WP Fastest Cache
76%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
WP Fastest Cache

افزونه WP Fastest Cache

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی افزونه سئو
1نظر5.00

سایت وردپرس شما با افزونه WP Fastest Cache Premium مثل یک یوزپلنگ سرعت بالایی را برای جذب کاربر از خود نشان می‌دهد. داشتن سرعت بالا در ابتدای مسیر سئو لازم است تا با خیالی آسوده به راه خود ادامه دهیم.

اگر به‌دنبال سرعتی در حد یوزپلنگ هستید از وب‌سایت ما افزونه WP Fastest Cache Premium را به‌طور رایگان تهیه کنید.

قیمت
660,000
160,000ریال

نقد و بررسی اجمالی

افزونه وردپرس WP Fastest Cache Premium؛ یوزپلنگ سئو

در میان حیواناتی که در جنگل زندگی می‌کنند یوزپلنگ سرعت زیادی هنگام حمله به شکار دارد. این حیوان برای شکار کردن، به‌آرامی به طعمه‌ی خود نزدیک می‌شود و در وقت مناسب به شکار خود حمله می‌کند. یوزپلنگ شاید زود خسته شود و سرعت خود را پس از مدتی کم کند اما با سرعت خیره‌کننده‌ای که به‌سمت طعمه حمله می‌برد آن را غافلگیر می‌کند. برای همین بیشترین شانس را برای شکار طعمه دارد.
هنگام بارگیری سایت برای کاربر لازم است که عکس‌العملی مثل یوزپلنگ برای شکار سئو از خود نشان دهیم؛ خیلی زود محتویات سایت را برای او بارگیری کنیم. بعد از بارگیری سریع سایت، ما به هدف خود رسیده‌ایم؛ رضایت کاربر را شکار کرده‌ایم. کاربر بعد از دسترسی سریع به سایت ما با سرعت خوبی در میان صفحات و برگه‌های مختلف آن در جستجوی مطالب مورد نظر و استفاده از آنها است.
سایت وردپرس برای مدیران وب‌سایت‌های خود افزونه‌های سرعت مختلف را پیشنهاد می‌کند و از آنها استفاده می‌شود. در این میان ویژگی ممتازی که مدیران وردپرس برای خود می‌خواهند قابلیت کش (Cache) است. اگر به‌دنبال این ویژگی برای افزونه‌ی سرعت خود هستید WP Fastest Cache Premium به‌طور رایگان در وب‌سایت ما به شما پیشنهاد می‌شود؛ جای این افزونه یوزپلنگی در پنل مدیریتی شما خالی است.

 

درباره‌ی کش Cache

برای درک رفتار کش و تأثیر آن در سرعت سایت و در نهایت پیش افتادن در سئو بهتر است با مثالی شروع کنیم.
به همه‌ی ما در دوران مدرسه گفته می‌شد که قبل از آنکه روزهای امتحان فرابرسد خود را آماده کنیم. دانش‌آموزانی که درس‌های خود را قبلاً می‌خواندند در شب امتحان استرس کمتری برای درک مباحث داشتند و با خیالی آسوده‌تر به درس خواندن و یا بهتر بگوییم مرور آن مشغول بودند. در عوض کسانی که تازه وارد مباحث درس می‌شدند برای فهم تمام موضوعات بیشتر عجله می‌کردند و شاید هم نتیجه‌ی مورد انتظار را نمی‌گرفتند.؛ عجله کردنموجب استرس می‌شود.کش در مورد کامپیوتر و سایت‌های اینترنتی به‌کار می‌رود و می‌توان آن را نوعی آماده باش تعریف کرد. در اینجا کاربرد آن در مورد یک وب‌سایت مطرح است.

وقتی کاربری وب‌سایتی را در مرورگر خود باز می‌کند دوست دارد که زود بارگیری ‌شود. با توجه به سرعتی که این روز‌ها بستر اینترنت دارد این خواسته بی‌مورد نیست و تأمین نشدن آن اثر خود را در سئو می‌گذارد. اگر وب‌سایت شما محتوای عالی برای کاربر خود تدارک دیده است اما نتواند در موقع مناسب از او پذیرایی کند مهمان خود را از دست می‌دهد.
سرعت بارگیری به هاست وب‌سایت مربوط است. هر هاستی ظرفیت خود را دارد و با رسیدن به حداکثر خود سرعت پاسخ‌دهی آن به کاربران کمتر می‌شود. همچنین در مواقع عادی نیز برای کاربری که از صفحات مختلف سایت دیدن می‌کند بارگیری اطلاعات با هر صفحه‌ی جدید باعث کندی سرعت برای او می‌شود و حوصله‌اش را سر می‌برد.
کش وب‌سایت Http Cache با ذخیره کردن اطلاعات و محتویات صفحات و برگه‌های وب‌سایت به‌صورت Html سرعت بارگیری را بالا می‌برد و با پاسخ‌دهی مناسبی که وب‌سایت دارد سئو نیز جهش خود را نشان می‌دهد. همچنین مرورگرهای اینترنتی نیز کش مخصوص به خود را دارند.

کشی منعطف در وردپرس با افزونه WP Fastest Cache Premium

کدهایی که در طراحی سایت وردپرسی وجود دارد حجمی را به‌وجود می‌آورد. انواع مختلف Html، CSS، جاوا اسکرپیت و … برای طراحی سایت وردپرسی استفاده می‌شود. Html ساده‌ترین کد و اساس کدهای دیگر است. ویژگی بارزی که کدهای دیگر دارند پویا و داینامیک بودن آنها است. با مقایسه‌ی یک وب‌سایت وردپرس با کدهای کاملاً Html و وب‌سایتی دیگر با کدهای پویا در عملکرد سئو، به نتایج خوبی می‌رسید.

وقتی افزونه WP Fastest Cache Premium را در محیط پنل مدیریتی نصب می‌کنید از به‌روزترین روش‌ها برای کش کردن صفحات مختلف وب‌سایت وردپرس خود بهره می‌برید.
در فرآیند کشی که افزونه WP Fastest Cache Premium انجام می‌دهد کدهای استفاده شده در وب‌سایت وردپرس فشرده می‌شوند و جاهای خالی بین خطوط برداشته می‌شود. علاوه‌بر کم‌حجم شدن کدنویسی، کدهای پویا نیز به کدهای ساده‌ی Html تبدیل و برای کاربر بارگیری می‌شوند.

وقتی کاربری برای اولین بار از صفحه‌‌ی وردپرسی شما دیدن می‌کند برای بار اول بارگیری کامل انجام می‌شود. اما برای کاربران دیگر در دفعات بعد این بارگیری کامل نیست زیرا صفحه‌ به‌صورت کش ذخیره می‌شود و آنها همین صفحه‌ی کم‌حجم را مشاهده می‌کنند. مسلماً ارائه‌ی صفحات کم‌حجم سرعت بیشتر و در نتیجه عملکرد خوب در سئو را نتیجه می‌دهد.
تنظیمات افزونه WP Fastest Cache Premium گزینه‌های مختلفی را برای کش وب‌سایت وردپرس پیشنهاد می‌دهد که در محیطی ساده چیده شده‌اند. شما برای تنظیمات کش دلخواه خود مشکل خاصی ندارید. اکثر گزینه‌ها به‌صورت تیک زدن هستند.

بسیار اتفاق می‌افتد که صفحات وب‌سایت وردپرس خود را به‌روزرسانی می‌کنید. در مورد کش‌های منقضی نگران نشوید. هر باری که به‌روزرسانی اتفاق می‌افتد کش‌های قبلی به‌طور خود کار پاک می‌شود و کش‌های جدید جای آنها را می‌گیرد.
شما در محیط افزونه WP Fastest Cache Premium به صفحات کش شده دسترسی دارید و می‌توانید آنها را در صورت نیاز پاک کنید. مدیریت شما برای سئو با این افزونه محدود نمی‌شود. شما می‌توانید برای صفحاتی که کش می‌شوند بازه‌ی زمانی تعریف کنید.
آیا بعضی صفحات سایت وردپرس شما نباید کش شوند و می‌خواهید به‌طور کامل توسط کاربر بارگیری شود؟ با کش منعطفی که با افزونه WP Fastest Cache Premium دارید برای بعضی صفحات کش را انجام نمی‌دهید.
مرورگرها هم کش مخصوص به خود را دارند. علاوه‌بر مرورگرها، انواع صفحه نمایش گوشی هوشمند، تبلت و کامپیوتر کش مخصوص به خود را می‌خواهند تا کاربران هر یک را راضی نگه‌دارید. ارتباط خوبی که افزونه WP Fastest Cache Premium با کش مرورگرها دارد و همچنین با کش اختصاصی که برای انواع صفحه نمایش تولید می‌کند سئو در سایت را با اقتدار شروع می‌کنید.

 

افزونه WP Fastest Cache Premium قابلیت Gzip را دارد

فشرده‌سازی فایل‌ها عملکرد آشنایی است. با این کار فایل‌های خود را در فرمتی کم‌حجم درمی‌آورید و برای تبادل فایل‌ها از این فرمت استفاده می‌کنید.
کاربر درخواست خود را برای بازدید از سایت وردپرس شما به سرور می‌فرستد. سرور نیز در پاسخ فایل‌های مورد نظر که محتویات سایت شما هستند را ارسال می‌کند.
با قابلیت Gzip پاسخ‌دهی سرور را بهبود می‌بخشد و عملکرد آن را برای سئو بالا می‌برید.

ارتباط افزونه WP Fastest Cache Premium با CDNهای مختلف

چرا نتوان پاسخ‌دهی وب‌سایت وردپرسی به کاربر را به سرورهای نزدیک به او تحویل داد؟
CDN که مخفف Content Delivery Network است شبکه‌ی توزیع محتوایی را فراهم می‌آورد که سرورهای مختلف را به هم وصل می‌کند. با استفاده از این قابلیت سرعت پاسخ‌دهی وب‌سایت خود به کاربران را می‌بینید. در مورد افزونه WP Fastest Cache Premium در پنل مدیریتی نگران نشوید. این افزونه دست شما را برای استفاده از قابلیت CDN به‌منظور ماندن در رتبه‌های بالای سئو نمی‌بندد.

افزونه WP Fastest Cache Premium از Mod-Rewrite بهره می‌برد

پیوند یکتا (permalink) اشاره به آدرس صفحه یا مطلب دارد و معنای ارتباط ثابت یا دائمی را می‌دهد. با افزونه WP Fastest Cache Premium از ماژول Mod-Rewrite برای فراخواندن صفحات وب‌سایت وردپرس خود بر اساس پیوند یکتا استفاده می‌کنید. اثر این ماژول را حتماً در سئو خواهید دید.
با عمل ریدایرکت، مرورگر به مکانی دیگر در سرور ارجاع داده می‌شود. عملکرد ماژول Mod-Rewrite با ریدایرکت فرق می‌کند. این ماژول درخواست‌های مرورگر را که به‌صورت URL ارسال می‌شود در جایگاه سرور مدیریت می‌کند و محتوای مورد نظر را به مرورگر می‌دهد. مرورگر از کاری که ماژول Mod-Rewrite انجام می‌دهد بی‌خبر است و برای همین وب‌سایت امنیت بیشتری پیدا می‌کند.
با افزونه WP Fastest Cache Premium با اینکه بارگیری سریعی انجام می‌شود اما امنیت پایدار هم‌چنان وجود دارد. امنیت برای دوام وب‌سایت وردپرس در مسیر سئو لازم است.

بهینه کردن تصاویر با افزونه WP Fastest Cache Premium

استفاده از تصاویر باعث جذابیت محتواها می‌شود و در رتبه‌ِ آینده‌ی سئو تأثیر می‌گذارد. هر تصویر علاوه‌بر حجمی که دارد فرمت آن هم شاید فرق کند. بارگیری یکباره‌ی تصاویر باعث کاهش سرعت سایت می‌شود و تأثیر آن ملموس است. برای همین فرآیند Lazy Load در اکثر افزونه‌های افزایش سرعت رایج است؛ فرآیندی که همگام با اسکرول در صفحه، تصاویر را بارگیری می‌کند. آیا همین فرآیند کافی است؟
بهینه کردن تصاویر علاوه‌بر فرآیند Lazy Load است و با توجه به محیطی که کاربر سایت را مشاهده می‌کند انجام می‌شود. صفحه‌نمایش‌های مختلف از قبیل کامپیوتر، گوشی هوشمند یا تبلت ویژگی‌های خاص خود را دارند.
برای بهینه کردن تصاویر در سایت‌های وردپرس افزونه‌های اختصاصی وجود دارد که همراه با افزونه‌های افزایش سرعت استفاده می‌شود. افزونه WP Fastest Cache Premium تنها افزونه‌ای است که نیاز به افزونه‌ای برای بهینه کردن تصاویر ندارد.
در افزونه WP Fastest Cache Premium قابلیت بهینه کردن تصاویر وجود دارد. برای همین ابزاری کارآمد برای تیم سئو است.

نسخه‌ی پریمیوم WP Fastest Cache یا نسخه‌ی رایگان آن؟

در نسخه‌ی رایگان بعضی تنظیمات WP Fastest Cache غیر فعال است و تنها در نسخه‌ی پریمیوم به آنها دسترسی دارید. از این تنظیمات به کش ابزارک، کش مخصوص گوشی هوشمند و بهینه‌سازی تصاویر اشاره می‌کنیم.
می‌توانید امکانات نسخه‌های مختلف WP Fastest Cache را با هم مقایسه و اثرات آنها را در سئو آزمایش کنید. با مشاهده‌ی اثرات آنها در رتبه‌ی سئو، در وب‌سایت وردپرس از کدام یک استفاده خواهید کرد؟ می‌توان منتظر ماند و دید!

افزونه WP Fastest Cache Premium؛ یوزپلنگی در پنل مدیریتی

سایت وردپرس شما با افزونه WP Fastest Cache Premium مثل یک یوزپلنگ سرعت بالایی را برای جذب کاربر از خود نشان می‌دهد. داشتن سرعت بالا در ابتدای مسیر سئو لازم است تا با خیالی آسوده به راه خود ادامه دهیم.
در افزونه WP Fastest Cache Premium امنیت فدای سرعت بالا نمی‌شود. عملکرد منعطفی که این افزونه در کش کردن دارد همراه با تأمین امنیت با ماژول Mod-Rewrite است. با استفاده از نسخه‌ی پریمیوم WP Fastest Cache از قابلیت بهینه کردن تصاویر آن بی‌بهره نمانید.
اگر به‌دنبال سرعتی در حد یوزپلنگ هستید از وب‌سایت ما افزونه WP Fastest Cache Premium را به‌طور رایگان تهیه کنید.

4.8/5 - (6 امتیاز)
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
  • محمدامین 11 مرداد 1401

    رایگان بودن این افزونه واقعا کمک زیادی به کم شدن هزینه ها میکنه خیلی ممنونم از شما و تیم خوبتون

    • تیم فنی 17 آبان 1401

      با عرض سلام و احترام لطف دارید ، خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید