معرفی بهترین سایت سازهای آنلاین

معرفی بهترین سایت سازهای آنلاین

دسته‌بندی‌ها دیجیتال مارکتینگ
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 8 دقیقه

بهترین سایت سازهای آنلاین به این دلیل مورد استقبال قرار گرفته اند که طراحی سایت را به فرایندی آسان و راحتی با هزینه ای کم تبدیل کرده اند. به هر حال برخی از افراد در ابتدای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود، بودجه بالایی را نمی توانند برای طراحی سایت اختصاصی برآورد کنند؛ به همین دلیل، استفاده از ابزارهایی نظیر سایت ساز میتواند برای این افراد بسیار مفید باشد. سامانه فعال شده یکی از مجموعه های معتبر در حوزه طراحی سایت که می تواند خدمات قابل قبولی را ارائه دهد. در این میان، شما اگر قصد استفاده از ابزاری …

بهترین سایت سازهای آنلاین به این دلیل مورد استقبال قرار گرفته اند که طراحی سایت را به فرایندی آسان و راحتی با هزینه ای کم تبدیل کرده اند. به هر حال برخی از افراد در ابتدای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود، بودجه بالایی را نمی توانند برای طراحی سایت اختصاصی برآورد کنند؛ به همین دلیل، استفاده از ابزارهایی نظیر سایت ساز میتواند برای این افراد بسیار مفید باشد. سامانه فعال شده یکی از مجموعه های معتبر در حوزه طراحی سایت که می تواند خدمات قابل قبولی را ارائه دهد. در این میان، شما اگر قصد استفاده از ابزاری مانند سایت ساز را دارید، بهتر است در ادامه همراه ما باشید.

چه کسانی از سایت ساز استفاده می کنند؟

سایت ساز در اصل نام یک ابزار است. با استفاده از این ابزار شما می توانید به ساخت وب سایت بپردازید، بدون اینکه به دانش برنامه نویسی نیاز داشته باشید و اینگونه سایت خود را طراحی و به مدیریت آن خواهید پرداخت. طبیعتاً هزینه بالایی پرداخت نمی کنید و در کمترین زمان ممکن سایت شما طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

سایت ساز برای آن دسته از افرادی مناسب است که به یک سایت در کمترین زمان ممکن نیاز دارند و همچنین، بودجه خاصی را برای اینکار در نظر نگرفته اند. معمولاً افرادی که مهارت و تجربه ای در راه اندازی سایت ندارند، از خدماتی مانند سایت ساز استقبال می کنند. با این تفاسیر بررسی بهترین سایت سازهای آنلاین خالی از لطف نیست.

ویژگی بهترین سایت سازهای آنلاین

بهترین سایت سازهای آنلاین قطعاً ویژگی هایی را به خود اختصاص می دهد و این ویژگی ها می توانند شما را ترغیب کنند که از آن ها استفاده کنید؛ به همین دلیل، در ادامه به بررسی این ویژگی ها خواهیم پرداخت تا بتوانید از ابزاری مناسب و کاربردی به نحو احسنت استفاده کنید.

  • طراحی بدون دانش کدنویسی

طراحی سایت بدون اینکه دانش کد نویسی داشته باشید، اولین ویژگی است که برای یک سایت ساز عالی در نظر بگیرید. شما در کمترین زمان ممکن قادر نخواهید بود، دانش کدنویسی را فرا بگیرید؛ به همین دلیل این چنین ابزاری با چنین ویژگی قطعاً کار راه انداز هستند.

  • مقرون به صرفه بودن

دومین مزیتی که می توان در نظر گرفت، بدون شک مقرون به صرفه بودن سایت ساز است. طراحی سایت اگر به صورت اختصاصی طراحی شود، قطعاً به خاطر امکانات، کدنویسی و مسائل دیگر این چنینی، قیمت بالاتری را برآورد می کند. در صورتی که سایت ساز با توجه به امکاناتی که ارائه می دهد و همچنین در برخی مواقع رایگان بودن، می تواند ابزاری مقرون به صرفه و اقتصادی به شمار آید. این خود ویژگی بسیار مهمی به شمار می آید.

  • امکانات لازم و متنوع

بهترین سایت سازهای آنلاین به این دلیل بهترین معرفی می شوند که شما می توانید از امکانات متنوعی که ارائه می دهند، استفاده کنید. لندیگ پیج آماده، ایجاد فروشگاه اینترنتی، افزونه های متنوع و… هرکدام از جمله امکاناتی به شمار می آیند که می توان در نظر گرفت و در دسته بندی ویژگی های ابزاری مانند سایت ساز معرفی کرد.

  • راه اندازی در زمانی کوتاه

راه اندازی سایت در کمترین زمان، ویژگی منحصر به فردی است که نباید آن را نادیده گرفت. به این دلیل، طراحی سایت این چنین، زمان کوتاهی را می طلبد که همه چیز به صورت معمول آماده است و کدنویسی هم نیاز ندارد که طراحی سایت را وقت گیر کند. طراحی سایت با استفاده از ابزاری مانند سایت ساز بسیار کوتاه تر از آن چیزی که فکر می کنید، زمان می برد.

  • طراحی آسان

طراحی سایت با این ابزار بسیار آسان است؛ چرا که همه چیز قابل فهم است و شما را با کدهای عجیب و غریب برنامه نویسی روبرو نمی کند. در هنگام استفاده از ابزاری این چنینی معمولاً آموزش هایی هم ارائه می شود که بتوانید از خدماتی که ابزار ارائه می دهند، استفاده کنید.

  • تنوع قالب ها

متنوع بودن قالب ها هم یکی دیگر از ویژگی هایی است که می توان برای یک سایت ساز ایده آل مناسب دانست. سایت سازها به سلایق و علایق مشتریان خود احترام می گذارند و همیشه بهترین و متنوع ترین قالب ها را ارائه می دهند. حتی دیده شده است، بسیاری از سایت سازهای آنلاین این امکان که بتوان تغییراتی را در قالب اعمال کرد را هم به وجود آورده اند که البته شاید این چنین، هزینه هرچند اندک را هم دریافت کنند. بسیاری از قالب هایی که در سایت ساز ارائه می شوند، بهینه شده برای گوگل هستند که این خود ویژگی بسیار خوب و منحصر به فردی به شمار می آید.

  • درگاه پرداخت 

شاید سایت ساز امکاناتی آن چنانی را در اختیار مشتریان برای طراحی سایت، نسبت به طراحی اختصاصی قرار ندهد، ولی امکاناتی ضروری و به درد بخور را ارائه می دهد. درگاه پرداخت آنلاین یکی از ضروری ترین امکاناتی است که می توان در نظر گرفت. این ویژگی که برای بهترین سایت سازهای آنلاین برآورد می شود، صد درصد برای فروشگاه های اینترنتی ویژگی خارق العاده ای به شمار می آید.

  • امنیت تضمین شده

امنیت بالا هم جزء ویژگی هایی هستند که می توان برای سایت ساز آنلاین و عالی در نظر گرفت. به هر حال این ابزار قبلاً به صورت مکرر مورد استفاده قرار گرفته اند و همین امر به امتحان و آزمایش این ابزارها کمک کرده است. با این وجود قطعاً این ابزار (سایت ساز) امنیت بالایی دارد که این چنین مورد استفاده کاربران قرار می گیرد.

  • پشتیبانی 

یکی دیگر از ویژگی هایی که می توان برای استفاده از سایت سازها در نظر گرفت، پشتیبانی آن ها است. پشتیبانی به شما این اطمینان را می دهد که در صورت وجود هر گونه مشکل یا سؤال و ابهام با پشتیبانی در ارتباط خواهید بود و مشکل شما در اسرع وقت حل خواهد شد.

انواع بهترین سایت ساز های آنلاین

در مورد ویژگی های بهترین سایت سازهای آنلاین با شما صحبت کرده ایم. سایت سازهای ایرانی و خارجی زیادی وجود دارند که امکانات متفاوتی را در این زمینه ارائه می دهند. به همین ترتیب، ما در ادامه شما را با چند نوع از انواع سایت سازهای خارجی به صورت نمونه آشنا خواهیم کرد.

Google Sites

Google Sites از جمله سایت سازهای رایگانی است که گوگل خدمات آن را ارائه می دهد. در دسته بندی بهترین سایت سازهای آنلاین این سایت، حرف های زیادی برای گفتن دارد. قالب های متفاوت و متنوعی را می توان از این سایت ساز معتبر خارجی انتظار داشت که این خود یکی از مزایای اصلی استفاده از این سایت ساز رایگان، می تواند به شمار آید.

یکی از مزایای اصلی استفاده از این نوع سایت ساز، قرار گرفتن آدرس سایت روی دامین اصلی گوگل است. شاید بپرسید که این مزیت تا چه اندازه می تواند مزیت قابل قبولی باشد؟ تا این اندازه این مزیت فوق العاده است که شما می توانید از این طریق به بهبود سئو سایت خود بپردازید. حتی دیده شده است که بعضی از افرادی که از این طریق به ساخت سایت مورد نظر خود پرداخته اند، بک لینک فالو و دائمی را از گوگل دریافت کرده اند.

در ابتدا باید به این آدرس sites.google.com مراجعه کنید و سپس روی صفحه ای خالی کلیک خواهید کرد. حال نوبت به انتخاب قالب و چیدمان سایت است. در مرحله اول از انواع قالب ها می توانید استفاده کنید و سپس تغییرات مورد نظر خود را اعمال می کنید.

wix

قطعاً یکی دیگر از بهترین سایت سازهای آنلاین wix  است. این سایت ساز حقیقتاً امکانات محنصر به فردی دارد و قالب های متنوعی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این سایت ساز هم کاملاً رایگان بوده و این خود یک مزیت به شمار می آید. معمولاً برای کسب و کارهایی که چندان بزرگ نیستند، این سایت ساز می تواند کار راه انداز باشد، ولی محدودیت هایی نظیر به وجود آوردن صفحه در سایت را هم باید در نظر گرفت.

Webnode

Webnode از جمله قدیمی ترین سایت سازهایی است که می توان در مورد آن صحبت کرد. با استفاده از این سایت ساز آنلاین، دیگر نگران کدگذاری نباید باشید؛ چراکه همه چیز را این سایت ساز برای شما محیا می کند. سرعتی که در بارگذاری صفحات این سایت ساز به خود اختصاص داده، فوق العاده است.

در خصوص استفاده از این نوع سایت ساز آنلاین باید بدانید که 2 گزینه پیش روی شما است، یکی استفاده از خدمات رایگان که طبیعتاً این ابزار را با محدودیت هایی روبرو شما قرار داده و دیگری پرداخت ماهیانه 12 دلار که خدماتی متنوع و قابل قبول را ارائه می دهد.

Strikingly

از جمله بهترین سایت سازهای آنلاین می توان به Strikingly اشاره کرد. این سایت ساز، امکانات فوق العاده ای را ارائه می دهد و دارای خدماتی هم به صورت رایگان است. متنوع بودن قالب های موجود، سئوی قالب ها و… از جمله قابلیت هایی این سایت ساز آنلاین خارجی به شمار می آیند.

این نوع سایت ساز را برای ساخت فروشگاه اینترنتی هم می توان مناسب دانست. Limited-Pro و VIP پلن های موجود هستند که با پرداخت هزینه هرکدام به صورت دلاری می توانید از خدمات این پلن ها استفاده کنید. البته همان طور که گفته شده، دارای پلن رایگان هم است.

سخن پایانی

به بررسی بهترین سایت سازهای آنلاین پرداخته ایم. توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت تکنولوژی هیچ هیچ غیر ممکن نیست. لازم نیست حتماً برای طراحی سایت به دانش و اطلاعات خاصی دسترسی داشته باشید؛ چرا که ابزاری مانند سایت ساز، با توجه به ویژگی هایی که گفته شد، به شما کمک می کنند تا بتوانید در کمترین زمان، با پایین ترین بودجه به طراحی سایت بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در سامانه فعال شده در ارتباط باشید.

4.8/5 - (6 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید