به وب سایت Swagbucks اشاره کرد. خوشبختانه این روش کسب درآمد نیازی به هیچ تسلط و مهارت خاصی نداشته و زبان انگلیسی هیچ نقشی در آن ندارد. در صورت آزاد بودن وقتتان قادر خواهید بود تا از این روش به کسب درآمد بپردازید.

کسب درآمد از طریق کوتاه کردن لینک‌ها

از لینک های طولانی وب سایت خود خسته شده اید؟ ما به شما روشی معرفی خواهیم کرد که با کوتاه کردن لینک به کسب درآمد دلاری در خانه بپردازید. برای این کار کافی است تا با استفاده از برخی ابزارها و وب سایت ها، لینک های خود را کوتاه کنید. با کوتاه کردن لینک ها و اشتراک گذاری آن ها در شبکه های اجتماعی از طریق وب سایت SHORTE.ST ، درآمدی فوق العاده در انتظار شما خواهد بود.

شاید بپرسید که وب سایت SHORTE.ST به چه دلیلی به کاربرانش هزینه پرداخت می کند؟ در پاسخ به شما باید گفت که در صورت کوتاه کردن لینک های خود با این وب سایت، هر کاربر پس از کلیک روی لینک، باید یک تبلیغ 5 ثانیه ای را تماشا کند. این وب سایت در ازای 1000 کلیک روی لینک ها، درآمدی دلاری را به شما اختصاص خواهد داد. باید توجه داشته باشید که برای دریافت درآمد دلاری خود از این وب سایت به حساب وب مانی نیاز خواهید داشت.

سخن پایانی
در این مطلب سعی شد تا روش های کسب درآمد دلاری در خانه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورتی که پیش از این ها به کسب درآمد دلاری پرداخته اید، لطفاً تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید. اگر هر پرسشی برای شما پیش آمد، کارشناسان ما در سامانه فعال شده خوش حال خواهند شد تا به آن پاسخ دهند.

4.8/5 - (6 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید