طراحی سایت انتشارات

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی طراحی سایت
0نظر0

طراحی سایت انتشارات با توجه به امکاناتی که طراح اعمال می کند، می تواند سایتی پربار و البته بسیار پر درآمد باشد؛ چرا که سایت های اینچنینی با توجه به حوزه کاری خود می توانند از خرید و فروش محصولات متنوع خود به کسب درآمد بالایی برسند.

سامانه فعال شده با توجه به این نکته که جزء مجموعه های برتر و با سابقه در زمینه طراحی انواع سایت است، از تجربه خود استفاده می کند و با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن، یک سایت خاص، منحصر به فرد و کاملاً امروزی را با امکاناتی ویژه طراحی و ارائه می دهد. تنها کافیست با مشاورین این مجموعه در ارتباط باشید تا ضمن کسب اطلاعات بیشتر با نمونه کارهای این مجموعه هم آشنا شوید.

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

حقیقتاً بهینه سازی موتور جستجو (Search Engine Optimization) یکی از تکنیک های اصولی برای افزایش رتبه سایت انتشارات شما و هر نوع سایت دیگری به شمار می آید. گوگل معیارهایی را در نظر می گیرد که با رعایت این معیارها می توان رتبه بندی سایت را افزایش داد. سامانه فعال شده جزء بهترین و هدفمند ترین مجموعه هایی به شمار می آید که معیارهای اصلی خود را برای بهبود سئو بکار می گیرد و با رعایت استانداردهای اصلی سعی می کند، سایتی کاربردی، منحصر به فرد و بسیار ایده آل را طراحی کند.

به همین دلیل است که پروژه های موفقی را این مجموعه به نام خود به ثبت زده است. سئو تکنیکال، سوئد درون صفحه، سئو فنی و سئو خارج از صفحه همگی انواع سئو را در بر می گیرند که در کنار تکنیک های مربوط به سئو کلاه سفید، شما می توانید در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه سایت خود را در دسته بندی معتبرترین سایت های صفحات اول گوگل مشاهده کنید.

استاندارد سازی کد نویسی سایت، شناسایی کلمات کلیدی و فعالیت در شبکه های اجتماعی همگی جز عوامل مؤفقیت در سئو مربوط به طراحی سایت انتشارات هستند که طراحان ما به این موارد قطعاً توجه می کنند. طبیعتاً شما به جذب ترافیک بالا تمایل دارید و قصد دارید بازدید سایت خود را افزایش دهید تا فروش خوبی را هم تجربه کنید. به همین علت، طراحان ما در این مجموعه می توانند بهترین ها را به شما ارائه دهند.

ظاهر سایت انتشارات

بدون هیچ اغراق طراحی سایت انتشارات به این دلیل این چنین مورد توجه قرار گرفته است که می تواند میزان درآمد و فروش محصولات ناشران را به ساده ترین شکل ممکن افزایش دهد. در این بین، ظاهر سایت هم تأثیر چشمگیری دارد. سامانه فعال شده جزء بهترین سایت های طراحی به شمار می آید که همیشه حساسیت ویژه  ای روی ظاهر سایت قائل می شود؛ چرا که طراحی ظاهری و اهمیت گرافیک وب سایت همانند اصول سئو و محتوا جزء موارد کلیدی محسوب می شود.

بدون هیچ شکی زمانی که کاربر وارد سایت انتشارات می شود، اولین چیزی که نظر وی را جلب می کند، طراحی ظاهری وب سایت است؛ چرا که در لحظه اول به امکانات، قابلیت ها و موارد این چنینی توجهی ندارد و تنها طراحی ظاهری می تواند کاربر را ترغیب کند که در سایت بماند و به جستجوی آن چه که می خواهد بپردازد.

این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید، چنانچه تیمی ماهر، کاربلد و دلسوز باشد، سعی می کند یک طراحی ایده آل، ظاهری آراسته و امروزی را با ترکیب آلمان های بصری فوق العاده خاص به نمایش بگذارد؛ زیرا عناصر بصری همیشه جذاب بوده اند و خواهند ماند. منظور ما این نیست که در طراحی سایت مورد نظر از ترکیب رنگ های عجیب و غریب استفاده شود بلکه سادگی می‎تواند جذابیت خود را به رخ بکشد.

امکانات سایت انتشارات

امکانات سایت انتشارات

طبیعتاً هر سایتی با توجه به حوزه کاری خود یک سری امکانات و قابلیت ها را می طلبد. در مورد سایت انتشارات هم این موضوع به همین شکل مطرح است. چنان چه شما با امکانات طراحی سایت انتشارات آشنا باشید، بعد از اینکه طراحی سایت خود را در این حوزه به مجموعه سامانه فعال شده بسپارید، می توانید از طراحی ایده آلی که دریافت می کنید بیشترین رضایت را داشته باشید.

صفحه معرفی کتاب

یکی از مهم ترین امکاناتی که طراحان ما در سامانه فعال شده برای طراحی سایت انتشارات بسیار به آن توجه می کنند، ایجاد صفحه ای برای معرفی کتاب به کاربران است. حقیقتاً این صفحه را می توان یک صفحه کاملاً اختصاصی در نظر گرفت؛ چرا که کاربر زمانی به سایت انتشارات مراجعه می کند به دنبال کتاب های خاص و البته در بسیاری از موارد شاید نایاب باشد. زمانی که بداند در سایت مورد نظر چنین صفحه ای وجود دارد، احتمالاً این شانس را به خود خواهد داد که در بین کتاب های معرفی شده بتواند کتاب مورد نظر خود را بیابد. این یکی از امکانات عالی و قابل قبولی است که نمی توان به هیچ عنوان آن را نادیده گرفت.

فروشگاه اینترنتی

بدون هیچ اغراقی یکی دیگر از امکانات منحصر به فردی که می توان برای طراحی سایت انتشارات در نظر گرفت، صفحه ای به عنوان فروشگاه اینترنتی است. محال است طراحان مجموعه سامانه فعال شده، طراحی این صفحه را از یاد ببرند. به هرحال زمانی که کاربر در صفحه معرفی کتاب، کتاب محبوب خود را بیابد، قصد خرید آن را خواهد داشت.

چنان چه سایت مورد نظر قیمت معقولانه ای را پیشنهاد دهد، صددرصد کاربر قصد خرید این کتاب را خواهد داشت. با این وجود، فروشگاه اینترنتی را می توان یکی دیگر از امکانات بسیار مهم در نظر گرفت. فروشگاه اینترنتی با وجود درگاه های بانکی معتبر خود می تواند، کابر را ترغیب به خرید کند. در غیر این صورت حتی اگر یک بار کاربر با مشکل خاصی روبرو شود، دیگر نمی تواند به سایت انتشارات مورد نظر اعتماد کند؛ چرا که امنیت درگاه بانکی و طراحی آسان برای نحوه خرید و بدون دغدغه، همگی جزء موارد کلیدی در حوزه تبحر و مهارت طراح سایت است که نباید نادیده گرفت.

خرید مستقیم و اضافه کردن محصول به سبد خرید، یکی دیگر از امکاناتی است که در صفحه فروشگاه اینترنتی مورد توجه قرار می گیرد. به خاطر بسپارید که چنانچه کاربر قصد خرید چندین کتاب را داشته باشد، از این قابلیت استقبال می کند. این چنین است که طراح می تواند طراحی خود را در صفحه فروشگاه اینترنتی به نحوه احسنت به نمایش بگذارد.

دسته بندی صفحات

سامانه فعال شده به این دلیل امروزه جزء مجموعه  های ماهر و کاربلد در زمینه طراحی انواع سایت به شمار می آیدکهسعی می کند، تمام قابلیت هایی که یک سایت در حوزه کاری خود باید داشته باشد را در طراحی خود جای دهد.

از مهم ترین امکانات دیگری که برای طراحی سایت انتشارات می توان نام برد، دسته بندی صفحات است. یعنی زمانی که شما وارد سایت می شوید و قصد خرید کتابی را دارید، باید با قسمت هایی نظیر محبوب ترین، ارزان ترین، پرفروش ترین و جدیدترین ها روبرو شوید که با توجه به دسته انتخابی خود می توانید در کمترین زمان ممکن به دنبال کتاب مورد نظر خود باشید. صددرصد در طراحی سایت هایی نظیر انتشارات، این قابلیت می تواند یک قابلیت منحصر به فرد و البته کاربردی باشد؛ به همین دلیل، طراحان سامانه فعال شده محال است در طراحی سایت های این چنینی، این نوع امکانات را در طراحی خود از یاد ببرند.

نسخه دیجیتالی کتاب

طراحی نسخه های دیجیتال هر نوع کتابی یکی از قسمت های مهیج و پر بازده است که در طراحی سایت انتشارات می توان در مورد آن صحبت کرد. به هر حال، بسیاری به مردم خرید آنلاین انواع محصولات دیجیتالی تمایل بیشتری نشان می دهد؛ چرا که یک کتاب که طراحی دیجیتالی دارد، همیشه همراه بوده و در هر شرایطی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد؛ به همین خاطر، یکی از امکانات فوق العاده، منحصر به فرد و البته کاربردی در طراحی سایتی همچون سایت انتشارات به حساب می  آید.

پنل نظرسنجی و نظرات کاربران

پنل نظر سنجی یکی دیگر از امکاناتی است که در طراحی سایت انتشارات مورد بررسی قرار می گیرد؛ چرا که بعد از خرید هر نوع کتابی، معمولاً کاربران نظر خود را درباره کتاب مربوطه بیان می کنند و یا برخی از کاربران شاید قبلاً به مطالعه کتاب مورد نظر پرداخته اند و زمانی که پنل نظرسنجی وجود داشته باشد، هر نوع کتابی می تواند امتیاز ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

این چنین کاربر می تواند خریدی آسان تجربه کند. البته موضوع به همینجا ختم نمی شود؛ چراکه ایجاد صفحه به عنوان نظرات کاربران یکی دیگر از امکانات بالقوه به شمار می آید که در طراحی این نوع سایت نباید نادیده گرفت. کاربر زمانی که نظر کاربران دیگر را در مورد موضوع کتاب، نحوه ارسال کتاب، مبلغ خرید کتاب، کیفیت چاپ کتاب و…را مشاهده کند، قطعاً می تواند تصمیم آگاهانه تری بگیرد که به خرید کتاب مورد نظر بپردازد و یا بهتر است که ریسک خرید آنلاین را تجربه نکند.

اخبار مرتبط با کتاب، نویسندگان و…

صفحه ای که به خبرهای مختلف حوزه کتاب و تاریخ انتشار کتاب  های جدید مرتبط باشد را می توان یکی دیگر از امکاناتی در نظر گرفت که برای طراحی سایت انتشارت می تواند معقولانه باشد. به هر حال سایت انتشارات همیشه جزء سایت هایی است که کاربر علاقه دارد تا خبرهای جدیدی را در این حوزه دریافت کرده و بتواند با اخبار مربوط به نویسنده ها، بیوگرافی و رزومه آنها هم آشنا شود که در دسته بندی امکانات مربوط به طراحی سایت همچون انتشارات، می توان طراحی صفحه مربوط به اخبار را یکی از امکانات کلیدی این نوع طراحی در نظر گرفت.

دعوت به همکاری

یکی دیگر از امکاناتی که می توان در طراحی سایت انتشارات انتظار داشت، دعوت به همکاری از مؤلفین و مترجمین است. امکانات این چنینی صد درصد به بازده هرچه بیشتر سایت کمک می کند و قطعاً بستر گسترده تری را برای ارائه اطلاعات به مخاطبان به وجود می آورد. به هر حال طراحان ما در سامانه فعال شده، تمام جوانب را بررسی کرده و سعی می کنند از تمامی امکاناتی که یک سایت انتشاراتی به آن نیاز دارد، به نحو احسنت استفاده کنند تا سایت مورد نظر بتواند در طولانی مدت به نتیجه ای که باید برسد، دست پیدا کند.

خدمات سامانه فعال شده

حال که در مورد طراحی سایت انتشارات توسط مجموعه ای به نام یعنی سامانه فعال شده با شما صحبت می کنیم، بهتر است بدانید که این مجموعه جوانان با انگیزه ای را به کار گرفته که به واسطه تخصص خود توانسته اند به صورت استاندارد و با مهارت کامل در این مجموعه خدمات قابل قبولی را ارائه دهند.

از جمله خدمات این مجموعه طراحی استراتژی سئو، طراحی سایت حرفه ای، طراحی تقویم محتوایی، مشاوره حرفه ای سئو و تولید محتوای تخصصی است که بدون هیچ گونه اغراقی شما از انتخابی که دارید پشیمان نخواهد کرد؛ چرا که حتی اگر نگاهی به خدمات این مجموعه بیندازید، متوجه خواهید شد که چه پروژه های موفقیت آمیزی را توانسته این مجموعه به پایان برساند که همین امر دال بر سابقه، تجربه و تخصص بالای سامانه فعال شده است.

شما می توانید در ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنجشنبه ها 9 الی 12 از طریق ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی با این مجموعه در ارتباط باشید و از خدماتی که ارائه می دهد با قیمت مناسب استفاده کنید. اعتماد و سابقه به آسانی به دست نمی آید و سال ها زحمت و پشتکار را می طلبد که تیم سامانه فعال شده توانسته با پیمودن مسیری سخت به آن چیزی که باید می رسید، برسد.

سخن پایانی

به صورت کاملاً مختصر و مفید که خارج از حوصله کاربر نباشد، در مورد طراحی سایت انتشارات توسط تیم ماهر و با تجربه سامانه فعال شده با شما صحبت کرده ایم. این چنین می توانید طراحی سایت خود را در این حوزه بدون هیچگونه دغدغه ای به طراحان ماهر، با تجربه و متخصص این مجموعه بسپارید.

این چنین در کمترین زمان ممکن، سایتی بروز با امکانات و قابلیت هایی منحصر به فرد را تحویل خواهید گرفت. سایت هایی نظیر سایت انتشاراتی اگر در نگاه اول به خاطر ظاهر و قالب خاص سایت، کاربر ترغیب نشود، صددرصد امکاناتی که در سایت وجود دارد را نمی توان به رخ کشید؛ به همین خاطر در ابتدا ظاهر ایده آل و همچنین سئو مناسب را می توان جزء عوامل مؤفقیت یک سایت انتشاراتی در نظر گرفت. شما کاربران عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین مجموعه در تماس باشید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

مشخصات کلی

بکاپ گیری⭐️

بکاپ گیری به صورت منظم

بیوگرافی

امکان ایجاد بیوگرافی

گفتگوی آنلاین

ارتباط با مشتریان به صورت آنلاین

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا و محصول با تعداد محدود

دامنه⭐️

ثبت دامنه بین المللی .Com رایگان

پرسش‌های متداول

ایجاد سیستم پرسش و پاسخ به صورت آنلاین

میزبانی حرفه‌ای⭐️

میزبانی حرفه ای با حجم ۳ گیگ

سفارش آنلاین⭐️

امکان سفارش آنلاین همراه با پرداخت مستقیم

پنل کاربری⭐️

دسترسی به پنل کاربری و مدیریت تمامی صفحه ها

پرداخت آنلاین⭐️

امکان ایجاد و فعال سازی درگاه پرداخت

سرعت لود⭐️

بهترین و بالاترین سرعت لود وب سایت

پشتیبانی⭐️

۶ ماه پشتیبانی رایگان

بروزرسانی⭐️

آپدیت و بروزرسانی وب سایت به صورت خودکار

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
0از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد

دیدگاهی یافت نشد ، اولین نفری باشید که برای طراحی سایت انتشارات دیدگاه ثبت میکند

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید