WP Rocket
76%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
WP Rocket

افزونه WP Rocket

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی افزونه سئو
1نظر5.00

برای عملکرد خوب در سئو افزونه WP Rocket مسیر همواری را برای رسیدن به سرعت مطلوب پیشنهاد می‌دهد. در این مسیر هموار سازگاری این افزونه با محیط وردپرس بیشتر شما را راضی می‌کند.
اگر هنوز به استفاده از افزونه WP Rocket قانع نیستید لااقل یک‌بار آن را امتحان کنید؛ این محصول در وب‌سایت ما رایگان است.

قیمت
660,000
160,000ریال

نقد و بررسی اجمالی

با افزونه وردپرس WP Rocket سئو در سایت شما اوج می‌گیرد

با محتوای عالی که در سایت وردپرس خود بارگذاری می‌کنید انتظار دارید که سایت شما در صفحه‌ی اول گوگل جای واقعی خود را پیدا کند. موارد استاندارد در محتواهای شما رعایت می‌شود، تصاویر جذاب و کافی دارد و برای کاربر گزینه‌های صوتی و تصویری را هم در این محتواها قرار می‌دهید. شما می‌خواهید که با گذشت زمان سایت خود را پربازدید کنید اما آمار، شما را ناراحت می‌کند؛ چه اشتباهی در فرآیند سئو برای محتواهای شما وجود دارد؟

برای فهمیدن اینکه چه اشتباه حساسی در فرآیند بهینه شدن سایت برای موتورهای جستجو انجام داده‌اید که آمار بازدید را پایین می‌آورد، بهترین کار آن است که خود را جای کاربر قرار دهید.
سایت شما بازدید کمی دارد. وارد سایت می‌شوید و در محتواها می‌گردید. اگر اعصاب شما به‌هنگام بررسی محتواهای سایت به‌هم ریخت احتمالاً سرعت بارگیری سایت شما کم است. ساختاری که سایت دارد، آگهی‌هایی که کناره‌های صفحات قرار داده‌اید، تصاویر و ویدئوهای حجیمی که وجود دارد و مواردی از این دست برای بارگیری به سرعت مطلوبی نیاز دارند. بارگیری کند کاربر را فراری می‌دهد.

رضایت کاربر برای جلو رفتن در رتبه‌ی سئو لازم است. سرعت کم کاربر را ناراحت می‌کند. اگر سایت شما وردپرسی است افزونه WP Rocket که در وبسایت ما رایگان به شما داده می‌شود سرعتی بیشتر از افزونه‌های دیگر به شما می‌دهد و تجربه‌ی کاربری خوبی با آن دارید؛ می‌دانید چرا؟

افزونه WP Rocket عناصر مختلف حجم بارگیری را کم می‌کند

وقتی که کاربر سایت شما را باز می‌کند فرآیند بارگیری شروع می‌شود. برای افزایش سرعت باید حجمی که بارگیری می‌شود را کم کرد تا کاربر زودتر به محتوای سایت ما برسد و از خواندن مطلبی که مفید است و سئو‌ را رعایت می‌کند ناامید نشود.
افزونه WP Rocket عناصر مختلف حجم را به‌طور بهینه کم می‌کند تا بارگیری سایت با سرعت کافی و رضایت‌بخش انجام و زود کامل شود. این افزونه برای سرعت بخشیدن به سایت و کاهش حجم بارگیری فرآیندهای مختلفی را انجام می‌دهد که بعضی از آنها را شرح می‌دهیم.

بهینه کردن کدهای سایت

برنامه‌نویسی سایت با زبان‌های مختلف انجام می‌شود. زبان‌های برنامه‌نویسی در طراحی وب سایت به صورت استاتیک یا دینامیکی هستند و معمولاً ترکیبی از آنها استفاده می‌شود.
وقتی به خط‌های برنامه‌نویسی نگاه می‌کنیم می‌بینیم که فضاهای خالی در بین آنها وجود دارد. این فضاهای خالی حجم اضافی به صفحات سایت می‌دهند. اگر بتوان به‌هنگام ذخیره‌ی کدهای برنامه‌نویسی این فضاهای خالی را جمع کرد و پس از بارگیری به‌شکل اولیه درآورد سرعت بارگیری بالاتر می‌رود و در نتیجه در سئو جلو می‌افتیم.
افزونه WP Rocket کدهای برنامه‌نویسی در سایت وردپرس شما، از قبیل HTML، جاوا اسکریپت، PHP و …، را بهینه می‌کند تا حجم بارگیری سایت کمتر شود. بهینه شدن کدهای برنامه‌نویسی به‌نظر می‌رسد اولین گام برای گرفتن سرعت زیاد و بهبود در سئو است.

 

انجام شدن فرآیند Lazy Load (بارگیری تنبل!)

استفاده از شبکه‌های اجتماعی معمول است. ما معمولاً در این پلتفرم‌ها انتظار داریم چیزی که نمی‌خواهیم، بارگیری نشود. اگر همه‌ی محتواهای تلگرام، اینستاگرام و … بدون هیچ کنترلی بارگیری شوند حجم مصرفی اینترنت ما را بالا می‌برند. ما به همه‌ی محتواها در شبکه‌های اجتماعی نیاز نداریم برای همین گزینه‌هایی برای کنترل بارگیری در آنها وجود دارد.
با افزونه WP Rocket فرآیند Lazy Load برای سایت وردپرس شما اعمال می‌شود. این فرآیند باعث می‌شود که محتوای شما یک‌باره بارگیری نشود و بر حسب پیشرفت کاربر در اسکرول محتوا پیش برود. با این کار نه‌تنها برای کاربر حجمی که شاید استفاده نکند بارگیری نمی‌شود بلکه با پیمانه‌ای شدن بارگیری سرعت سایت هم بالا می‌رود.
تنها در شبکه‌های اجتماعی رعایت احترام به خواسته‌ی کاربر برای دسترسی به‌محتوای دلخواه لازم نیست بلکه در سایت‌های وردپرسی هم احساس می‌شود. با بهینه کردن محتوای بارگیری برای کاربر نه‌تنها به او احترام می‌گذاریم بلکه به سایت هم سرعت بیشتری می‌دهیم و در نتیجه‌ای دورتر به رتبه‌ای بالا در سئو می‌رسیم.

پیش‌بارگذاری

دستگاه‌های مختلف دیجیتال مثل کامپیوتر، تبلت، موبایل و … از رم (RAM) استفاده می‌کنند. رم حافظه‌ای است که در آن داده‌های موقت ذخیره می‌شود. این داده‌ها از اجرای برنامه‌های مختلف به‌دست می‌آیند و پس از بسته شدن برنامه‌ی مورد نظر لازم نیست که باقی بماند. ذخیره کردن دائمی برنامه‌های موقت امری بیهوده است.
وقتی می‌خواهیم برای جلو افتادن در سئو سرعت را بالا ببریم به داده‌های مشابهی که صفحات مختلف یک سایت وردپرس دارند می‌توان فکر کرد. اینکه با بستن یک صفحه از سایت داده‌های مشابه پاک شوند و این داده‌ها با باز شدن صفحه‌ای دیگر از سایت مورد نظر دوباره بارگیری شوند کاری تکراری به ما نمایش می‌دهد.
با قابلیت کش (Cache) در سایت‌ها (رم هم این قابلیت را دارد) داده‌های مشابهی که صفحات یک سایت وردپرس دارند را به‌طور موقت ذخیره می‌کنیم. افزونه WP Rocket داده‌های مشابه مانند فونت‌ها را برای سایت وردپرسی در مدت زمان لازم ذخیره می‌کند. این افزونه قابلیت کش را زمان‌بندی می‌کند و همچنین از CDN که کش اختصاصی موبایل است پشتیبانی می‌کند.
سرعت بالا در جابه‌جایی بین صفحات مختلف سایت وردپرسی با افزونه WP Rocket احساس می‌شود و ما را نسبت به سئو امیدوارتر می‌کند.

مسیر استفاده از افزونه WP Rocket آسان است

به‌عنوان مدیر سایت وردپرسی متوجه می‌شوید که سرعت بارگیری محتواهای شما کم است و همین باعث می‌شود است که به رتبه‌ی واقعی خود در سئو نرسید. برای افزایش سرعت در میان افزونه‌های مختلف می‌گردید تا از گزینه‌ی مناسب در بین آنها استفاده کنید. این گزینه علاوه‌بر آنکه حجم بارگیری را کاهش می‌دهد دارای مسیر آسانی برای استفاده از آن است.
افزونه‌ی WP Rocket شما را از دانش اضافی بی‌نیاز می‌کند. هر چند دانش اضافی تجربه‌ی کاربری خاصی را می‌دهد و برای پیشرفت در سئو مفید است.
طراحی و ساخت سایت نیاز به دانش برنامه‌نویسی دارد. به‌عنوان کسی که می‌خواهیم صاحب سایت شویم کار طراحی و ساخت را به یک برنامه‌نویس می‌سپاریم. سرویس‌هایی مثل وردپرس که فعالیت آنها مدیریت محتوا نام دارد نیاز ما به دانش برنامه‌نویسی را کمتر می‌کند. با این حال استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی در محیط وردپرس هم وجود دارد. اگر برنامه‌نویس هستید می‌توانید افزونه‌هایی برای این سرویس طراحی کنید.

اینکه چه روشی را برای رسیدن به سایت برای خود طی می‌کنید ما را از دانستن اصول اولیه‌ی برنامه‌نویسی بی‌نیاز نمی‌کند. ما حداقل باید بتوانیم ایرادات جزیی را در آینده رفع کنیم و برای آنها به برنامه‌نویس حرفه‌ای مراجعه نکنیم.

برای رسیدن به سرعت بالا برای سایت وردپرس افزونه WP Rocket گزینه‌ای مناسب و عالی است. شما مسیر آسانی را برای رسیدن به رتبه‌ی بالا در سئو با این افزونه طی می‌کنید.
استفاده از افزونه‌ WP Rocket نیازی به دانش برنامه‌نویسی ندارد. شما با نصب این افزونه در محیط پنل مدیریت وردپرس خود به استفاده از آن مشغول می‌شوید و سرعت را در بارگیری محتوای سایت وردپرس خود برای کاربران به‌خوبی حس می‌کنید. فقط لازم است که در مورد سازگاری این افزونه با قالب سایت خود مطمئن شوید.
اگر سایت‌های مختلفی در وردپرس دارید با استفاده از افزونه WP Rocket در پنل مدیریتی، آنها را به‌آسانی پشتیبانی می‌کنید. همچنین در مدیریت سایت‌های چندزبانه با مشکل خاصی روبه‌رو نمی‌شوید و هرج‌ومرجی اتفاق نمی‌افتد چون این افزونه با افزونه‌های چندزبانه مثل WPML تعامل و سازگاری دارد. مدیریت شما برای رسیدن به مقام واقعی در سئو با این افزونه، چالش آن‌چنانی ندارد.

WP Rocket افزونه‌ای است که می‌توان ساختاری شخصی به آن داد و قابلیت‌های آن را بیشتر کرد. مدیر سایت وردپرس اگر دانش برنامه‌نویسی دارد در این افزونه کنجکاو می‌شود تا امکانات آن را اضافه کند. سفارشی کردن WP Rocket مزیتی است که ما را از رفتن به افزونه‌هایی که متفاوت عمل می‌کنند بی‌نیاز می‌کند.
در مورد اتصال مؤفق کاربران به سایت وردپرس خود، که از افزونه WP Rocket استفاده می‌کند، نگران نشوید. این افزونه حتماً رضایت کاربران را در مورد محتواهایی که رعایت سئو دارند جلب می‌کند.
گوشی‌های هوشمند استفاده‌ی زیادی دارند و تعامل افزونه‌ای که برای افزایش سرعت استفاده می‌کنیم با این دستگاه‌ها لازم است. WP Rocket افزونه‌ای است که تعامل با این گوشی‌ها را نادیده نمی‌گیرد.

افزونه WP Rocket سازگاری خوبی با محیط وردپرس دارد

محیط وردپرس اجزاء گوناگونی دارد. هر افزونه‌ای که برای مدیریت سایت خود نصب می‌کنیم باید با محیط وردپرس سازگار شود. تعامل خوب با قالب سایت و افزونه‌های دیگر از عوامل مهم برای این سازگاری است.
اگر WP Rocket را به‌عنوان افزونه‌ی بهبود سرعت استفاده می‌کنید مطمئن هستید که با قالب‌های برتر وردپرسی تعامل دارد. با این حال لازم است که این تعامل را بررسی کنید تا با مشکلات جزئی روبه‌رو نشوید. برای پیشی گرفتن در رقابت برای سئو نمی‌توان از جزئیات ریز هم گذشت. نیاز به گفتن نیست که اگر قالب شما مطرح نیست حتماً در مورد تعامل این افزونه با آن مطمئن شوید.

افزونه‌ WP Rocket در محیط وردپرس تعامل خوبی با افزونه‌های دیگر دارد. افزونه‌ی Cloud flare از جمله افزونه‌هایی است که احتمالاً شما از آن استفاده می‌کنید؛ کاربرد آن در جلوگیری از نفوذ ربات‌های مخرب به سایت است. شما با نصب WP Rocket از افزونه‌ی Cloud flare بی‌نیاز می‌شوید اما اگر هم آن را حذف نکنید مشکل خاصی در محیط وردپرس به‌وجود نمی‌آید.
کاربر، سایت وردپرس با افزونه WP Rocket را رها نمی‌کند
محتوای عالی برای اینکه کاربر را جذب کند نیاز به سرعت بالا دارد. جذب کاربر لازم است تا موتورهای جستجو به سئو در سایت ما امتیاز بیشتری بدهند. افزایش سرعت با هر افزونه‌ای فرآیندهایی را طی می‌کند که هدف اولیه در آنها کاهش حجم سایت برای بارگیری است.

4.7/5 - (8 امتیاز)

مشخصات کلی

اعتبار اکانت

نامحدود

ورژن

آخرین ورژن سال

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
  • فاطمه 9 مرداد 1401

    این افزونه عالیه ، بهترش اینه که شما رایگان گذاشتیدش واقعا ممنونم از تیم خوبتون دمتون گرم

    • تیم فنی 16 آبان 1401

      با عرض سلام و احترام خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید