طراحی سایت آموزشگاه

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
طراحی سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشگاه

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی طراحی سایت
1نظر5.00

طراحی سایت آموزشگاه با توجه به مجازی شدن خدمات، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. صاحبان آموزشگاه های گوناگونی در سراسر کشور زمانی که با مشاورین و متخصصین مجموعه سامانه فعال شده صحبت می کنند، نگران هستند که شاید هزینه ای را پرداخت کنند ولی بازدهی سایت، آن چنان راضی کننده نباشد.

بدین ترتیب، مشاورین ما به صورت کاملاً واضح و روشن دلایلی را برای این عزیزان بیان می کنند تا بدون دغدغه و با خیالی آسوده هر چه سریعتر استارت کار را بزنند. سامانه فعال شده یکی از بهترین مجموعه هایی است که در زمینه طراحی انواع سایت توانسته سابقه درخشانی را به دست آورد. قیمت مناسب و کیفیت بالا 2 شاخصه مهم این مجموعه است که توانسته تا امروزه خود را سر پا نگه دارد. ما در ادامه در مورد امکاناتی که در طراحی سایتی مانند آموزشگاه باید مورد استفاده قرار گیرد، با شما بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

قبل از این که در مورد طراحی سایت آموزشگاه با شما صحبت کنیم، بهتر است به پاسخ این سؤال بپردازیم که چرا داشتن سایت در هر حوزه ای این چنین به موضوعی مهم تبدیل شده است؟

طبق تحقیقات به دست آمده، حدوداً 40% مردم کاربر اینترنت هستند. همین امر پتانسیل فضای مجازی را بالا می برد که بتواند بازاریابی خوبی را در هر حوزه کاری به وجود آورد. مردم مانند گذشته از دفترچه تلفن برای یافتن شماره تلفن فروشگاه ها، آموزشگاه ها، اداره ها و بسیاری از مکان های این چنینی استفاده نمی کنند و تنها به اینترنتی مراجعه می کنند.

مردم برای جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی خود لازم نمی بینند که مدت زمان زیادی را در سطح شهر سپری کنند تا خدمات مورد نیاز خود را بیابند. حتی شاید خدماتی که قصد دارند استفاده کننده در یک شهر دیگر با امکانات و قیمت مناسب تری ارائه شود، در این شرایط خدمات مجازی می تواند چاره کار باشد. یک سایت آموزشگاهی می تواند متقاضیان زیادی از سراسر کشور را پذیرش کند و درآمد خوبی را به دست آورد. با این حساب شما تنها یک بار هزینه می کنید و با طراحی یک سایت منحصر به فرد و ایده آل در طولانی مدت در سطح وب، به درآمد و اعتبار بالایی در حوزه کاری خود خواهید رسید.

در طراحی سایت آموزشگاه چه امکاناتی مورد توجه قرار می گیرند؟

 • به نظر شما در طراحی سایت آموزشگاه چه بخش هایی لازم است که هدف قرار بگیرند؟
 • آیا لازم است از امکانات اختصاصی برای این نوع طراحی استفاده کرد؟
 • امکانات تا چه اندازه به بازدهی طراحی سایت هایی مانند آموزشگاه کمک می کنند؟

همه این سؤالات پاسخی دارند که ما در ادامه در مورد پاسخ این سؤالات با شما بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 1. طراح سعی می کند تا بخشی را به مدیریت رشته ها در طراحی سایت اختصاص دهد. به هر حال مادامی که کاربرد وارد سایت آموزشگاهی می شود باید با کلیه رشته های آشنا باشد تا بتواند به انتخاب هر کدام بپردازد. هر رشته ای قطعاً بازار کار خاص خود را دارد که باید محتوایی در این زمینه برای هرنوع رشته هم در نظر گرفته شود.
 2. یکی دیگر از امکاناتی که در طراحی سایت آموزشگاه باید جای گیرد، مدیریت برنامه های کلاسی آموزشگاه است. ساعت، تاریخ و مدت زمان هر کلاس باید در یک صفحه اختصاصی به صورت واضح درج شوند که کاربر بداند چطور و چه شکلی می تواند برنامه ریزی نماید که بتواند در این کلاس ها شرکت کند.
 3. از جمله امکانات مهم دیگر در این نوع طراحی، توجه به مدیریت اساتید است. باید صفحه ای طراحی شود که به معرفی تمامی اساتید بپردازد و مهم تر از همه در مورد افتخارات، رزومه و بسیاری از موارد این چنینی دیگر این افراد اطلاعات قابل قبولی کاربران بتوانند اطلاعاتی به دست آورند.
 4. در مورد برنامه هفتگی هر کلاس و آزمون های مربوطه هم قطعاً بخشی اختصاصی لازم است. این چنین است که کاربران متوجه خواهند بود با یک تیم ماهر، کار بلد و متخصص روبرو هستند و صد درصد با اطمینان بیشتری به ثبت نام در رشته های پیشنهادی این آموزشگاه خواهند پرداخت.
 5. از جمله امکانات مورد نیاز دیگر برای طراحی سایت آموزشگاه می تواند مدیریت و تعیین نمرات باشد. به هر حال هر کلاسی فعالیت و نمراتی را در به دانش آموختگان خود اختصاص می دهد که کاربر باید بداند که از طریق سایت هم می تواند پیگیر نمرات خود باشد.
 6. ناگفته نماند که حتی حضور و غیاب هم باید سیستم خاص خود را داشته باشد. در کلاس های آنلاین به هر حال برای ثبات کلاس و اهمیتی که دارد، سیستم حضور و غیاب را باید بسیار موضوع جدی در نظر گرفت. متأسفانه برخی از طراحان به چنین امکاناتی در طراحی این چنین سایتی چندان توجهی نشان نمی دهند. در صورتی که تیم طراحی سامانه فعال شده، حتی به جزئی ترین امکانات هم بی توجه نبوده تا بتوانند رضایت کاربران را به بهترین شکل ممکن کسب کنند.
 7. وبلاگ آموزشگاه را هم باید یکی دیگر از امکانات عالی در طراحی این سایت در نظر گرفت. Blog این سایت را یک صفحه گروهی می توان در نظر گرفت که هر چند وقت یک بار، اطلاعات خود را کاملاً بروز می کند. آموزشگاه زمانی که وبلاگ اختصاصی خود را مدیریت کند، قطعاً می تواند با کاربران خود رابطه ای تعامل آمیز برقرار کرده و در مورد ایده ها، حوزه های فعالیت خود و بسیاری از موارد این چنینی دیگر اطلاعات ارزشمندی را به کاربران ارائه و از آن ها دریافت کند.
 8. گالری تصاویر را هم نباید نادیده گرفت. در این قسمت می توان تصاویری در مورد حوزه کاری و خدمات سایت را به نمایش گذاشت. حقیقتاً هرچقدر گالری پربارتر باشد، می توان گفت کاربران با اطمینان بیشتری از خدمات سایت آموزشگاه استفاده خواهند کرد. گالری را باید با عکس های اصیل و کاملاً واقعی که مربوط به آموزشگاه است، طراحی کرد.
 9. آزمون آنلاین که چندین سال است در مورد صحبت هایی می شود را باید مدیریت کرد. طراحی سایت آموزشگاه باید به گونه ای طراحی خود را ارائه دهد که در مورد آزمون آنلاین هم برنامه ریزی خوبی را اعمال کرده باشد. آزمون آنلاین نتیجه کلاس های مجازی است که باید با استاندارد کامل برگزار شود، نرم افزارهای گوناگونی مناسب برگزاری آزمون آنلاین هستند که طراح باید سعی کند از نرم افزارهای استاندارد و بدون هیچ گونه عیب و ایرادی در این زمینه استفاده کند.
 10. یکی از بخش های بسیار مهم در سایت آموزشگاهی، بخش تماس با ما است. این بخش باید شامل شماره تماس ثابت، آیدی شبکه های اجتماعی و آدرس ایمیل باشد. این بخش یکی از بخش های مهمی است که کاربران را ترغیب می کند تا هر چه سریع تر با مشاورین سایت در ارتباط باشند و از خدمات سایت استفاده کنند.
 11. در مورد تاریخچه آموزشگاه و سابقه ای که دارد در بخش درباره ما در سایت هم باید طراح غافل نشود، بدون شک این بخش یکی از بخش های بسیار مهمی است که به اعتبار کار آموزشگاه کمک می کند. طبیعتاً هرچقدر رزومه و سابقه آموزشگاه بیشتر و پربارتر باشد، مخاطبین بیشتری مشتاق خواهند شد تا از خدمات سایت مورد نظر استفاده کنند.
 12. افتخارات آموزشگاه را طراح باید به شکلی در بخشی از سایت جای دهد که بتواند به قول معروف دهن پرکن باشد. هر افتخاری قطعاً یک چک تضمین کننده است که کاربر بداند با چه مجموعه تخصصی در ارتباط است و از انتخاب خود پشیمان نخواهد شد.
 13. به هر حال هر آموزشگاهی یک سری اخبار خاص خود را دارد. این اخبار باید به صورت به روز در سایت درج شوند که برای این کار هم طراح سامانه فعال شده سعی می کند یک بخش خاص را طراحی کند تا مسئول سایت در طولانی مدت قادر باشد که اخبار مرتبط با آموزشگاه را در اختیار کاربران قرار دهد.
 14. آموزشگاه ها قطعاً از یک سری قوانین و مقررات پیروی می کنند. بخشی باید به این موضوع اختصاص داشته باشد. کاربر با مطالعه این قوانین می تواند بدون مشکل و آگاهی کامل در رشته های مورد نظر خود ثبت نام کرده و دوره پرباری را پشت سر بگذارد.
 15. نمایش تقویم آموزشی هم در بین امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت آموزشگاه باید در نظر گرفت. این چنین کاربر به راحتی می تواند با روال آموزشی آموزشگاه آشنا شده و طبق آن برنامه زندگی خود را بچیند تا با مشکل خاصی برای حضور در کلاس های آموزشگاه روبرو نشود.
 16. نقشه آموزشگاه باید در صفحه اصلی سایت مشاهده شود و این یکی از امکانات کلیدی به شمار می آید که امروزه طراحان در طراحی انواع سایت نباید به آن بی توجه باشند. نقشه سایت به کاربران کمک می کند تا بدانند که دقیقاً موقعیت جغرافیایی آموزشگاه کجاست و در صورت مراجعه حضوری باید به چه منطقه ای مراجعه کنند.

سئو سایت آموزشگاه

سئو سایت آموزشگاه

زمانی آموزشگاه شما در سطح وب می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد که مخاطبین بیشتری این سایت را بشناسند. برای شناختن مخاطبین بیشتر، سایت باید بازدید بالایی را تجربه کند و برای تجربه بازدید بالا سایت باید در صفحات اول گوگل جای گیرد. به نظر شما در صفحه اول گوگل ماندن یک سایت آسان است؟ قطعاً این آسان نیست.

یک سری قواعد، قوانین و استانداردهایی وجود دارند که طراح متخصص این مجموعه (سامانه فعال شده) به کار می گیرد تا سایت آموزشگاه شما بتواند جزء معتبرترین سایت های گوگل شناخته شود، استفاده از کلمات کلیدی مناسب مهم ترین کاری است که طراح سایت باید روی آن تمرکز کند و از گروه باتجربه خود بخواهد که بهترین و پرکاربرد ترین کلمات مرتبط با آموزشگاه را بیابند و محتوایی تولید کنند که با هر جستجوی این کلمات، سایت مورد نظر را کاربر روی صفحه نت بتواند مشاهده کند.

سئو داخلی سایت که به بهینه سازی آدرس URL مرتبط است، کلمات کلیدی مناسب را رصد می کند، عنوان را بهینه سازی می کند، استفاده مناسب از تگ ها را مدیریت می کند و کارایی لینک های داخلی و خارجی را به خود اختصاص می دهد، را یکی از انواع مهم سئو می توان در نظر گرفت.

سئو خارجی سایت هم به اقدامات خارج از سایت مربوط است که تیم کاربلد سامانه فعال شده به نحو احسنت این سئو را در طراحی سایت آموزشگاه مدیریت می کنند تا سایت بتواند رتبه بالایی را از آن خود کند. به دست آوردن بک لینک را نباید نادیده گرفت؛ چرا که برای کسب بک لینک می توان از رپورتاژ آگهی، تبادل لینک، فعالیت در شبکه های اجتماعی و… استفاده کرد.

هزینه طراحی سایت آموزشگاه

سامانه فعال شده همیشه به کیفیت کار خود می اندیشد و هزینه را هیچ گاه یک فاکتور قرار نمی دهد؛ چرا که رضایت مشتری زمانی به دست می آید که خدمات باکیفیتی را دریافت کند. کیفیت و قیمت هم کاملاً با یکدیگر در ارتباط هستند. این مجموعه سعی می کند قیمت های منصفانه ای را پیشنهاد دهد تا مشتریان بیشتری را به دست آورد. طمع زیاد همیشه دردسر ساز است و شما بابت منصفانه بودن قیمت هایی که این مجموعه برای ارائه خدماتی همچون طراحی سایت آموزشگاه پیشنهاد می دهد، می توانید مطمئن باشید.

بروز ترین تکنولوژی و کامل ترین امکانات را در طراحی سایت مورد نظر شما، تیم با انگیزه سامانه فعال شده به کار می گیرند. این چنین در کوتاه ترین زمان ممکن از نتیجه طراحی سایت خود راضی خواهید بود و به مقرون به صرفه بودن هزینه هم مطمئن خواهید شد. برای برآورد هزینه طراحی سایت در این حوزه (آموزشگاه) با مشاورین ما در تماس باشید.

سخن پایانی

با توجه به آنچه در مورد طراحی سایت آموزشگاه توسط تیم متخصص سامانه فعال شده گفته شد، می توانید هم اکنون با مشاورین این مجموعه در ارتباط باشید و در مورد مدت زمان تحویل سایت، هزینه مربوط به طراحی و بسیاری از موارد این چنینی دیگر به صورت واضح سؤالات خود را بپرسید. این مجموعه پروژه های موفقی را برای برندهای معتبر و باسابقه ای به ثمر رسانده است که توانسته امروزه این چنین معتبر و مطمئن ظاهر شود، با این حساب بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی می توانید طراحی سایت خود را در حوزه ای به تیم متعهد این مجموعه بسپارید و در کوتاه مدت، یک سایت ایده آل را تحویل بگیرید.

4.4/5 - (8 امتیاز)

مشخصات کلی

بروزرسانی⭐️

بروزرسانی به صورت منظم

سیستم نوبت دهی⭐️

طراحی سیستم نوبت دهی آنلاین همراه با پرداخت آنلاین

پشتیبانی⭐️

۴ ماه پشتیبانی رایگان

گواهی امنیتی

SSL Certificate و HTTPS

سرعت لود⭐️

تضمین بهترین سرعت لود

پرداخت آنلاین⭐️

امکان ایجاد و فعال سازی درگاه پرداخت

پنل کاربری⭐️

دسترسی به پنل کاربری و مدیریت تمامی صفحه ها

دامنه⭐️

ثبت دامنه با پسوند .ir و .Com به صورت رایگان

میزبانی حرفه‌ای⭐️

۳ گیگ فضا اختصاصی

بکاپ گیری⭐️

بکاپ گیری اتوماتیک و منظم

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • سپیده 16 فروردین 1402
  پیشنهاد شده

  سوال مهم

  سلام امیدوارم روز خوبی داشته باشید من یک مرکز آموزش زبان انگلیسی دارم و خیلی وقته دنبال بک مجموعه خوب هستم که کار طراحی سایت آموزشی خودم و بهشون بسپرم. تیم شما هم از لحاظ قیمتی ، هم خدمات متنوعی که ارائه میدید کاملا نظرم و جلب کرد . فقط سوالی که داشتم از شما اینه که امکان انجام آزمون آنلاین یا برگزاری کلاس های مجازی هم روی سایت من ممکنه وجود داشته باشه؟

  قیمت مناسب
  زمان تحویل سریع
  خدمات عالی
  • تیم تحریریه 19 فروردین 1402
   مدیر فروشگاه

   سلام سپیده عزیز بله شما می توانید از طریق شماره های تماس مجموعه با ما در ارتباط باشید و تمامی نیاز شما رو به صورت حرفه ای طراحی کنیم

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

سایت آموزشگاهی شما میتواند برای هر رشته استاد و کلاس های شما بخش مجزا داشته باشد.میتوانید درخواست فعالسازی بخش‌های پیش ثبت نام درگاه پرداخت آنلاین و امکان گفت و گو آنلاین رو هم اضافه کنید.

البته میتوانید هنگام ثبت سفارش با پشتیبانی تماس گرفته و درخواست اضافه کردن امکان کلاس مجازی رو ثبت کنید.

سایت تحویلی توسط سامانه فعال شده طی 14 الی 16 روز بعد از ثبت سفارش به شما تحویل داده میشود.در صورت نیاز به کوتاه شدن این مدت زمان با پشتیبانی در ارتباط باشید.

سایت آموزشی با توجه به محتوا و امکاناتی که دارد باید برای جذب مخاطب بیشتر سرعت لود بالایی داشته باشد.تضمین سامانه فعال شده به شما 4 ثانیه است.

خیر دامنه انتخاب شده به نام خودتان ثبت می شود و شما صاحب اصلی آن خواهید بود. اما سامانه فعال شده برای خرید و مشاوره در ارتباط با دامنه و هاست همواره کنار شماست.