فضای کار اشتراکی آبی و سفید

فضای کار اشتراکی آبی و سفید

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده زهرا امیدی
زمان مورد نیاز برای مطالعه 3 دقیقه

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد با گذر زمان و پیشرفت انواع تکنولوژی، شغل های بسیاری از حضوری به غیر حضوری و دورکاری تبدیل می شوند. جالب است بدانید که در حال حاضر، بیش از ۵۳ میلیون نفر از مردم آمریکا به شغل فریلنسری مشغول هستند. فضای کار اشتراکی آبی و سفید، یکی از فضاهای کار اشتراکی در شهر اصفهان است که روزانه افراد زیادی در آن مشغول به کار بوده و با یکدیگر تعامل می کنند. در ادامه این مطلب بیشتر شما را با مفهوم فضاهای کار اشتراکی آشنا …

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد

با گذر زمان و پیشرفت انواع تکنولوژی، شغل های بسیاری از حضوری به غیر حضوری و دورکاری تبدیل می شوند. جالب است بدانید که در حال حاضر، بیش از ۵۳ میلیون نفر از مردم آمریکا به شغل فریلنسری مشغول هستند. فضای کار اشتراکی آبی و سفید، یکی از فضاهای کار اشتراکی در شهر اصفهان است که روزانه افراد زیادی در آن مشغول به کار بوده و با یکدیگر تعامل می کنند. در ادامه این مطلب بیشتر شما را با مفهوم فضاهای کار اشتراکی آشنا می کنیم.

[irp posts=”4833″ name=”لیست فضای کار اشتراکی ایران”]

فضای کار اشتراکی چیست؟

شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید که افرادی که به شغل های فریلنسری و دورکاری مشغول هستند هم به فضایی برای کار نیاز دارند. فضای کار اشتراکی یا coworking space ، به مکانی گفته می شود که افرادی با شغل های دورکاری و غیرحضوری در آن جمع شده و به انجام پروژه های خود می پردازند. از جمله افرادی که از فضای کار اشتراکی استفاده می کنند، می توان به نویسنده‌ها، برنامه‌نویسان، طراحان سایت، گرافیست‌ها و حسابداران اشاره کرد. نکته قابل توجه این است که می توانید به صورت فردی یا تیمی از فضای اشتراکی استفاده کنید.

فضای کار اشتراکی آبی و سفید

مزایای کار در فضای کار اشتراکی آبی و سفید چیست؟

استفاده از فضای کار اشتراکی آبی و سفید، مزایای خاص خود را دارد. همین امر سبب شده تا بسیاری از افراد برای کار در این فضا، مشتاق باشند. در ادامه به برخی از ویژگی های مثبت این فضا اشاره می کنیم.

 • افزایش خلاقیت و بهره‌وری
  آشنایی با افراد مختلف و استفاده از تجربیات آن ها
  کاهش هزینه‌های کسب و کار
  امکان استفاده از تخصص افراد مختلف
  نداشتن دغدغه برای مسائل دفترکار
  قرارگیری در محیط کاری پویا
  داشتن استقلال کاری

بایدها و نبایدها در فضاهای کار اشتراکی آبی و سفید

مانند هر محیط عمومی دیگری، فعالیت کردن در فضای کار اشتراکی آبی و سفید نیز قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارد. این قوانین کمک می کنند تا هر فرد بتواند با آرامش بر روی کار خود تمرکز کرده و مزاحم کار دیگران نشود. در ادامه به برخی از این بایدها و نبایدها، اشاره می کنیم.

 • باید از زمان باز شدن و زمان اتمام کار درفضای کار اشتراکی، اطلاع داشته باشید؛ چرا که در بسیاری از موارد، ساعات مشخصی برای باز و بسته شدن این مکان وجود دارد.
 • آشنایی با فرهنگ موجود در فضای کاری اشتراکی به شما کمک می کند تا ساده تر با افراد حاضر در آنجا ارتباط برقرار کنید.
 • عدم ایجاد مزاحمت برای دیگران از مهم ترین قوانین فضای کار اشتراکی آبی و سفید به شمار می رود؛ چرا که هر فرد یا تیم حاضر در این
 • مکان، روی انجام پروژه خود تمرکز کرده و با ایجاد سر و صدا، این امکان وجود دارد که کار آن ها مختل شود.
 • آشنایی با چگونگی رفتار در آشپزخانه و زمان صرف غذا یکی دیگر از قوانین مهم این مکان است.
 • سوال کردن در رابطه با استفاده از ظروف قرار گرفته در آشپزخانه، امری ضروری به شمار می رود.
 • استفاده از هدفون در فضای کاری اشتراکی کاملاً در راستای عدم ایجاد مزاحمت برای دیگران است.
 • سوال در رابطه با نحوه میزبانی از میهمانان، یکی دیگر از کارهایی است که باید قبل از آمدن میهمانانتان به آن رسیدگی کنید.

سخن پایانی

در این مقاله از سایت سامانه فعال شده سعی شد تا اطلاعاتی در رابطه با فضای کار اشتراکی آبی و سفید، مزایای استفاده از آن و قوانین حاکم بر این فضا، در اختیار شما قرار بگیرد. اگر به شغلی فریلنسری یا دورکاری مشغولید، می توانید با اجاره فضای کار اشتراکی، در کنار دیگران همکارانتان مشغول به کار و فعالیت شده و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. سامانه فعال شده با توجه به فعالیت های مستمری که در فضای دیجیتال دارد تا کنون توانسته اقدامات خوبی از قبیل افزایش امنیت سایت، ثبت بیزینس در گوگل مپ، رفع مشکل در ایندکس گوگل و… را انجام دهد. در صورتی که به هر کدام از این خدمات نیاز داشتید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

4.6/5 - (10 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • صبا 1 سال پیش

  قیمتش به امکاناتش نمیخورد واقعا

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید