فضای کار اشتراکی هفت و هشت

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده سعید حسینی
زمان مورد نیاز برای مطالعه 5 دقیقه

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد فضاهای اشتراکی یکی از جدیدترین مفاهیمی هستند که در چند دهه اخیر وارد ایران شده است. استفاده از فضاهای اشتراکی دارای مزیت‌های بسیار زیادی است که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت. فضای اشتراکی محیطی است که بیشتر برای استارت‌آپ‌های تازه‌تأسیس کاربرد دارد. این شرکت‌های نوپا با حضور در فضاهای کاری می‌توانند از خدمات این مجموعه‌ها استفاده کرده و به مسیر توسعه خود ادامه دهند. بررسی اجمالی فضای کار اشتراکی هفت و هشت شکل‌گیری ایده این مجموعه توسط چندین شرکت بزرگ ایرانی …

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد

فضاهای اشتراکی یکی از جدیدترین مفاهیمی هستند که در چند دهه اخیر وارد ایران شده است. استفاده از فضاهای اشتراکی دارای مزیت‌های بسیار زیادی است که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت. فضای اشتراکی محیطی است که بیشتر برای استارت‌آپ‌های تازه‌تأسیس کاربرد دارد. این شرکت‌های نوپا با حضور در فضاهای کاری می‌توانند از خدمات این مجموعه‌ها استفاده کرده و به مسیر توسعه خود ادامه دهند.

بررسی اجمالی فضای کار اشتراکی هفت و هشت

شکل‌گیری ایده این مجموعه توسط چندین شرکت بزرگ ایرانی فعال در حوزه صنعت ساخت‌وساز کلید خورده است. این شرکت‌ها با کمک معاونت علمی فناوری ریاست‌ جمهوری که وظیفه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان را دارد اقدام به توسعه این پروژه کرده‌اند. فضای کار اشتراکی هفت و هشت یکی از پیشرفته‌ترین و جذاب‌ترین فضاهای کاری موجود در ایران است و چندین شعبه خارج از کشور نیز دارد.

مهم‌ترین هدف از تأسیس و توسعه فضای کار اشتراکی هفت و هشت تبدیل‌شدن به هاب نوآوری در صنعت ساخت‌وساز ایران است. شرکت‌های فعال در حوزه ساخت‌وساز، طراحی شهری، طراحی دکوراسیون ، عمرانی و دیگر زمینه‌های مربوط به صنعت ساخت‌وساز با کمک‌گرفتن از خدمات این مجموعه می‌توانند روزانه رشد زیادی را در کسب‌وکار خود تجربه کنند و دارای جایگاه مناسبی در صنعت متبوع خود پیدا کنند.

بررسی مزیت‌های استفاده از فضای کار اشتراکی هفت و هشت

مجموعه عوامل و مدیران فعال در فضای کار اشتراکی هفت و هشت سعی دارند با ایجاد فضایی مثبت نقش مهمی در زمینه کمک به توسعه استارت‌آپ‌ها و افراد متخصص در حوزه خود ایفا کنند. به‌جرئت می‌توان گفت که تقریباً هر اقدامی در این مجموعه در راستای حمایت از توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان صورت می‌گیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا مزیت‌های استفاده از فضای کار اشتراکی هفت و هشت را بررسی کنیم.

 • صرفه‌جویی در هزینه اجاره‌بهای دفاتر کار شخصی

مهم‌ترین مزیت استفاده از فضای کار اشتراکی هفت و هشت صرفه‌جویی در هزینه اجاره‌بها است. اقتصاد ایران در چند دهه اخیر بسیار متلاطم بوده است و تورم ناشی از آن روزبه‌روزافزایش‌یافته است. استفاده از خدماتی که مجموعه فضای اشتراکی هفت و هشت ارائه می‌کند نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه‌ها یا استارت‌آپ‌ها خواهد داشت و این مسئله برای استارت‌آپ‌ها بسیار مهم و قابل‌توجه است.

 • کاهش چالش‌های حاصل از فرایندهای مدیریت دفتر کار شخصی

جدا از هزینه‌های بالای اجاره‌بها برای شرکت‌های استارت‌آپ، بحث مدیریت فرایندهای اجرایی و عملیاتی دفاتر کار نیز هزینه‌های زیادی دارد. در کنار هزینه‌های اقتصادی که این فرایندها و مدیریت‌کردنشان برای شرکت‌ها ایجاد می‌کند باید به تلف‌شدن زمان هم اشاره کرد. مدیریت هزینه در کنار مدیریت زمان مهم‌ترین عواملی هستند که استارت‌آپ‌ها باید به آن توجه کنند.

 • بهره‌مندشدن از شبکه‌سازی فنی و تجاری

فضای اشتراکی هفت و هشت دارای محیطی بسیار پویا و فعال است که می‌تواند انگیزه عوامل شرکت‌های استارت‌آپ تازه ورود را برای فعالیت چندین برابر کند. در کنار پویایی محیط باید توجه داشت که حضور در چنین فضای فعالی می‌تواند شبکه‌سازی بسیار خوبی برای شما به ارمغان بیاورد. ایجاد شبکه ارتباطی با شرکت‌های دیگر و مؤسسان فعال دیگر استارت‌آپ‌ها فرصت‌های تجاری و فنی زیادی برای شما ایجاد خواهد کرد.

 • استفاده حداکثری از خدمات رفاهی باکیفیت

فضای اشتراکی هفت و هشت با درنظرگرفتن فضای استراحت، کافه و رستوران تلاش کرده تا نقش مهمی در محیا کردن امکانات رفاهی برای افراد ایفا کند. در کنار این موارد وجود لاکر، پرینتر، اسکنر، میز جلسات و فضای آزاد این مجموعه را به محیطی امن و جذاب برای افراد فعال در استارت‌آپ‌ها تبدیل کرده است.

 • استفاده از فرصت‌های مالی موجود در اکوسیستم

صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شرکت‌های شتاب‌دهنده و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی مختلفی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری و ارائه تسهیلات به استارت‌آپ‌ها هستند. حضور شرکت‌ها در فضاهای کاری مشترک می‌توان سرعت انتقال اطلاعات را بالا برده و منجر به بهره‌مندشدن شرکت‌ها از این خدمات و فرصت‌ها شود. فضای اشتراکی هفت و هشت مجموعه‌ای فعال و توانمند در این حوزه است که می‌توان از فرصت‌های موجود در آن بهره برد.

فضای کار اشتراکی هفت و هشت

چرا از فضای اشتراکی هفت و هشت استفاده کنیم؟

استارت‌آپ‌ها و فریلنسرها اهمیت زیادی برای زمان و صرفه‌جویی در هزینه‌ها قائل هستند. در یک نگاه اجمالی می‌توان گفت که تمام خدمات ارائه شده توسط فضای اشتراکی هفت و هشت در این راستا است. مدیریت هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان دو اصل مهمی هستند که در این مجموعه به‌خوبی رعایت شده‌اند. فضای کار اشتراکی هفت و هشت از معدود مجموعه‌هایی است که توجه ویژه‌ای به این موارد داشته و دارد.

در کنار این عوامل باید به نقش مهم امکانات رفاهی این مجموعه نیز اشاره کرد. علاوه بر تمام آن امکاناتی که در راستای حفظ سلامت، آرامش و امنیت فعالان در این مجموعه تعبیه شده است نمی‌توان از نقش مهم آموزش در این فضا صحبت نکرد. فضای اشتراکی هفت و هشت با اجرای رویدادهای کارآفرینی، مدیریتی، فنی و تکنیکال نقش مهمی در افزایش دانش و تبادل اطلاعات بین فعالان این مجموعه ایفا می‌کند.

هزینه استفاده از خدمات فضای اشتراکی هفت و هشت چقدر است؟

قیمت‌گذاری خدمات ارائه شده توسط فضای اشتراکی هفت و هشت از فاکتورهای زیادی تابعیت می‌کند. یکی از مهم‌ترین عوامل در قیمت‌گذاری این خدمات میزان نیاز مجموعه استارت‌آپی Startup درخواست‌کننده به فضای کار است. طبیعی است که هر چه فضای موردنظر بزرگ‌تر باشد قیمت این خدمات نیز بیشتر خواهد بود. عامل دومی که بسیار مهم است میزان خصوصی‌بودن فضای موردنظر است که نقش کلیدی در تعین قیمت دارد.

از دیگر مواردی که باید به آن اشاره داشت میزان نیاز شرکت یا افراد به خدمات رفاهی است. شرکت‌هایی که تعداد پرسنل بیشتری دارند قطعاً شامل هزینه‌های بالاتری خواهند بود. در کنار این موارد البته باید دقت داشت که عوامل خارجی نیز در قیمت‌گذاری این خدمات دخیل هستند. بهترین روش جهت اطلاع از قیمت‌های خدمات برقراری ارتباط مستقیم با مجموعه فضای اشتراکی هفت و هشت است.

نتیجه‌گیری و خلاصه‌ای از مطالب فضا اشتراکی هفت و هشت

استفاده از خدمات ارائه شده توسط فضای اشتراکی هفت و هشت مزیت‌های بسیار زیادی دارد. از کاهش هزینه‌ها گرفته تا مدیریت زمان از جمله مزیت‌هایی هستند که استفاده از این خدمات برای شما به ارمغان خواهد آورد. توجه به فضای کاری و استفاده از خدمات رفاهی برای توسعه کسب‌وکار و مدیریت منابع انسانی بسیار مهم است و باید توجه بسیار ویژه‌ای از سوی مدیران استارت‌آپ‌ها به آن شود.

 

تماس با فضا اشتراکی هفت و هشت

شماره تماس :

 • 0935-7869987
 • 0935-6787087
 • 021-44653470

ایمیل:

info@haftohasht.studio

آدرس: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک ۱۳، کارخانه نوآوری آزادی، سوله هفت‌و‌هشت

4.8/5 - (17 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • تیم تحریریه 1 سال پیش
  مدیر سایت

  با سلام احترام خیلی خوشحالیم که توانستیم رضایت شما را جلب کنیم موفق باشید

 • زهرا 1 سال پیش

  خیلی ممنونم بابت معرفی تون ایشالا فضا داشته باشن من بتونم اجاره کنم

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید