Yoast SEO
76%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
Yoast SEO

افزونه Yoast SEO

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی افزونه سئو
1نظر4.50

وب‌سایت ما افزونه Yoast SEO Premium را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. برای تجربه‌ی کاربری بهتر با وردپرس و کارآمدی بیشتر از این مدیریت محتوا نسخه‌ی Premium اما به صورت کاملا رایگان در وب‌سایت ما پیشنهاد می‌شود. و می توانید به صورت رایگان دانلود کنید

قیمت
660,000
160,000ریال

نقد و بررسی اجمالی

افزونه Yoast SEO Premium، پیشتاز در آنالیز سئو برای سایت وردپرس

وردپرس از گزینه‌های اصلی برای درست کردن سایت با محوریت محتوا است. بد نیست اگر بدانید یک‌چهارم وب‌سایت‌های دنیا وردپرسی هستند و از قابلیت‌های متنوعی که در اختیار مدیر سایت قرار می‌دهد استفاده می‌کنند. اکثر این قابلیت‌ها به‌صورت افزونه ارائه می‌شوند. از افزونه‌های کاربردی برای یک سایت وردپرس افزونه‌های آنالیز سئو است.
پس از آنکه سایت وردپرس خود را می‌سازید و به تولید محتوا در آن شروع می‌کنید باید وضعیت بهینه بودن سایت خود را به‌طور مداوم بررسی کنید. افزونه Yoast SEO Premium گزینه‌ی خوبی برای پایش بهینه شدن یک سایت وردپرس برای موتورهای جستجو است. اکثر مدیران سایت‌های وردپرس از این افزونه استفاده می‌کنند.

 

در مورد افزونه Yoast SEO Premium برداشت اشتباه نکنید

با آمدن کلمه‌ی سئو در عنوان افزونه Yoast SEO Premium احتمالاً فکر می‌کنید که ابزاری برای انجام بهینه کردن سایت یافته‌اید و وب‌سایت شما را در صفحه‌ی اول گوگل قرار می‌دهد. لطفاً این برداشت و طرز تفکر را همین جا دور بیندازید. این افزونه بهینه کردن سایت شما برای گوگل را انجام نمی‌دهد
برای آنکه اصل بهینه شدن. برای موتورهای جستجو در سایت وردپرسی شما رعایت شود باید خودتان دست به‌کار شوید. در گوگل به جستجوی کلمات کلیدی برای محتواهایی که می‌خواهید تولید کنید بپردازید، کلمات کلیدی مرتبط را در نظر بگیرید و با ابزارهایی که در اینترنت وجود دارد کلمات کلیدی را آنالیز کنید.
افزونه Yoast SEO Premium برای شما کلمات کلیدی مناسب پیدا نمی‌کند یا آنها را از نظر تعداد جستجو، محبوبیت و میزان سختی آنالیز نمی‌کند. شما باید برای متنی که می‌نویسید کلمه‌ی کلیدی کانونی و سایر کلمات مرتبط را مشخص کنید و محتوایی سئو شده را برای آنالیز در اختیار این افزونه قرار دهید.
یک ساختار خوب برای سایت، کاربر را در میان صفحات به‌خوبی راهنمایی می‌کند. همچنین اختصاص دادن کلمه‌ی کلیدی مرتبط با میزان اهمیت صفحات، در بهبود عملکرد سایت از لحاظ سئو تأثیر زیادی می‌گذارد.

ارائه‌ی ساختار برای سایت از جمله وظایف تیم سئو است که باید انجام دهند و اینکه به‌عنوان مدیر یک سایت وردپرس فکر کنیم که افزونه Yoast SEO Premium ساختار سایت شما را می‌تواند شکل دهد اشتباه است.
برای خبردار شدن از رقابت برای یک کلمه‌ی کلیدی خاص به سراغ افزونه Yoast SEO Premium نروید. این افزونه برای سنجش سایت شما در رقابت با سایر وب‌سایت‌ها نیست.
افزونه Yoast SEO Premium ابزاری برای آنالیز سئو در محیط وردپرس است
پس از آنکه محتوای بهینه‌شده‌ی خود را در سایت وردپرسی بارگذاری می‌کنید باید آن را آنالیز کنید و از ایندکس شدن در نتایج گوگل با کلمه‌ی کانونی اختصاص داده شده مطمئن شوید. آنالیز دستی محتواهای بهینه‌شده زمان‌بر است و برای یک وب‌سایت با حجم زیاد محتوا توجیح ندارد.
اگر مدیر یک سایت وردپرسی هستید افزونه Yoast SEO Premium با قابلیت‌هایی که دارد در پنل مدیریتی شما جای خود را باز خواهد کرد. این افزونه سئوی سایت شما را آنالیز می‌کند و ویژگی‌هایی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

تبلیغات ندارد

از آنجا که تیم تولید‌کننده‌ی Yoast SEO این افزونه را به‌صورت پولی عرضه می‌کند برای آن تبلیغات قرار نمی‌دهد. نبود تبلیغات در این افزونه محیط مدیریتی شما را خلوت می‌کند. حتماً به این فکر می‌افتید که چه مبلغی برای برداشتن تبلیغات از محیط کاربری باید بپردازید. نگران نشوید! ما در وب‌سایت خود این افزونه‌ی پولی را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم.
شما این افزونه پولی را از وب‌سایت ما به‌صورت رایگان دریافت و محیط مدیریتی، بدون حجم زیادی از تبلغیات، را به‌هنگام آنالیز سئو تجربه می‌کنید.
مدیران سایت وردپرس را برای استفاده از افزونه راهنمایی می‌کند
برای کار با افزونه Yoast SEO Premium دردسر زیادی ندارید و به‌آسانی با دستورالعمل‌های آن آشنا می‌شوید. بخش Help Center در این افزونه شما را برای استفاده از قابلیت‌های افزونه راهنمایی می‌کند. همچنین از ویدئو‌های آموزشی که برای این افزونه تهیه شده است استفاده می‌کنید.

رعایت سئو در محتوای شما را بررسی می‌کند

وقتی افزونه Yoast SEO Premium را در پنل مدیریتی خود نصب کردید با اجرای آن یک باکس آنالیز به نمایش درمی‌آید. هنگامی که در محتوای مورد نظر قرار دارید کلمه کلیدی کانونی که برای محتوا در نظر گرفته‌اید را در این باکس وارد می‌کنید؛ این افزونه محتوای شما را از نظر ایندکس شدن برای این کلمه‌ی کلیدی کانونی می‌سنجد. ممکن است چگالی مناسب را رعایت نکنید یا اینکه کلمه‌ی کلیدی کانونی را به‌صورت مناسب در طول محتوا پخش نکنید و مواردی از این دست که در نتایج آنالیز می‌آید.
در بعضی موارد محتوا برای بیش از یک کلمه‌ی کلیدی کانونی سئو می‌شود. شما در باکس آنالیز افزونه Yoast SEO Premium می‌توانید حداکثر پنج کلمه‌ی کلیدی کانونی را وارد کنید.
افزونه Yoast SEO Premium محتوای شما را از نظر کلمه‌ی کلیدی هم‌معنا هم می‌سنجد.

قابلیت ریدایرکت خودکار دارد

وقتی صفحه‌ای را در وب‌سایت خود حذف می‌کنید باید ریدایرکت (به‌‌معنی تغییر مسیر) را انجام دهید. ریدایرکت کردن لازم است تا کاربری که با آدرس صفحه‌ی حذف شده وارد سایت شما می‌شود با پیام ۴۰۴ (یافت نشد) روبه‌رو نشود. مدیریت نکردن آدرس صفحات حذف‌شده به سئو در سایت آسیب جدی می‌زند.
اگر در پنل مدیریتی خود افزونه‌ Yoast SEO Premium را دارید نگران ریدایرکت کردن آدرس صفحات حذف‌شده‌ی خود نیستید. این افزونه قابلیت ریدایرکت خودکار دارد و شما را از انجام ریدایرکت دستی بی‌نیاز می‌کند.

پیش‌نمایش محتوای شما را در پلتفرم‌های مختلف نشان می‌دهد

امروزه برای جذب مخاطب از اشتراک‌گذاری محتوای تولیدی در پلتفرم‌های شبکه‌ها‌ی اجتماعی مثل توییتر صرف‌نظر نمی‌شود. می‌توان با نمایش خوب محتوای خود در شبکه‌های اجتماعی مخاطبان زیادی را جذب کرد و سئوی سایت را بهبود بخشید.
با افزونه Yoast SEO Premium پیش‌نمایشی از محتوای خود را در پلتفرم‌هایی مثل گوگل، توییتر و متا مشاهده کنید و آن را با ظاهری جذاب به میدان مسابقه بفرستید.

برای لینک‌دهی داخلی پیشنهاد می‌دهد

لینک‌دهی از عناصر مهم برای ارتقای رتبه‌ی سایت در سئو است. ما صفحات مرتبط در داخل وب‌سایت را به هم لینک می‌دهیم و همچنین می‌توانیم به صفحات مرتبط در وب‌سایت‌های دیگر هم . بک‌لینک به سایت ما از طرف سایت‌های دیگر میزان بهینه بودن سایت را بالا می‌برد.
افزونه Yoast SEO Premium با بررسی متاتگ‌های صفحات مختلف می‌تواند برای لینک‌دهی داخلی پیشنهادات خوبی را به شما بدهد. این افزونه بلوک‌هایی را بر حسب لینک‌دهی که بین صفحات وب‌سایت انجام می‌شود ایجاد می‌کند.

گزینه‌ای برای ساخت Sitemap دارد

برای ساخت Sitemap افزونه‌هایی برای وردپرس وجود دارد اما آنها تصاویر سایت را به موتور جستجوی گوگل معرفی نمی‌کنند و در نتیجه تأثیر زیادی در سئو ندارند.
گزینه‌ی ساخت Sitemap در افزونه Yoast SEO Premium این قابلیت را دارد که تصاویر شما برای گوگل شناخته شود

با خبرخوان RSS ارتباط دارد

خبرخوان RSS قابلیتی است که مطالب وب‌سایت وردپرسی شما را به‌صورت منظم در یک آدرس قرار می‌دهد. با افزونه Yoast SEO Premium در متن‌ها و لینک‌های این خبرخوان تغییراتی که می‌خواهید را ایجاد کنید.

از محتواها و آدرس‌های تکراری جلوگیری می‌کند

وقتی افزونه Yoast SEO Premium سئو را در سایت شما آنالیز می‌کند مطمئن هستید که کار خود را به‌خوبی انجام می‌دهد. این افزونه شما را از محتواهای تکراری در سایت باخبر می‌کند. اگر صفحه‌ای آدرس چندگانه دارد آن را به شما اعلام و از وجود Breadcrumbs در سایت شما جلوگیری می‌کند.

از کدهای Schema بهره می‌برد

با استفاده از کدهای Schema برای صفحه‌ای خاص سؤالاتی به‌صورت How to ایجاد می‌کنیم یا اینکه سؤالات متداول (faq) را مطرح می‌کنیم؛ سؤالاتی که حتماً وقتی در گوگل جستجو می‌کنید به آنها برخورد کرده‌اید و در رتبه‌ی سئو تأثیر می‌گذارند.
کدهای Schema این امکان را به ما می‌دهند که نمایه‌های اجتماعی را برای صفحه‌ی خود در موتور جستجوی گوگل قرار دهیم.

افزونه Yoast SEO Premium پیشتاز است

افزونه All In One SEO PACK افزونه وردپرسی دیگری است که کار آنالیز سئو را برای سایت شما انجام می‌دهد. با این حال، وقتی سایت‌های وردپرسی که در صفحات اول گوگل حضور دارند را بررسی می‌کنیم می‌بینیم که اکثر آنها از افزونه Yoast SEO Premium استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که Yoast SEO Premium قابلیتی دارد که تنظیمات افزونه All In One SEO PACK را به آن می‌توان ایمپورت کرد.

تیم تولید‌کننده‌ی Yoast SEO افزونه‌ی خود برای آنالیز سئو را در دو نسخه‌ی رایگان و Premium به بازار عرضه می‌کنند. نسخه‌ی Premium قابلیت‌های زیادی نسبت به نسخه‌ی رایگان دارد. اگر ویژگی‌های نسخه‌ی رایگان و Premium را با هم مقایسه کنیم می‌بینیم که نسخه‌ی رایگان:
• دارای تبلیغات است.
• تنها یک کلمه‌ی کلیدی کانونی را می‌توان در باکس آنالیز وارد کرد.
• تنها پیش‌نمایش گوگل را برای محتوای شما ارائه می‌دهد.
ویژگی‌های نسخه‌ی رایگان در برابر ویژگی‌های نسخه‌ی Premium، که قبلاً برخی از آنها را شرح دادیم، خیلی ناچیز است. شما نسخه‌ی Premium را هم به‌صورت رایگان از وب‌سایت ما تحویل بگیرید.
وقتی وضعیت افزونه‌های وردپرسی برای آنالیز سئو را بررسی می‌کنیم می‌بینیم که افزونه Yoast SEO Premium پیشتاز است.

افزونه Yoast SEO Premium آنالیز سئو را کامل‌تر انجام می‌دهد

در بین افزونه‌هایی که برای آنالیز بهینه بودن یک سایت وردپرسی برای موتورهای جستجو وجود دارد به‌دنبال افزونه‌ای هستیم که به نیازهای ما پاسخ بهتری می‌دهد. گزینه‌ی Yoast SEO Premium انتخاب مناسبی به‌نظر می‌آید؛ افزونه‌ای که ویژگی‌های زیادی دارد و آنالیز سئو با آن به‌طور گسترده انجام می‌شود.
بهینه کردن محتوا صرفاً چیدن مناسب کلمات نیست. عواملی مثل لینک‌دهی، نمای ظاهری، مدیریت محتوا در آینده و … برای رتبه‌گیری سایت در صفحه‌ی اول گوگل نباید فراموش شوند. افزونه Yoast SEO Premium ویژگی‌هایی دارد که تأثیر این عوامل را برای بهینه کردن سایت خواهیم داد. با این افزونه کاربران زیادی را می‌توانیم به سایت خود جذب کنیم.
بدون دلیل نیست که Yoast SEO Premium افزونه‌ای برتر برای آنالیز سئوی در یک سایت وردپرس است و استقبال زیادی از آن می‌شود؛ آنالیزی که با این افزونه انجام می‌شود کامل‌تر است.

4.7/5 - (7 امتیاز)
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
4.50از مجموع 1دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • بی نام :) 20 تیر 1401

  ممنونم ازتون بابت این که پلاگین را به صورت رایگان ارائه کردین خسته نباشید

 • هادی رضایی 6 مرداد 1401

  کار شما و تیم خفنتون حرف نداره ، بی نهایت ممنونم از مجموعه خوب سامانه فعال شده

  • تیم فنی 16 آبان 1401

   با عرض سلام و احترام شما لطف دارید مهندس رضایی عزیز

 • قاسم 27 مهر 1401

  خیلی خیلی ممنونم ازتون ممنون میشم هر موقع اپدیت شد اطلاع بدین

  • تیم تحریریه 9 آبان 1401
   مدیر فروشگاه

   با سلام احترام هر هفته تمامی پلاگین ها اپدیت خواهند شد

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید