معرفی بهترین شرکت های سئو

معرفی بهترین شرکت های سئو

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم معرفی
زمان مورد نیاز برای مطالعه 10 دقیقه

داشتن یک سایت خوب و قدرتمند مثل ساختن یک ساختمان است. برای ساخت یک ساختمان ایمن، مقاوم و پیشرفته، در ابتدا باید مکان مناسبی برای احداث ساختمان انتخاب کنید و سپس بهترین مصالح ممکن را برای معمار یا بنا فراهم آورید. در طراحی سایت هم داستانی وجود دارد که بی‌شباهت به الگوی ساختمان‌سازی نیست؛ شما در ابتدا باید یک هاست مناسب و پرقدرت تهیه کنید، سپس دامنه‌ای مناسب و پربازدید را خریداری کنید و بعد سایت خود را به‌دست یک سئوکار حرفه‌ای بدهید تا مثل یک معمار، هر چیزی را در جای خود قرار دهد و مقاومت و زیبایی سایت …

داشتن یک سایت خوب و قدرتمند مثل ساختن یک ساختمان است. برای ساخت یک ساختمان ایمن، مقاوم و پیشرفته، در ابتدا باید مکان مناسبی برای احداث ساختمان انتخاب کنید و سپس بهترین مصالح ممکن را برای معمار یا بنا فراهم آورید.

در طراحی سایت هم داستانی وجود دارد که بی‌شباهت به الگوی ساختمان‌سازی نیست؛ شما در ابتدا باید یک هاست مناسب و پرقدرت تهیه کنید، سپس دامنه‌ای مناسب و پربازدید را خریداری کنید و بعد سایت خود را به‌دست یک سئوکار حرفه‌ای بدهید تا مثل یک معمار، هر چیزی را در جای خود قرار دهد و مقاومت و زیبایی سایت را تامین کند.

در این مقاله به معرفی شرکت های برتر سئو در ایران می‌پردازیم تا علاوه بر آشناشدن با خدمات‌شان، اطلاعات دقیقی از نحوه‌ی کار آن‌ها به‌دست آورید.

لیست بهترین شرکت های سئو

  • سئو مسترز

شرکت سئومسترز بیش از یک دهه است که در زمینه‌ی بهینه‌سازی وب‌سایت‌های مختلف فعالیت می‌کند و تاکنون فرآیند سئوکاری برندهای مختلفی مثل انستیتو ایزایران و الیادگشت را انجام داده است.

شرکت سئومسترز به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر سئو خدمات مختلفی را در درجه‌بندی‌های قیمتی متفاوتی عرضه می‌کند تا به‌وسیله‌ی آن بتوانید در میان رقبای خود وضعیت بهتری در گوگل به‌دست آورید. سئومسترز علاوه بر آنکه متعهد شده است خدمات خود را دائما پشتیبانی کند، تضمین می‌دهد که اگر در بازه‌ی زمانی تعیین‌شده، انتظارات مشتری برآورده نشود، هزینه‌ی خدمات ارائه‌شده عودت داده‌شود.

سئومسترز که یکی از شرکت‌های برتر سئو است، می‌تواند کارشناسان بهینه‌سازی سایت خود را در اختیار شما قرار دهد و یا در خرید ابزارهای مختلف سئو به شما کمک کند. این سایت به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر سئو خرید اکانت‌هایی مثل اکانت Ahrefs ، اکانت Semrush و اکانت Keyword tool و اکانت Moz برای شما فراهم کرده است و علاوه بر آن می‌تواند به شما برای خرید ابزار سئو اشتراکی و ابزار الکساپرو کمک کند. این شرکت همچنین می‌تواند خدمات مربوط به لوکال‌سئو را ارائه کند. سئومسترز برای آموزش فن بهینه‌سازی سایت هم دوره‌های آموزشی سئو برگزار می‌کند.

  • مسترسئو

یکی دیگر از شرکت‌های برتر سئو، سایت مسترسئو است. این شرکت که فعالیت خود را از سال ۹۰ آغاز کرده است، سایت‌های تحت مدیریتش را بر اساس محتوای منتشرشده در آن‌ها آنالیز کرده و گزارش می‌کند.

این سایت به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر سئو همچنین می‌تواند سایت‌هایی را که مورد بررسی قرار می‌دهد، از لحاظ استانداردهای برنامه‌نویسی نیز بررسی کند. سرعت سایت‌های مختلف یا همان سرعت لودشدن، تحلیل نرم‌افزاری سایت‌ها با استفاده از ابزارهای پریمیومی و تحلیل عملکرد سایت‌های مشابه یا رقیب از خدماتی است که می‌توانید از مستر سئو دریافت کنید.

این سایت به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر سئو همچنین می‌تواند فرآیند بهینه‌سازی سایت شما را دائما زیر نظر بگیرد تا بر اساس الگوریتم‌های موجود، موفقیت عملکرد آن مشخص شود. این سایت همچنین می‌تواند رفتار شما را از دیدگاه مارکتینگ در شبکه‌های اجتماعی و به‌صورت کلی در ارتباط با مخاطب زیر نظر گرفته و تحلیل کند.

این شرکت ارائه‌دهنده‌ی امکانات سئو هم می‌تواند خودش فرآیند بهینه‌سازی و سئوسازی سایت شما را انجام دهد و هم به‌عنوان مشاور سئو در کنار شما باشد. مسترسئو با آنالیز رفتار سایت شما می‌تواند کاستی‌ها و مشکلات را به شما گزارش کند و همچنین درصورت نیاز به شما تکنیک‌های جدید سئو را آموزش دهد.

  • سئوکار

شرکت سئوکار سومین شرکت ارائه‌دهنده‌ی خدمات سئو در ایران و یکی از شرکت‌های برتر سئو است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

سئوکار با جمع‌آوری لیستی از مهم‌ترین اقدامات برای افزایش رتبه‌ی وب‌سایت، می‌تواند چگونگی افزایش رتبه‌ی وب‌سایت را پیش‌بینی کند و در اختیار شما قرار دهد. این شرکت علاوه بر خدمات ارائه‌ی سئو، در زمینه‎‌ی آموزش مباحث مربوط به سئو هم فعال است و می‌تواند به کسانی که علاقه‌مند هستند تا آموزش‌های مربوط به سئو را فرابگیرند، خدمات آموزشی ارائه کند. ویژگی مثبتی که این سایت را در لیست شرکت‌های برتر سئو قرار می‌دهد.

سئوکار تضمین کرده است کارشناسان باتجربه‌اش می‌توانند فرآیند بهینه‌سازی سایت را زیر نظر بگیرند و از این طریق تعداد بازدیدکنندگان را افزایش دهند.

این شرکت همچنین مدعی است که می‌تواند خدمات مربوط به طراحی سایت را با استفاده از ترفندهای سئو انجام دهد تا مشتریانش زودتر به نتیجه برسند. سایت سئوکار که خود را یکی از شرکت‌های برتر سئو می‌داند، همچنین در زمینه‌ی مشاوره‌ی سئو و پشتیبانی از خدمات ارائه‌شده فعال عمل می‌کند و بنا بر ادعای خودش در کم‌ترین زمان ممکن مشکلات کاربران را رفع خواهد کرد.

سئوکار می‌تواند در ایجاد صفحات پیلار و کلاستر نیز فعال باشد تا بتوانید ترفندهای سرچ کلمه در موتورهای جست‌وگر را هم در سایت خود داشته باشید.

سئوی تکنیکال از دیگر خدمات سئوکار است و باعث می‌شود تمامی جوانب فنی سایت شما بهبود پیدا کند. این شرکت همچنین می‌تواند اینگیجیمنت سایت شما را افزایش داده و میزان حضور در سایت را افزایش دهد. لازم به ذکر است که اینگیجمنت به فرآیندی گفته می‌شود که باعث اطلاع از میزان حضور کاربران در فضای سایت شما خواهد شد.

  • سئو ۲۴

سئو ۲۴ یکی دیگر از برترین سایت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات سئو است. سایت سئو ۲۴ علاوه بر فعالیت در زمینه‌ی سئو و مسائل مربوط به آن، در حوزه‌ی دیجیتال‌مارگتینگ و تولید محتوا هم فعال است.

سئو ۲۴ استراتژی‌های مخصوصی برای محاسبه‌ی هزینه‌های سئو دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. یکی از نقاط قوت سایت سئو  ۲۴ به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر سئو این است که قبل از ارائه‌ی خدمات به مشتری، پراکندگی کلمات کلیدی و بازار مالی سایت موردنظر را ارزیابی می‌کند و سپس بر اساس نتایج به‌دست آمده پکیج مخصوصی از خدمات سئو را به مشتری پیشنهاد می‌کند.

حُسن این کار این است که قبل از برآورد هزینه‌ی خدمات، زمینه‌ی کاری مشتری به‌دقت بررسی می‌شود و خدمات ارائه‌شده تطابق زیادی با اصل فعالیت سایت دارند. این فرآیند باعث می‌شود نتایج مطلوب با آزمون‌وخطا و صرف هزینه‌های سنگین به‌دست نیاید بلکه تمام آزمون‌وخطاها قبل از آغاز به کار انجام شده و نتایج مطلوب قابل دسترس باشند.

یکی دیگر از مهم‌ترین خدمات سایت سئو ۲۴ ارائه‌ی زمان تقریبی انجام پروژه است. اگرچه تخمین زمان موفقیت سئو در گوگل به‌سادگی ممکن نیست و نمی‌توان بااطمینان زمان مشخصی را برای این کار انتخاب کرد، اما سئو ۲۴ با تجاربی که دارد و با استفاده از پیشبینی الگوریتم‌های گوگل می‌تواند زمانی تقریبی را به شما ارائه کند. البته باید توجه داشته باشید که نه تنها سئو ۲۴ بلکه هر سایت دیگری هم که از شرکت‌های برتر سئو محسوب می‌شود، نمی‌تواند الگوریتم‌های جدید گوگل را پیشبینی کند و این موضوع نمی‌تواند نقطه‌ضعف سئو باشد.

قراردادهای سئو ۲۴ معمولا به‌صورت درازمدت منعقد می‌شوند چراکه کار سئو اساسا بلندمدت است و نمی‌توان در کوتاه‌مدت نتایج آن را مشاهده کرد. البته نباید فراموش کنیم که سئو فرایندی است که دائما نیاز به آپدیت‌شدن دارد و بدون انجام این کار سئو معنایی نخواهد داشت.

  • سئو ایران

سایت سئو ایران یکی دیگر از شرکت‌های برتر سئو است که در زمینه‌ی طراحی سایت هم فعالیت می‌کند. سئو ایران به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر سئو علاوه بر آنکه در بخش خدمات خود از افزایش رتبه‌ی گوگل مشتریانش خبر داده است، اعلام آمادگی کرده تا در زمینه‌ی مدیریت فروش کسب‌وکارها در گوگل و اینستاگرام هم فعالیت کند. سئو ایران نیز مثل سایر سایت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات سئو زمان تقریبی به نتیجه‌رسیدن خدمات سئو را اعلام کرده و آن را بین ۶ تا ۱۲ ماه برآورد کرده است. این شرکت که یکی از شرکت‌های برتر سئو است، هزینه‌ی تقریبی خدمات سئوی خود را بین یک میلیون و ۵۰۰ تا چهار میلیون تومان عنوان کرده است که کمی از استاندارد قیمت‌ها بالاتر است.

سئو ایران می‌تواند علاوه بر اجرای خدمات سئو، به‌صورت دوره‌ای گزارشی از عملکرد سایت شما در گوگل هم ارائه کند تا بیشتر در جریان امور قرار بگیرید. این سایت همچنین می‌تواند در فرآیند لینک‌سازی و برندینگ نیز متفاوت عمل کند.

سئو ایران درحال حاضر خدمات سئوی بیش از ۱۶۰ سایت مختلف را انجام می‌دهد و به ۱۲۱ سایت هم مشاوره‌ی سئو ارائه می‌دهد. این سایت همچنین می‌تواند مفاهیم کلی و کارکردن با سئو را به شما آموزش دهد؛ مباحثی مثل ux، ui و url که در سئو نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

بد نیست بدانید معنای ux در سئو تجربه‌ی کاربران مختلف هنگام بازدید از سایت شما است. این شاخص میزان رضایت یا عدم رضایت کاربران از خدمات ارائه‌شده در سایت شما را ارزیابی کرده و از نتایج آن استفاده خواهد کرد.

شاخص ui هم که در فارسی به رابط کاربری معروف است، به تمام مواردی اطلاق می‌شود که در ظاهر سایت شما اثرگذارند. مواردی مثل عکس‌ها، ویدئوها و باکس‌های مختلف.

درواقع شاخص ui میزان زیبایی قالب سایت شما را ارزیابی خواهد کرد و از همین طریق میزان رضایت‌مندی و به‌دنبال آن استفاده‌ی کاربران از این فرآیند را محاسبه خواهد کرد. شرکت‌های برتر سئو به این ویژگی بسیار دقت خواهند کرد و از نتایج حاصل از آن استفاده می‌کنند.

سئو ایران تاکنون خدمات سئوی مربوط به سایت‌های معتبر و معروفی مثل سایت تابناک، سایت بانک ملت، سایت ایرانسل، سایت علی‌بابا و سایت شیپور را انجام داده است. این شرکت نزدیک به ۱۷ سال سابقه‌ی فعالیت دارد و می‌تواند برای انجام پروژه‌های سئوی مرتبط با سایت شما به‌کار بیاید.

 

  • سئویاب

سئویاب به‌عنوان یکی دیگر از سایت‌های برتر سئو نیز می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد تا بتوانید خدمات سئو سایت خود را به سئویاب بسپارید.

سئویاب در فرآیند بهینه‌سازی سایت، سئوی موبایل و سایر مسائل مربوط به افزایش رتبه‌ی سایت شما در گوگل نقش ایفا می‌کند. این سایت خدمات خود را مبتنی بر پنج مرحله‌ی طراحی سایت، افزایش سرعت سایت ، کلمات کلیدی، توسعه‌ی وب‌سایت و توسعه‌ی املا و نگارش محتوا متمرکز کرده است.

سئویاب معتقد است نقش کدهای css و html در طراحی سایت، نقش قابل توجهی است و هرچه بتوان آن‌ها را با دقت بیشتری نوشت، سئوی سایت هم کارآمدتر خواهد بود. سرعت لودشدن وب‌سایت و اثری که می‌تواند در افزایش مخاطبان سایت بر جای بگذارد، استفاده از کلمات کلیدی متناسب که حجم ورودی به وب‌سایت را افزایش خواهد داد و همچنین توجه به نگارش صحیح و معیار زبان فارسی و هر زبان دیگری، مجموعه‌‌ای از عوامل مختلف هستند که سئویاب به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر سئو خدمات خود را بر آن‌ها متمرکز کرده است.

سئویاب در بخش تعرفه‌ی سئوی سایتش، تعیین تعرفه برای هر عملیات سئو را وابسته به فاکتورهای خاصی دانسته است که تغییر در هر کدام از آن‌ها می‌تواند تعرفه را هم دستخوش تغییر کند. میزان چگالی کلمات، عمومی یا خصوصی‌بودن کلمات کلیدی، و تعداد کلمات به‌کار رفته در سئو ازجمله مواردی هستند که تعرفه‌ی سئو در بخش‌های مختلف سایت را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

چگالی کلمات کلیدی: چگالی یا میزان بازدید موتورهای جست‌وجوگر از کلمات کلیدی، فاکتوری است که می‌تواند بر قیمت خدمات سئو اثرگذار باشد. بر اساس توضیحات سایت سئویاب، هرچه یک کلمه‌ی کلیدی کوتاه‌تر یا به اصطلاح دارای سیلاب‌های کمتری باشد، بازدید بیشتری خواهد گرفت.

عمومی یا خصوصی‌بودن کلمات کلیدی: هرچه یک کلمه عمومی‌تر باشد امکان جست‌وجوشدن آن نیز بیشتر خواهد شد و در نتیجه قیمت خدمات سئو را نیز افزایش خواهد داد. سئویاب که یکی از شرکت‌های برتر سئو است، به شرکت‌هایی که به‌تازگی سایت‌شان را راه‌اندازی کرده‌اند، پیشنهاد می‌کند به جای استفاده از کلمات عمومی، کلمات کلیدی مختص به‌ خود را بسازند تا به‌مرور زمان سرچ تمام آن کلمات در گوگل به افزایش بازدید از سایت منجر شود.

جمع‌بندی

همانطور که در تحلیل عملکرد شرکت‌های برتر سئو دیدید، یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند منجر به تمایز وب‌سایت شما از سایر وب‌سایت‌های مشابه شود، خدمات بهینه‌سازی سایت و سئو است. درواقع سئو مثل یک کاتالیزور عمل می‌کند و می‌تواند جایگاه شما را در موتورهای جست‌وجوگر تثبیت کرده و پس از آن بازدهی سایت را افزایش دهد.

شرکت‌های مختلفی در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات سئو فعالیت می‌کنند که هرکدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند و البته در بسیاری از ویژگی‌ها مشترک هستند.

شرکت‌های برتر سئو با شناختی که از محیط وب و الگوریتم‌ موتورهای جست‌وجوگر دارند، می‌توانند با دقت بیشتری فرآیند رشد سایت را انجام دهند و به‌دنبال آن اقدام به گزارش افزایش بازدهی سایت کنند.

شرکت‌های زیادی را می‌توان در لیست شرکت‌های برتر سئو قرار داد اما شرکت‌هایی مثل سئو مسترز، مسترسئو، سئوکار، سئو ۲۴، سئوایران و سئویاب شش سایت هستند که در لیست شرکت‌های برتر سئو قرار می‌گیرند و معمولا تمایل کاربران برای همکاری با آن‌ها بیشتر است.

بسیاری از شرکت‌هایی که طراحی انواع سایت‌های خبری فروشگاهی صنعتی شرکتی و غیره را انجام میدهند خدمات سِئو را نیز در رزومه خود دارا میباشند تیم فعال شده نیز آمادگی ارائه این خدمات را دارد.

5/5 - (5 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید