برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری

طراحی سایت ورزشی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی طراحی سایت
0نظر0

طراحی سایت ورزشی را شما نمی‌توانید یک طراحی ساده در نظر بگیرید؛ چون که امکانات متفاوتی را باید در این طراحی جای داد و همچنین نسبت به نیاز کارفرما طبق آنچه که انتظار دارد، آگاهی کاملی به دست آورد. سامانه فعال شده یکی از بهترین مجموعه های منتخب در حوزه طراحی انواع سایت است که در حال حاضر به خاطر پشت سر گذاشتن پروژه های موفق زیادی توانسته در رأس انتخاب برای طراحی انواع سایت قرار بگیرد.

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

سایت های ورزشی امکانات متفاوتی را می طلبند و مهمتر از همه باید ویژگی هایی را برای طراحی این چنین سایتی در نظر گرفت؛ زیرا که در غیر این صورت آنچنان که باید و شاید نمی توان بازدهی خوبی را برای سایت مورد نظر انتظار داشت. طیف وسیعی از مردم به دنبال خدمات ورزشی در حوزه های گوناگون هستند که چنانچه یک سایت اینترنتی بتوانند خدمات را به نحو احسن ارائه دهد، علاوه بر کسب درآمد بالا برای مدیریت سایت مورد نظر، مردم با رفاه بیشتری می توانند سبک زندگی خود را مدیریت کنند؛ چرا که با یک کلیک ساده هرآنچه را که بخواهند به دست می آورند.

طراحی سایت ورزشی چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی های زیادی در طراحی سایت ورزشی مورد توجه قرار می گیرد و می تواند عملکرد سایت را بسیار موفق نشان دهد؛ به همین دلیل، در ادامه به این ویژگی ها خواهیم پرداخت تا به کیفیت کار، تبحر، تجربه و تخصص تیم ماهر ما در این مجموعه یعنی سامانه فعال شده پی ببرید.

درباره ما
صفحه درباره ما، یکی از مهمترین صفحاتی است که در طراحی سایت های ورزشی مورد توجه قرار می گیرد؛ چراکه در این صفحه تجربه و مهارت صاحب سایت درج شده تا مخاطبین بتوانند با توجه به آن تصمیم گیری هوشمندانه ای را تجربه کنند.

همچنین کاربران به راحتی متوجه می‌شوند که صاحب این مجموعه دقیقاً در چه چیزی مهارت بالایی دارد و می توانند به وی اعتماد کنند. چنانچه کلیه اطلاعات به صورت تیتروار ارائه شود، کاربر در خوانایی آن مشکلی نخواهد داشت و به راحتی می تواند اطلاعات لازم را دریافت کند.

کلیه خدماتی که سایت ورزشی مورد نظر ارائه می دهد را باید در قسمت درباره ما طراح،درج کند. مدیریت این سایت باید به صورت کاملاً دوستانه و شایسته به تصویر کشیده شود و حتی اگر این سایت به عنوان مثال برای یک سالن بدنسازی طراحی می شود، باید در مورد کلاس های عملی، نوع تجهیزات و حتی عکس از فضای داخلی را نیز طراح در این قسمت منتشر کند. به همین دلیل است که بخشی مانند درباره ما را یکی از بخش های مهم در طراحی سایت ورزشی امروزه می شناسند.

نمایش نظرات مشتریان
بخش مهم دیگری که در طراحی یک سایت معتبر ورزشی به چشم می آید و طراحان ما در مجموعه سامانه فعال شده بسیار به آن توجه نشان می دهند، صفحه نمایش نظرات مشتریان است. به این دلیل که کاربر زمانی که به سایت ورزشی شما مراجعه می کند، معمولاً به دنبال این صفحه می گردد تا بتوانند با توجه به نظرات افرادی که به این مجموعه مراجعه و از خدمات آن استفاده کرده‌اند، با خیال آسوده تری تصمیم بگیرد.

این راهکار می‌تواند یک راهکار عالی برای به نمایش گذاشتن تخصص شما در زمینه های مختلف ورزشی باشد. به هر حال کاربر متوجه می‌شود که شما چه تخصصی دارید و دیگران در مورد تجربه و تخصص شما چه فکری می کنند.

طبیعتاً هر چقدر نظرات مشتریان شما روند مثبت تری را طی کند، کاربران بیشتری مشتاق خواهند شد تا از خدمات سایت ورزشی مورد نظر استفاده کنند. می توان گفت این صفحه را یکی از تأثیرگذارترین صفحاتی معرفی می کنند که در طراحی سایت ورزشی مورد توجه قرار می گیرد.

سیستم رزرو آنلاین
شاید باور نکنید اما سیستم رزرو آنلاین با تسهیلات پرداخت و همچنین تقویم از جمله ویژگی های مهم دیگری است که در طراحی سایت ورزشی باید به آن پرداخته شود؛ چرا که مخاطبین اگر بخواهند از خدمات این سایت استفاده کنند و چنانچه کلاس خاصی در دسترس باشد می توانند به رزرو و پرداخت آنلاین آن بدون هیچگونه مشکلی و در کمترین زمان ممکن بپردازند.

حقیقتاً طراحان ما در سامانه فعال شده این روش را یکی از روش های عالی برای سرعت در ثبت نام برای استفاده از خدمات این سایت ورزشی معرفی می کنند؛ چرا که با پر شدن کلاس ها صد درصد درآمد صاحب سایت هم افزایش خواهد یافت. عملکردهای مربوط به تقویم، رزرو آسان و نحوه پرداخت بدون دغدغه و مطمئن همگی از جمله موارد بسیار کلیدی به شمار می آیند که طراح باید در طراحی این صفحه بگنجاند.

فرم درخواست ثبت ایمیل
طراح در روند طراحی سایت ورزشی باید به جمع آوری ایمیل هم بیندیشید. به این دلیل که یکی از مهمترین مواردی که مخاطب را به عضویت در خبرنامه های این سایت ترغیب می کند، جمع آوری ایمیل است که صاحب سایت قادر باشد ایمیل مخاطبین خود را به صورت لیست وار تهیه کرده و برای ترغیب آنها جهت استفاده از خدمات، اطلاعات و تبلیغات بیشتری را برنامه ریزی و ارسال کند. حقیقتاً فرمی که طراح در این وبسایت به این شکل طراحی می‌کند، یکی از مهمترین قسمت هایی به شمار می آید که می تواند بازدهی طراحی های این چنینی را افزایش دهد.

لینک شبکه های اجتماعی
ویژگی های دیگری که در طراحی سایت ورزشی می توان به آن اشاره کرد، درج لینک شبکه های اجتماعی است که مدیریت سایت در آنها فعالیت چشمگیری را ارائه می دهد. به هر حال کاربران امروزه علاوه بر سایت های اینترنتی در شبکه های اجتماعی حضور پررنگی دارند و می توان گفت  یکی از دلایلی که می تواند بازدهی سایت را در حوزه های گوناگون نظیر ورزشی افزایش دهد، تمرکز روی تبلیغ در رسانه های اجتماعی است. زمانی که کاربر مطمئن شود که شما مجموعه این سایت ورزشی علاوه بر این سایت اینترنتی در شبکه های اجتماعی معروفی همانند اینستاگرام حضور پررنگی دارد با ترغیب بیشتری از خدمات سایت مورد نظر استفاده می کند.

ایجاد وبلاگ
حقیقتاً صنعتی مانند صنعت ورزش را بسیار پر رقابت می شناسند و به همین دلیل است که در طراحی سایت ورزشی Sport چنانچه شما به یک تیم ماهر و کار بلد مراجعه نکنید، صد درصد آن چنان بازدهی که از سایت مورد نظر خود انتظار دارید را نمی توانید دریافت کنید.

طراحان ما با ایجاد کردن وبلاگ می ‌توانند مشتریان بیشتری را جذب کرده و به صورت تعاملی با آنها در ارتباط باش؛ چرا که وبلاگ راهکاری عالی در حوزه خدمات آنلاین است که می تواند سایت ورزشی شما را نسبت به دیگر سایت های ورزشی بسیار متفاوت نشان دهد. البته در این بین، بروز رسانی اصولی وبلاگ را نباید نادیده گرفت که صددرصد در گوگل این عملکرد می تواند رتبه بندی خوبی را به وجود آورد. نکته مهم دیگر این است که به افزایش ترافیک سایت هم منجر خواهد شد. وبلاگ نویسی این اختیار را دارد که سایت ورزشی معتبری را کاملاً متخصص و حرفه ای در حوزه خود معرفی کند و به همین خاطر، ایجاد کردن وبلاگ را هم از جمله ویژگی‌های کلیدی برای طراحی سایت های ورزشی امروزه می شناسند.

فروشگاه الکترونیکی
بسیاری از برنامه های ورزشی محصولات خاصی را معرفی می کنند. به عنوان مثال برای برنامه های مربوط به تناسب اندام در خانه، افراد زیادی به تجهیزات و وسایل گوناگونی نیاز دارند. تیم طراح ما در مجموعه سامانه فعال شده با ایجاد کردن صفحه ای برای فروش محصولات دیجیتال می توانند تجهیزات کاربردی مربوط به حوزه ورزشی مورد نظر را به صورت آنلاین برای فروش تعریف کنند.

البته این محصولات تنها به وسایل و تجهیزات گوناگون ختم نمی‌شود؛ چرا که بسیاری از برنامه های بدنسازی، تناسب اندام و… فیلم های ورزشی، برنامه های مرتبط با تغذیه و بسیاری از موارد این چنینی را هم شامل می شوند و می‌توان این روش را یک روش عالی برای کسب درآمد در طراحی سایت ورزشی در نظر گرفت. طراح با ایجاد یک فروشگاه الکترونیکی می تواند در صنعت ورزش، حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد؛ چرا که انواع لباس های ورزشی، مکمل های غذایی و… هرکدام به شکل ترغیب کننده ای مخاطبان زیادی را به استفاده از خدمات سایت دعوت می کنند.

اهمیت ظاهر سایت ورزشی

اهمیت ظاهر سایت ورزشی

زمانی که مخاطب وارد سایت می شود، در ابتدا ظاهر سایت ورزشی نظر وی را جلب می کند؛ به همین دلیل، نمی توان از هر نوع ظاهری برای طراحی سایت هایی نظیر سایت ورزشی استفاده کرد. بدون هیچ اغراقی در هنگام طراحی سایت ورزشی انتخاب یک قالب مناسب را می توان از جمله موارد کلیدی در نظر گرفت که می‌تواند به جلب نظر مخاطبین بیشتری کمک کند. چنانچه طراح از قالبی ایده آل استفاده نکند، صد درصد در آینده امکان توسعه قالب وجود نخواهد داشت و همین امر باعث ایجاد هزینه های بسیار سنگینی می شود که امروز قالب های متفاوتی در طراحی انواع سایت به چشم می آید.

با توجه به خدمات سایت مورد نظر می توان از قالب هایی نظیر آماده و اختصاصی استفاده کرد اما توصیه ما به شما این است که سعی کنید استفاده از قالب اختصاصی را در هنگام طراحی سایت در اولویت انتخاب خود قرار دهید؛ چرا که نسبت به قالب آماده صد درصد مزایای بیشتری خواهد داشت. به هر حال امکاناتی که برای قالب های اختصاصی در نظر گرفته می شود، امکانات کمی نیستند و می توان گفت ظاهر سایت را به یک ظاهر لاکچری، خاص و ایده آل تبدیل خواهد کرد.

راهنمای خرید هاست
انتخاب هاست مناسب یکی دیگر از موارد مهمی است که در طراحی سایت ورزشی مورد بررسی قرار می گیرد. این که شما به چه مقدار فضای ذخیره سازی نیاز دارید و چه مقدار پهنای باند می تواند نیاز شما را برطرف کند، همگی از جمله عوامل مهمی هستند که در هنگام انتخاب هاست، مورد توجه قرار می گیرند.

برخی از هاست ها فضای نامحدودی را ارائه می دهند و برخی دیگر را شما با یک فضای محدود جهت ذخیره سازی روبرو می کنند. معمولاً برای این که سایت ورزشی شما بازدید کننده بیشتری داشته باشد، پهنای باند نباید کم انتخاب شود که متأسفانه برخی از افراد در هنگام سفارش جهت طراحی سایت به این موضوع توجهی نشان نمی دهند.

توصیه ما این است که با مشاورین سامانه فعال شده در هنگام انتخاب هاست مناسب مشورتی داشته باشید تا در مورد کیفیت سرویس هاست اطلاعات قابل قبولی را در اختیار شما قرار دهند. بالاخره امروزه برای انتخاب هاست می توان از سرویس های متنوعی به راحتی استفاده کرد.

هزینه طراحی سایت

در طراحی سایت ورزشی، طراحان ما در ابتدا با کارفرما مشورتی خواهند داشت؛ چرا که برای طراحی این چنین سایتی نظر، سلیقه و نوع نیاز کارفرما موضوعات مطرحی به شمار می آیند. البته میزان بودجه در کیفیت طراحی بی تاثیر نیست؛ چرا که حقیقتاً یک تیم ماهر، کاربلد و باتجربه هیچگاه با قیمت پایین خدمات خود را در این حوزه ارائه نمی دهد.

بلکه شما چنانچه فرد باهوشی باشید به دنبال قیمت مناسبی خواهید بود؛ چرا که به هرحال سامانه فعال شده به توان مالی مشتریان خود بی توجه نیست و همیشه سعی می‌کند با کمترین قیمت، با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهد. به هر حال، سایت های ورزشی اهداف و همچنین طیف خاصی از مخاطبین را به سوی خود جلب می کنند و کاملاً طبیعی است که طراحی این چنین سایتی به امکانات و شگردهای متفاوتی نیاز داشته باشد که لزوم مشورت با طراحان سایت را قبل از هر اقدامی به رخ می کشد.

سخن پایانی
در مورد ویژگی هایی که باید در طراحی سایت ورزشی به آن توجه شود، با شما صحبت کردیم؛ همچنین به بررسی هزینه این نوع طراحی سایت، راهنمای خرید هاست و اهمیت ظاهر سایت هم پرداخته ایم که این چنین بتوانید بدون دغدغه و در کمترین زمان ممکن نسبت به انتخاب یک مجموعه عالی و با سابقه جهت طراحی سایت ورزشی خود اقدام کنید.

سامانه فعال شده یکی از معتبرترین و بهترین مجموعه هایی است که در زمینه طراحی سایت توانسته حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. بدون هیچ اغراقی بعد از به پایان رساندن طراحی به دلیل کیفیت بالای کار، شما را به یکی از بهترین های حرفه کاریتان تبدیل خواهد کرد. تنها کافیست با مشاورین ما در این مجموعه در ارتباط باشید.

4.9/5 - (8 امتیاز)

مشخصات کلی

بکاپ گیری⭐️

بکاپ گیری اتوماتیک و منظم

بیوگرافی

امکان ایجاد بیوگرافی

گفتگوی آنلاین

ارتباط با مشتریان به صورت آنلاین

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا به صورت کاملا رایگان

دامنه⭐️

ثبت دامنه بین المللی .Com رایگان

پرسش‌های متداول

ایجاد سیستم پرسش و پاسخ به صورت آنلاین

میزبانی حرفه‌ای⭐️

میزبانی رایگان با فضای اختصاصی ۵ گیگ

پنل کاربری⭐️

دسترسی به پنل کاربری و مدیریت تمامی صفحه ها

پرداخت آنلاین⭐️

امکان ایجاد و فعال سازی درگاه پرداخت

نمونه کار⭐️

ایجاد نمونه کار قبل و بعد

پشتیبانی⭐️

180 روز

سیستم نوبت دهی⭐️

طراحی سیستم نوبت دهی آنلاین همراه با پرداخت آنلاین

بروزرسانی⭐️

بروزرسانی به صورت منظم

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
0از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد

دیدگاهی یافت نشد ، اولین نفری باشید که برای طراحی سایت ورزشی دیدگاه ثبت میکند

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

میتوانید با اضافه کردن بخش فروشگاهی به سایت خود شامل صفحه محصولات درگاه پرداخت و ... به فروش محصولات مجازی و فیزیکی بپردازید.

بله سایت ورزشی شما میتواند امکان ثبت نام و پیش ثبت نام هم داشته باشد با ثبت تقویم نوع کلاس و گذاشتن درگاه پرداخت انلاین میتوانید این امکان را به سایت خود اضافه کنید.

سامانه فعال شده به شما دسترسی به پنل کاربری ویژه همراه با اکانت منیجر اختصاصی میدهد.این سرویس به شما دسترسی کامل برای مدیریت مشتریان و کلاس ها را میدهد.برای اطلاعات بیشتر و فعالسازی این سرویس با پشتیبان در ارتباط باشید.

با استفاده از سرویس سئو میتوانید این امکان رو فراهم کنید.سئو سایت باعث میشود در سرچ گوگل مجموعه شما و سایت شما بهتر و بیشتر به مخاطب نشان داده میشود که همین موضوع به افزایش مشتری شما کمک میکند.

سایت ورزشی شما بین 4 تا 10 روز توسط سامانه فعال شده از روز ثبت سفارش به شما تحویل داده میشود.در صورت نیاز به کم کردن این مدت زمان با پشتیبانی هماهنگ کنید.