خدمات تخصصی افزایش امنیت سایت
13%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
خدمات تخصصی افزایش امنیت سایت

خدمات تخصصی امنیت سایت

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی خدمات تخصصی سئو
1نظر5.00

دیگر نگران امنیت وب سایت خود نباشید تیم ما آماده ارائه خدمات افزایش امنیت وب سایت شماست ما وب سایت شما را کامل آنالیز میکنیم و فایل های مشکوک که احتمال نفوذ داشته باشد را حذف و بهینه میکنم همراه با اتصال وبسایت شما به بزرگترین شرکت امنیتی جهان و مانیتورینگ کاملا رایگان

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

افزایش امنیت وب سایت را با خدمات تضمینی تجربه کنید

هر سایتی می تواند تحت تاثیر حملات سایبری قرار بگیرد و به همین خاطر برای حفظ چارچوب و حریم سایت نیاز به افزایش امنیت وب سایت داریم. برای تامین امنیت سایت نیاز به افراد متخصص و کارشناسان حرفه ای احساس می شود. مسلماً هر فرد آماتوری نمی تواند تامین کننده خوبی برای امنیت سایت باشد. چون در این صورت اطلاعات و هویت سایت دستخوش تغییرات و حملات گوناگون قرار می گیرد. انتخاب یک شرکت معتبر پشتیبانی می تواند اقدام مفید و موثری برای تامین افزایش امنیت وب سایت باشد.

چرا باید افزایش امنیت وب سایت را جدی بگیریم؟

به طور کلی افزایش امنیت وب سایت در راستای خدمات پشتیبانی وب سایت ارائه می‌شود. یعنی بخشی از خدمات پشتیبانی مربوط به افزایش امنیت سایت است. اگر تامین امنیت سایت به درستی انجام نشود، احتمالاً موفقیت سایت نیز به شدت کاهش پیدا می کند. حملات سایبری به مراتب می‌ توانند مشکلات بسیاری را برای برند و سایت شما به وجود آورند. اول اینکه با این حملات اعتبار سایت شما به شدت آسیب می بیند. ضمن اینکه بسیاری از بازدیدکنندگان نیز دیگر تمایلی به بازگشت مجدد به سایت شما را ندارند. از طرفی حملات سایبری نیز بسیاری از اطلاعات شما را پاکسازی می‌کند. این مسئله نیز برای جبران نیاز به صرف هزینه بسیاری دارد.
با تامین امنیت وب سایت می توانید از کلیه عوامل و عناصر ذکر شده به شکل مناسبی جلوگیری کنید. امنیت اصولی می تواند سایت شما را به خوبی در برابر حملات سایبری ایمن کند.

 

امنیت وب سایت چگونه از بین می رود؟

امنیت وب سایت، اتخاذ هر برنامه و اقدامی را شامل می شود که داده های وب سایت را از حملات و نفوذ مجرمان سایبری محافظت کند و اجازه هیچ‌گونه سوء استفاده ای را به آن ها ندهد. امنیت در بخش های مختلف سایت اهمیت دارد.
حملات DDoS می توانند تاثیر مخربی بر روی سایت شما داشته باشند و باعث از کار افتادن آن شوند. ضمن اینکه از دسترسی سایت برای کاربران و بازدیدکنندگان نیز ممانعت می کنند.
بدافزارها از دیگر مواردی هستند که در افزایش امنیت وب سایت مدنظر قرار می‌گیرند. بدافزارها به عنوان یک نرم افزار مخرب، شرایط مناسب برای سرقت داده‌های خصوصی و حساس مشتری را فراهم می کنند. همچنین امکان دسترسی هکرها به سایت را مهیا کرده و در نهایت با توزیع هرزنامه امکان تخریب سایت را به وجود می آورند.
ممکن است شما به شکل ناخواسته ای از نتایج موتور جستجوی گوگل حذف شده باشید. در این حالت وضعیت لیست سیاه برای شما برقرار شده است. سایت شما به شکل یک بدافزار در گوگل معرفی می‌شود. در نتیجه گوگل از ورود بازدیدکنندگان به سایت جلوگیری می کند. مسلما این موضوع برای افرادی که از طریق سایت درآمدزایی می‌کنند، بسیار ناراحت کننده است. هکرها و مجرمان سایبری برای در اختیار گرفتن سایت شما از نواحی آسیب پذیر سایت استفاده می کنند.
توجه داشته باشید که مجرمان سایت صرفاً به دنبال پیدا کردن اطلاعات بازدیدکنندگان و مشتریان شما هستند. بنابراین وظیفه شما به عنوان یک مدیر، کارفرما و صاحب کسب و کار این است که در قبال اطلاعات خصوصی مشتریان خود متعهد و وظیفه شناس عمل کنید.

خدمات افزایش امنیت وب سایت در سامانه فعال شده

سامانه فعال شده به منظور بهبود کسب و کار و افزایش سود کاربران و مشتریان به نحو مطلوبی اقدام به افزایش امنیت وب سایت می کند. مشتریان و کاربران می توانند تنها با یک دوره پرداخت از خدمات افزایش امنیت وب سایت بهره مند شوند.

[irp posts=”2713″ name=”خدمات تخصصی طراحی سایت”]

 • SSL CertificSecure و HTTP

گواهی SSL بخش قابل توجهی از افزایش امنیت وب سایت را در بر می گیرد. به عنوان مثال زمانی که آدرس وب سایت با http:// شروع می شود، نشان می دهد که رمزگذاری لازم برای تبادل اطلاعات بین سرور و کاربر سایت انجام نشده است. در واقع در این حالت، اطلاعاتی که در سایت قرار دارند، در دسترس عموم قرار می گیرند. اگر آدرس وب سایت با https:// آغاز شود، این بدان معناست که وب سایت دارای لایه امنیتی بر بستر پروتکل هستند. در این حالت، همه افراد قادر به دسترسی به اطلاعات سایت نیستند. چون ارتباط بین کاربر و صاحب وب سایت با یک کلید عمومی رمزگذاری شده است. در چنین حالتی یک قفل سبز در کنار آدرس وب سایت نمایان می شود. این قفل سبز رنگ نشانه افزایش امنیت وب سایت است.

 • حفاظت هوشمند در سامانه فعال شده

حفاظت هوشمند بخشی از افزایش امنیت وب سایت است که در سامانه فعال شده به مشتریان ارائه می شود. این نوع حفاظت شرایط بسیار مناسبی برای تبادل و ذخیره سازی اطلاعات فراهم می کند. ضمن اینکه تمام نکات امنیتی و حفاظتی مربوط به سایت را به شکل هوشمند به اجرا در می آورد.

 • افزایش امنیت وب سایت با اتصال به بزرگ ترین شرکت های امنیتی جهان

در برخی از مواقع برای برقراری امنیت وب سایت نیاز داریم به بزرگترین شرکت های امنیتی جهان متصل شویم. خوشبختانه سامانه فعال شده چنین امکانی را برای وب سایت های مختلف و کاربران فراهم کرده است.

 • نصب فایروال

نصب فایروال از جمله اقداماتی است که در راستای افزایش امنیت وب سایت انجام می شود. فایروال لایه های امنیتی لازم برای وب سایت شما را به وجود می آورد. در واقع با ایجاد این لایه های امنیتی می‌ توان از نفوذ و بروز هکرها به سایت جلوگیری کرد. فایروال از ورود افراد غیر مجاز به سایت ممانعت می کند. ضمن اینکه وضعیت ترافیک ورودی وب سایت را نیز به خوبی مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. تمام این موارد سد دفاعی مناسبی را در مقابل هکرها ایجاد می‌کند. مسلماً هرچه فایروال قوی تری برای اتصال وب سایت در نظر گرفته باشید، به همان نسبت از امنیت بالاتری برای حفاظت از داده های وب سایت برخوردار خواهید بود.

 • مانیتورینگ و تاثیر آن در افزایش امنیت وب سایت

اگرچه حفاظت هوشمند جنبه های مختلفی را به خود اختصاص می‌دهد اما مانیتورینگ نیز به عنوان یکی از مهم‌ترین مباحث حفاظت هوشمند مدنظر قرار می‌گیرد. مانیتورینگ امکان پایش صددرصدی وب سایت را برای صاحبان سایت فراهم می‌کند. در نتیجه با بررسی نتایج مانیتورینگ می توان از بروز اختلال در وب سایت زودتر آگاه شد و آن را به شکل مناسبی رفع کرد. همچنین بر روی دسترسی به سایت نظارت نمود.

از دیگر خدمات قابل توجه سامانه فعال شده در راستای افزایش امنیت وب سایت باید به ارائه مانیتورینگ ۳۰ روزه به شکل رایگان به کاربران و مشتریان اشاره کرد. دریافت این مانیتورینگ به شکل آزمایشی نشان می‌دهد که شما تا چه حد می‌توانید با این تکنیک امنیت وب سایت خود را بالا ببرید.

 • حل مشکلات فنی و امنیتی

مشکلات امنیتی از دیگر مواردی هستند که سطح امنیت و حفاظت وب سایت را به شدت تحت تاثیر قرار می دهند. اگر شما با حفاظت هوشمند توانسته اید بخش‌های مختلف وب سایت را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهید و یا قسمت های آسیب پذیر سایت را شناسایی کنید، بهتر است مشکلات مربوط به امنیت وب سایت را کاملا پوشش دهید. برای این پوشش نیز به خدمات سامانه فعال شده نیاز دارید. مشکلات فنی سایت نیز نیاز به برطرف کردن به‌موقع دارند. چون این مشکلات به مراتب می توانند زمینه برای نفوذ هکرها و حملات سایبری را به وجود آورند.

 • افزایش امنیت وب سایت با کانفیگ حرفه ای و اصولی

به طور کلی هر طرح، برنامه، نرم افزار و افزونه ای نیاز به کانفیگ و پیکربندی صحیح دارد. این موضوع در مورد راه اندازی و طراحی سایت نیز از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. اگر می خواهید یک سایت با امنیت بالا طراحی کنید، حتماً پیکربندی آن را به شکل صحیح و اصولی انجام دهید. چون در این صورت می توانید امنیت لازم را برای سایت برقرار کنید. افراد متخصص و حرفه ای می ‌توانند تنظیمات پیکربندی را به شکل منظم و دقیق انجام دهند. در این صورت صفر تا 100 زیر ساخت امنیتی سایت به شکل اصولی و حرفه ای پیکربندی می شود.

 • ارائه افزونه های اورجینال امنیتی به شکل رایگان

افزونه های اورجینال نیز به اندازه سایر عناصر وب سایت اهمیت دارند و می توانند باعث افزایش امنیت وب سایت شوند. افزونه های امنیتی اورجینال بخشی از خدمات سامانه فعال شده است. با بهره مندی از این افزونه ها می توانید امنیت وب سایت خود را تضمین کنید. سامانه فعال شده، این افزونه های امنیتی را به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد.

آنالیز وب سایت باید به شکل کامل و منظم انجام شود. این آنالیز در بحث امنیت وب سایت از اهمیت به مراتب بیشتری برخوردار است. چون در این آنالیز وجود اختلال در ساختار وب سایت مشخص می شود. بنابراین شما می توانید هر گونه اختلال فنی یا امنیتی را پیش از تبدیل شدن به یک مشکل جدی شناسایی و برطرف کنید. برای این کار به آنالیز امنیتی وب سایت توسط سامانه فعال شده نیاز دارید. این آنالیز به شکل هفتگی انجام می شود.

 • به روزرسانی و بکاپ گیری

وب سایت ها باید به شکل مداوم به روزرسانی شوند. عدم بروزرسانی به موقع مطالب و ساختار وب سایت می تواند زمینه و شرایط برای نفوذ هکرها را ایجاد کند. بهره مندی از خدمات افزایش امنیت وب سایت باعث می شود آپدیت را به شکل خودکار دریافت کنید. بکاپ گیری نیز از دیگر خدمات ارائه شده در سامانه فعال شده است. یکی از موارد امنیتی سایت این است که شما همواره نسخه‌ی پشتیبان از مطالب و داده های سایت خود داشته باشید. در این صورت برای جبران خسارت وارده از حملات سایبری نیاز به پرداخت هزینه سنگین نخواهید داشت و بکاپ باید به شکل منظم و خودکار انجام شود.

 

خدمات افزایش امنیت وب سایت در سامانه فعال شده چگونه ارائه می شود؟

سامانه فعال شده خدمات خود را به شکل ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته به شما ارائه می کند. بنابراین شما می توانید از طریق تیکت با همکاران ما ارتباط بگیرید و مشکلات خود را با آن ها در میان بگذارید. پاسخگویی نیز در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن انجام می شود. خدمات تخصصی افزایش امنیت وب سایت سامانه فعال شده نیز طی 3 تا 6 روز کاری به مشتریان و کاربران عزیز تحویل داده می شود.

4.7/5 - (11 امتیاز)

مشخصات کلی

گواهی امنیتی

SSL Certificate و HTTPS

حفاظت هوشمند

اتصال وب سایت به بزرگترین شرکت های امنیتی جهان

فایروال

اتصال وبسایت به قوی ترین فایروال

مانیتورینگ⭐️

مانیتورینگ رایگان به مدت ۳۰ روز

رفع مشکلات امنیتی

برطرف کردن مشکلات امنیتی وب سایت

رفع مشکلات فنی

رفع و بهبود مشکلات فنی وب سایت

پیاده سازی و کانفیگ

صفر تا صد زیرساخت امنیتی همراه با کانفیگ

نصب افزونه های اورجینال

افزونه های امنیتی اورجینال (رایگان)

آنالیز کامل وب سایت

آنالیز امنیتی وب سایت به صورت هفتگی

بروزرسانی⭐️

آپدیت و بروزرسانی وب سایت به صورت خودکار

بکاپ گیری⭐️

بکاپ گیری به صورت منظم

پشتیبانی⭐️

پشتیبانی ویژه از طریق تیکت

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • امیر رضا موسوی 22 مرداد 1401

  امنیت سایتمو جوری بردید بالا که تو خوابم نمیتونن هکش کنن دمتووون گرم خدایی

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   با عرض سلام و احترام خدمت رسانی به شما باعث افتخار ماست

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید