گوگل ادسنس
24%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
گوگل ادسنس

وریفای گوگل ادسنس

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی خدمات ویژه
1نظر5.00

اگر قصد دارید در سایت گوگل ادسنس حساب خود را وریفای کنید و نگران مدارک مورد نیاز در گوگل هستید رو تیم ما حساب کنید همراه با پشتیبانی ویژه به مدت ۳۰ روز کاری همراه با پاسخگویی در تیکت به صورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته

در صورتی که وریفای اکانت ۱۰۰٪ انجام نشود کل هزینه پرداختی تمام و کمال عودت داده می شود

قیمت
128,900,000
98,200,000ریال

نقد و بررسی اجمالی

راه های بسیاری برای کسب درآمد وجود دارد. یکی از این راه ها درج آگهی در گوگل این غول اینترنتی است. شما با تبلیغاتی که در گوگل انجام می دهید به راحتی می توانید درآمدزایی کنید. گوگل ادسنس مناسب ترین بستر برای تبلیغات و درآمدزایی به شمار می آید. ایجاد یک اکانت در گوگل ادسنس کار دشواری نیست. اگر شما بخواهید درآمد ارزی داشته باشید به یک حساب نیاز دارید که در ادامه مطالب به آن اشاره می کنیم. یکی از علت هایی که باعث شده کاربران ایرانی نتوانند با حساب گوگل ادسنس Google AdSense خود کار کنند، تحریم ها بوده است. این تحریم ها خدمات پلتفرم را برای ایرانیان محدود کرده است. حال اگر به دنبال راه حل هستید با سامانه فعال شده همراه شوید.

درآمد زایی توسط گوگل ادسنس

قبل از هر توضیحی این را باید بدانید که درآمدزایی از طریق تبلیغات در گوگل ادسنس دارای یک سری قوانین و شرایط است که باید نسبت به آن ها اطلاعات داشته باشید. زمانی که در گوگل ادسنس، به درآمد رسیدید این میزان از درآمد را باید به گونه ای نقد کنید. حال این نقد کردن با افتتاح یک حساب در گوگل ادسنس آن صورت می گیرد. نحوه ایجاد حساب و مدارک مورد نیاز برای افتتاح در ادامه مطالب بیان شده است. آن ها را دقیق مطالعه نمایید. قبل از هر اقدامی این دو فاکتور را بررسی کنید.

 1. داشتن یک بیزینس برای درآمد
 2. داشتن سن بالای 18 سال 

اگر این دو فاکتور ابتدای را دارید به راحتی می توانید مراحل بعدی را اجرا نماید.

حساب گوگل ادسنس

در دهه های اخیر نحوه تبلیغات بسیار متفاوت شده است. بسیاری از کاربران تمایل دارند برای کسب درآمد بیشتر بهترین و ساده ترین راه ممکن را انتخاب نمایند. درج آگهی در گوگل یکی از این راه ها به شمار می آید که بسیار ساده است. تبلیغات تصویری، بنری، متنی و حتی چند رسانه ای در وب سایت به منظور بالا بردن ترافیک و بازدید از آن است. درآمد حاصل از این تبلیغات به حسابی واریز می شود که شما در ابتدای ثبت نام آن را وارد کرده اید. تا این مرحله کمی کار و تبلیغات در گوگل ادسنس بسیار ساده به نظر می رسد. اما موانع بسیاری مانند تحریم ها وجود دارند که باعث اختلال واریزی به حساب گوگل ادسنس می شوند.

رفع انسداد حساب گوگل ادسنس

برای رفع این مشکل شما باید یک گوگل ادسنس غیر ایرانی داشته باشید. یعنی هیچ نشانی از ایران در حساب گوگل ادسنس درج نشده باشد. شما به یک احراز هویت غیر ایرانی نیاز دارید، که با ایجاد حساب در گوگل ادسنس ایحاد می شود. اما همین حساب نیز به وریفای کردن نیاز دارد. اعمال این کار روی حساب باعث می شود شما بتوانید از خدمات گوگل ادسنس به راحتی و بدون هیج محدودیتی بهره ببرید. در ابتدا مدارک مورد نیاز افتتاح حساب را بررسی می کنیم، بعد در مورد وریفای کردن حساب توضیحاتی ارائه می دهیم.

مدارک مورد نیاز حساب گوگل ادسنس

 • در ابتدای کار باید شما یک حساب گوگل ادسنس داشته باشید که به نام خودتان و بین المللی باشد. ایجاد این حساب بین المللی در کوتاهترین زمان ممکن و بعد از بررسی ها انجام می شود. نکته قابل ذکر در مورد ایجاد حساب در کشورها این است که بسیاری از کشورهای مجاور بدون اقامت و پاسپورت این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده اند.
 • دومین مدرکی که برای حساب گوکل ادسنس نیاز است ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی است. این ویزا کارت باید به حساب بانکی متصل باشد. بسیاری از کشورها به صورت آنی و در همان روز افتتاح حساب نسبت به ویزا و مسترکارت اقدام می نمایند.
 • آدرس گوگل ادسنس جزء مدارکی است که شما برای ایجاد حساب بدان نیاز دارید که باید یک آدرس غیر ایرانی باشد. این آدرس برای دریافت کد تاییدیه و فعال سازی حساب گوگل ادسنس الزامی است. کشورهای بسیاری در این موضوع به کاربران ایرانی کمک کرده اند. آن ها یک آدرس واقعی در اختیار افراد قرار می دهند.
 • یک سیم کارت و شماره موبایل برای دریافت اس ام اس و فعال سازی نیاز است. و قبل از ایجاد حساب باید یک سیم کارت بین المللی خریداری نمایید؛ زیرا سیم کارت های مجازی در زمان افتتاح حساب گوگل ادسنس کارایی ندارند.

حال برای اینکه مطالب را بهتر توضیح دهیم دو سوال از شما می پرسیم. آیا شما با وریفای آشنایی دارید؟ آیا می دانید وریفای به چه معناست؟ اگر پاسخ شما خیر بود با ما همراه شوید؛ زیرا قصد داریم وریفای را به طور کامل و جامع توضیح دهیم.

وریفای چیست؟

وریفای در کشورهای مختلف معنای متفاوتی دارد. اما در ایران به معنای رفع محدودیت، گذر از انسداد و احراز هویت است. بسیاری از کاربران ایرانی به این وریفای برای دسترسی به حساب گوگل ادسنس خود نیاز دارند؛ زیرا تحریم ها محدودیت هایی برای کاربران ایرانی ایجاد کرده است که با وریفای کردن این محدودیت ها جبران می شود. کاربران به راحتی می توانند موجودی حساب خود را با وریفای کردن نقد نمایند. وریفای کردن حساب گوگل ادسنس مزیت های دیگری نیز به غیر از رفع محدودیت حساب به دنبال دارد که برخی از آن ها را در مطالب زیر بیان می کنیم.

مزیت های وریفای گوگل ادسنس

 • از بین بردن محدودیت حساب ها
 • ارتقای سطح فعالیت تا بالاترین حد ممکن در جهان
 • گسترش سطح دسترسی
 • بالا بردن امنیت حساب

مدارک مورد نیاز وریفای گوگل ادسنس

علاوه بر مدارکی که در بالا به آن اشاره شد برای وریفای کردن حساب گوگل ادسنس به گواهینامه و کارت شناسایی، پاسپورت و آی دی کارت نیز است. شما با فراهم کردن این مدارک به راحتی می توانید حساب گوگل ادسنس ایجاد شده خود را وریفای کنید.

شاید با خود فکرکنید که وریفای کردن حساب گوگل ادسنس کار بسیار دشوار و زمان بری است. ما نحوه و مراحل وریفای کردن حساب گوگل ادسنس را در ادامه مطالب به طور کامل بیان کرده ایم. آن ها را مطالعه نمایید تا در زمان اجرای وریفای دچار مشکل نشوید.

مراحل وریفای حساب گوگل ادسنس

وریفای حساب گوگل ادسنس یک پروسه سه حالته دارد. این حالت ها و اجرای پروسه ها برای تمامی کاربران در کشورهای مختلف یکسان است. یعنی فرقی ندارد که شما در چه کشور اقامت و ساکن هستید. برای ایجاد وریفای حساب گوگل این سه مورد را باید عملی کنید. حالت ها موجود عبارت است از:

 1. تایید حساب بانکی
 2. تایید آدرس پستی
 3. تایید شماره موبایل

تایید حساب بانکی: مرحله اول تایید کردن حساب بانکی یا مشخصات آن است. گوگل حساب بانکی که قرار است درآمد به آن واریز شود را باید تایید نماید. طی کردن پروسه این دو حالت الزامی است، در غیر این صورت نمی توان وریفای حساب گوگل ادسنس را اجرا نمایید.

تایید آدرس پستی: این تاییدیه بدین صورت انجام می شود: از طرف گوگل این غول اینترنتی یک نامه به آدرس پستی که توسط شما در پنل درج شده فرستاده می شود. این بدان منظور است که گوگل مطمئن شود که شخصی واقعی وجود دارد.

تایید شماره موبایل: تایید شماره موبایل، مرحله آخر کار به شمار می آید که از طرف گوگل یک تماس با شماره مدنظر گرفته می شود. کد خوانده شده را به خاطر بسپارید یا یادداشت کنید. بعد کد را به طور کامل و صحیح وارد فرم کنید. در این مرحله شماره موبایل مدنظر به حال وریفای تغییر می یابد.

مدت زمان وریفای گوگل ادسنس

شاید یکی از دغدغه های شما بعد از تهیه مدارک و طی کردن پروسه ایجاد وریفای حساب گوگل ادسنس، مدت زمانی باشد که این عمل در چه مدت زمان روی حساب انجام می شود. باید گفت انجام این عملیات روی حساب گوگل ادسنس، شاید به ظاهر کار بسیار دشواری باشد اما طی کردن پروسه وریفای کردن گوگل ادسنس زمان زیادی نمی برد. آمار نشان داده که بین 24 تا 72 ساعت زمان برای به نتیجه رسیدن لازم است.

ایجاد وریفای حساب گوگل ادسنس توسط شرکت ها

بعد از مطالعه مطالب بالا شاید با خود فکر کنید که وریفای کردن حساب گوگل ادسنس یک کار پر ریسک است و تصمیم بگیرید این کار را به شرکت های مختلف واگذار نمایید. اما این را بدانید که این چنین شرکت های وابسته ای به برخی از سایت های کم درآمد و تازه تاسیس سرویس نمی دهند. نکته قابل ذکر پر هزینه بودن وریفای کردن حساب گوگل ادسنس توسط شرکت ها بوده است. پیشنهاد ما مراجعه به سایت activated است.

 سخن پایانی

اگر شما در حال حاضر صاحب یک درآمد ارزی و یک حساب گوگل ادسنس هستید و دغدغه این را دارید که حساب گوگل ادسنس شما محدود یا مسدود شود ما راه چاره را برای شما بازگو کردیم. گفتیم که برای رفع این محدویت می توانید حساب گوگل ادسنس خود را وریفای نمایید. این وریفای یکی از مهمترین سامانه ها به شمار می آید که با آن تراکنش های مالی بین المللی انجام می شود. سایت activated قصد دارد در این زمینه شما را همراهی کند تا دیگر با اعمال وریفای روی حساب گوگل این دغدغه به پایان خواهد رسید. همانطور که تا الان متوجه شده‌اید ایجاد وریفای گوگل ادسنس نیاز به افرادی دارد که در این زمینه مهارت داشته باشند. برای ایجاد وریفای گوگل ادسنس می توانید همین الان با کارشناسان سامانه فعال شده ارتباط برقرار کنید.

4.6/5 - (16 امتیاز)

مشخصات کلی

پشتیبانی⭐️

به مدت دو ماه پشتیبانی رایگان

پاسخگویی تیکت

پشتیبانی به صورت ۲۴/۷ به صورت ویژه از طریق تیکت

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • مهیار 8 مهر 1401

  همکاری با شما لذت بخش بود و واقعا ممنونم ازتون

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   سلام مهیار عزیز خوشحالیم از خدمات ما راضی بودید

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید