فضای کار اشتراکی فینووا

فضای کار اشتراکی فینووا

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 7 دقیقه

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد امروزه و با گذشت زمان هزینه های ایجاد یک کسب و کار جدید بسیار پایین آمده است، به طوری که هزینه های مربوط به تبلیغات، فروش، بسته ‌بندی و ارسال به طور چشم گیری کاهش پیدا کرده است. علت آن هم وجود فضای اینترنتی مثل فینووا و در کنار آن استارت آپ ها است. به عنوان مثال، امروز در عصر تکنولوژی، شما اگر یک کالا یا محصول داشته باشید، می توانید به راحتی با کمترین هزینه ممکن آن را تبلیغ کرده و از طریق …

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد

امروزه و با گذشت زمان هزینه های ایجاد یک کسب و کار جدید بسیار پایین آمده است، به طوری که هزینه های مربوط به تبلیغات، فروش، بسته ‌بندی و ارسال به طور چشم گیری کاهش پیدا کرده است. علت آن هم وجود فضای اینترنتی مثل فینووا و در کنار آن استارت آپ ها است.

به عنوان مثال، امروز در عصر تکنولوژی، شما اگر یک کالا یا محصول داشته باشید، می توانید به راحتی با کمترین هزینه ممکن آن را تبلیغ کرده و از طریق موتورهای جستجو کننده به فروش برسانید؛ اما در کنار تمام این مزیت ها، یکی از مشکلات بسیار بزرگ برای کسب و کارهای نوپا، برخی هزینه های بسیار بزرگ و سرسام آور است. هزینه های مربوط به محل فعالیت و کار آن ها، از آن دسته هزینه ‌ها بوده که بسیار بالا است.

راهکارهای موثری جهت رفع این هزینه ها برای کسب و کار ها صورت گرفته که یکی از این راهکارها به وجود آوردن فضاهای کاری مشترک است. امروزه فضاهای کاری مشترک، مشکل نبود فضای فیزیکی را از بین می رود. در این مطلب از سامانه فعال شده به معرفی یکی از فضاهای کار اشتراکی در ایران به نام فینووا و ویژگی های بسیار عالی آن می پردازیم.

آشنایی با فینووا

فینووا، یک کارآفرین برتر در ایران است که فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۳ با راه‌ اندازی اولین فضای کار اشتراکی در کشور آغاز کرد. فینووا با ایجاد یک بستر و حمایت از استارتاپ ها، باعث شد تا کارآفرین ها از فرصت هم افزایی، یادگیری و همچنین شبکه سازی بهره‌مند شوند. این موضوع باعث رشد و جذب سرمایه مورد نیاز آن ها از طریق فینووا می شود.

فضای کاری فینووا با سرمایه گذاری روی استارتاپ ها و راه اندازی شتاب دهنده، حمایت خود را از سیستم کارآفرینی به صورت کامل تکمیل کرد. یکی از مهم ترین کارهای این فضای کاری جهت افزایش رشد کارآفرینی، برگزاری رویدادهای تخصصی و آموزش محور و حمایت از رویداد های کارآفرینی است.

فضای کاری مشترک فینووا

فینووا یک فضای کاری مشترک است که فضایی را برای افراد فراهم کرده تا کارآفرینان و حتی فریلنسر نیز بتوانند از این محیط بهره مند شوند. این محیط برای افرادی که به دنبال ایده های خود بوده و آن را باور دارند مناسب است. فینووا محیط جدیدی را برای فضاهای کاری مشترک تشکیل داده تا شما بدون هیچ مشکلی بتوانید به اهداف خود برسید. تیم  فینووا با بهره گیری از جوانان توانسته گامی بلند برای حمایت و همراهی شما بردارد.

وجود فضای کاری مشترک در ایران و تیم فینووا

آیا در ایران نیز فضای کاری مشترک وجود دارد؟ در جواب این سوال باید بگوییم بله. در ایران نیز مانند دیگر نقاط جهان، با توجه و به لطف شکل گیری شتاب دهنده ها، به مرور زمان فضاهای کاری مشترک نیز در ایران به وجود آمد. این فضاهای کاری بر اساس دسترسی به وسایل نقلیه، امکانات و… وجود دارد. یکی از این فضاهای کاری در ایران، فضای کاری مشترک فینووا است. مرکز نوآفرینی فینووا یک همراه همیشگی برای شما هست تا شما بتوانید یک کسب و کار جدید، برای خود راه اندازی کنید.

فینووا همواره در تلاش برای توانمند سازی گروه و تیم ها

خدمات فضای کاری فینووا در سه نقطه بسیار مهم شهر تهران ارائه می شود. این فضای کاری بیش از ۱۰۰ تیم را در مسیر رشد و توانمند سازی قرار داده و حمایت های مختلفی از آن ها دارد. برخی از تیم ها و استارت آپ هایی که از فضای کاری فینووا بهره مند شدن تپسی، جاب اینجا، ایوند، نظربازار، با همتا، پی پینگ و دراپز هستند. فینووا همچنین برای تیم ها، فضا و محیط کاری بسیار عالی و بزرگ، همراه با بیش از ۵۰ میز برای تیم ها  را فراهم کرده تا تیم ها و افراد بتوانند به صورت گروهی یا فریلنسری از خدمات فینووا استفاده کنند.

فضای کار اشتراکی فینووا

خدمات مرکز نوآفرینی فینووا

مرکز نوآفرینی فینووا در 4 گروه اصلی آماده خدمات رسانی به دانشجویان است. دانشجویان می توانند در حوزه هایی مانند سرمایه گذاری روی کسب و کارها، برنامه رشد و شتاب دهی استارت آپ ها، فضای کار اشتراکی برای افراد و گروه ها و آزمایشگاه فین‌تک روی تیم فینووا حساب باز کنند.

سرمایه گذاری فینووا در بخش کسب و کارها

شما می توانید در فینووا سرمایه گذاری کنید. این کار باعث افزایش اثر بخشی همکاری با دیگر کسب و کارهای نوپا یا شرکت های رو به رشد می شود. تیم فینووا به دنبال شناسایی گروه های مستعد و هم افزایی میان سرمایه گذار و سرمایه پذیر است.

رشد و شتاب دهی در فینووا

افراد یا گروه هایی که به تازگی محصولات خود را به بازار عرضه کردند، باید دانش و تجربه کافی نسبت به شناخت بازار و توسعه محصول خود داشته باشند؛ در غیر این صورت نیازمند مشاوره، سرمایه اولیه و فضای استقرار هستند. شتاب دهنده فینووا در یک فضای مناسب و عالی همراه با مشاوران مختلف آماده خدمت رسانی به دانشجویان عزیز است.

استقرار در ایستگاه کسب و کار

فعالیت و شروع کسب و کار در یک محیط مناسب و در کنار آن وجود افراد متخصص با نگرش های متفاوت، فرصتی بسیار کم و عالی است؛ به گونه ای که شما می توانید دانش و تجربه خود را در اشتراک با دیگران قرار دهید. همین موضوع باعث می شود تا فضایی پویا داشته باشید.

آزمایشگاه فین ‌تک

آزمایشگاه فین ‌تک یا همان فینولب تیم فینووا، برای خدمت رسانی و ارائه خدماتی مانند: فضای استقرار، آموزش و ارائه زیر ساخت های نوین مبتنی بر فناوری های مالی به دانشجویان دانشکده کامپیوتر دانشگاه امیر کبیر راه اندازی و ساخته شده است. انواع خدمات آزمایشگاه فین ‌تک به طور کلی به 3 قسمت تقسیم می شود که عبارتند از:

  • مربیگری و مشاوره متمرکز
  • خدمات زیر ساختی
  • اولویت در پذیرش

خدمات ویژه تیم فینووا

از دیگر خدمات تیم فینووا که در فهرست خدمات برتر و ویژه این تیم محسوب می شود، پادکست و مدرسه است. این دو خدمت جزو خدمات محتوایی فضای کار اشتراکی فینووا هستند. شما می توانید در پادکست داستان استارت آپ Startup را گوش داده و از آن ها بیاموزید؛ همچنین در مدرسه فینووا می توانید برخی از مهم ترین عناوین جهت راه اندازی و اجرای استارت آپ های تولید شده را داشته باشید. این موارد یک منبع مطمئن و عالی جهت آموزش برای شما است.

نرم افزار کار اشتراکی فینووا

مدیر فینووا آرین افشاری، در سال ۱۳۹۷ توسعه یک نرم افزار به اسم فضای کار اشتراکی فینووا را در ایران و به صورت بومی را در دستور کار خود و تیم قرار داد. این نرم افزار برای فضای کار اشتراکی و آشنایی با مشکلات و نیازهای تیم و گروه ها ساخته شد، تا پاسخگوی نیاز افراد و فضای مربوط به استارت آپ ها باشد. از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به ارائه انواع خدمات به کاربران اشاره کرد.

فریلنسر ها و استارتاپ های عضو فینووا می توانند جهت استفاده از خدمات دریافتی مانند: اجاره میز، کمد و تلفن اختصاصی به این نرم افزار مراجعه کرده و داشبورد هزینه های مربوط به این موارد را در این برنامه مشاهده نمایند. علاوه بر موارد بالا، افراد در نرم افزار فینووا می توانند بر اساس تقویم، روز و ساعت مورد نظر خود را ثبت و رزرو کنند؛ همچنین می توانند در کنار این موارد از خدمات دیگر مانند: مشاوره، پرسش و پاسخ، بیان مشکلات جهت تسریع در آگاهی و رفع آن توسط مدیریت فضای کار نیز استفاده کنند.

افتخارات فینووا

یکی از افتخارات بسیار بزرگ و عالی برای فضای کار اشتراکی فینووا همکاری با برندها و استارتاپ های معروف و پیشرو در ایران است. برخی از برندها یا استارتاپ هایی که فینووا با آن ها همکاری داشته است می توان به نوین هاب، یوآیدی، باگدشت، لحظه نگار، آدتریس و شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا و… اشاره کرد.

سخن پایانی 

اگر شما در داخل ایران به دنبال یک فضای کاری هستید که بتوانید با آرامش به تمام برنامه ریزی های خود برسید، فضای کار اشتراکی فینووا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. ما در سایت سامانه فعال شده سعی کردیم تا فضای کار اشتراکی و همچنین تیم فینووا را به شما معرفی کنیم. در صورتی که نیاز داشتید تا سئوی سایت خود را بهبود ببخشید یا برای تولید محتوا از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید، می توانید روی سامانه فعال شده حساب کنید.

4.8/5 - (10 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
  • حسین 2 سال پیش

    خیلی راضی نبودم از فضاش و بنظرم فضاهای اشتراکی بهتریم وجود داره

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید