منو ديجيتال آنلاین
31%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
منو ديجيتال آنلاین

منو ديجيتال آنلاین

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی خدمات ویژه
1نظر5.00

منو دیجیتال آنلاین QR Code بهترین راهکار برای جایگزین منوهای کاغذی است همراه با پشتیبانی ویژه با ارائه پنل جهت آپدیت قیمت و اضافه کردن محصولات با امکان پرداخت آنلاین سفارشات و دریافت شماره تماس و….

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

منو ديجيتال يك معجزه عالی برای  صاحبان رستوران ها و فست و فودی ها و… كه كاربران و مشتريان مخصوص خود را به مقصود اصليشان می رساند، منو ديجيتال آنلاين پديده بوده كه فقط با يك تراشه تحولی در رستوران های زنجيره ایی ايجاد كرده و البته كه اين موضوع  سبب شده كه مشتريان از بابت ثبت سفارش خود اطمينان حاصل كنند.

به صورت خلاصه شما می توانيد با اسكن كردن باركدی كيتی كه روی ميز شما قرار دارد وارد صفحه اينترنتی شده و سفارش خود را در آنجا به ثبت برسانيد و در صورت امكان می توانيد پرداخت آنی نيز داشته باشيد؛ اما از چه زمانی‌ استفاده از منو ديجيتال باب شده است ؟

با شيوع كرونا و البته بيماری های گوناگون كه از طريق پوست وارد بدن می شود و البته كه برای جلوگيری از شيوع بيماری ها اين نوع منو ديجيتالی طراحی شده اند ولی بخش اعظم در رابطه با صرفه جویی زمان خواهد بود، فرض كنيد در رستوران های زنجيره ایی با شعبات بالا قطعا ثبت سفارش توسط صندوقدار ممكن است كمی طول بكشد و اين موضوع باعث خستگی می شود در صورتی كه شما در ميز با اسكن كردن كيت و باركد آن می توانيد تمام و انواع غذا های منو و يا كافه را ببينيد و در صورت تمايل يكی‌ از آن ها را انتخاب كنيد؛

تمامی اين موارد كمتر از ۱۰ دقيقه طول می كشد و در صورتی كه اگر منوی ديجيتالی نبود شما بايد وقفه زمانی طولانی را صبر می كرديد.

منو ديجيتال چيست؟

همانطور كه در مقدمه عنوان شد شما با NFC موبايل خود يا همان باركد خوان QR به راحتی می توانيد اسكن كنيد و وارد صفحه اينترنتی شويد، البته يكی‌ از بهترين حسن های اين برنامه اين است كه بدون نصب نرم افزار و يا اينترنت پر سرعت می توانيد صفحه مربوطه را باز كرده و بدون اينكه حجم خاصی از بسته اينترنت شما مصرف شود.

روش های ديگری برای منو ديجيتال وجود خواهد داشت، در برخی از كافه های ايران با توجه به تلويزيون LED منو به مشتريان نمايش داده می شود و قطعا كه  مشتری با ثبت سفارش خود از سر ميز می تواند محصول مد نظر خود را سفارش دهد و در صورت بروز خطا از گارسون می‌ تواند كمك بگيرد، شما اگر می‌ خواهید طراحی منو ديجيتال برای‌ رستوران خود و يا كافه داشته باشيد ، كافی است كه در خواست خود را در سامانه فعال شده به ثبت برسانيد.

طراحی منو ديجيتال برای رستوران و كافه:

تا به الان موضوع های اساسی را مطالعه كرده ايد و البته كه حال بايد از المان ها و عنوان هایی كه در منوی خود بايد استفاده كنيد مطلع شويد، قطعا طراحی يك منو بی نقض كار پيچيده ایی نيست ولی نياز به دانش كافی‌ خواهد داشت، می توانيد برای طراحی منو ديجيتال می‌ توانيد از موارد زير الگو برداری كنيد:

 • ظاهر صفحه منو خود را از قبل آماده كنيد: پس از اسكن كردن كيت و وارد شدن به منو ديجيتال مهم موضوع در رابطه با ساختار منوی شما خواهد بود، منظور از ساختار قطعا جلوه های زيبایی و … است كه كاربر با وارد شدن به آن احساسی خوبی پيدا كند.
 • صفحه اصلی منو بايد از سرعت خوبی برخوردار باشد:‌ بسياری از كافه ها و يا رستوران ها به اين مورد اصلا توجه نمی‌ كنند و البته كه ضرر هم خواهند كرد، زمانی كه مشتری باركد را اسكن می كند و پس از ورود به منو با وقفه زمان های طولانی رو به رو می شود( همانند آنكه بخواهد از صفحه ایی به صفحه ديگر برود و منوی های مختلفی را مشاهده كند) اين موضوع مشتری را آزرده خاطر خواهد كرد و البته كه در دفعات بعدی مشتری از اين كيت ها استفاده نخواهد كرد.
 • تصوير نوشيدنی يا غذا به همراه مواد استفاده شده در آن را، ذكر كنيد: شايد شما با وارد شدن به سايت های سفارش غذا منو های مختلفی را مشاهده كرده ايد كه هر كد از آن ها تصوير غذای مربوطه را وارد كرده اند و قطعا مواد استفاده شده و تهيه شده در آن را هم برای كاربران معرفی كرده اند؛ اما اين موضوع چه تاثيری بر طراحی منو ديجيتال كافه و رستوران دارد؟ تجربه ثابت كرده است، افرادی‌ كه وارد كافه می شوند با بيشتر نوشيدنی ها و … آشناییت خاصی ندارند و با بررسی موارد استفاده شده در آن ها می توانند مزاج مد نظر خود را به خوبی انتخاب كنند.
 • درج كردن شماره تماش و آدرس در منو: برای غذا های بيرون بر اين مورد بسيار تاثير گذار خواهد بود، منوی ديجيتال فقط و فقط برای افراد حاضر در شعبه نخواهد بود بلكه بايد تمامی‌ افراد از خدمات منحصر به فرد آن ها بهره مند شوند.

نكته: شما در صورت نداشتن دانش كافی برای طراحی منو ديجيتال و تمامی پيش نياز های در رابطه با آن می‌ توانيد از طريق سايت ما( سامانه فعال شده ) اقدام كنيد، در اسرع وقت با توجه به المان های شما و مواردی كه شما می خواهيد لحاز شود بهترين منوی ديجيتالی را در اختيار شما خواهيم گذاشت.

چك ليست ويژگی‌ های يك منوی خوب:

معيار های اساسی در بخش قبلی برای شما شرح داده شده اند و در اين بخش چك ليستی از ويژگی هایی كه بايد يك منو داشته باشد را عنوان می كنيم، فقط بدانيد كه سامانه فعال شده تمامی اين موارد را در منو های ديجيتالی لحاز می‌ كند:

 • رابطه كاربری جذاب ( داشتن گرافيكی منحصر به فرد و خيره كننده يكی از امتيازات مهم برای منو محسوب خواهد شد)
 • داشتن بخش نظر سنجی برای مشتريان ( در بسياری از سايت های‌سفارش غذا و البته شعبات زنجيره ایی برخی از رستوران ها اين مورد به خوبی ساخته شده  تاثير مثبتی هم داشته است، در صورت كيفي نامطلوب يك محصول قطعا شما می توانيد نظر خود را ثبت كنيد تا افراد ديگر آن محصول را سفارش ندهند و قطعا كه كارفرما به آن رسيدگی خواهد كرد و مشكل را برطرف هم خواهد كرد)
 • امتيازات كاربران به محصول ( هر فردی كه سفارشی را ثبت كرده است، پس از دريافت غذا بخش امتيازات برای آن ها فعال شود و نمره مطلوب خود را نسبت به غذا ثبت كند)
 • صرفه جویی در هزينه ها ( بايد با كاغذ های كوچك و بروشور ها خداحافظی كنيد به اين دليل كه سامانه فعال شده منو ديجيتالی را برای شما طراحی خواهد كه هر وقت خواستيد ويرايش محصولی انجام دهيد سريعا آن را به ثبت برسانيد، برخلاف منو های كاغذی كه هزينه چاپ دوباره را به خود اختصاص میداد.
 • پرداخت آنلاین و سریع ( پرداخت در كسری از ثانيه باعث صرفه جویی در زمان خواهد شد)
 • درصد تخفيف ها را نمايش دهيد و البته پيشنهاد سرآشپز هم در طراحی منو قرار دهيد( از قديم تا به الان كاربران با تخفيف ها رابطه عالی دارند و شما با بارگزاری كردن تخفيفات برای محصول خود می توانيد فروش بالایی داشته باشيد، در صفحه اصلی منوی خود هم می‌ توانيد پيشنهاد ويژه سرآشپز هم به كاربران معرفی كنيد)

[irp posts=”2713″ name=”خدمات تخصصی طراحی سایت”]

خدمات سامانه فعال شده برای طراحی منو ديجيتال رستوران و كافه:

سامانه فعال شده خدمات ارزنده را در رابطه با طراحی منو ديجيتال رستوران و كافه ارائه می دهد كه نظير موارد ذيل خواهد بود:

 • تحويل فوری: پس از درخواست شما برای ساخت منوی اينترنتی، تيم سامانه فعال شده سريعا به امر شما پرداخته و در طی چند روز آتی منو به شما تحويل داده خواهد شد.
 • طراحی گرافيكی عالی منو: از اهميت رابطه كاربری و ساختار و جلوه ها در بخش های قبلی اطلاعات كاملی را به دست آورده ايد، سايت ما اين موضوع را به خوبی رعايت كرده و با ايجاد جلوه های خاص و به اصطلاح استفاده از قالب های زيبا و مخصوص اين عمل، نظر طيف وسيعی از كاربران را به خود جلب خواهد كرد.
 • بارگزاری منو: تمامی موارد از جمله دسته بند غذا ها و البته وارد كردن آیتم‌های منوی شما، ايجاد لينك های صحيح برای‌ ارتباط كاربران،‌بارگزاری تصاوير و… بر عهده تيم سامانه فعال شده می باشد.( شما در اين بخش بايد اطلاعات و معيار های خود را برای ما عنوان كرده تا در اسرع وقت‌ به آن ها رسيدگی كرده و آن ها را در منو بارگزاری كنيم)
 • ارائه كارت های كيو آر كد: قطعا منوی ديجيتال در راستای ارائه كارت های كيو آر كد ايجاد شده است به اين دليل كه مشتری حاضر در سالن و رستوران با اسكن كردن اين كد ها وارد صفحه منوی ديجيتالی بشود.
 • استفاده از تخفيفات: شما می توانيد برای طراحی منو ديجيتال رستوران و كافه از سامانه فعال شده تخفيفات ارزنده ایی را دريافت كنيد، ماهانه سايت ما تخفيفاتی برای خدمات خود ايجاد خواهد كرد كه شما به راحتی می توانيد از آن استفاده كنيد.
 • ارائه گزارش: كارفرمايان در هر لحظه و هر روز می‌ توانند درخواست ارائه گزارش كنند و بدانند كه منوی آن ها در چه وضعيتی به سر می برد.

سوالات متداول:

 • در صورت استفاده از منو ديجيتال به منوی كاغذی هم نياز خواهيم داشت؟ قطعا خير، مشتريان با اسكن كردن كد می توانند به راحتی وارد صفحه مربوطه شده و سفارش خود را ثبت كنند.
 • استفاده از اين نوع منو ها مختص كافه ها و رستوران ها است؟ خير، شما می توانيد برای هر كسب و كاری كه محصولاتی دارد و يا خدماتی را ارائه می دهند از نوع منو ها استفاده كنيد، البته كه جذابيت خاصی هم برای كاربران خواهد داشت
 • در صورت قطع اينترت بين المللی استفاده از اين نوع منو ها امكان پذير است؟ بله، سرور های ايران اين نوع منو ها را قبول خواهند كرد و به اصطلاح از دسترس خارج نمی كنند.
 • آيا می توان آن ها را پشتيبانی كرد؟ شما در هر ساعت شبانه روز می توانيد به صورت اختصاصی از آن ها استفاده كنيد و البته كه تغييراتی را هم ويرايش كنيد، به عنوان مثال اگر نظرات مشتريان و امتيازات را بررسی نكنيد قطعا نمی توانيد تاثيرات مثبتی را حاصل فرما شويد.
 • برا‌ی استفاده از منو ها بايد نرم افزار مربوطه نصب كنيم؟ خير، شما فقط و فقط با اسكن كردن كد وارد صفحه اينترنتی شده و قطعا كه نياز به نرم افزار نخواهيد داشت.
 • منو ديجيتال قابليت پشتيبانی تمامی كارت های بانكی را دارند؟ برای سفارش غذا و يا نوشيدنی و… قطعا بايد پراختی هایی صورت گيرد، مشتريان با هر نوع كارت بانكی می توانند با وارد شدن به درگاه عمليات مد نظر خود را انجام دهند و سفارش را به ثبت برسانند.
 • منو قابل شخصی سازی است؟ بله، شما با ارتباط برقرار كردن با تيم پشتيبانی سامانه فعال شده می توانيد منوی خود را شخصی سازی كنيد، البته كه اين نوع از شخصی سازی ها در صورت امكان قابل پذيرش خواهند بود به اين دليل كه شايد برخی از معيار های شما بر روی قالب های گرافيكی پايدار نخواهند بود.
 • چرا بايد از كيو آر كد ها برای اسكن استفاده كنيم؟ قطعا شايد اين سوال در ذهن شما پديدار شود كه چرا بايد از QR code استفاده كنيم، به اين دليل كه هر فردی با راحتی  و كار كردن با آن را ياد گرفته است و فقط كافی است بخش كادر را اسكن كند.

شما در صورت داشتن شعبه ایی از رستوران و كافه قطعا بايد برای بروز بودن شعبه خود و متحول كردن مشتريان خود از منو ديجيتال استفاده كنيد، برای حقيقی كردن اين امر نيازی به تماس و سوال پرسيدن های متداول نيست و فقط كافی است كه درخواست خود را در سامانه فعال شده به ثبت برسانيد كه ارتباط با شما برقرار شود و در اسرع وقت منوی عالی به شما تحويل داده شود.

4.6/5 - (71 امتیاز)

مشخصات کلی

سفارش آنلاین⭐️

امکان سفارش آنلاین همراه با پرداخت مستقیم

پنل کاربری⭐️

مدیریت آسان و راحت منوها

سرعت لود⭐️

حداکثر سرعت لود کمتر از ۳ ثانیه

طراحی ریسپانسیو

طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو

بکاپ گیری⭐️

بکاپ گیری اتوماتیک و منظم

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • علیرضا 7 شهریور 1401

  واقعا داشتن منو دیجیتال لازمه هر رستوران یا کافه هست و پیشنهاد میکنم حتما خریداری کنید

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید