طراحی سایت بیمه

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی طراحی سایت
2نظر4.67

امروزه همه مردم بسیاری از کارهای اداری خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند؛ به همین دلیل فعالان حوزه بیمه هم به فکر طراحی سایت بیمه افتاده اند. بیمه از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند در زمان حوادث یا بروز اتفاقات ناگوار، قوت قلبی برای افراد باشد. با داشتن یک وب سایت بیمه قادر خواهید بود تا اطلاعات مورد نیاز را در رابطه با انواع طرح های بیمه با مشتریان خود درمیان گذاشته و در وقت آن ها صرفه جویی کنید. از طرفی با این کار میزان فروش خود را نیز افزایش خواهید داد.

برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر طراحی سایت بیمه، این وب سایت باید از سرعت بارگذاری بالایی برخوردار باشد؛ چرا که وب سایت های کند، سبب خسته شدن کاربران شده و میزان بازدید آن را کاهش خواهد داد. یکی دیگر از فاکتورهای مهم در طراحی وب سایت، بهینه بودن آن از نظر سئو است. خوشبختانه در تمام مراحل طراحی سایت بیمه توسط تیم سامانه فعال شده، بهینه بودن از نظر سئو، به چشم می خورد؛ بنابراین وب سایت شما در صدر فهرست نتایج جستجو گوگل قرار گرفته و بازدید بیشتری را به خود اختصاص خواهد داد.

برای سفارش طراحی سایت بیمه می توانید همین حالا به وب سایت سامانه فعال شده مراجعه کرده و با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید. به شما اطمینان می دهیم که وب سایت نهایی، شما را شگفت زده خواهد کرد.

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

همه چیز درباره طراحی سایت بیمه

رقابت شدید شرکت های بیمه و نمایندگی های بیمه برای جذب حداکثری مشتری

امروزه رقابت بسیار شدید و زیادی میان شرکت های بیمه ای وجود دارد. طراحی وب سایت بیمه به صورت تخصصی و حرفه ای در همین راستا، می تواند یک شرکت بیمه ای را مطرح تر از سایر شرکت های دیگر سازد. به همین جهت است که شاهد پدید آمدن وب سایت های اینترنتی بسیار زیادی شده ایم. در عصر تکنولوژی امروزی، بهتر است هر چه سریعتر کسب و کار خود را به شکل اینترنتی نیز ارائه دهید.

این گونه بهتر می توانید مشتری را به سمت و سوی خود جذب کنید. هنوز هم هستند شرکت های بیمه ای که به شکل سنتی خود، به مشتریان خویش خدمت می کنند. در صورتی که با طراحی سایت بیمه مربوط به آن شرکت بیمه ای، می توان علاوه بر جذب مشتری در آن محل و شهر مربوطه، در سراسر کشور، شاید خیل زیادی از مشتری بود. بدین ترتیب دیگر فرقی نمی کند که دفتر مرکزی شرکت یا نمایندگی بیمه شما کجاست؟ در هر صورت، در هر شهر و دیاری، شاهد جذب مشتری خواهید بود.

طراحی سایت بیمه

طراحی وب سایت بیمه به شکل حرفه ای زیر نظر افراد مجرب و کارکشته

صرف طراحی سایت بیمه به تنهایی کافی نیست. اجرای این فرآیند بایستی به دست افراد مجرب و کارکشته سپرده شود. بدین ترتیب می توانید یک سایت اختصاصی بسیار جذاب داشته باشید. به گونه ای که می توانید با استفاده از آن، بیشترین بهره وری را داشته باشید. در این راستا بایستی توجه داشته باشید که سرعت عمل وب سایت شما بسیار بالا باشد. به این صورت که به گونه ای نباشد که با افزایش امکانات و قابلیت های بیشتر به وب سایت مربوطه، سرعت آن کند گردد. آنچه در خصوص طراحی سایت بیمه حائز اهمیت است؛ توجه به نیاز مشتری می باشد.

در همین راستا ما در «سامانه فعال شده» شما را از وجود طراحانی بهره مند خواهیم ساخت که در کار خود، خبره هستند. آن ها می توانند سایتی کاملا حرفه ای و به روز را متناسب با نیاز شما برایتان طراحی سازند. پس با ما همراه باشید تا شما را یک گام به هدف بلند پروازانه خود نزدیک تر سازیم و آرزوهایتان تبدیل به واقعیت شوند.

مشاوره در خصوص طراحی سایت بیمه پیش از طراحی

تا پیش از طراحی سایت بیمه، حتما با افراد کارکشته در این زمینه، مشورت کنید. مشاوره با این افراد، می تواند برای سایت طراحی شده شرکت بیمه شما، بسیار سودمند باشد. شما می توانید درخواست مشاوره طراحی سایت شرکت بیمه خود را به ما بسپارید. ما در سامانه فعال شده، با توجه به تجربه طولانی مدت در این زمینه، بهترین مشاوره را خدمت شما ارائه می دهیم.

بدین ترتیب می توانید ابتدا تمامی سوالات و ابهامات خویش را برطرف سازید. سپس طراحی سایت مدنظر خویش را به تیم حرفه ای سامانه فعال شده بسپارید. ما هم مشاوره پیش از طراحی را با سعه صدر به صورت رایگان به شما ارائه می دهیم. هم با قیمت های مناسب و به صرفه ای، سایت های حرفه ای با بهترین امکانات و قابلیت های روز را برای شما طراحی می کنیم. بدین ترتیب دیگر نگران کمتر شدن مشتریان خود نباشید. چرا که با در دست داشتن جدیدترین سایت بیمه، می توانید در دفتر بیمه، خدمات خویش را آنلاین، ارائه کنید.

سودآوری چشمگیر شرکت های بیمه با ارائه خدمات آنلاین

تجربه طولانی در زمینه طراحی سایت بیمه های مختلف، یادآور این نکته بوده است که با ارائه خدمات آنلاین، می توان شاهد سودآوری چشمگیری بود. به همین جهت است که روز به روز به تعداد شرکت های بیمه اینترنتی افزوده می گردد. یکی از شیوه های ساده ارائه دهنده خدمات آنلاین شرکت های بیمه، استفاده از طراحی سایت بیمه می باشد. به این صورت که آن ها می توانند ساخت و طراحی سایت شرکت بیمه خویش را به دست طراحان زبده و کارکشته در این زمینه بسپارند. ما در سامانه فعال شده، ید طولایی در این زمینه داشته و نمونه کارهای موفقی را از خود به جای گذاشته ایم.

پس در صورت نیاز به طراحی سایت بیمه مربوط به خویش، می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلف، با ما در تماس باشید. ما راه را برای شما در این زمینه به خوبی بر حسب تجربه خود هموار می کنیم. بدین ترتیب شما نیز می توانید در پیشبرد خدمات آنلاین شرکت بیمه خویش، گام مثمر به ثمری بردارید.

ما شما را با طراحی وب سایت بیمه تنها نخواهیم گذاشت

شاید چنین تصور کنید که ما در سامانه فعال شده، تنها به طراحی سایت وب بیمه مبادرت می ورزیم. در صورتی که این گونه نیست. هر چند که طراحی سایت یکی از خدمات ارائه شده ما به حساب می آید؛ اما تنها خدمت ما نیست. به این صورت که پس از طراحی سایت بیمه، ما شما را در این زمینه تنها نخواهیم گذاشت. بلکه با تولید محتواهای جذاب و کاملا سئو شده، وب سایت شما را به روز خواهیم کرد. به گونه ای که ظرف مدت زمان بسیار کمی، تمامی هم و غم خویش را برآن خواهیم گذاشت تا صفحه وب شما را به صفحات ابتدایی گوگل برسانیم.

تمامی این تولید محتواها را کاملا استاندارد، به صورت مقاله در سایت طراحی شده شما درج خواهیم کرد. بنابراین تولید محتوای شرکت بیمه نیز به صورت دقیق در وب سایت شما در دسترس مخاطبین قرار می گیرد. شما می توانید هر نوع مقاله ای را در موضوعات گوناگون مربوط به شرکت بیمه خود، در سایت طراحی شده خویش قرار دهید.

توجه بی حد و حصر به سئو در وب سایت های مختلف

امروزه در کنار طراحی سایت، می بایست به نکات بسیار زیادی توجه داشت. سئو سایت برای شرکت بیمه و توجه ویژه به آن یکی از همین نکات اساسی است. به این صورت که کلیه تولید محتواهایی که به عنوان مقاله در خصوص شرکت های بیمه در سایت درج می شود؛ می بایست سئو شده باشد. سئو مجموع چندین و چند قاعده و اصول استاندارد می باشد که باید حتما در تولید محتواها رعایت گردد.

توجه به آن ها باعث می شود تا سایت مربوطه، به رتبه های بالای گوگل کشانده شود. بنابراین بایستی به سئو سایت برای شرکت بیمه خود نهایت دقت نظر و توجه داشته باشید. مسئله ای که در سامانه فعال شده به خوبی مورد اهتمام واقع شده است. به این صورت که پس از طراحی سایت بیمه و تولید محتوا شرکت بیمه در آن، کلیه این محتواها، سئو شده در سایت درج می گردند. به همین دلیل است که می توان یک شرکت بیمه و خدمات آن را خیلی زود به همگان معرفی کرد.

ارائه دهنده صفر تا صد طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه، بایستی به گونه ای باشد که با وب سایت سایر شرکت های بیمه، متفاوت تر باشد. چارچوب بندی ظاهری و استفاده از امکانات و قابلیت های موجود در آن، سرعت عمل و حتی مقالات درج شده در آن به صورت سئو سایت استاندارد و… از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. به همین جهت اگر صفر تا صد طراحی سایت بیمه به خوبی و طبق الگوهای استاندارد و اصولی به پیش رود؛ می توان شاهد حضور آن سایت در رتبه های بالای گوگل بود.

سامانه فعال شده در همین راستا در کنار و یاور شما خواهد بود. به این صورت که هم بهترین و جذاب ترین سایت های بیمه را برای شما طراحی می کند. هم با درج مقالات استاندارد و سئو شده، گوی سبقت را از رقبای شما می رباید. پس برای بهتر دیده شدن، بایستی به فکر طراحی سایت بیمه و سئو سایت برای شرکت بیمه خود به شکل اصولی باشید. بدین ترتیب می توانید در عرصه کسب و کار خویش، سربلند بیرون آیید.

گسترش روزافزون کسب و کارهای مختلف با طراحی سایت

نه تنها طراحی سایت بیمه، بلکه طراحی هر سایتی، می تواند به گسترش آن کسب و کار، کمک بسزایی کند. چرا که آن کسب و کار را از حالت خشک و بی روح خود خارج می کند و به آن روح جدیدی می بخشد. به این صورت که با داشتن یک سایت اختصاصی برای آن بیزینس، رنگ و لعابی نو را به آن کسب و کار به ارمغان می آورد. بدین ترتیب اگر طراحی سایت برای یک شرکت بیمه باشد؛ مشتریان آن شرکت بیمه در سراسر کشور خواهند بود. در نهایت آن شرکت بیمه نه تنها برای محله و شهر مورد نظر خویش، بلکه برای کل هموطنان خود در أقصی نقاط کشور، سرویس دهی خواهد داشت.

بنابراین گسترش روزافزون کسب و کار خود را مرهون طراحی سایت بیمه خواهید بود. در فضای شدید رقابتی امروز در میان شرکت های بیمه، شرکتی می تواند موفق باشد که هر چه سریعتر دل به این خدمات آنلاین بسته و نکات مربوط به آن را به خوبی رعایت سازد.

درج انواع اطلاعات و ویژگی های مورد نیاز در طراحی سایت بیمه

در طراحی وب سایت بیمه، می بایست اطلاعات و ویژگی های بسیار زیادی را قرار داد. اطلاعاتی مربوط به انواع بیمه از جمله: بیمه شخص ثالث، آتش سوزی، حوادث و… قیمت و چگونگی محاسبه آن، مقایسه خدمات ارائه شده در شرکت بیمه خود در قیاس با سایر شرکت های بیمه و… تمامی این اطلاعات از ریز و درشت، می بایست در سایت طراحی شده توسط شما وجود داشته باشد.

بدین ترتیب می توان یک وب سایت بیمه را متفاوت و جامع تر از سایر سایت های بیمه دیگر دانست. به طور کلی باید یادآور شد که در حین و پس از طراحی سایت بیمه، باید به این نکته توجه داشت که سایت مذکور، کلیه سوالات ارباب رجوع ها را برطرف سازد. در این صورت است که هر یک از ارباب رجوع ها، می توانند از خدمات آنلاین و اینترنتی شما نهایت بهره وری را داشته باشند.

تجربه ما در سامانه فعال شده گویای همین مسئله است که ما در طراحی وب سایت بیمه به همه این مسائل توجه خواهیم داشت.

4.6/5 - (36 امتیاز)

مشخصات کلی

دامنه⭐️

ثبت دامنه با پسوند .Com

میزبانی حرفه‌ای⭐️

۳ گیگ فضا اختصاصی

تعرفه خدمات

محاسبه آنلاین بیمه

امنیت ❌

تضمین امنیت بالا

زیرساخت سئو

بالاترین کیفیت سئو

سرعت لود⭐️

بالاترین سرعت لود وب سایت

گواهی امنیتی

صدور SSL Certificate

دیتا اینتری

آپدیت صفحه هات وب سایت

فروش آنلاین⭐️

فروش آنلاین بیمه همراه با درگاه پرداخت

سامانه تیکت

ایجاد سامانه تیکت آنلاین

پنل کاربری⭐️

مشاهده سوابق و اطلاعات بیمه

پرسش‌های متداول

سیستم پرسش و پاسخ برای کاربران

طراحی ریسپانسیو

۱۰۰ درصد ریسپانسیو

زمان تحویل⭐️

تحویل وب سایت در ۲۰ روز کاری

پشتیبانی⭐️

۴ ماه پشتیبانی رایگان

ارائه گزارش⭐️

ارائه گزارش به صورت آنلاین و حضوری

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
4.67از مجموع 1دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • حمید رضا 6 فروردین 1401

  با این مجموعه حدود سه ساله دارم کار میکنم و تو این مدت همکاری خوبی داشتیم مجموعه ما بجز طراحی سایت خدمات Seo و... هم انجام دادیم و راضی بودیم من به همکاران و آشنایان این مجموعه رو معرفی میکنم

  • تیم تحریریه 6 فروردین 1401
   مدیر فروشگاه

   سلام باعث افتخار ماست که توانستیم رضایت شما رو به دست بیاریم به امید همکاری های بیشتر

 • همایون جعفری 8 فروردین 1401

  فعال شده یک مجموعه طراح سایت نیست صفر تا صد سایت و سئو و محتوامون دست این مجموعه س و همکاری با این مجموعه افتخار ما بوده. و کاملا راضی هستیم

  • تیم تحریریه 8 فروردین 1401
   مدیر فروشگاه

   با سلام احترام جناب آقای جعفری نمایندگی محترم بیمه آسیا باعث افتخار ماست که توانستیم رضایت شما را به دست بیاریم با آرزو بهترین ها

 • مریم رجبی 17 مرداد 1401

  این سامانه سایتی واسه شما میزنه که رقباتون و قورت میدید واقعا دمتون گرم من که از همکاری با شما خیلی راضیم

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   با عرض سلام و احترام همکاری با شما باعث افتخار تیم فعال شده بود سرکار خانم رجبی خوشحالیم که رضایت شمارو با خودمون داریم

 • مریم مرجبی 27 اسفند 1401
  پیشنهاد شده

  بهترین مجموعه

  بنظر من شما هرچقدر هم بگردید برای اینکه یک مجموعه خوب برای طراحی سایت بیمه خودتون پیدا کنید به سامانه فعال شده میرسید. این مجموعه بهترین و مناسب ترین قیمت و برای طراحی سات بیمه شما فراهم میکنه و من از هماری با اون ها بسیار بسیار رضایت دارم و پشتیبانی خوب و طراحی زیبایی که برای سایت بیمه من انجام دادند تونستن به خوبی من و به اهدافم برسونن و وقعا ممنونم ازشون

  پشتیبانی عالی
  امنیت فوق العاده
  طراحی خوب
  قیمت مناسب
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

طراحی سایت توسط سامانه فعال شده بین 16 تا 20 روز کاری بسته به محتوای موجود در سایت شما زمان میبرد .در صورت نیاز به کوتاه شدن این زمان حتما با پشتیبانی مطرح کنید. ما در تلاشیم تا تمام رضایت شما را جلب کنیم

اطلاعاتی مربوط به انواع بیمه از جمله: بیمه شخص ثالث، آتش سوزی، حوادث و… قیمت و چگونگی محاسبه آن، مقایسه خدمات ارائه شده در شرکت بیمه خود در قیاس با سایر شرکت های بیمه و.... می تواند در قسمت تولید محتوای سایت شما وجو داشته باشد.برای اطلاعات بیشتر با تیم تولید محتوای سامانه فعال شده تماس بگیرید.

برای کسب رتبه بالاتر بین رقبا میتوان از تولید محتوا برای سایت بیمه خود استفاده کرد. تولید محتوای کپی نشده میتواند بازدید سایت شما را افزایش داده، رتبه سایت را بالاتر برده و در جذب مشتری بیشتر به شما کمک کند.وجود محتوای مناسب در سایت نیز به جذب شدن مشتری بسیار کمک میکند.برای استفاده از سرویس تولید محتوا تیم فعال شده با پشتیبانی تماس بگیرید.

تجربه طولانی در زمینه طراحی سایت بیمه های مختلف، یادآور این نکته بوده است که با ارائه خدمات آنلاین، می توان شاهد سودآوری چشمگیری بود. به همین جهت است که روز به روز به تعداد شرکت های بیمه اینترنتی افزوده می گردد. یکی از شیوه های ساده ارائه دهنده خدمات آنلاین شرکت های بیمه، استفاده از طراحی سایت بیمه می باشد. به این صورت که آن ها می توانند ساخت و طراحی سایت شرکت بیمه خویش را به دست طراحان زبده و کارکشته در این زمینه بسپارند.

علاوه در امکان محاسبه آنلاین هزینه بیمه و معرفی بیمه‌ها میتوانید امکان خرید از بیمه گذار رو هم به سایت اضافه کنید.میتوانید در پروفایل شخصی هرکس ادامه روند کار را به او نشان دهید.