ری دیزاین چیست؟

دسته‌بندی‌ها دیجیتال مارکتینگ
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 8 دقیقه

در فضای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ Digital marketing هیچ امری مهم تر از داشتن یک وب سایت عالی نیست. دلیل این امر کاملاً مشخص است، اگر کاربران قصد داشته باشند از خدمات آنلاین شما استفاده کنند، فقط از طریق وب سایت می توانند این کار را انجام دهند. پس اگر یک سایت خوب نداشته باشید، نمی توانید کاربران خود را راضی نگه دارید. در مواقعی ما شاهد هستیم که وب سایت طراحی شده، اما بازدهی لازم را ندارد یا ایراداتی در آن رخ داده است. در این مواقع ری دیزاین وب سایت بهترین راهکار بوده و می توانید از آن بهره …

در فضای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ Digital marketing هیچ امری مهم تر از داشتن یک وب سایت عالی نیست. دلیل این امر کاملاً مشخص است، اگر کاربران قصد داشته باشند از خدمات آنلاین شما استفاده کنند، فقط از طریق وب سایت می توانند این کار را انجام دهند. پس اگر یک سایت خوب نداشته باشید، نمی توانید کاربران خود را راضی نگه دارید.

در مواقعی ما شاهد هستیم که وب سایت طراحی شده، اما بازدهی لازم را ندارد یا ایراداتی در آن رخ داده است. در این مواقع ری دیزاین وب سایت بهترین راهکار بوده و می توانید از آن بهره لازم را ببرید. در این مطلب قصد داریم درباره ری دیزاین وب سایت چیست؟ اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

ری دیزاین چیست؟

اگر یک سایت برای کسب و کار خود دارید، اصطلاح پروژه «طراحی مجدد وب سایت» را حتما شنیده اید. که این واژه به تازه سازی و مدرن سازی کل ظاهر و احساس وب سایت اشاره دارد. یک پروژه طراحی مجدد ممکن است شامل تبدیل وب سایت به یک پلت فرم جدید یا افزودن قابلیت های جدید مانند تجارت الکترونیک یا عضویت باشد.

انتقال یک وب سایت به یک پلت فرم متفاوت، مانند تبدیل از HTML به وردپرس، معمولاً نیاز به طراحی مجدد کامل وب سایت دارد. اگر یک وب سایت وردپرسی دارید و می خواهید زیبایی سایت را بهبود بخشید، اما قصد دارید با ورد پرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا بمانید. همه این موارد در حوزه طراحی مجدد وب سایت قرار دارند که شما قادر خواهید بود بر حسب نیاز خود از آن بهره ببرید.

چه زمانی طراحی مجدد سایت نیاز است؟

اما چه زمانی ما متوجه خواهیم شد که یک سایت به طراحی مجدد نیاز دارد. مشخصه های بسیار زیادی وجود دارد که به شما هشدار می دهد سایت خود را باید مجددا طراحی کنید. اکنون بارزترین آن ها را بررسی خواهیم کرد که شما دقیق تر این موضوع را درک کنید.

  • نقش وب سایت در کسب و کار شما

بعضی از مراکز به صورت حضوری خدمات ارائه می دهد اما در کنار آن یک وب سایت نیز دارند که طراحی سایت چندان برای آنها اهمیت ندارد. اما درآمد بعضی از کسب و کارها صرفاً بر چرخه مشتری های آنلاین میچرخد و داشتن وب سایت عالی برای آنها بسیار پر اهمیت است. اگر شما جزو افرادی هستید که کسب و کارتان مختص به سایت است و کل فروش های شما به سایت بستگی دارد. در صورت عدم جواب دهی یا کمبود مشتریان قطعاً باید طراحی مجدد را انجام دهید و برای شما امری ضروری است.

  • طراحی قدیمی

وب سایت شما نماینده و معرفی کننده کسب و کار شما به مشتریان فعلی، کارمندان و شرکای آینده است. امروزه مردم اغلب یک کسب و کار را بر اساس وب سایت آن قضاوت می کنند. بازدیدکنندگان وب شما با دیدن یک سایت قدیمی ممکن است استنباط کنند که کسب و کار شما دیگر فعال، قانونی، یا قابل اعتماد نیست. اگر سایت فعلی به اندازه کافی از نظر طراحی و محتوا منعکس کننده کسب و کار شما نباشد، وقت آن رسیده که سایت را بروز کنید.

  • دشوار بودن به روز رسانی محتوا و مدیریت سایت 

وب سایت هایی وجود دارند که صرفا بر اساس کد نویسی ساخته شده اند، مدیریت و تغییر این نوع سایت ها بسیار دشوار است، مگر اینکه کدنویس باشید. سایت های مدرن معمولاً بر اساس یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس ساخته می شوند. مدیریت این سایت ها بسیار آسان تر است و افراد غیر متخصص نیزمی توانند به راحتی محتوا را تغییر دهند و  مقالات جدیدی منتشر کنند. بسیاری از کسب و کارها نیز با یک وب سایت ساخته شده بر روی پلت فرم سازنده وب سایت مانند Squarespace شروع می شوند.

در حالی که آن سایت ها نقطه شروع خوبی برای یک کسب و کار جدید هستند، در نهایت خواهید دید که محدودیت های زیادی برای گسترش عملکرد و طراحی وجود دارد. اگر سایت فعلی شما در یکی از این موقعیت ها قرار می گیرد. اما اگر می خواهید سایت را به یک سیستم مدیریت محتوا منتقل کنید که استفاده از آن بسیار ساده تر است، برای تغییر پلتفرم ها باید سایت را کاملا دوباره طراحی کنید.

برای طراحی مجدد باید چه اقداماتی انجام دهید؟

اگر قصد طراحی مجدد وب سایت را دارید باید حتما ابتدا اقداماتی را انجام دهید. انجام دادن این اقدامات برای هر نوع وب سایتی الزامی است و فرقی نمی کند که شما چه سایتی داشته باشید.

هدف از طراحی مجدد

اگر قصد طراحی مجدد وب سایت خود را دارید ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید، نداشتن هدف سبب خواهد شد شما یک سایت ما مناسب دوباره طراحی کنید. به عنوان مثال اگر سایت شما در جذب مشتری هیچ ایرادی ندارد و فقط قصد دارید که طراحی آن را زیباتر کنید می توانید به افراد متخصص توصیه کنید. که فقط روی زیباسازی بصری وب سایت کار کنند.

قطعاً این گونه شما جواب دهی بهتری خواهید گرفت و هزینه ها به میزان قابل توجهی برای شما کاهش خواهد یافت. اما توجه داشته باشید اگر هدف از طراحی وب سایت را ندانید باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید و به نتیجه نخواهد رسید.

بررسی وب سایت

بررسی وب سایت امر بسیار مهمی است سیستم های مختلفی وجود دارد که شما از طریق آنها می توانید سایت خود و وضعیت آن را بررسی کنید. منظور از بررسی این است که ترافیک سایت را در هر ماه در نظر داشته باشید و همچنین نرخ پرش صفحات را تعیین کنید. در بعضی مواقع شاهد هستیم که کاربران فقط در صفحات خاصی پرش می کنند یا به اصطلاح در صفحات خاصی از خرید منصرف می شوند.

شما با آگاهی از این صفحات و این بررسی ها قادر خواهید بود که تنها ایرادات آن ها را رفع کنید. این سیستم ها برای طراحی و همچنین بررسی عملکرد بهتر وب سایت شما ساخته شده اند بهتر است که از آن ها نهایت بهره را ببرید. قطعاً اینگونه سریع تر به نتیجه خواهید رسید و طراحی مجدد وب سایت شما بدون نقص خواهد شد.

قیمت ری دیزاین وب سایت 

در بهره گیری از هر خدماتی قیمت مهم است و همه صاحبین سایت ها علاقه مند هستند که با قیمت مقرون به صرفه تری طراحی مجدد وب سایت خود را انجام دهند. اما به طور کلی نمی توان گفت که شما باید چه مبلغی را برای طراحی مجدد یک وب سایت بپردازید؛ زیرا عوامل بسیار زیادی در این قیمت دخیل هستند به عنوان مثال اگر وب سایت شما به صورت تخصصی تر نیاز به طراحی مجدد داشته باشد باید مبلغ بیشتری را بپردازد. اما بعضی سایت ها نیاز به طراحی خیلی اساسی ندارد و حتی کار آنها در چند روز تمام خواهد شد.

طبیعتاً مبلغ خیلی کمی را برای طراحی و رفع ایرادات این گونه وبسایت ها باید اختصاص دهید. عامل دیگر مرکز عرضه کننده این خدمات است، مراکز معتبر معمولاً خدمات طراحی مجدد وب سایت را با مبلغ بسیار مناسبی انجام می دهد و شما نیازی نیست که هزینه زیادی را پرداخت کنید. بر همین اساس بهتر است که یک مجموعه انتخاب کنید که معتبر باشد و قیمت مناسب از شما دریافت کند. البته در بعضی مواقع نباید کیفیت را فدای قیمت کنید و حتماً کار مجموعه را در ری دیزاین بررسی کرده و سپس سایت خود را به آن ها واگذار کنید.

مدت زمان ری دیزاین وب سایت

یکی از سوال های اساسی بسیاری از افراد این است که باید چه مدتی را به ری دیزاین وب سایت اختصاص دهند. نمی توان به طور کلی بیان کرد که طراحی مجدد یک وب سایت چقدر زمان می برد. زیرا به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد به عنوان مثال اگر سایت شما ایرادات زیادی داشته باشد طراحی مجدد آن مدت زمان بیشترین را طلب می کند.

عامل مهم دیگر مجموعه‌ ای است که شما طراحی را به آنها واگذار می کنید بعضی از مجموعه ها به دلیل عدم مهارت کارکنان طراحی مجدد را سریع انجام نمی دهد. پس اگر قصد دارید که طراحی مجدد سایت شما خیلی سریع و عالی انجام شود، آن را به مجموعه های معتبر بسپارید. اما به شما توصیه می کنیم تا برای طراحی مجدد مدت زمان زیادی را بگذارید و عجله نکنید تا یک سایت درجه یک داشته باشید.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کرده ایم اطلاعاتی را درباره ری دیزاین وب سایت در اختیار شما قرار دهیم. اگر سایت شما به طراحی مجدد نیاز دارد، حتما باید آن را با تخصص و دانش کافی و به بهترین نحو انجام دهید. در صورت عدم طراحی مجدد درست شما مجبور خواهید شد که وب سایت را چندین بار مجدداً طراحی کنید.

قطعاً این امر سبب خواهد شد که از نظر اقتصادی ضرر کنید و مبالغ زیادی را برای طراحی مجدد بپردازید. اما با کمک گرفتن از مجموعه activated  شما فقط با یک بار طراحی مجدد وب سایت، یک سایت عالی خواهید داشت. البته این مجموعه خدمات دیگری مانند سئو محتوا ، تولید محتوا، افزونه و غیره را نیز انجام می دهد. اگر قصد دارید از خدمات این مجموعه استفاده کنید، می توانید از طریق همین وب سایت اقدام کنید. البته اگر به راهنمایی های بیشتری و پشتیبانی نیاز دارید با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.

4.8/5 - (23 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
  • مینا 2 سال پیش

    واقعا ریدیزاین مقوله مهمیه منتهی بلد نباشی بدتر گند میزنی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید