معرفی بهترین شرکت های برتر طراحی وب سایت

معرفی بهترین شرکت های برتر طراحی وب سایت

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 10 دقیقه

بهترین شرکت های برتر طراحی وب سایت ایران طراحی سایت‌ها یا پایگاه‌های اینترنتی توسط شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت، علاوه بر آنکه تخصص زیادی می‌طلبد، باید دائما مورد بازنگری قرار بگیرد و مشکلات احتمالی‌اش حل شود. سایت‌هایی در فرایند مخاطب‌گیری موفق خواهند شد که بتوانند با فراهم‌کردن امکانات فنی و بصری موردنیاز، مخاطبانشان را برای مراجعه به صفحات مختلف سایت و ماندن در آن ترغیب کنند.  یک سایت نامنظم که بسیار دیر لود می‌شود، یا سایتی که طراحی ظاهری آن ظرافت خاصی ندارد و یا سایتی که کاربرانش برای انجام کارهای مختلف زحمت زیادی متحمل شوند، هرگز نمی‌تواند به …

بهترین شرکت های برتر طراحی وب سایت ایران

طراحی سایت‌ها یا پایگاه‌های اینترنتی توسط شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت، علاوه بر آنکه تخصص زیادی می‌طلبد، باید دائما مورد بازنگری قرار بگیرد و مشکلات احتمالی‌اش حل شود. سایت‌هایی در فرایند مخاطب‌گیری موفق خواهند شد که بتوانند با فراهم‌کردن امکانات فنی و بصری موردنیاز، مخاطبانشان را برای مراجعه به صفحات مختلف سایت و ماندن در آن ترغیب کنند. 

یک سایت نامنظم که بسیار دیر لود می‌شود، یا سایتی که طراحی ظاهری آن ظرافت خاصی ندارد و یا سایتی که کاربرانش برای انجام کارهای مختلف زحمت زیادی متحمل شوند، هرگز نمی‌تواند به مرجعی برای حوزه‌ی کاری خود تبدیل شود.

سایت‌ها به‌نوعی شناسنامه‌ی مجازی کسب‌وکارها و شرکت‌ها هستند و وقتی کاربران قرار است درباره‌ی یک شرکت یا کسب‌وکار تحقیق کنند، اولین انتخاب‌شان جست‌وجو در گوگل و پیداکردن سایت آن شرکت است.

سایت شما باید استانداردهای مشخصی را رعایت کرده باشد تا پس از آن بتوانید برای ارتقای امکانات آن تصمیم بگیرید. در سایت شما باید رزومه‌ی کسب‌وکار، راه‌های ارتباطی، آدرس، شماره‌تلفن و سایر اطلاعاتی که کاربران به آن‌ها نیاز دارند قید شود. در غیر اینصورت راه‌اندازی سایت شما فایده‌ی خاصی نخواهد داشت و فقط هزینه‌ای مضاعف روی دست شما می‌گذارد. 

بنابراین پیش از تصمیم به طراحی سایت بهتر است استانداردهای آن را مطالعه کنید و سپس به‌دنبال یک مرجع طراحی‌کننده‌ی معتبر باشید. ما در این مقاله شش شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی وب‌سایت را به شما معرفی خواهیم کرد تا با شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت آشنا شوید و آگاهانه به سراغ آن‌ها بروید.

شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت وبکده

سایت وب‌کده که در زمینه‌ی طراحی سایت فعالیت می‌کند بیش از ۱۵ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت است. گروه وبکده اولین هدف خود در طراحی وب‌سایت را خلق فضای بصری زیبا و چشم‌نواز عنوان کرده‌اند و می‌توانند برای طراحی سایت انتخاب مناسبی باشند.

یکی از مهمترین خدمات وبکده، طراحی سایت‌هایی است که با برند موردفعالیت شما همخوان هستند. وبکده به‌عنوان یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت با استفاده از یک تیم طراح گرافیک خلاق می‌تواند سایت‌های مختلف را مبتنی بر نیازهای برندهای مختلف طراحی کند. 

به‌طور مثال زمانی که یک کسب‌وکار در زمینه‌ی حقوق آنلاین و یا صنایع  چوب فعالیت می‌کند، وبکده با استفاده از تیم گرافیکی خود به نوعی سایت را طراحی می‌کند که فضای سایت معرف فعالیت کسب‌وکار مربوطه باشد. تطبیق محیط سایت با موضوع کسب‌وکار باعث می‌شود مخاطبان بیشتری جذب سایت شما شوند؛ قطعا همه ترجیح می‌دهند وقتی از یک سایت بازدید می‌کنند، به‌جای طراحی نامنظم و استفاده از طیف‌های رنگی ناهماهنگ، با یک یک طراحی حرفه‌ای و با ویژگی‌های بصری قابل توجه مواجه شوند. 

وبکده می‌تواند وب‌سایت‌های شرکت‌های مختلف را مبتنی بر کارکرد آن‌ها طراحی کند و به همین دلیل در توضیح خدمات خود، طراحی سایت شرکتی را در یک دسته‌بندی جدا قرار داده است. 

طراحی‌ وب‌سایت‌های خبری برای روزنامه‌ها، مجلات و یا خبرگزاری‌ها یکی دیگر از خدماتی است که وبکده انجام می‌دهد. سایت‌های خبری به‌دلیل آنکه نیازمند پشتیبانی بسیار قدرتمندی هستند و باید همیشه آپدیت باشند، طراحی پیچیده‌تری دارندو از طرف دیگر بخش‌خای مختلف وب‌سایت‌های خبری بسیار بیشتر از بخش‌های طبقه‌بندی‌‌ شده‌ی سایر وب‌سایت‌ها است.

به همین دلیل وبکده به‌عنوان یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت به این تمایز توجه کرده و بخش‌های مختلفی را برای مخاطبان مختلف وب‌سایت‌های خبری ایجاد کرده است.

بسیاری از افراد معروف و یا اشخاصی که کسب‌وکار مشخصی دارند و می‌خواهند بر روی ظرفیت‌های فردی خود سرمایه‌گذاری کنند، در تلاش‌اند تا خودشان را به یک برند تبدیل کنند. طراحی وب‌سایت‌های شخصی برای افراد مختلف یکی دیگر از کارهایی است که وبکده به‌عنوان یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت انجام می‌دهد.

وبکده که در میان شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت اعتبار قابل توجهی دارد، همچنین توانایی ایجاد سایت‌های فروشگاهی برای کسب‌وکارهای آنلاین و یا فروشگاه‌های اینترنتی را دارد. طراحی وب‌سایت‌های فروشگاهی به دلیل آنکه بخشی از آن با سرمایه‌ی اقتصادی کاربران گره خورده است، پیچیدگی‌های بسیار بیشتری دارد و طراحان سایت باید نسبت به امنیت اطلاعات کاربران به‌اندازه‌ی کافی دقت به‌خرج دهند.

معرفی بهترین شرکت های برتر طراحی وب سایت

شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت  وبسیما

دومین شرکت از میان شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت، شرکت وب‌سیما است. وبسیما علاوه بر آنکه می‌تواند در طراحی وب‌سایت‌های مختلف خدمات ارائه کند، در زمینه‌ی مشاوره‌های تخصصی و همچنین بازاریابی دیجیتال هم فعال است. وبسیما مدعی است که طراحی سایت‌های مختلف را با استفاده از آخرین تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی می‌کند.

وبسیما به‌عنوان یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت یکی از مهم‌ترین قواعد کاری خود را توجه به سئوی سایت و چگونگی بهره‌برداری از آن می‌داند. چند نمونه از مهم‌ترین خدمات وبسیما عبارت‌اند از طراحی وایرفریم، طراحی رابط کاربری، پیاده‌سازی وب‌سایت بر بستر وردپرس، طراحی ریسپانسیو، رعایت سئو و طراحی اختصاصی برای شما است. 

بد نیست بدانید منظور از طراحی ریسپانسیو این است که وبسیما می‌تواند سایت شما را ‌طوری طراحی کند که با اندازه‌ی مرورگر مخاطبان همخوانی داشته باشد و هنگام بازدید از سایت با کامپیوتر و موبایل در اندازه‌های مختلفی به نمایش درآید.

وبسیما در طراحی سایت‌های شرکتی و فروشگاهی سابقه‌ی خوبی دارد و قیمت‌گذاری آن برای طراحی هر نوع وب‌سایت بسیار شفاف و مشخص است. بنابراین اگر قصد طراحی وب‌سایتی شرکتی یا فروشگاهی را دارید، وبسیما به‌عنوان یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد.

شاید بتوان یکی از ضعف‌های وب‌سیما را عدم توانایی در طراحی وب‌سایت‌های خبری و شخصی دانست چراکه باعث می‌شود بخشی از افراد نتوانند از خدمات یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت استفاده کنند.

شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت  ایران‌سایت

ایران‌سایت که قدیمی‌ترین سایت طراحی محسوب می‌شود و یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت است، به دلیل سابقه و تجربه‌اش طرفداران بسیاری دارد. 

ایران‌سایت از پشتیبانی و مشاوره‌ی همیشگی هم برخوردار است و مشتریانش می‌توانند به‌صورت تلفنی انواع راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند. ایران‌سایت در طراحی، دیزاین و چیدمان سایت به شما کمک می‌کند و علاوه بر آن در زمینه‌ی سئو و بهینه‌سازی سایت هم فعال عمل کرده است. ایران‌سایت همچنین در زمینه‌ی اقتصاد دیجیتالی یا همان دیجیتال‌ مارکتینگ هم می‌تواند خدمات قابل توجهی به شما ارائه کند. 

قیمت خدماتی که ایران‌سایت ارائه می‌کند و همچنین زمان انجام آن‌ها، کاملا وابسته به نوع سفارشی است که درخواست‌کننده ثبت می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت ایران‌سایت و ثبت سفارش اختصاصی خود، مراحل اولیه‌ی کار را انجام دهید تا کارشناسان ایران‌سایت پس از بررسی موضوع قیمت تمام‌شده و زمان انجام پروزه را به شما ارائه کنند.

ایران‌سایت همچنین می‌تواند در طراحی و ساخت سایت وردپرسی هم به شما کمک کند. علاوه بر این ایران‌سایت می‌تواند در پشتیبانی افزونه‌های مختلف و اضافه‌کردن آن‌ها به سایت وردپرس و افزایش سرعت لود عالی  فعال عمل کند. هزینه‌ی طراحی و ساخت سایت وردپرس معمولا بین ۲ تا ۱۲ میلیون تومان است.

ایران‌سایت همچنین می‌تواند با درنظرگرفتن ویژگی‌های مثبت و منفی گوگل ادوردز به شما برای تبلیغات به این وسیله کمک کند. استفاده از گوگل ادوردز ریسک‌ها و امتیازهایی دارد که معمولا باید پیش از انجام این فرآیند کاملا ارزیابی شده و مورد توجه قرار بگیرند. 

ایران‌سایت علاوه بر طراحی سایت، در ساخت اپلیکیشن‌های تجاری و غیرتجاری و همچنین انواع مختلف عکاسی تبلیغاتی فعال است و می‌توانید از خدماتش استفاده کنید. 

معرفی بهترین شرکت های برتر طراحی وب سایت

شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت وب رمز 

وب‌رمز هم یکی دیگر از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت است که خدمات بسیار گسترده و قابل توجهی را ارائه می‌کند. وب‌رمز در طراحی سایت‌های فروشگاهی و شرکتی و همچنین طراحی سایت‌های اختصاصی خدمات ارائه می‌کند.

همچنین سایت وب‌رمز می‌تواند خدمات مربوط به سایت‌های اختصاصی مثل سایت‌های ساختمانی، سایت‌های آرایشی‌وبهداشتی، سایت‌های گردشگری و پزشکی و همچنین سایت‌های حقوقی و سایت‌های املاک را برای شما انجام دهد. 

وب‌رمز در بهینه‌سازی و سئوی سایت هم فعال عمل می‌کند و می‌توانید برای انجام این کارها هم روی آن حساب کنید. 

وب‌رمز برای طراحی هر مدل از سایت‌های خود تعرفه‌ها و جدول‌های زمانی مخصوصی ارائه می‌کند که بر اساس آن می‌توان هزینه‌ی خدمات موردنظر را تخمین زد. 

وب‌رمز به‌عنوان یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت ویژگی‌های هر کدام از سایت‌های ساختمانی، آرایشی‌وبهداشتی، گردشگری و پزشکی را در ستون‌های مجزایی لیست کرده است و پلن‌های طراحی هرکدام از آن‌ها هم در سه دسته‌ی پنل طراحی پایه، پنل طراحی اختصاصی و پنل طراحی VIP تقسیم‌بندی‌ شده‌اند. 

زمان انجام پنل‌های پایه، اختصاصی و VIP به‌ترتیب ۵، ۱۰ و ۲۰ روز اعلام شده است و برای هر یک از پنل‌ها نیز زمان مشخصی برای پشتیبانی درنظر گرفته شده است. بر همین اساس وب‌رمز از پنل‌های پایه شش ماه به‌طور رایگان پشتیبانی خواهد کرد و این مدت‌زمان برای پنل‌های اختصاصی و VIP به‌ترتیب ۶ و ۱۲ ماه است. پس از طی‌شدن این مدت‌زمان مشتری باید با پرداخت هزینه‌ی پشتیبانی مجددا درخواست پشتیبان کند تا مشکلات احتمالی سایت به‌سرعت حل شوند.
وب‌رمز قیمت تقریبی هر کدام از پنل‌ها را به‌ترتیب ۷، ۱۲ و ۲۲ میلیون تومان اعلام کرده است اما درحال حاضر به دلیل تخفیف‌های این سایت، طراحی پنل پایه حدود ۵ میلیون تومان خرج برمی‌دارد و برای طراحی پنل‌های اختصاصی و VIP باید حدود ۹ و ۱۹ میلیون تومان هزینه کنید. 

شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت وب‌ وان

وب‌وان نیز یکی دیگر از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت است که سابقه‌ی بسیاری در توسعه و طراحی سایت‌های مختلف دارد. 

وب‌وان طراحی سایت‌های مختلف را به دو صورت طراحی اختصاصی و طراحی پیش‌ساخته انجام می‌دهد. در طراحی اختصاصی مشتری با اعلام ویژگی‌های موردنظرش به وب‌وان، یک سایت اختصاصی با ویژگی‌ها و طراحی بصری مخصوص سفارش می‌دهد درحالی که در حالت پیش‌ساخته مشتری از میان طرح‌ها و الگوهایی که از قبل آماده شده‌اند، طرحی را برای وب‌سایت خود انتخاب می‌کند.

هزینه‌ی طراحی وب‌سایت‌های پایه در وب‌وان از ۹۹۰ هزار تومان آغاز می‌شود و ممکن است تا چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هم تمام شود. البته درحال حاضر وب‌وان طرحی را اجرا کرده است که تمام الگوهای طراحی سایت مشمول ۴۰ درصد تخفیف سالیانه خواهند شد. 

هزینه‌ی طراحی سایت‌های فروشگاهی هم در وب‌وان از مبلغ دو میلیون تومان تا ده میلیون تومان متغیر است و بسته به اینکه سایت فروشگاهی چه ویژگی‌هایی داشته باشد، قیمت آن افزایش یا کاهش خواهد یافت. وب‌وان به‌عنوان یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت سابقه‌ی خوبی در طراحی وب‌سایت دارد و با تنوع الگوهای طراحی سایت کار شما را برای انتخاب طرح‌های مختلف ساده می‌کند. 

شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت  وب ۲۴

وب ۲۴ هم که یکی دیگر از شرکت‌های برتر طراحی وب‌ سایت است، در زمینه‌ی طراحی و توسعه‌ی وب‌سایت‌های مختلف سابقه‌ی بسیار خوبی دارد. وب ۲۴ می‌تواند طراحی سایت‌های فروشگاهی، سایت‌های گردشگری، سایت‌های خبری و سایت‌های تبلیغاتی را بر عهده بگیرد.

وب ۲۴ هم می‌تواند سایت موردانتظار مشتریانش را به‌صورت اختصاصی طراحی کند و پس از انجام طراحی نیز عملکرد سایت موردنظر را مورد آنالیز قرار دهد. 

وب ۲۴ طراحی و توسعه‌ی سایت‌ها را بر اساس افزایش هدفمند بازدید از سایت، تبدیل بازدیدکننده به مشتری و ایجاد برند کارآمد انجام می‌دهد. وب ۲۴ با بیش از ده سال سابقه‌ی کار و داشتن بیش از ۶۰۰ مشتری مختلف توانسته است تاکنون دو هزار سایت موفق را طراحی و پشتیبانی کند. 

وب ۲۴ به‌عنوان یکی از شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت علاوه بر آنکه می‌تواند برای طراحی وب‌سایت‌های مختلف به شما مشاوره دهد، سیستم تعیین قیمت جالبی هم دارد. شما می‌توانید در تماس با کارشناسان وب ۲۴ انتظارات خود از سایت موردنظر را اعلام کنید تا پس از ارزیابی قیمت تمام‌شده به شما اعلام شود. 

همچنین در پرتال سایت وب ۲۴ کاتالوگ قیمت طرح‌های پیش‌ساخته وجود دارند و برای آگاهی از قیمت‌ها می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید. 

جمع‌بندی

همانطور که دیدید طراحی یک سایت اهمیت بسیار زیادی برای کسب‌وکارهای مختلف دارند و بسیاری از آن‌ها حاضرند برای داشتن یک سایت خوب و باکیفیت هزینه‌های میلیونی بپردازند. 

از سوی دیگر هم شرکت‌ های برتر طراحی وب‌ سایت خدماتی را ارائه می‌کنند که هرچه بیشتر انتظارات مشتریان را برآورده کند. 

Wبنابراین باید توجه داشته باشید که سایت کسب‌وکار یا شرکت شما مثل شناسنامه‌ی شرکت شما است و بدون آن نمی‌توانید تاثیر زیادی بر روی مخاطبان‌تان بگذارید. اگر پس از خرید هاستینگ، ثبت دامنه و مسائل مربوط به سئو نتوانید سایت خود را ارتقا دهید، تقریبا تمام فعالیت‌های شما بی‌نتیجه خواهند ماند. 

به همین دلیل لازم است قبل از اقدام به طراحی سایت حتما از شرکت‌های معتبر در این زمینه مشاوره دریافت کنید تا صاحب یک سایت زیبا، کارآمد و حرفه‌ای شوید. 

امتیاز یادتون نره
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • حسین 2 سال پیش

  سلام ممنونم ازتون واقعا محتوای خوب و کاملی بود

 • متین امیری 2 سال پیش

  با سلام احترام شادمهر عزیز باید ذکر کنم شرکت kaspid با داشتن ۲۲ سال سابقه درخشان توانسته جز شرکت های برتر طراحی وب سایت باشه و باید ذکر کنم که این مقاله فقط ۶ شرکت برتر را معرفی کرده است و این مقاله هر سه ماه یک بار در حال اپدیت است و تیم ما در حال بررسی شرکت های جدید هست شاید بزودی شرکت kaspid جز شرکت های برتر طراحی وب سایت باشد

 • متین امیری 2 سال پیش

  با سلام احترام امیر عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه باید ذکر کنم درمورد این شش شرکت برتر که ما درموردش صحبت کردیم می توانیم بگویم که بهترین شرکت طراحی وب سایت هستن و جز قدیمی ترین ها و مورد اعتماد ترین ها هستن ولی بزودی درمورد شرکت های برتر دیگه هم صحبت میکنیم و باید بهتون بگم که این مقاله هر سه ماه یکبار در حال بروز رسانی هست و اگر شرکت بهتر و مورد اعتماد تر پیدا کنیم معرفی میکنم و سیستم ما برای شما ایمیل اطلاع رسانی ارسال میکنند

 • امیر 2 سال پیش

  میشه درمورد سایت لیموتم هم صحبت کنی

 • شادمهر 2 سال پیش

  میشه در مورد شرکت کاسپید هم صحبت کنید شرکت ما میخواد با این مجموعه همکاری کنه

دیدگاه کاربران
 • شادمهر 2 سال پیش

  میشه در مورد شرکت کاسپید هم صحبت کنید شرکت ما میخواد با این مجموعه همکاری کنه

  • متین امیری 2 سال پیش

   با سلام احترام شادمهر عزیز باید ذکر کنم شرکت kaspid با داشتن ۲۲ سال سابقه درخشان توانسته جز شرکت های برتر طراحی وب سایت باشه و باید ذکر کنم که این مقاله فقط ۶ شرکت برتر را معرفی کرده است و این مقاله هر سه ماه یک بار در حال اپدیت است و تیم ما در حال بررسی شرکت های جدید هست شاید بزودی شرکت kaspid جز شرکت های برتر طراحی وب سایت باشد

 • میشه درمورد سایت لیموتم هم صحبت کنی

  • متین امیری 2 سال پیش

   با سلام احترام امیر عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه باید ذکر کنم درمورد این شش شرکت برتر که ما درموردش صحبت کردیم می توانیم بگویم که بهترین شرکت طراحی وب سایت هستن و جز قدیمی ترین ها و مورد اعتماد ترین ها هستن ولی بزودی درمورد شرکت های برتر دیگه هم صحبت میکنیم و باید بهتون بگم که این مقاله هر سه ماه یکبار در حال بروز رسانی هست و اگر شرکت بهتر و مورد اعتماد تر پیدا کنیم معرفی میکنم و سیستم ما برای شما ایمیل اطلاع رسانی ارسال میکنند

 • سلام ممنونم ازتون واقعا محتوای خوب و کاملی بود

دیدگاهتان را بنویسید