38%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری

طراحی سایت پزشکی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی طراحی سایت
10نظر4.91

طراحی سایت پزشکی به شما کمک می کند تا علاوه بر ارائه مطالب علمی در زمینه تخصصتان، شهرت خود را افزایش دهید. امروزه هر کسب و کاری برای رونق و رقابت با دیگر همتایانش، به یک وب سایت قدرتمند نیاز دارد. عصر حاضر، عصر اطلاعات است و مردم با یک جستجو به طیف عظیمی از اطلاعات دسترسی خواهند داشت؛ به همین دلیل برخورداری از یک وب سایت پزشکی می تواند برای شهرت و اعتبار شما بسیار کمک کننده باشد.

یک وب سایت خوب از سرعت بارگذاری مطلوبی برخوردار بوده و از نظر سئو بهینه خواهد بود. اگر قصد سفارش طراحی سایت پزشکی را دارید، ما به شما تیم حرفه ای سامانه فعال شده را پیشنهاد می کنیم. وب سایت های طراحی شده توسط این تیم، تمامی مئولفه های یک وب سایت عالی را در خود دارند. سرعت بارگذاری آن ها بالا بوده و کاربران را خسته نخواهند کرد. از طرفی به دلیل بهینه بودن از نظر سئو، این وب سایت ها در صدر لیست نتایج جستجو گوگل قرار می گیرند؛ به همین دلیل میزان بازدید روزانه کاربران از وب سایت شما به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت.

پس منتظر چه هستید؟ همین حالا به وب سایت تیم سامانه فعال شده مراجعه کرده و از امتیاز مشاوره رایگان با کارشناسان ما، بهره مند شوید. به شما اطمینان خواهیم داد که وب سایت طراحی شده توسط این تیم، هرگز شما را ناامید نخواهد کرد.

قیمت
4,850,000
2,990,000تومان

نقد و بررسی اجمالی

ایده های جذاب و نوین در طراحی سایت پزشکی 

در صورتی که می خواهید همسو و همگام با عصر جدید تکنولوژی باشید؛ بهتر است هر چه سریعتر به فکر طراحی سایت پزشکی باشید. چرا که ایده های جذاب و نوینی را می توان در این گونه از سایت های اینترنتی، طراحی نمود. از نوبت گیری آنلاین و ویزیت دکتر و پرداخت آن گرفته تا بررسی رزومه هر یک از پزشکان مختلف و سابقه فعالیت حرفه ای آن ها. همگی با وجود یک سایت بهینه طراحی شده، امکان پذیر می باشد.

به همین جهت است که امروزه، بسیاری از این قشر، به فکر طراحی سایت پزشکی برای سرویس دهی به بیماران مختلف هستند. این کار یک چوب دو سر طلاست. به این صورت که هر یک از طرفین می توانند از این ایده های ناب و جذاب در دنیای تکنولوژی امروزی، نهایت بهره وری را داشته باشند. بنابراین می بایست از قالب سنتی هر چه سریعتر بیرون آمد تا پا در رکاب دنیای تکنولوژی امروزی گذاشت. 

مزایای بهره مندی از طراحی سایت پزشکی 

طراحی سایت پزشکی به بهترین شیوه ممکن، به طور کلی دربردارنده مزایای بسیار زیادی است. این دسته از افراد می توانند به طور کلی از وجود مزیت های شایان توجه سایت های اینترنتی پزشکی، به خوبی بهره مند شوند. از جمله این مزیت ها، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین و اینترنتی 
 2. امکان پرداخت هزینه های مربوط به پزشکی و ویزیت دکتر در بستر اینترنت 
 3. استفاده از مشاوره های آنلاین به صورت حرفه ای به جهت رفع نیاز خود 
 4. استفاده از انواع اطلاعات مفید و مقالات روز پزشکی مربوط به موضوعات گوناگون 
 5. گرفتن وقت از کلیه پزشک ها به صورت آنلاین
 6. امکان بهره مندی از گوگل مپ برای دستیابی به آدرس دکتر مدنظر 
 7. مشاهده رزومه پزشک 
 8. درج پیشنهادات و انتقادات در بستر اینترنت 
 9. درج سوابق پزشکی مربوط به خود در پرونده پزشکی به صورت اینترنتی 
 10. و…

شما می توانید از تمامی این مزیت ها با طراحی سایت پزشکی، بهره مند شوید. 

استاندارد های طراحی سایت پزشکی 

در صورتی که قصد طراحی سایت پزشکی دارید؛ می بایست به کلیه نکات در این خصوص توجه داشته باشید. به طور کلی طراحی این وب سایت ها می تواند یکی از نیازهای روز کلیه کسانی باشد که می خواهند با صرفه جویی در وقت و انرژی خویش، به هدف خود دست یابند. اما در کنار تمامی نکات حائز اهمیت و سرویس دهی آنلاین در طراحی سایت پزشکی، بهتر است به زیبایی ظاهری آن ها هم توجه داشت. به این صورت که هر چقدر یک وب سایت اینترنتی، زیباتر و جذاب تر باشد؛ می تواند در نگاه ارباب رجوع، تأثیر به مراتب بیشتری بگذارد.

طراحی سایت انواع قالب های استاندارد و زیبا و کاملا جدید و منحصر به فرد، می تواند تصویر زیبنده تری را در زاویه دید مشتری بسازد. به همین جهت بهتر است طراحی سایت پزشکی خود را به دست افرادی بسپارید که در این زمینه، سابقه فعالیت حرفه ای دارند و می توانند سایت های خارق العاده ای را برای شما طراحی سازند. 

انواع تخصص های پزشکی مختلف در یک مجموعه بزرگ 

در طراحی سایت پزشکی، می توان هر نوع تخصصی را درج کرد. چرا که انواع بیماری ها در زندگی پرتلاطم امروزی ما پدید آمده اند. به این صورت که در کنار انواع بیماری هایی همچون: دندان درد، بیماری های مربوط به قلب و عروق، انواع سرطان ها و… مشکلات دیگری هم برای ما انسان ها پیش آمده است. اگر به کلینیک های روانپزشکی و مشاوره دقت کرده باشید؛ شاهد خیل عظیمی از ارباب رجوع ها خواهیم بود. چرا که مشکلات مربوط به استرس و اعصاب و روان، شاهد بروز بیماری های شناخته شده و حتی ناشناخته ای شده اند.

بنابراین به منظور دستیابی به دکترهای روانپزشک، روان درمان، تناسب اندام، فیزیوتراپی، پوست و مو، جراحی زیبایی بینی و انواع جراحی های دیگر و… باید کلی تحقیق و تفحص کرد. در صورتی که می توانید انواع تخصص ها را با طراحی سایت پزشکی بزرگ و جامع بیابید. بنابراین به جای گشت و گذار در سطح شهر، می توانید انواع تخصص ها را در یک سایت حرفه ای بیابید.

شناخت بیشتر مطب و کلینیک خود با طراحی سایت پزشکی 

کلیه متخصصان و پزشک های مختلف، پس از دانش آموخته شدن، درصدد ورود به بازار کار هستند. با طراحی سایت پزشکی به صورت حرفه ای، شما می توانید مطب و کلینیک خود را بیش از پیش به دیگران معرفی سازید. همان طور که شاهد تعداد بسیار زیادی از سایت های اینترنتی پزشکی هستیم. آن ها خدمات خود را در بستر اینترنت، به ارباب رجوع های خود ارائه می دهند. تجربه موفق آن ها در سرویس دهی آنلاین به مشتریان خود، باعث شده است تا استقبال به طراحی سایت پزشکی، روز به روز بیشتر شود.

بنابراین در عرصه رقابتی امروز در هر یک از مشاغل مختلف، نباید قافله را به هم ردیفان خود ببازیم. شما می توانید کسب و کار و مشغله خود را به صورت اینترنتی، به دیگران ارائه سازید تا گوی سبقت را از رقبای خود بربایید. در این راستا هر چقدر سایت حرفه ای تری را طراحی نمایید؛ می توانید خود و مطب خویش را نیز مطرح تر سازید. 

 بهینه سازی سایت با سئو استاندارد 

در کنار طراحی سایت پزشکی، می بایست به مسئله سئو هم توجه ویژه ای داشت. چرا که امروزه، سایت های بسیار زیادی طراحی شده اند. به همین جهت در فضای رقابتی امروزی، می بایست اهتمام خاصی به سئو سازی استاندارد و حرفه ای محتواهای سایت ورزید. بدین ترتیب است که می توانید خود را به رتبه های بالای گوگل برسانید. سئو، یکی از نکات بسیار حائز اهمیتی است که باید حتما به آن توجه داشت. بدین ترتیب است که می توانید روز به روز نام و آوازه خود را بر سر زبان ها جاری سازید.

بنابراین در کنار طراحی سایت پزشکی و نکات مربوط به قالب بندی و زیبایی ظاهری وب سایت های پزشکی، بایستی کلیه محتواها را نیز سئو شده در این سایت ها قرار داد. این محتواهای پزشکی یا مقالات استاندارد پزشکی، در وب سایت طراحی شده، درج می شوند تا هر یک از افراد، بتوانند از آن ها نهایت بهره وری را داشته باشند. 

پشتیبانی حرفه ای سایت پزشکی

در کنار طراحی سایت پزشکی، شما می توانید از پشتیبانی حرفه ای و رایگان سامانه فعال شده به صورت رایگان نیز استفاده کنید. بدین ترتیب شما می توانید تمامی خدمات مربوط به مطب و بیمارستان یا کلینیک خود را اینترنتی، ارائه کنید. بدین ترتیب دیگر جای هیچ گونه سوال و مسئله ای، باقی نمی ماند. ضمن اینکه شما می توانید از مشاوره های رایگان هم بهره مند شوید. بنابراین با در دست داشتن یک سایت اینترنتی طراحی شده، می توانید کلیه نیازهای خود را به خوبی برطرف سازید. به گونه ای که هر یک از ارباب رجوع ها، بتوانند در بستر اینترنت، نیازهای خود را به خوبی برطرف سازند.

با طراحی سایت پزشکی به صورت حرفه ای، می توانید از امکانات و قابلیت های مختلفی بهره مند شوید که پشتیبانی رایگان، یکی از آن هاست. وجود همین عوامل است که سبب روی آوردن هر یک از افراد به وب سایت های اینترنتی شده است. 

هزینه های طراحی سایت پزشکی

در کنار تمامی امکانات و قابلیت های موجود در طراحی سایت پزشکی، بایستی به هزینه های آن هم توجه داشت. چرا که مجموع یک سری عوامل، به طور کلی روی هزینه طراحی سایت ها، تأثیر خود را می گذارند. با در نظر گرفتن هر یک از این عوامل است که می توان قیمت های متفاوت و مختلفی از سایت های اینترنتی طراحی شده را مشاهده کرد. در صورتی که شما نیاز به طراحی سایت پزشکی برای مجموعه پزشکی خود داشته باشید؛ بایستی به موارد بسیار زیادی توجه کنید. حتی هزینه یک طراحی سایت پزشکی با سایر سایت های پزشکی نیز با یکدیگر، متفاوت هستند.

چرا که نوع نیاز و بودجه هر یک افراد با هم یکسان نیست. بنابراین اگر با قیمت های متفاوتی در این خصوص رو به رو شدید؛ باید در نظر داشته باشید که قیمت هر سایتی با سایر سایت های دیگر متفاوت است. ما در مجموعه خود با کادر حرفه ای و مجرب، بهترین و کارآمدترین وب سایت ها را برای شما طراحی می کنیم. همراه با بهترین قیمت روز

طراحی سایت پزشکی خود را به ما بسپارید

اگر به فکر طراحی سایت پزشکی هستید؛ بهتر است با ما همراه شوید. چرا که قیمت طراحی سایت پزشکی ارائه شده در مجموعه ما در کنار امکانات آن، بسیار به صرفه است. ضمن اینکه ما به شما ضمانت بازگشت وجه هم داده ایم. به این صورت که اگر از کار ما راضی نبودید؛ می توانید درخواست بازگشت وجه خود را ثبت کنید. بنابراین ما کیفیت بالای خود را به شما تضمین می کنیم. ضمن اینکه در سایت طراحی شده، شما را از درگاه بانکی امن بهره مند می سازیم. پس با ما برای همسو شدن با دنیای تکنولوژی امروزی، همراه باشید

4.8/5 - (86 امتیاز)

مشخصات کلی

دامنه

دامنه .Com رایگان

میزبانی حرفه‌ای

6 گیگ فضا اختصاصی

امنیت

تضمین امنیت وب سایت

زیرساخت سئو

بهترین کیفیت سئو

طراحی ریسپانسیو

طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو

سرعت لود

تضمین بهترین سرعت لود

دیتا اینتری

دریافت و بارگذاری اطلاعات

بیوگرافی

امکان ایجاد بیوگرافی

پرسش‌های متداول

ایجاد سیستم پرسش و پاسخ

نمونه کار

ساخت نامحدود نمونه کار

تعرفه خدمات

امکان ایجاد تعرفه خدمات

گواهی امنیتی

SSL Certificate و HTTPS

پرداخت آنلاین

سیستم پرداخت آنلاین

سیستم نوبت دهی

طراحی سیستم نوبت دهی آنلاین همراه با پرداخت آنلاین

زمان تحویل

۱۵ روز کاری

پشتیبانی

۶ ماه پشتیبانی رایگان

ارائه گزارش

ارائه گزارش حرفه ای

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
4.91از مجموع 10دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • دکتر محمد حسین مقدم 4 فروردین 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  سلام ما کار طراحی وب سایتمون رو به مجموعه فعال شده دادیم این مجموعه هم خوش قول هم حرفه ای بودن ما بجز طراحی سایت با این مجموعه کار تولید محتوا و سئو رو هم انجام دادیم و باید بگم رضایت کامل رو ما از این مجموعه داریم با آرزو بهترین ها دکتر محمد حسین مقدم

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • تیم تحریریه 4 فروردین 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   با سلام احترام جناب دکتر مقدم عزیز باعث افتخار ماست که توانستیم رضایت شما را به دست بیاریم همکاری با شما افتخار مجموعه ماست موفق باشید

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • مانی حبیبی 4 فروردین 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  من چند وقت پیش به این سایت درخواست طراحی سایت دادم در طول پروژه خیلی پیگیر کار بودند و در زمان درستی کار بنده رو تحویل دادند بدون مشکل و همه چی طبق سلیقه من انجام شد

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • تیم تحریریه 4 فروردین 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   با سلام احترام جناب دکتر مانی حبیبی افتخار ماست که توانستیم رضایت شما را به دست بیاریم به امید همکاری های بیشتر

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • دکتر محمد علی حامی 17 تیر 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  درود ما با مجموعه فعال شده حدود یک سالی هست درحال فعالیت هستیم و این مجموعه کاملا صادقانه با ما در ارتباط بودن و حتی بعصی اوقات کارهای رو برای ما انجام میدادن که اصلا شامل وظیفه شون نبود ولی مثل یک رفیق مثل یک دوست همراه ما بودن امیدوارم همیشه موفق باشند

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • تیم تحریریه 17 تیر 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   با سلام احترام ممنونم از شما جناب دکتر ما تمام تلاشمون رو میکنم که تمام سعی ما درمرحله اول رضایت شما و در مرحله دوم همکاری بلند مدت با شما و تیم حرفه ای شما با تشکر از لطف شما ارادتمند همیشگی

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • دکتر محمدی قمی 20 تیر 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  من از وقتی با این مجموعه آشنا شدم تعداد مشتریان که جذب کردم بیشتر شده و همیشه به مراجعه کننده هام میگم از طریق سایت وقت رزور کنید

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • تیم تحریریه 26 تیر 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   با سلام احترام ممنونم از شما جناب دکتر

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • دکتر رضایی 28 شهریور 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  من با آدمای مختلفی کار کردم ولی آقای امیری واقعا فرد خیلی دلسوز و کاربلدب بودن و واقعا ممنونم ازشون که کار طراحی سایت منو به زیبایی هرچه تمام تر به اتمام رسوندن

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • تیم فنی 17 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   عرض ادب خدمت دکتر رضایی عزیز ممنونیم از الطاف شما خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • سالاری 4 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  سلام و عرض ادب امیدوارم حالتون خوب باشه بی نهایت ممنونم از سایت و خدمات خوبتون

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 29 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   سلام دوست عزیز در خدمت شما هستیم

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • حسنی 5 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  من کل گوگل و زیر و رو کردم واقعا با این قیمت و امکانات هیچ سایت مشابهی و ندیدم دمتون گرم

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 29 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   سلام جناب حسنی عزیز خوشحالیم تونستیم رضایت شمارو داشته باشیم

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • حسيني 6 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  اینکه سیستم نوبت دهی آنلاین روی سایت میزارید واقعا عالیه

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 29 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   عرض ادب و احترامی جناب حسینی عزیز فقط یکی از خدمات ما در طراحی سایت پزشکی سیستم نوبت دهی آنلاین است

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • حسینی 19 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  درود سایتی که طراحی میکنید تا چه مدتی اکانت منیجری و پشتیبانی دارد ؟

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 28 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   با عرض سلام و احترام جناب حسینی عزیز سایت پزشکی شما 120 روز پشتیبانی ویژه و رایگان نجموعه فعال شده رو به همراه داره

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • رضایی 20 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  من با مجموعه شما برای طراحی سایت پزشکی خودم همکاری داشتم و به بقیه دوستان هم پیشنهاد میدم برای طراحی سایت پزشکی خودشون سامانه فعال شده رو انتخاب کنن چون بسیار افراد کاربلد و با استعدادی هستند

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 28 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   عرض ادب خدمت جناب دکتر رضایی عزیز خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • جاسمی 22 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  با سلام احترام میخواستم بدونم ایا امکانش هست رو سایت که شما طراحی میکنید درگاه بانکی داشته باشیم که هزینه ویزیت ها پرداخت شه؟

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • تیم تحریریه 22 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   با سلام احترام بله هیچ مشکلی بابت پیاده سازی وجود نداره شما می توانید جهت مشاوره بیشتر با همکاران ما در ارتباط باشید

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
 • محسنی 24 آبان 1401
  گزارش تخلف

  گزارش تخلف دیدگاه

  کم پیش میاد یک سایت دامنه .com رایگان در اختیار مشتری بزاره واقعا دمتون گرم که انقدر کیفیت و خدماتتون خوبه

  آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

  پشتیبانی
  خدمات
  قیمت
  همکاری
  پیشنهاد
  • مدیر فنی 28 آبان 1401
   گزارش تخلف

   گزارش تخلف دیدگاه

   عرض ادب و احترام جناب محسنی عزیز نهایت تلاش تیم ما این است که بیشترین خدمات را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه بدیم و خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو در پی داشته باشیم

   آیا این دیدگاه برای شما مفید بود ؟

   پشتیبانی
   خدمات
   قیمت
   همکاری
   پیشنهاد
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری