Wordfence
76%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
Wordfence

افزونه Wordfence

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی افزونه سئو
1نظر5.00

افزونه Wordfence می‌تواند امنیت را به محیط سایت وردپرس شما بیاورد. این افزونه انتخاب بسیاری از مدیران وردپرسی است و در دو نسخه رایگان و Premium به بازار عرضه می‌شود؛ هر دو نسخه از این افزونه‌ی امنیتی به‌صورت رایگان در و به‌همراه کانفیگ در وب‌سایت ما وجود دارد!

قیمت
660,000
160,000ریال

نقد و بررسی اجمالی

افزونه وردپرس Wordfence، حصاری برای امنیت شما در مسیر سئو

در زندگی عادی و در هر لحظه از طول شبانه‌روز احساس می‌کنیم که به امنیت نیاز داریم. امنیت از چیزهای مهمی است که آن را جستجو می‌کنیم وقتی می‌خواهیم در خیابانی قدم بزنیم، به فروشگاهی برویم و محصول مورد نظر خود را خرید کنیم، وقتی با کسی قرار ملاقات می‌گذاریم، در حال سفر به کشوری دیگر هستیم و … .
اینترنت بستری شده است که حتی بیشتر فعالیت‌های زندگی عادی را هم در آنجا انجام می‌دهیم. امنیت در این بستر لازم است تا کاربر احساس کند که آسیب نمی‌بیند و در محیطی مطمئن که بی‌شباهت به یک فضای کاری نیست به سر می‌برد.

حال که سایت وردپرس خود را طراحی و ساخته‌اید و با یک تیم سئو به آن قدرت داده‌اید، به امنیتی نیاز دارد تا رتبه‌اش در صفحه‌ی اول گوگل به خطر نیافتد و به کاربران در محیط خود آسیب نزند. در محیط اینترنت با وجود بدافزارها، هکرها و هرز‌نامه‌ها احساس امنیت بیهوده کردن کاری احمقانه است. باید هر روز از خطرات جدیدی که سایت ما را تهدید می‌کند خبردار شویم و سیستم امنیتی را به‌روز کنیم.

 

چرا نسخه Premium افزونه Wordfence؟

 

در محیط اینترنت ابزاری برای ما فایده‌ی بیشتری دارد که خود را به‌طور مداوم به‌روز می‌کند. وقتی که یک ابزار امنیتی به بازار عرضه می‌شود اعضای تیم پشتیبانی باید در فاصله‌های زمانی مناسب اطلاعات و امکانات جدید را به ابزار خود اضافه کنند تا کسی که از آن استفاده می‌کند در برابر آسیب‌های جدید ایمن بماند. برای سئو ابزارهای به‌روز لازم است.

اکنون افزونه امنیتی Wordfence محبوبیت خود را پیدا کرده است که شاید در کنار امکانات و قابلیت‌هایی که دارد انتشار آن در دو نسخه است. وقتی ابزاری رایگان ارائه می‌شود دور از انتظار نیست که از آن استقبال شود؛ مخصوصاً در محیط اینترنت.

اگر به امنیت سایت وردپرس خود اهمیت می‌دهید و نمی‌خواهید تلاش تیم سئو را به هدر بدهید حتماً به سراغ نسخه‌ی Premium می‌روید. استفاده از نسخه‌ی رایگان پشتیبانی به‌روزی از وب‌سایت شما نمی‌کند.

تیم پشتیبانی Wordfence با مطالعات وتحقیقات مداومی که دارند خطرات جدید را تشخیص می‌دهند و اطلاعات آن را در هسته‌ی مرکزی محصول خود قرار می‌دهند. وقتی که دسترسی نسخه‌ی Premium به این اطلاعات به‌روز را با دسترسی نسخه‌ی رایگان مقایسه می‌کنیم می‌بینیم که سایت وردپرس ما در برابر آسیب‌های جدید دیر عمل نمی‌کند و امنیت سئو را تضمین جدی نمی‌کند.

نسخه‌ی رایگان وردفنس که در به‌روز شدن دیر عمل می‌کند در برابر ویروس‌ها، هرزنامه‌ها و حملات هکرها به‌صورت دیواری عمل می‌کند که در بدنه‌ی آن سوراخ‌هایی وجود دارد که راه نفوذ کردن از آنها پیدا شده است. وقتی این نسخه دیر به پوشش دادن سوراخ‌های دیوار خود می‌کند به بخشی از مدیریت وب‌سایت و همچنین کاربران آسیب خود را وارد می‌کند. کاربرانی که تیم سئو تلاش زیادی برای جذب آنها داشتند.

تیم پشتیبانی افزونه‌ی امنیتی Wordfence با تأخیری سی روزه‌ اطلاعات و قابلیت‌های جدید را در اختیار نسخه‌ی رایگان می‌گذارد. در بستر اینترنت یک ثانیه هم برای دیر عمل کردن زیاد است.

از اطلاعات مهمی که در پشتیبانی از افزونه‌ Wordfence برای جمع‌آوری آنها تلاش می‌شود آی‌پی‌های سیاه هستند. در فاصله‌های زمانی مناسب این آی‌پی‌ها در هسته‌ی مرکزی این افزونه قرار می‌گیرند و با نسخه‌ی Premium به آن دسترسی داریم. داشتن لیستی از آی‌پی‌هایی که آسیب از ناحیه‌ی آنها جدی است به امنیت ما در مسیر بالا رفتن از سئو کمک خیلی زیادی می‌کند. این دسترسی برای نسخه‌ی رایگان وجود ندارد.

با استفاده از نسخه‌ی Premium قابلیت‌ها و امکانات بیشتری به شما داده می‌شود که دسترسی به‌هنگام به اطلاعات و ابزارهای جدید و همچنین دسترسی اختصاصی به آی‌پی‌های سیاه بخشی از آن هستند. حال که این نسخه را در وب‌سایت ما به‌‌صورت رایگان تهیه می‌کنید فرصت خوبی است تا برتری آن به نسخه‌ی رایگان عملاً برای شما اثبات شود و عملکرد خوب آن را در ادامه‌ی مسیر در سئو ببینید.

 

افزونه Wordfence جامع است

برای امنیت دادن به وب‌سایت وردپرسی ابزارها و افزونه‌های مختلفی در اختیار شما وجود دارد که محیط نسبتاً امنی را با همه‌ی آنها تجربه می‌کنید. اما آیا این محیط با امنیت ناقصی که دارد برای شما کافی است؟ در نظر بگیرید که برای سئو تلاش زیادی می‌شود و حضور کاربران به بهینه بودن سایت شما با گذشت زمان اعتبار می‌دهند. این مسیری که برای قرار گرفتن در صفحه‌ی اول گوگل طی می‌شود با امنیت نسبی دوام ندارد.

بعضی از ابزارهای امنیتی تنها اسکنر سایت وردپرس شما هستند و عکس‌العمل خوبی برای دور کردن خطرات از سایت شما ندارند. اسکنر تروجان‌ها و بدافزارهایی که در سایت وردپرس وجود دارد را شناسایی می‌کند اما این شناسایی کافی نیست و عکس‌العمل در برابر آنها برای یک ابزار امنیتی مهم‌تر است. شما باید بتوانید محیط وردپرس خود را از آسیب‌های احتمالی پاک و منبع آنها را برای دسترسی به سایت شما بلاک کنید. دوام در سئو با نبستن درگاه سایت به روی منابع تهدید سخت است.

فایروال که معادل فارسی آن اصطلاح «دیوار آتشین» است دسترسی به سیستم سایت وردپرس و مخصوصاً پنل مدیریتی شما را کنترل می‌کند. به‌روز شدن سیستم فایروال و اطلاعاتی که در آن قرار دارد لازم است تا دیواری که ابزار امنیتی در درگاه ورودی سایت شما و مخصوصاً پنل مدیریتی قرار می‌دهد خوب عمل کند.

ابزار Wordfence امنیت کامل را می‌تواند برای یک سایت وردپرسی در اختیار شما قرار دهد. این ابزار با سیستم به‌روزرسانی که دارد فایروالی بدون درز را برای شما می‌سازد. این به‌روز شدن صرفاً به هسته‌ی وردپرس، قالب‌ها و افزونه‌ها منحصر نیست. تیم پشتیبانی با فعالیت گسترده‌ای که در سراسر اینترنت دارد ترفندهای جدید که هکرها دارند، ویروس‌ها و تروجان‌های جدیدی که در اینترنت رها می‌شود و منابع حملات سایبری را تشخیص می‌دهد و اطلاعات هسته‌ی مرکزی محصول را ارتقاء می‌دهند.

برای امنیت سایت وردپرس خود افزونه Wordfence در پنل مدیریتی خود نصب می‌کنید فایروالی قوی و به‌روزی را برای وب‌سایت می‌چیند و اسکنر آن با اطلاعاتی که دارد هیچ آسیب و خطری را از دست نمی‌دهد. با این ابزار مطمئن می‌شوید که در اینترنت سپری ایمن دارید. با این افزونه حصاری ایمن برای دوام سئو در اطراف وب‌سایت خود برپا می‌کنید.

فایروال افزونه Wordfence برتری خود را نشان می‌دهد

 

فایروال‌ها معمولاً در دو دسته‌ی Cloud Firewall و Endpoint Firewall قرار می‌گیرند. یک فایروال Endpoint ایمنی بیشتری از نوع دیگر یعنی Cloud دارد و دور زدن سپرهای امنیتی آن به‌آسانی ممکن نیست. احتمال نفوذ در فایروال Endpoint خیلی پایین است و همچنین از این دیوارهای آتشین به‌آسانی در هاست‌ها استفاده می‌شود.
فایروال افزونه Wordfence از نوع Endpoint است و در نتیجه عملکرد خوب آن از افزونه‌هایی که از فایروال Cloud استفاده می‌کنند. انتظار می‌رود. این افزونه از فایروالی استفاده می‌کند که اطلاعات و دیتابیسی جامع از ویروس‌ها و آی‌پی‌های مخرب دارد و همچنین نیاز به نظیمات اولیه ندارد. با این افزونه از فایروالی قوی در برنامه‌ی سئو استفاده می‌کنید.

 

افزونه Wordfence جلوی حملات DDOS را می‌گیرد

 

سروری که از وب‌سایت ما میزبانی می‌کند مورد حملاتی قرار می‌گیرد که دسترسی به سایت را برای کاربران با مشکل روبه‌رو می‌کند. DoS و DDoS از این حملات هستند که برای ما در سئو تهدیدات جدی هستند.
DoS مخفف Denial of Service attack است و حمله‌ای است که خدمات سرور را از دسترس کاربران خارج می‌کند. در این حمله هکر بسته‌هایی اطلاعاتی ارسال می‌کند و در نتیجه یک سیستم اطلاعاتی در این حمله نقش بازی می‌کند. وقتی که به منبعی برای حمله می‌گردیم به آی‌پی هکر می‌رسیم.
DDoS با عبارت کامل Distributed Denial of Service حمله‌ی دیگری است که به سرور وب‌سایت ما انجام می‌شود. در این حمله هدف آن است که سرور را در ارائه‌ی خدمات به کاربران خود ناتوان کنیم. این هدف با ایجاد اشکال در پهنای باند شبکه و اتصال به‌دست می‌آید.

شما می‌توانید سایت وردپرس خود را در برای حملات DDOS ایمن کنید. افزونه امنیتی Wordfence قابلیت‌هایی دارد که جلوی این حملات را می‌گیرد و سایت وردپرسی شما در میدان سئو ایمن نگه‌می‌دارد. با این افزونه مطمئن هستید که هکرها در در پهنای باند شما و اتصال‌پذیری آن اشکالی وارد نمی‌کند. Wordfence اطلاعات به‌روزی از آخرین راه‌های نفوذ هکرها و نقشه‌های آنها دارد و منابع مخرب را بلاک می‌کند. در حصار امنیتی افزونه Wordfence کاربران خود را دارید و برای پیشی گرفتن در سئو آنها را از دست نمی‌دهید.

 

افزونه Wordfence دارای احراز هویت قوی است

 

در سیستم ورود به وب‌سایت‌های مختلف قابلیت شناسایی ربات‌ها با ابزار reCAPCHA وجود دارد. ربات‌ها برای وب‌سایت وردپرسی ترافیک بیهوده اشغال می‌کند و باعث می‌شود کاربران واقعی نتوانند به محیط وردپرس وارد شوند. علاوه‌بر این ممکن است این ربات‌ها هدف‌های بدی را در سایت شما دنبال کنند. برای مثال با نفوذ در یک سایت فروشگاهی نظرات غیر واقعی در مورد محصولات می‌دهند و باعث می‌شوند که کاربران از خرید آنها دوری کنند.
برای وب‌سایت وردپرس خود با افزونه Wordfence، قابلیت reCAPTCHA را برای سایت خود برقرار کنید.
احراز هویت دو‌مرحله‌ای برای امنیت بیشتر و شناسایی کاربران مخرب که اهدافی را برای آسیب زدن به سایت دنبال می‌کنند و در نتیجه برنامه‌ای که برای سئو طراحی کردیم را به هم می‌ریزند در حال حاضر لازم است. این روش احراز هویت با برنامه‌های مبتنی بر TOTP مثل FreeOTP یا Google Authenticator انجام می‌شود. وقتی از افزونه Wordfence استفاده می‌کنید از احراز هویت دومرحله‌ای برای وب‌سایت وردپرس خود بهره می‌بریم.

 

امنیت وب‌سایت وردپرس خود را با افزونه Wordfence پایش می‌کنید

 

حال که نسخه‌ی Premium افزونه‌ی امنیتی Wordfence را از وب‌سایت ما تهیه کردید، به‌همراه کانفیگی که سفارشی‌سازی را برای شما فراهم می‌کند، به پایش امنیت مشغول می‌شوید. حجم ترافیک را به‌صورت آنلاین مشاهده می‌کنید و رفتارهای غیرعادی آن را با چشم‌های خود می‌بینید. افزونه عملکرد خوب خود را در این مواقع به شما نشان می‌دهد و اثر رفتار آن را در سئو می‌بینید.

4.7/5 - (7 امتیاز)

مشخصات کلی

پشتیبانی⭐️

هر روز هفته

تعداد کاربر

نامحدود

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
  • صبا رادمنش 11 مرداد 1401

    ممنون که این افزونه رو رایگان برای ما گذاشتید دم شما گرم

    • تیم فنی 17 آبان 1401

      با عرض سلام و احترام خدمت رسانی به شما باعث افتخار ماست

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید