طراحی سایت رستوران

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی طراحی سایت
4نظر4.80

امکان سفارش آنلاین غذا از رستوران و فست فودی ها به تازگی به وجود آمده است. با این امکان می توانید با روشی سریع و آسان تر با مشتریان خود در ارتباط باشید؛ به همین دلیل بسیاری از صاحبان رستوران ها به فکر طراحی سایت رستوران افتاده اند. این کاملاً طبیعی است که برای اطمینان از کیفیت نهایی وب سایت، به دنبال تیمی حرفه ای و با تجربه در این زمینه باشید. ما به شما تیم سامانه فعال شده را پیشنهاد می کنیم.

وب سایت های طراحی شده توسط شرکت سامانه فعال شده از کیفیت بالایی برخوردار بوده و سرعت بارگذاری بالایی دارند. به همین دلیل، کاربران از گشت و گذار در وب سایت شما خسته نخواهند شد. از طرفی این وب سایت ها از نظر سئو بهینه هستند و رتبه مناسبی در فهرست نتایج جستجو گوگل خواهند داشت؛ همین امر به سادگی قادر است تا میزان بازدید روزانه شما را چندین برابر کند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید از امکان مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید.

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

همه چیز درباره طراحی سایت رستوران

اگر به خاطر داشته باشيد قبلا و شايد زمانی كه خريد از فضای مجازی و سايت ها‌ بسيار باب نبود همگی افراد برای خريد غذا و فست و فود و… به صورت حضوری اقدام می كردند كه زمان بسيار زيادی با اصطلاك های زيادی صرف می شد ، اكنون با رايج شدن استفاده از سرويس های آنلاين و سرويس های اينترنتی برای سفارش غذا تنها با چند دقيقه می‌توانيد اقدام كنيد و سريعا محصول مد نظر شما هم به دست شما برسد، قطعا با اين مورد كاريابی هم برای چندين هزار نفر مقدور خواهد شد.
اما سوال اصلی آن است كه طراحی سايت رستورانی برای كارفرما و مديريت رستوان بهتر است و يا اينكه مشتريان؟ پاسخ به اين سوال قطعا چند وجه دارد؛ اولين وجهی كه می توان زير نظر داشت در رابطه با مديريت رستوران است؛. هميشه محصولات و غذا های خود را به سرعت به فروش می رسانند و قطعا اوضاع بازار و… هم رو به روال خواهد رفت و البته كه ديدگاه مشتريان از اين موضوع هم بی تاثير نخواهد بود، داشتن ارسال سريع و كيفيت مطلوب رستوران و قطعا با مراجعه كردن به سايت های رستورانی امكان پذير خواهد بود.

طراحی سايت رستورانی چه ويژگی هایی برای مديريت رستوران و مشتريان به همراه دارد؟

ابتدای متن، اشاره بسيار كوچكی به اين موضوع كرده ايم و حال نوبت آن فرا رسيده است كه به صورت كامل صفر تا صد ويژگی های طراحی سايت رستورانی را برای شما شرح دهيم:

ويژگی برای مديريت.

 • حجم عظيم مشتريان: قطعا طراحی سايت رستورانی از چندين جهت برای شما بسيار خوب است، اولين مورد در رابطه با مشتريان هميشگی شعبه شما خواهد بود به اين دليل كه ديگر نياز نيست كه برای شما سوالاتی در رابطه با محصولات جديد مطرح كنند و كافی است كه به سايت شما مراجعه كرده و در منو بخش جديد ترين ها غذا های ويژه را مشاهده كنند، البته كه علاوه بر مشتريان هميشگی می‌ توانيد حجم عظيمی از كاربران را به سايت خود دعوت كنيد.
 • داشتن qr كد: مهمترين بخش از طراحی‌ سايت رستورانی و قطعا مهمترين عامل انتخاب ساخت اين گونه از سايت ها استفاده از باركد ها است، برای درك بيشتر اين موضوع بهتراست مثال را عنوان كنيم.

فرض كنيد شما وارد كافه يا رستوران يا فست فودی و… شده ايد و قطعا در شعبات زنجيره ایی رسيدگی به مشتريان خيلی سخت خواهد شد، بهترين راهكار برای اين موضوع آن است كه مديريت رستوران منویی با باركد هر محصول را بارگزاری كند و مشتريان با اسكن كردن باركد وارد سايت شده و سفارش خود را در آنجا به ثبت برسانند. ( اگر بخواهيم به صورت منطقی به عامل ها نگاه كنيم، صرفه جویی در زمان و رسيدگی سريع بهترين دليل انتخاب خواهد بود)

 • قرداد بستن با اكثر نواحی ايران: در تمامی نقاط تهران و ايران، شركت با شعبات زنجيره ایی وجود دارد كه هميشه به دنبال همكاری در صرف غذا و… هستند، اگر شما طراحی سايت رستورانی خود را به نحوه احسن انجام داده باشيد می‌ توانيد به راحتی جلب توجه كنيد برای اين دسته از شركت ها و قرار داد های بزرگی را ببنديد.

ويژگی ها برای مشتريان

 • اطمينان حاصل كردن از غذای مطلوب رستوران يا كافه يا… : يكی از مهم ترين دلايل انتخاب سايت برای سفارش غذا است، ولی چگونه؟ كاربران هميشه برای انتخاب غذا های جديد نظرات و به اصطلاح كامنت های آن محصول را مطالعه می كنند و قطعا ز نظرات مشتريان قبلی خيلی استقبال خواهند كرد، اين موضوع يكی‌ از مهمترين ويژگی برای مشتريان خواهد بود به اين دليل كه سبب می شود محصولات با كيفيت نامطلوب را خريداری نكنند.
 • ارتباط با پشتيبانی برای نظر دهی در مورد محصول و يا درخواست: دومين ويژگی اساسی از نظر مشتريان ارتباط با پشتيبانی خواهد بود، شما اگر از محصولی ناراضی بوديد و يا از پيك غذا و… ناراضی بوديد سريعا می‌توانيد با پشتيبانی در ارتباط باشيد و يا اينكه سريعا با آن ها ارتباط صوتی برقرار كنيد.
چه مواردی را برای طراحی سايت رستوران بايد رعايت كنيم؟

چه مواردی را برای طراحی سايت رستوران بايد رعايت كنيم؟

چه مواردی را برای طراحی سايت در اين حوزه بايد رعايت كنيم؟

قطعا برای طراحی سايت رستورانی برخی از المان ها و تمپلت ها را بايد به نحو احسن رعايت كنيد، قطعا اين موارد را در ادامه برای شما شرح خواهيم داد و توجه داشته باشيد كه با رعايت آن ها يك سايت بسيار حرفه ایی را برای خود خواهيد ساخت:

 • ظاهر سایت رستورانی خودتان را انتخاب کنید: اولين مبحثی كه بايدانتخاب كنيد در رابطه با ظاهر سايت شما خواهد بود، داشتن ui و ux يكی از مهم ترين مبحث ها خواهد بود و البته كه با در نظر داشتن آن می توانيد بهترين سايت در ايران را طراحی كنيد؛ كاربر و مشتريانی كه وارد سايت شما خواهند شد به اولين موردی‌ كه فكر می‌كنند ظاهر سايت و قطعا طراحی رابط كاربری بسيار مناسب كه بتوانند به سرعت با آن تطبيق داده شوند.
 • اطلاعات نسبتا كامل بايد در سايت بارگزاری شود: داشتن اطلاعات در سايت بسيار مهم بوده و قطعا كاربر و مشتری به آن بسيار توجه خواهد كرد، به اين دليل كه برای ثبت سفارش و قطعا برای پرداخت مبلغ كاربران برای اطمينان حاصل كردن به بخش(درباره ما) رجوع خواهند كرد وتمامی شماره های تلفن و آدرس دقيق و كد پستی‌و ايميل و… را مشاهده خواهند كرد و در صورت رضايت و كامل بودن سفارش را ثبت و خريد را نهایی خواهند كرد.

( امروزه هيچ جای نگرانی درباره اطلاعات دقيق نبايد داشته باشيد، به اين دليل كه قالب ها برای طراحی سايت رستورانی به صورت كامل ساخته شده اند و اطلاعات به خوبی در آن ها ذخيره و به خوبی نمايش داده خواهد شد)

 • صفحات مهم بايد ويرايش عالی داشته باشند و هميشه بروز باشند: صفحات بسيار مهم هميشه در سايت قرار دارند، صفحه اصلی يكی‌ از مهمترين بخش های سايت خواهد بود، تنها دليل هم بودن آن است كه برند شما و علاوه بر مقالات و محصولات پر فروش و… در آنجا ذخيره خواهد شد، صفحات عضويت و ثبت نام از آن دسته صفحات است كه مشتری بايد به آن دسترسی داشته باشد و قطعا با در نظر داشتن آن می تواند خود را در سايت عضو كند و سريعا سفارش ها را به ثبت برساند.

صفحات همچون درباره ما و… هم مهم هستند و اطلاعات شما و نحوه كاركرد در شبانه روز بعلاوه ساعات كاركردن شعبه در ايام تعطيل در آن صفحات بايد اطلاع رسانی شود ( البته كه در بخش بلاك سايت می توانيد مقالات علمی و البته آموزش آشپزی و … را در آنجا قرار دهيد كه خيلی برای كاربران جذاب است)

 • هدر و فوتر سايت خود را به درستی تنظيم كنيد: مهمترين بخش صفحه اصلی سايت هدر آن است، شما در هدر بايد بخش محصولات و بخش بلاگ و بخش درباره ما و عضويت را بارگزاری كرده باشيد كه به راحتی كاربران بتوانند به آن دسترسی داشته باشند؛ فوتر سايت بايد خلاصه ایی از اطلاعات شما وجود داشته باشد و يا به اصطلاح باكس محتوایی كه اطلاعات و برنامه ها آينده شما بايد برای كاربران شرح داده شود، در صفحه اصلی بارگزاری شود، البته نماد اينماد هم برای اطمينان حاصل بسيار موثر خواهد بود.

چگونه مخاطبان را برای سايت خود جذب كنيم؟

يكی از راهكار ها برای جذب مشتريان ويژه و البته با حجم بالا، سئو كردن سايت خواهد بود. سئو كردن سايت باعث وارد شدن سايت شما به نتايج برتر گوگل خواهد شد و البته كه بسيار هم اين موضوع مهم است. بهترين راهكار شما آن است كه برند سازی بسيار قدرتمند انجام داده باشيد تا اسم برند وسايت شما سر زبان ها بيفتد.

خدمات طراحی سايت سامانه فعال شده:

سامانه فعال شده خدمات ارزنده ایی برای طراحی سايت رستورانی ايفا خواهد كرد، داشتن خدمات ويژه برای اين موضوع از عامل های اصلی محصوب خواهد شد كه عبارت اند از:

 • پشتيبانی سريع : سامانه فعال شده به شما كمك خواهد كرد كه سايت خود را در بازه زمانی مناسبی اداره كنيد و البته كه اگر شما طراح سايت و يا آشنا به اين حوزه هستيد در صورت مشكل می‌ توانيد سريعا با پشتيبانی ارتباط برقرار كنيد.
 • انتخاب بهترين هاست و دامنه: خريدن هاست مناسب و دامنه در ابتدی طراحی سايت می انجامد و قطعا شما با انتخاب درست اين گونه از خدمات می‌ توانيد راه خود را هموار و آسوده كنيد، توج داشته باشيد كه برای شما هميشه بهترين دامنه و مرتبط ترين انتخاب خواهد شد.
 • گرفتن گواهی‌ پروتكل های امنيتیssl : داشتن نماد پروتكل های امنيتی سايت برای مرورگر ها بسيار مهم است، به عنوان مثال برخی از سايت ها كه پروتكل امنيتی ندارد را مرورگر ها به كاربران توصيه نمی‌ كند و با ارورآن ها را نمايش خواهد داد.
 • مشاوره : مشاوره دادن يكی‌ از خدمات سامانه فعال شده است،‌مشاوره دادن يكی از خدمات در راستای مشخص كردن مسير است و قطعا كه شما می توانيد با مشاوره گرفتن از افراد متخصص در اين حوزه اطلاعات كامل را به دست آوريد.
 • طراحی قالب اختصاصی در صورت انتخاب: طراحی سايت رستورانی به درخواست كاربران می تواند به صورت اختصاصی صورت گيرد، به اين دليل كه برخی از افراد بسيار سخت پسند هستند و يا البته كه می خواهند برخی از ويژگی ها منحصر به فرد در قالب وجود داشته باشد. شما می‌ توانيد از ما درخواست كنيد تا قالب اختصاصی برای شما طراحی كنيم و قطعا تمامی بخش ها با در نظر داشتن عوامل شما طراحی خواهد شد.
 • افزايش سرعت سايت: سرعت بسيار بالا برای سايت يك امتياز بسيار عالی لحاز خواهد شد، با توجه به آمار ها، كاربرانی كه وارد سايت می شوند اگر سايت سرعت مناسبی نداشته باشد سريعا آن سايت را می بنندند و به سراغ سايت های ديگر خواهند رفت، سامانه فعال شده سرعت سايت شما را افزايش خواهند داد و قطعا از اين نظر می توانيد به راحتی سرعت سايت خود را به ما بسپاريد.
 • ارائه گزارش پروژه: شما هر زمانی كه بخواهيد می توانيد استعلامی از پروژه خود درخواست كنيد تا ما اطلاعات كامل و البته نحوه به پايان رساندن آن و زمان تاريخ را برای شما مشخص كنيم.( البته اگر در مسير به مشكلی برخورد كرديم برای شما آن را شرح خواهيم داد و از اين موضوع نبايد شكی داشته باشيد)
 • ساخت زير سخت مناسب برای سئو و گفتگوی آنلاين: سئو همانطور كه خود شما می دانيد مسير طولانی است كه بايد شروع عالی داشته باشد، شما می توانيد از زير ساخت سئو سايت خود اطمينان حاصل كرده باشيد توسط سامانه فعال شده، ويژگی و آپشن گفتگوی آنلاين برای سايت شما به نحو احسن انجام خواهد شد.( البته برای اين موضوع و پاسخگویی بهتر است پشتيبان داشته باشيد)
 • داشتن درگاه برای پرداخت اينترنتی: اكثر طراحان سايت برای گرفتن درگاه پرداختی هيمشه با مشكل رو به رو خواهند شد ولی سامانه فعال شده همانند آب خوردن اين موضوع را برای شما ميسر خواهد كرد، البته كه با افزايش امنیت و محفوظ ماندن اطلاعات كاربران.

نتيجه: اگر شما می خواهيد طراحی سايت رستورانی شما به صورت كامل اجرا شود و البته كه مشكلی در آن رخ نداده باشد بهتر است با سامانه فعال شده در ارتباط باشيد، در انتها بهتر است كه چندين نكته مهم را بازگو كنيم. اولين نكته حائز اهميت برای‌ شما طراحی ظاهر مناسب سايت است و قطعا اهميت آن را در بخش های بالایی عنوان كرديم، انتخاب قالب هم يكی از موضوعات اساسی است.
در صورت مشكل می توانيد پروژه طراحی سايت خود را به ما بسپاريد، مشاوره گرفتن از ما بهترين كار خواهد بود.

4.6/5 - (20 امتیاز)

مشخصات کلی

دامنه⭐️

ثبت دامنه با نام رستوران با پسوند ,Com و .ir

میزبانی حرفه‌ای⭐️

میزبانی حرفه ای با حجم ۳ گیگ

پنل کاربری⭐️

پنل کاربری برای کارمندان رستوران

پرداخت آنلاین⭐️

امکان پرداخت آنلاین برای سفارشات

سفارش آنلاین⭐️

امکان سفارش آنلاین غذا

منوی دیجیتال⭐️

ایجاد منو به صورت دیجیتال به صورت QR Code

گفتگوی آنلاین

ارتباط با مشتریان به صورت آنلاین

امنیت ❌

بالاترین امنیت در وب سایت رستوران

زیرساخت سئو

بهترین کیفیت در Seo

سرعت لود⭐️

حداکثر سرعت لود کمتر از ۳ ثانیه

گواهی امنیتی

دریافت گواهینامه SSL

ارائه گزارش⭐️

ارائه گزارش فروش و بازدیدکنندگان

پشتیبانی⭐️

120 روز پشتیبانی ويژه

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
4.80از مجموع 1دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • رضا 20 تیر 1401

  سلام من خواستم از اینجا ازتون تشکر کنم بابت طراحی سایت هم برای ما طراحی سایت کردین هم به صورت رایگان منو دیجیتال برای ما ایجاد کردین ممنونم

  • تیم تحریریه 26 تیر 1401
   مدیر فروشگاه

   با سلام احترام باعث افتخار ماست که توانستیم رضایت شما را به دست بیاریم ممنونم از لطفتون

 • رستوران لنا 26 تیر 1401

  سلام ما با این مجموعه همکاری داشتیم و انقدر حرفه ای و پشتیبانی خوبی داشتن که بجز همکاری موفق با این مجموعه به دوستان خودمون هم معرفی کردیم

  • تیم تحریریه 9 آبان 1401
   مدیر فروشگاه

   با سلام احترام جناب یزدانی عزیز خیلی خوشحال هستیم که توانستیم رضایت شما را به دست بیاریم افتخار ماست که مجموعه شما جز مشتریان ويزه ما هست با آرزو بهترین ها

 • حسین عسگری 26 تیر 1401

  سلام می خواستم بدونم اگر از شما طراحی سایت رستورانی سفارش بدیم ایا می تونیم یک بخش داشته باشیم به عنوان منو رستوران ؟

  • تیم تحریریه 9 آبان 1401
   مدیر فروشگاه

   سلام جناب آقای عسگری عزیز بله یکی از امکانات مجموعه ما ارائه خدمات طراحی منو دیجیتال به صورت رایگان است همراه با پنل ویژه و حرفه ای

 • کافه رستوران چ 1 مرداد 1401

  این مجموعه رو به شما پیشنهاد میکنم خیلی خدمات خوبی دارن

  • تیم تحریریه 9 آبان 1401
   مدیر فروشگاه

   با سلام احترام باعث افتخار ماست که توانستیم رضایت شما را به دست بیاریم با ارزو بهترین ها برای شما و مجموعه خوب شما

 • دکتر حسنی فرد 18 مرداد 1401

  من فقط در یک کلمه می تونم بگم همکاری با شما افتخار رستوران ما بود

  • تیم تحریریه 9 آبان 1401
   مدیر فروشگاه

   با سلام احترام جناب دکتر خیلی خوشحال هستیم که رضایت شما را به دست بیاریم با ارزو بهترین ها برای شما

 • سارا رضوی 20 مرداد 1401

  واقعا تمام مواردی که گذاشتید جزو آپشناتون واقعیه و من به چشم دلسوزی و پشتیبانی های شما رو دیدم و ممنونم ازتون

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   با عرض سلام و احترام همکاری با شما باعث افتخار سامانه فعال شده هست

 • علی امیدی 27 اسفند 1401
  پیشنهاد شده

  همکاری فوق العاده

  سلام امیدوارم حالتون عالی باشه متاسفانه من 2 سال پیش با یک هزینه بسیار سنگین و یک تیم مثلا معروف طراحی سایت رستوران خودم و انجام دادم و اصلا نتیجه خوبی از این کار نگرفتم. در مقابل تیم طراحی سایت رستوران سامانه فعال شده با یک قیمت مناسب و پشتیبانی فوق العاده سایت رستوران منو طراحی کردن و با خدمات متنوعی که داشتن مثل منو دیجیتالی و ... باعث شد خیلی زود بتونم از سایتم نتیجه بگیرم.

  تنوع عالی
  امنیت خوب
  ریسپانسیو فوق العاده
  میزبانی حرفه ای
  • تیم تحریریه 28 اسفند 1401
   مدیر فروشگاه

   جناب مهندس امیدی عزیز با سلام احترام خیلی خوشحال هستیم که توانتسیم شما رضایت شما را به دست بیاریم و همکاری با شما باعث افتخار مجموعه ماست با تشکر از شما

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

بله . سایت رستوران تحویلی توسط تیم فعال شده دارای امکان ارائه محصول و درگاه پرداخت امن است که امکان سفارش آنلاین بدون معطلی را برای مشتری فراهم میکند.

طراحی سایت توسط سامانه فعال شده بین 12 تا 14 روزکاری زمان میبرد .در صورت نیاز به کوتاه شدن این زمان حتما با پشتیبانی مطرح کنید. مسئول طراحی سایت شما در تمام مسیر همراه شما می باشد تا با توجه به نیاز شما کار را پیش ببرد.

برای کسب رتبه بالاتر بین رقبا میتوان از سئو استفاده کرد.سرویس سئو میتواند بازدید سایت شما را افزایش داده و در جذب مشتری بیشتر به شما کمک کند.وجود محتوای مناسب در سایت نیز به جذب شدن مشتری بسیار کمک میکند.برای استفاده از سرویس سئو تیم فعال شده ب پشتیبانی تماس بگیرید.

در طی فرایند طراحی سایت و همچنین تا 120 روز بعد از آن پشتیبانی از سایت شما به صورت رایگان انجام میشود پشتیبانی سایت شامل بروزرسانی سایت بروزرسانی محصولات و رفع هرگونه اشکال است..پس از طی شدن این دوره با ارسال درخواست به پشتیبانی می توانید این سرویس را تمدید کنید

مشتریان میتوانند به راحتی از سایت شما منو رستوران را ببینند از قسمت نظرسنجی مشتریان با توجه به نظر افراد غذا و خدمات رو مقایسه کرده و انتخاب کنن و با اتصال به درگاه پرداخت آنلاین پرداخت رو انجام بدن و در آخر غذا رو تحویل بگیرند.