سیم کارت مجازی دائمی

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
سیم کارت مجازی دائمی

سیم کارت مجازی دائمی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی خدمات تخصصی سئو
3نظر5.00

این محصول موجود نمی باشید بزودی شارژ خواهد شد

سامانه فعال شده برای اولین بار برای وریفای کردن حساب های کاربری شما کاربران عزیز با همکاری چندین شرکت خارجی جهت ارائه سیم کارت مجازی به صورت دائمی اقدام کرده است.

اگر شما برای ساخت اکانت کاربری در وب سایت MOZ و Ahrefs و PayPal و …… امکان ساخت حساب کاربری بدون شماره تماس ندارین با خرید سیم کارت از سامانه فعال شده می توانید از این خدمات استفاده کنید همراه با ۱۰۰ کشور تحت پوشش

پاک کردن
قیمت
298,000 - 1,205,000ریال
تعداد

ناموجود

نقد و بررسی اجمالی

اگر در قدیم داشتن تلفن ثابت برای ورود به دنیای ارتباطات لازم بود، حالا بدون داشتن گوشی همراه ما را به این دنیا راه نمی‌دهند. گوشی همراه به ما امکان تماس می‌دهد، پیام‌رسانی را برای ما ممکن می‌کند و از همه مهم‌تر به اینترنت وصل می‌کند. اشتباه نیست اگر بگوییم دنیای ارتباطات در حال حاضر دنیای اینترنت است.

نیاز به سیم کارت مجازی دائمی شاید برای کسی که استفاده‌ی معمولی از فضای اینترنت دارد احساس نشود. یک صاحب کسب‌وکار، به‌خصوص در ایران، ارزش سیم کارت مجازی را می‌داند. در بین این صاحبان کسب‌وکار، وبمستر و سئوکار حرفه‌ای هم به این سیم کارت نیاز دارند.

سیم کارت مجازی دائمی چه نیازی را برآورده می‌کند؟

در قدیم که ایمیل اولین ابزار ارتباطی در بستر اینترنت بود از ما شماره‌ی سیم کارت نمی‌خواست. در آن موقع اصلاً استفاده از گوشی همراه رایج نبود و خود اینترنت هم تازه داشت خودش را نشان می‌داد. حال اگر بخواهیم یک ایمیل ساده باز کنیم از ما شماره‌ی سیم کارت را می‌خواهد؛ این درخواست شماره برای آن است امنیت حسابی که باز می‌کنیم بیشتر شود.

ما روزانه از پلتفرم‌های مختلفی استفاده می‌کنیم که پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی معمول هستند. وقتی می‌خواهیم در اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و … حساب باز کنیم شماره سیم کارت خود را می‌دهیم تا حساب ما تأیید (وریفای) شود. حسابی که در این پلتفرم‌ها باز می‌کنیم در اصل به شماره‌ی سیم کارت ما تعلق دارد؛ شماره‌ی سیم کارت ما، آی‌دی ما در بستر اینترنت شده است.

برای رفع نیازهای اولیه‌ی خود از سیم کارت داخلی که از اپراتورهای ایران تهیه می‌کنیم کافی است. ولی وقتی می‌خواهیم تبادل مالی با خارج از کشور انجام دهیم، یا از امکانات پلتفرمی استفاده کنیم اما باز کردن حساب در آن با سیم کارت داخلی ممکن نیست و ما را تحریم می‌کند و … با خودمان می‌گوییم کاش یک سیم کارت کشور خارجی مثل آمریکا، استرالیا و … به‌اسم من بود. سیم کارت مجازی دائمی راه حل بهتری برای این مشکل است.

خرید اکانت پریمیوم که بعضی سایت‌های داخلی در خدمات خود دارند نیاز ما را برای ارتباط با پلتفرم‌های معروفی مثل یوتوب، اسپاتیفای و … برآورده می‌کنند. اما اکانت‌های پریمیوم یک کاربر حرفه‌ای که به‌طور مداوم با پلتفرم‌های بین‌المللی سروکار دارد را راضی نمی‌کند و او استفاده از یک سیم کارت مجازی را ترجیح می‌دهد. در بین سایت‌های داخلی، شاید فروشنده‌های سیم کارت مجازی موقت پیدا شود. اما خرید یک سیم کارت مجازی دائمی که همیشه برای شما فعال است فایده‌ی بیشتری دارد.

یک سئوکار حرفه‌ای یا وبمستر چه نیازی به سیم کارت مجازی دائمی دارد؟

وقتی یک نفر وارد دنیای سئو می‌شود و اصطلاحات آن را می‌شنود شاید فکر کند که عبارات پیشنهادی و مرتبطی که گوگل ارائه می‌دهد همه چیز است. در مراحل بعد است که تازه متوجه می‌شود سئو فقط عبارات کلیدی در صفحه‌ی اول گوگل نیست. یک سئوی حرفه‌ای ابزارهایی دارد که برای بهبود کارها لازم است از آنها استفاده شود. این ابزارها را سایت‌های مختلفی ارائه می‌دهند و یک سئوکار با آنها کار می‌کند.

کسی که سئو یاد می‌گیرد می‌فهمد که برداشت کلمات کلیدی شروع راه است و در مرحله‌ی بعد این کلمات آنالیز می‌شود. باید دید کدام کلمات بیشترین سرچ را دارند، در چه زمانی کلمه‌ی کلیدی مورد نظر ترند می‌شود و رقابت برای اول شدن در یک کلمه‌ی کلیدی چگونه است. کار در این مرحله تمام نمی‌شود و بعد از سئوی سایت، آنالیز سئو و رتبه‌ای که سایت پیدا می‌کند مهم است. در اینجاست که نیاز به سیم کارت مجازی دائمی کم‌کم احساس می‌شود.

ابزار کیورد پلنر گوگل و گوگل ترندز ابزارهای رایگانی است که سئوکار به‌راحتی می‌تواند از آنها استفاده کند. اما درباره‌ی KWFinder، Moz و Ahref چه؟

 • کار ابزار KWfinder از روی عنوانش پیداست. این ابزار خدمات رایگانی دارد که محدود است و برای استفاده‌ی بیشتر باید حساب خود را در سایت ارائه‌دهنده شارژ کنید. با این ابزار، سئوکار به نتایج خوبی در مورد کلمات کلیدی، مخصوصا کلمات کلیدی طولانی می‌رسد.
 • در کلمات کلیدی رقابت کردن و خبر داشتن از وضعیت رقیبان معنی دارد. ابزار Moz سئوکار را از وضعیت رقیبان آگاه می‌کند و او را بی‌خبر نمی‌گذارد. لبته استفاده از این ابزار رایگان نیست.
 • ابزار Ahref مانند یک موتور جستجو عمل می‌کند. این ابزار موتورهایی دارد که در سایت شما می‌خزد و شما را از وضعیت سئوی سایت باخبر می‌کند. نمی‌توان از این ابزار غیررایگان گذشت.

یک وبمستر با اینکه سئوی خود را به شرکت خدمات‌دهنده‌ی سئو مثل سامانه ما می‌سپارد اما خودش هم نمی‌تواند از ابزارهای سئو استفاده نکند و سری به آنها نزند. پس از سئوی سایت، وبمستر می‌تواند با خرید یک سیم کارت مجازی دائمی و حضور مستمر در سایتی مثل الکسا رقابت خود در میدان مسابقه را بسنجد. وبمستر شاید دانش کامل در زمینه‌ی سئو ندارد اما لازم است تا حدی روش سئوی سایت را بداند تا در آینده کارهای کوچکی که لازم است را خودش انجام دهد.

سیم کارت مجازی برای وبمستر و سئوکار حرفه‌ی لازم است تا ارتباطی دائمی با ابزارهای سئو که سایت‌های مختلف خارجی ارائه می‌دهند برقرار کند. اکانت پریمیوم که سامانه ما هم در خدمات خود دارد نیاز به این ارتباط را برآورده می‌کند اما یک وبمستر و سئوکار حرفه‌ای که چند سالی است با این ابزارها ارتباط دارند احتمالاً خرید سیم کارت مجازی دائمی را ترجیح می‌دهد.

خرید سیم کارت مجازی برای هر کسب‌کاری و حتی کاربر معمولی لازم است

در دنیایی کنونی، هر کسب‌وکاری خود را به اینترنت وصل کرده است. حتی کسب‌وکارهای کوچک مثل یک مغازه‌ی خواروبارفروشی هم در اینترنت محصول خاص خود را تبلیغ می‌کند.

کسی که کسب‌وکار بزرگی دارد خود را محدود به فضای داخل نمی‌کند و در بستر اینترنت خود را به مشتریان زیادی در جهان وصل می‌کند. البته کسب‌وکارهایی وجود دارند که شرط موفقیت بیشتر در آنها ارتباط جهانی در بستر اینترنت است. فریلنسری مثالی ساده از این کسب‌وکارها است. یک فریلنسر با ارتباط مؤثر در بستر پلتفرم‌های جهانی و مخصوص که خدمات فریلنسرینگ ارائه می‌دهند مؤفقیت بیشتری به‌دست می‌آورد.

برای حضور گسترده در فضای اینترنت لازم است که توسط سرویس‌های اینترنتی محدود نشویم. متأسفانه کشور ما ایران، دچار تحریم‌هایی است که وجود آن بر کسی پوشیده نیست. این تحریم‌ها مخصوصاً تبادل مالی را محدود می‌کند. اگر تبادل مالی ما با خارج از کشور به‌هم بخورد حضور بین‌المللی در اینترنت برای کسب‌وکار ما معنایی ندارد. برای تبادل مالی از طریق درگاهی مثل پی‌پال، می‌توانیم از سیم کارت مجازی دائمی استفاده کنیم.

ما در ایران زندگی می‌کنیم و بهتر است حضور در اینترنت بین‌الملل را تنها محدود به کسب‌وکارها نکنیم. یک کاربر معمولی دوست دارد که از یوتوب، نتفلیکس و … استفاده کند. حساب باز کردن در این نوع پلتفرم‌ها برای مردم ایران محدودیت دارد. یک کاربر معمولی تبادل مالی با خارج از کشور ندارد تا حساب خود را شارژ کند. همچنین بعضی پلتفرم‌ها ایران را تحریم می‌کنند یا ایران آنها را فیلتر کرده است.

فرصت خوبی برای ماست تا از سرویس‌هایی که سیم کارت مجازی دائمی در اختیار ما قرار می‌دهند استفاده کنیم و محدودیتی که برای ما ساخته‌اند را برداریم. با سیم کارت مجازی به‌نوعی در کشوری دیگر عضویت داریم که به‌نام آن کشور از قابلیت‌های مختلف اینترنت استفاده می‌کنیم. کسی که می‌خواهد ارتباط با همکاران خود در دیگر کشورها را بیشتر کند یا یک کاربر معمولی که دوست دارد بدون دردسر  در اینترنت بگردد و از امکانات بین‌المللی آن استفاده کند از خرید یک سیم کارت مجازی و دائمی استقبال می‌کند.

چرا خدمات سیم کارت مجازی دائمی در شرکت ما متفاوت است؟

سایت‌های مختلفی سیم‌کارت مجازی در اختیار شما می‌گذارند که سامانه فعال شده یکی از این شرکت‌هاست. 

سامانه فعال شده سیم کارت مجازی خود را فقط به آمریکا و کانادا محدود نمی‌کند و شما در انتخاب کشور گزینه‌های زیادی دارید. لازم است تأکید کنیم که سیم کارت مجازی سامانه فعال شده دائمی است و شما را از خرید دوباره بی‌نیاز می‌کند.

سامانه فعال شده با همکاری خود با شرکت‌های مختلف این امکان را در اختیار ایرانیان می‌گذارد که سیم کارت مجازی دائمی با کد کشورهای مختلف از قبیل انگلیس، آمریکا، کانادا، اندونزی، استرالیا، ژاپن و … بخرند و از امکانات آن استفاده کنند. سامانه سعی دارد همکاری خود با شرکت‌ها در سطح جهان را گسترش دهد و کشورهای تحت پوشش خود را بیشتر کند.

سیم کارت مجازی و دائمی برای هر کشور هزینه‌ی خود را دارد و یکسان نیست. بازه‌ی قیمت خرید سم کارت مجازی دائمی از سامانه فعال شده ۲۹۸۰۰۰ تا  ۸۲۰۰۰۰ تومان است.

ما شماره سیم کارتی را به شما تحمیل نمی‌کنیم و شما برای شماره‌ی سیم کارت مجازی دائمی  خود حق انتخاب دارید.

سامانه فعال شده خود را ارائه‌دهنده‌ی خدمات سئو می‌داند. برای یک وبمستر و سئوکار لازم است از ابزارهای مختلفی استفاده کنند که توسط سایت‌های خارجی ارائه می‌شوند تا وبمستر سایت خود را آنالیز کرده و وضعیت سایت خود از لحاظ سئو را بداند؛ سئوکار حرفه‌ای هم از نتایج کار خود مطمئن می‌شود و در صورت نیاز تغییراتی در برنامه‌ی سئوی خود ایجاد می‌کند. ما در خدمات خود استفاده از این امکانات را قرار داده‌ایم؛ یکی از این امکانات خرید سیم کارت مجازی دائمی است که به باز کردن حساب در سایت‌های مختلف و استفاده از خدمات آنها کمک می‌کند.

یک وبسمتر یا سئوکار حرفه‌ای می‌تواند با خرید اکانت پریمیوم برای سایت ‌های MOZ، Ahrefs و … از قابلیت‌های این سایت‌ها استفاده کند. احتمالاً خرید اکانت پریمیوم برای یک وبمستر یا سئوکار حرفه‌ای که چند سال است کار می‌کند او را راضی نکند و ترجیج دهد حساب‌هایش را شخصا مدیریت و شارژ کند.

علاوه‌بر آنکه یک وبمستر یا سئوکار حرفه‌ای می‌تواند از سایت ما سیم کارت مجازی دائمی بخرد به دیگر صاحبان کسب و کار و حتی کاربران معمولی هم پیشنهاد می‌کنیم از این فرصت استفاده کنند. ما در این خدمات، مشتریان خود را فقط سئوکار و وبمستر نمی‌دانیم.

با سیم کارت مجازی دائمی از ناشناخته‌های اینترنت لذت ببرید

با خرید سیم کارت مجازی از سامانه فعال شده محدودیت استفاده از امکانات اینترنت از جلوی شما برداشته می‌شود. برای ما ایرانیان اینترنت ناشناخته‌هایی دارد که به صورت معمول به آنها دسترسی نداریم.

خرید سیم کارت مجازی دائمی فرصت خوبی است تا فضای اینترنت را دوباره تجربه کنیم.

شما می‌توانید برای خرید سیم کارت مجازی از سامانه فعال شده کشور مورد نظر را انتخاب کنید تا پس از مدت کوتاهی با کد آن کشور سیم کارتی دائمی به‌دست شما برسد.

شما محدودیتی برای استفاده از سیم کارت مجازی ندارید و از این سیم کارت در سیستم‌عامل‌های مختلف از جمله اندروید، ios و ویندوز استفاده می‌کنید.

استفاده از گوشی‌های اپل در ایران دردسرهای خود را دارد و این خبر که اپل قرار است تنها از شماره تلفن همراه برای تأیید کاربران خود استفاده کند برای ایرانیان خبر خوبی نیست. سیم کارت مجازی دائمی این امکان را به ما می‌دهد تا بدون نگرانی از گوشی اپل خودمان استفاده کنیم.

جریان استریم در دنیای فیلم و موسیقی راه افتاده است. شبکه‌ای مانند نتفلیکس کاربران خود را در انتخاب فیلم برای تماشا آزاد می‌گذارد. انتخاب‌ها برای تماشا کم نیستند و این شبکه‌ی اینترنتی حضور و همکاری گسترده‌ای در سطح جهان دارد. شبکه‌ی اینترنتی تنها محدود به نتفلیکس نیست. استریم در دنیای موسیقی هم توجهات را به خود جلب کرده است. اسپاتیفای امکانی است که دغدغه‌ی صاحبان یک اثر موسیقی در مورد استفاده‌ی غیر قانونی از اثر آنها را رفع می‌کند.

برای استفاده از سرویس‌های استریم لازم است حساب خود در آنها را شارژ کنیم. بعضی از این سرویس‌ها خدمات خود را به کاربر ایرانی نمی‌دهند و در صورت امکان استفاده از آنها احتمالاً در مرحله‌ی شارژ حساب به مشکل برمی‌خوریم. اکانت‌های پریمیوم یا خدماتی که تبادل مالی در بستری مثل پی‌پال را ممکن می‌کنند وجود دارند اما مدیریت حساب شخصی توسط خود شخص چیزی دیگر است.

[irp posts=”2713″ name=”خدمات تخصصی طراحی سایت”]

با خرید سیم کارت مجازی دائمی خودمان را از محدویت‌ها و وابستگی‌ها بیرون می‌کشیم.

موردی که هنگام استفاده از سیم کارت مجازی دائمی لازم است دقت شود آن است که این سیم کارت روی آی‌پی ایرانی کار نمی‌کند و لازم است آی‌پی خود را عوض کنید. در مورد حساب‌های اینترنتی که با آی‌پی ایرانی راه انداخته‌اید هم دقت کنید.

بعد از اینکه سیم کارت مجازی خود را از سامانه فعال شده خریداری می‌کنید، این سیم کارت خیلی زود به شما تحویل داده می‌شود و با استفاده از کد یک کشور (که خود انتخاب می‌کنید) زنگ می‌زنید، اس‌ام‌اس می‌فرستید و در اینترنت با شماره‌ی جدید حساب‌های خود را باز می‌کنید. 

در مورد دائمی بودن سیم کارت مجازی لازم است بگوییم که اگر تا دو ماه از سیم کارت استفاده‌ای نشود (حداقل اس‌ام‌اس یا تماسی دریافت نکند) غیرفعال می‌شود. پس استفاده از سیم کارت مجازی دائمی یادتان نرود تا دوباره دنیای اینترنت برای شما تبدیل به محیطی دور از دسترس و ناشناخته نشود.

4.9/5 - (9 امتیاز)

مشخصات کلی

کشورهای تحت پوشش

آفریقا, آلمان, استرالیا, اسپانیا, امارات متحده عربی, اندونزی, انگلستان, اکراین, ایالات متحده آمریکا, ایتالیا, تایلند, روسیه, رومانی, فرانسه, قزاقستان, مالزی, هلند, هند, پرتغال, چین, ژاپن, کانادا

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • نرگس جعفری 2 اردیبهشت 1401

  سلام من نیاز به شماره دائمی داشتم با مجموعه تماس گرفتم و به صورت حرفه ای به مشاوره دادن و انقدر مشاورشون خوب بود که سریعا سفارشم رو ثبت کردم و کمتر از ۲۴ ساعت اطلاعات را برای من ارسال کردن و حتی من درخواست کردم به من راهنمایی کنند سریعا با من تماس گرفتن و به کمک کردن تا بتونم از سیم کارت مجازیم استفاده کنم و باید از این برند تشکر کنم که انقدر حرفه ای بودن

  • تیم تحریریه 2 اردیبهشت 1401
   مدیر فروشگاه

   با سلام احترام سرکار خانم جعفری عزیز باعث افتخار ماست که توانستیم رضایت شما را به دست بیاریم ما در تلاش هستیم رضایت شما و مشتریان خود را به دست بیاریم ممنونم از لطف شما

 • علی رضا عطایی 21 اردیبهشت 1401

  ما به ی شماره تماس نیاز داشتیم تا بتونم اکانت خودمون رو تو سایتی وریفای کنیم بعد از این که خط رو سفارش دادیم کمتر از ۳۰ دقیقه بعد یک فردی تماس گرفت اول به ما مشاوره دادن و حتی به یک تایم مشخص شده دادن و زود تر از زمان گفته شده سیم کارت رو به ما تحویل دادن الان حدود دوماهه ما از این سیم کارت داریم استفاده میکنم و با خیال راحت داخل سایت مورد نظرمون داریم کار میکنیم ممنونم ازتون

  • تیم تحریریه 21 اردیبهشت 1401
   مدیر فروشگاه

   اقای عطایی عزیز سلام خیلی خوشحالیم که تونستیم رضایت شما را به دست بیاریم تیم ما در تلاش است که با ارائه پشتیبانی حرفه ای رضایت شما و همه مشتریان را به دست بیاورد با آرزو بهترین ها برای شما

 • aliram 1 مرداد 1401

  سلام من ازتون سیم کارت گرفتم واقعا رااضیم بی نهایت ممنونم ازتون خیلی عالی بوود همه چی

  • تیم فنی 16 آبان 1401

   با عرض سلام و احترام خوشحالیم که از خدمات ما راضی هستید

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید