فریلنسر
30%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
فریلنسر

ایجاد اکانت وریفای فریلنسر

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی خدمات ویژه
3نظر5.00

اگر به دنبال این هستید که در سایت Freelancer.com کار کنید و نیاز به اکانت وریفای دارید ما در کمتر از ۲۰ روز با اطلاعات شما اکانت شما را وریفای میکنیم برای اولین بار در ایران

در صورتی که وریفای اکانت ۱۰۰٪ انجام نشود کل هزینه پرداختی تمام و کمال عودت داده می شود

این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم
خبرم کن

نقد و بررسی اجمالی

فريلنسر كلمه ایی است كه شايد شما بسيار شنيده باشيد ولی نمی دانيد كه به چه معنا است، قطعا در سخنان افراد سئوكار و ديجيتال ماركتر و طراحان سايت و… اين كلمه بسيار استفاده می شود و قطعا شما بايد از اهميت آن خبر داشته باشيد.
فريلنسر به معنای آزاده كار است، كسانی كه به تنهایی وارد سايت های فريلنسری می‌ شوند و پروژه های عظيمی انتخاب و آن ها را هدايت و انجام می دهند را فرينلسر نام می برند؛ اينگونه افراد زندگی روزمره ما را راحت كرده اند به اين دليل كه اگر شما مشكلی در زمينه سايت و يا سئو آن و يا طراحی قالب داشته باشيد به راحتی می توانيد در سايت های فريلنسری اقدام كرده و قطعا متخصص آن حوزه را پيدا خواهيد كرد.

موضوعی كه در ادامه به آن خواهيم پرداخت در رابطه با ساخت اكانت وریفای فریلنسر است، سايت های فريلنسری بسيار زيادی در ايران وجود دارد كه به راحتی و با چند ترفند می‌ توانيد در آن ها ثبت نام كنيد ولی سايت های خارجی هم وجود خواهد داشت كه به تنهایی و آسانی ساخت اكانت ميسر نخواهد بود و بايد رابط اين كار را داشته باشيد و يا اينكه خدمات سايتی را انتخاب كنيد؛ سامانه فعال شده خدمات ساخت اكانت و وریفای اكانت فريلنسری را برای شما ايجاد خواهد كرد.

فريلنسری را بايد از كجا شروع كنيم؟ چگونه كسب در آمد از آن آسان می شود ؟

برای فريلنسر شدن شما بايد حداقل يك رزومه خوب داشته باشيد و البته كه داشتن دانش در زمينه های متفاوت شانس شما را برای انتخاب كارفرما بيشتر می كند، اما شايد برای شما سوالی پيش آمده باشد مبنی بر ساخت و ساز اين گونه از سايت ها. سايت های فريلنسری عموما به چندين بخش تقسيم خواهد شد، بخش اول برای كارفرمايان خواهد بود، كارفرما ها پروژه ها را ايحاد خواهند كرد و قطعا كه در شرح توضيحات تمامی تخصص های فريلنسر در آن ذكر خواهد شد و درخواست خواهند كرد كه افراد واجد شرايط اقدام به استخدامی كنند.

دومين بخش از سايت های فريلنسری برای افراد آزاده كار است، اگر شما به عنوان مثال يك سئوكار با رزومه خوب هستيد به راحتی می توانيد با وارد شدن به بخش توضيحات در پروفايل خود تمامی عوامل و رزومه خود را وارد كنيد، پس از اتمام اين كار وقت انتخاب پروژه ها است، شما با وارد شدن به بخش مخصوص پروژه ها حجم عظيمی از آن ها را می‌توانيد دريافت كنيد و تنها شما بايد اولين انتخاب كارفرما باشيد.( به اين منظور كه اگر افراد ديگری از سئوكاران پيشنهاد همكاری به كارفرما داده باشند شما بايد به گونه ایی حرفه ایی رفتار كنيد كه كارفرما شما را انتخاب كند)

معرفی وب سایت freelancer.com

تا به الان اگر به دقت با ما همراه شده باشيد، از سايت های ايرانی برای شما اطلاعات داده ايم و قطعا در اين بخش از سايت freelancer برای شما بيشتر توضيح خواهيم داد و قطعا ابهاماتی برای شما ديگر وجود نخواهد داشت.

به جرئت می توان گفت يكی از بزرگترين سايت های كل جهان برای فريلنسرينگ سايت freelancer خواهد بود. تا به آخرين آمار ها 18 ميليون كاربر و البته فريلنسر در آن اقدام به ثبت نام كرده اند، و از تمامی ۲۸۰ كشور فريلنسر و كارفرمايان متفاوتی پروژه های خود را به نحو احسن ويرايش كرده اند و تنها هدف مشترك كارفرمايان آن است كه پروژه ايجاد شده توسط آن ها به بهترين شكل انجام شود و وقفه ایی در آن اتفاق نيفتد.

وریفای اكانت فريلنسر در اين سايت ها بسيار مشكل ساز خواهد بود به اين دليل كه اگر شما با‌ آن آشنا نباشيد ممكن است كمی سر درگم شويد و پيشنهاد ما به شما آن است كه وریفای اكانت فريلنسر خود را به سامانه فعال شده بسپاريد تا به راحتی در كمترين زمان ممكن برای شما آماده شود.

آیا Freelance ارزشی برای ما خواهد داشت؟

هزينه های قابل توجهی می توانيم به دست آوريم؟

اگر شما تازه وارد حوزه كاريابی و فريلنسری شده ايد بهتر است به شما بگوييم كه هميشه اطلاعات داشتن در باره حوزه های متفاوت شانس انتخاب شدن توسط كارفرما برای شما را بيشتر خواهد كرد، شما با هزينه برای اكانت خود نمی توانيد تضمين كار و پروژه های گوناگون به ارمغان بياوريد و تنها با دانش خود می توانيد نظر كارفرمايان را جلب كنيد.

به بسياری از سايت های و پلتفرم های ديگر اين سايت بسيار عالی و متناسب برای شما خواهد بود به اين دليل كه به راحتی می توانيد وریفای اكانت خود را به ما بسپاريد و با ساختن رزومه عالی توسط خود شما به تمامی دنيا معرفی خواهيد شد؛ حال نوبت شما است كه خودتان را به ديگران ثابت كنيد.( يكی از نكات بسيار كليدی برای كارجويان، ارسال رقم و هزينه متناسب است و به اصطلاح از قيمت های فضایی هميشه خود داری كنيد به اين دليل كه باعث بد نام شدن شما و برند شما خواهد شد)

چرا عضويت ما در سایت فریلنسر مزيت محسوب می‌ شود؟

همانطور كه تا به اينجا متوجه شده ايد بزرگترين پلتفرم كاريابی برای افراد متخصص است و اين برند جهانی سبب اطمينان حاصل كردن بسياری از افراد در كل جهان شده است. آيا عضو شدن در اين سايت فقط و فقط برای كاريابی و دريافت هزينه مهم است؟ قطعا خير، راه های ارتباطی بسيار زيادی برای فريلنسر ها از نقاط جهان به وجود آماده است و اگر شما از حوزه های متفاوت اطلاعاتی نداشته باشيد به راحتی می توانيد با ايجاد گفت و گو با فرد متخصص در آن حوزه سوالات خود را مطرح كنيد.

اكانت وریفای فریلنسر :

مهمترين خدمات سايت سامانه فعال شده برای شما را می توان در وریفای اكانت فریلنسر ذكر كرد؛ قطعا با صرف زمان مناسب می توانيد اين موضوع را به ما بسپاريد و در كمترين زمان ممكن آن را برای شما حل كنيم و با كمترين هزينه های ممكن.
توجه داشته باشيد برای وریفای اكانت فریلنسر بايد مدارك مهمی را داشته باشيد و يا اينكه اختيار كنيد:

 • داشتن كارت شناسایی معتبر ( معتبر بودن از طرف خارج از كشور است، به صورتی كارت شناسایی خارجی)
 • تایید شدن آدرس ( آدرس محل شما توسط سايت بايد تاييد شود، البته اين موضوع كمی پيچيده خواهد بود به اين دليل كه بايد برای تاييد آدرس قبض سه ماه پيش را اختيار كرده باشيد و با وارد كردن اطلاعات آن و در صورت صحيح بودن اطلاعات، آدرس شما تاييد می‌ شود در غير اين صورت تاييد شدن سخت خواهد شد)
 • تایید شدن keycode ( مهمترين مدرك لازم برای ساخت اكانت، تایید keycode است، شما بايد عكسی واضح از صورت خود داشته باشيد و قطعا برای شما كدی ارسال خواهد شد كه به همراه شماره شناسایی خود بايد در عكس وجود داشته باشد، به معنایی بايد در دست خود كاغذی داشته باشيد كه اطلاعات را در آن نگارش كرده و قطعا با ارسال عكس مربوطه اين موضوع تاييد خواهد شد)

قطعا تا به الان مدارك لازم برای احزار هويت برای شما عنوان شد و حال نوبت آن فرا رسيده است كه مراحلی كه برای وریفای اكانت فريلنسر بايد طی كنيد را شرح دهيم:

 • احزار هویت : اولين مرحله مهم برای شما احزار هویت خواهد بود، در اين مرحله بايد وارد بخش Account Details شويد و تمامی اطلاعات خود را در آنجا بارگزاری كنيد و توجه داشته باشيد كه اطلاعات نبايد تحريف شده باشند و صحيح، سپس Verify my Identity كليك كرده و دوباره فرم مد نظر را بايد تكميل كنيد. اسكن از چهره خود و كارت شناسایی در اين مرحله بسيار مهم است و بعد از اتمام اين مراحل بايد تمامی اطلاعات خود را ذخيره كنيد.
 • تایید keycode: در بخش بالایی، خلاصه كار هایی كه بايد انجام دهيد برای شما توضيح داده شد و شما بايد اين مرحله را به نحو احسن انجام دهيد و كوچك ترين خطا باعث خواهد شد كه ديگر شما نتوانيد وریفای كنيد. ابتدا يك برگ سفيد برداشته و عبارت Keycode Verification for Freelancer.com بر روی آن نگارش كنيد، نوشتن شماره شناسایی بر روی كارت بسيار مهم بوده و بايد آن را نوشته باشيد و از واضح بودن چهره خود اطمينان حاصل كنيد.( در شيوه نگارش تمام سعی خود را كنيد كه خوانا باشد و با نوشتن خاصی اين كار را انجام ندهيد)
 • تایید آدرس : اسكن گرفتن به صورت دو رنگ از قبض بايد به صورت كامل گرفته شده باشد( البته پيشنهاد ما به شما آن است كه اگر قبض نداريد بهترين كار شماره كارت شما خواهد بود و اطلاعات در رابطه با آن) در فايلی كه ارسال می كنيد بايد شماره تماس شما و شماره ثابت شما قرار داده شود و علاوه بر آن كد شماره هم بايد تاييد شود.

نكته: پيشنهاد ما به شما آن است كه به جای اين همه كار انجام دادن و قطعا با دردسر هایی كه بايد پيشه بگيريد بهترين كار ممكن درخواست كمك توسط پشتيبان سامانه فعال شده می باشد، شما با درخواست از ما می توانيد وی فای اكانت فريلنسر خود را در كمترين زمان ممكن خواهان باشيد و بدون هيچ مشكل اساسی.

تكميل پروفايل شما در سايت فريلنسر توسط سامانه فعال شده:

كارفرمايان هميشه برای انتخاب فريلنسر به پروفايل آن رجوع می‌ كند، پروفايل بخش اعظمی از اطلاعات می تواند باشد كه تمام ويژگی ها و تخصص شما در آن ذكر داده می شود، قطعا با تكميل پروفايل درصد گرفتن پروژه توسط كارفرمايان به حد قابل توجهی افزايش خواهد يافت، ولی بايد بدانيد كه بخش های مهمی در اين باره وجود خواهد داشت نظير:

 • Certification Exams: آزمون هایی كه شما قادر به امتحان خود در آن ها هستيد، اين آزمون ها هميشه با پرداخت هزينه صورت گرفته می شود و قطعا برای اطمينان كارفرما از دانش شما خواهد بود.
 • Portfolio: نمونه كار ها و تمامی پروژه هایی كه انجام داده ايد را می توانيد در آن به نمايش بگذاريد، قطعا برای اين بخش مهمترين و كليدی ترين نمونه كار های خود را انتخاب كنيد.
 • Headline: همانند هدر سايت خواهد بود، شما در اين بخش بايد تمامی مهارت های خود و تمامی كارهایی كه می توانيد انجام دهيد را بايد ذكر كنيد، البته بهتر است بدانيد كه افراد در نگاه اول با رجوع به پروفايل شما اين بخش را خواهند ديد.
 • Personal Bio: همانطور كه از اسم آن پيدا است بهتر است از شخصيت خودتان برای كارفرما بگوييد، عادت های زيادی كه در روند كاری داريد و نحوه ارسال پروژه و يا به اتمام رساندن آن ها بهترين موارد خواهند بود.
 • Set Your Rate: جذاب ترين بخش برای كارفرمايان خواهد بود به اين دليل كه دستمزد شما در آن قيمت نمايان می شود، هميشه سعی كنيد قيمت های منصفانه ایی را پيشنهاد دهيد و اين پيشنهادات بهتر است عمومی باشد و همه آن را تاييد كنند.
 • Education: ميزان تحصيلات شما در اين بخش بايد نگارش شود، داشتن مدرك تحصيلی در حوزه مربوطه جزء امتياز محسوب خواهد شد.

خدمات سامانه فعال شده در اين زمينه:

در رابطه با وریفای اكانت فريلنسر بايد بدانيد كه پرداخت ارزی در ایران امکان پذیر نیست ولی سامانه فعال شده اين موضوع را به راحتی حل خواهد كرد، اما تمامی پرداخت های ارزی توسط تيم ما انجام خواهد شد و البته كه نيازی ديگر به شما نخواهد بود، فقط و فقط در زمان تحويل به شما نياز خواهد بود.

نتيجه:
برای ساخت اكانت بايد مراحل بسيار زيادی را طی كنيد همانند حساب باز كردن و البته داشتن حساب ارزی و… و قطعا برای تاييد آدرس و تمامی اطلاعات خود به مشكل برخورد خواهيد كرد، شايد در نگاه اول به اين فكر كنيد كه ديگر نياز به اين گونه از سايت ها نخواهد بود ولی بايد بدانيد كه پروژه گرفتن در اين سايت ها ۱۰۰ درصد و بهتر است كه شما بهره كامل را از اين موضوع ببريد، سامانه فعال شده می تواند تمامی اين مراحل را با يك چشم به هم زدن طی كند و در كمترين زمان بهترين خروجی را برای شما عرضه كند.
البته كه اگر شما سايتی داريد می توانيد برای سئو و توليد محتوا آن به پشتيبانی ما پيام دهيد.

4.9/5 - (8 امتیاز)

مشخصات کلی

اعتبار اکانت

یک بار برای همیشه

شماره تلفن خارجی

ارائه سیم کارت مجازی دائمی به صورت رایگان

پاسپورت

بدون ارائه پاسپورت

پشتیبانی⭐️

پشتیبانی به مدت ۶۰ روز

زمان تحویل⭐️

حداکثر ۶ روز کاری

ارائه گزارش⭐️

در هر مرحله گزارش برای شما در سامانه تیکت ارسال میشود

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • محمد علی 2 اردیبهشت 1401

  سلام باید بگم من از خدمات سامانه فعال شده کاملا راضی بودم من به تازگی با این مجموعه آشنا شدم و درخواست اکانت وریفای فریلنسر کردم اول درخواست مشاوره رایگان کردم و کمتر از ۵ دقیقه با من تماس گرفتم و به صورت حرفه ای به من مشاوره ویژه دادن و من هم ثبت سفارش کردم و کمتر از زمانی که به من گفته بودن اکانت را به من تحویل دادن و من الان به صورت دلاری درحال کسب در امد هستم مرسی بابت خدماتی که به من ارائه دادین

  • تیم تحریریه 2 اردیبهشت 1401
   مدیر فروشگاه

   با سلام احترام علی جان خیلی خوشحال هستیم که توانستیم رضایت شما را به دست بیاریم تیم ما برای شما بهترین ها را آرزو میکنه با تشکر از شما

 • alireza 30 مرداد 1401

  سلام و عرض ادب خیلی ممنونم از پاسخ گویی سریع و خوبتون من از همکاری با شما .اقعا خوشحالم حیف بود کامنت نزارم

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   با عرض سلام و احترام خدمت رسانی به شما وظیفه ماست خوشحالیم تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم

 • مینا محسنی 6 اسفند 1401
  پیشنهاد شده

  وقتی خیالت راحت باشه

  سلام من خیلی وقته با این مجموعه همکاری میکنم و تا الان یک نفر از دوستام هم به این مجموعه معرفی کردم وقتی من با این مجموعه مشاور داشتم طبق صحبت های که داشتیم به یک نتیجه رسیدم اگر اکانت شما صد در صد تکمیل و وریفای نشه کل هزینه شما رو عودت میدن و اکانت باید در ۱۶ روز باید تحویل داده میشود ولی متاسفانه با ۲ روز تاخیر تحویل دادن و پیگیری های که تیم پشتیبانی انجام دادن متوجه شدیم مشکل keycode داشتیم و این مشکل رو برای من سریعا پیگیری کردن و حل کردن و حتی تیم پشتیبانی با من صحبت کردن و گفتن اگر شما دستور بدین ما کل هزینه شما رو عودت بدیم ولی بعد از ۲۴ ساعت اکانت کاربری من رو تحویل دادن و یک جلسه آنلاین هم برای من گذاشتن و به صورت آنلاین بهم آموزش دادن که باید چه کاری کنم تا بتونم از اکانتم بدون مشکل استفاده کنم و باید بگم با وجود تاخیر ۲ روز ولی ارزش رو داشت . و باید بگم مهم ترین امکاناتی دارن پشتیبانی قوی مجموعه شون هست موفق باشید

  پشتیبانی
  قیمت مناسب
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

ساخت اکانت و ارائه اکانت به شما در کمتر از ۱۶ روز است همراه با ۳ ماه پشتیبانی رایگان اکانت

برای ورود به اکانت کاربری خود حتما باید از ای پی ثابت یا VPS استفاده کنید

مجموعه ما به شما تضمین عودت وجه 100% به شما در صورت عدم وریفای کامل فريلنسر