سئو لوکال
76%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
سئو لوکال

افزونه سئو لوکال یواست

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی افزونه سئو
2نظر5.00

دانلود رایگان افزونه سئو لوکال یواست همراه با جدیدترین آپدیت پلاگین

قیمت
660,000
160,000ریال

نقد و بررسی اجمالی

همه صاحبان کسب و کارها که در فضای دیجیتال حضور دارند، تلاش می کنند کسب و کارشان در صفحات اول نتایج گوگل به نمایش در آید. سئوی محلی وب سایت، تاثیر شگرفی بر دیده شدن در گوگل دارد. یکی از مواردی که شما با استفاده از آن خواهید توانست در گوگل عملکرد خوبی داشته باشید دانلود افزونه سئو لوکال رایگان است.

سامانه فعال شده با توجه به این که در تمامی اصول مربوط به سئو دارای تخصص بوده و بهترین کارشناسان را برگزیده است، می تواند در زمینه دانلود افزونه سئو لوکال رایگان کمک شایانی را به شما داشته باشد.  با ما همراه باشید تا این افزونه را به طور دقیق بررسی کنیم و به شما نشان دهیم که چه ویژگی های خاصی دارد.

افزونه سئو لوکال رایگان چیست؟

این افزونه به گوگل کمک می کند که وب سایت شما را سریع تر و بهتر بشناسد. افزونه سئو لوکال رایگان برای بهینه سازی وبسایت بسیار حائز اهمیت است. شما با این افزونه کسب و کار خود را به صورت آنلاین در اختیار کاربران و متقاضیان محلی قرار می دهید. این امر سبب می شود افرادی که در نزدیک شما هستند خیلی سریع بتوانند کسب و کار شما را پیدا کند.

هرچه مشتریان محلی شما را زودتر پیدا کنند و از خدمات شما بهره بگیرند، قطعاً میزان فروش شما بالا می رود. اگر شما در فکر پیشرفت کسب و کار خود هستید بهتراست از این افزونه بهره بگیرید. به شما پیشنهاد می کنیم از هیچ تلاشی برای رسیدن به موفقیت در فضای دیجیتال و پیشرفت کسب و کار خود دریغ نکنید. شما با استفاده از این افزونه به راحتی می‌توانید در افزایش درآمد خود تاثیر گذار باشید.

اهمیت سئو محلی

اهمیت سئوی محلی آنجا مشخص می شود که کاربر خدمات یک مکان خاص را سرچ می کند. به عنوان مثال برای مزون لباس، در ابتدا گوگل مزون های لباس سطح کشور را  نشان می دهد؛ اما وقتی که کاربر سرچ می کند مزون لباس خوزستان، با توجه به موقعیت مکانی آن در ابتدا گوگل مزون های لباس نزدیک او را به نمایش در خواهد آورد. با ذکر مکان، گوگل متوجه خواهد شد هدف کاربر پیدا کردن مزون لباسی در نزدیکی خود است. تحقیقات نشان داده بسیاری از افراد به دنبال استفاده از خدمات و کالاهای نزدیک هستند و می خواهند  زودتر به هدف خود دست پیدا کنند.

کاربران هنگام سرچ در گوگل سعی می کنند نام آن مکان را ذکر کنند تا بتوانند به آنجا دسترسی پیدا کنند. اینجاست  که اهمیت سئو محلی به خوبی مشاهده می شود. کاربران می دانند اگر به دنبال استفاده از خدمات نزدیک به خود باشند خیلی سریع می توانند با سرچ در گوگل نزدیک ترین مکان را پیدا کنند. حالا فکر کنید که شما خدمات خود را در گوگل ثبت کنید با این عمل، کاربران و متقاضیان نزدیک شما خیلی سریع می توانند شما را بیابند.

قطعاً این امر در بالا بردن درآمد تاثیر گذار است؛ علاوه بر این شما می توانید شهرت و اعتبار نیز کسب کنید. جالب اینجاست با سئوی محلی قرار نیست با افراد و کسب و کارهای سطح کشور یا کل دنیا رقابت کنید؛ بلکه فقط کافیست با کسب و کارهای اطراف خود رقابت سالمی داشته باشید و تلاش کنید در بین آنها خدمات بهتری ارائه دهید. استفاده از افزونه سئو لوکال رایگان می تواند شما را نسبت به رقیبان خود بسیار جلو اندازد. با استفاده از این افزونه می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید.

چرا افزونه سئو لوکال رایگان را دانلود کنیم؟

استفاده از این افزونه برای کسب و کارها و مشاغل اینترنتی مزایای فراوانی دارد. همین امر سبب شده بخش اعظمی از سایت های WordPress از افزونه لوکال رایگان استفاده کنند. هیچ کسی از کسب درآمد زیاد ناراضی نیست. اگر شما علاقه مند به افزایش درآمد و پیشرفت خود هستید بهتر است این افزونه را نصب کنید و به کسب و کارتان رونق ببخشید.

شما با استفاده از این افزونه خود را به مخاطبان نزدیک تان معرفی  می کنید. با استفاده از افزونه لوکال می توانید نقشه گوگل، ساعت کاری، اطلاعات تماس و غیره را به مخاطب خود نشان دهید. مزایای استفاده از سئو لوکال بسیار زیاد است اما در ادامه به مهم ترین این مزایا می پردازیم؛ با ما همراه باشید تا اهمیت این افزونه را بهتر درک کنید.

 • این افزونه به گوگل این امکان را می دهد تا تمام اطلاعات مورد نیاز کسب و کار شما را جمع آوری کند.
 • با داشتن این افزونه، گوگل راه های ارتباطی با شما را به مخاطبان نشان می دهد و مخاطبان به راحتی می توانند با شما تماس بگیرند.
 • این افزونه می تواند وب سایت شما را بهینه کند تا شما بتوانید چند شعبه در هر جای دنیا داشته باشید.
 • شما بدون پرداخت هیچ مبلغی می توانید از این افزونه  و خدمات آن استفاده کنید.
 • نصب افزونه سئو لوکال بسیار ساده و آسان است.

عملکرد سئو لوکال رایگان

قبل از استفاده کردن از این افزونه باید با عملکرد آن آشنایی داشته باشید. این افزونه اطلاعاتی را از مدیر وبسایت ها دریافت می کند؛ سپس این اطلاعات را تبدیل به کدهای قابل فهم برای گوگل می نماید. این کدها سبب می شوند اطلاعات و موقعیت جغرافیایی شما برای کاربران به نمایش در آید. نکته جالب اینجاست که این کدها علاوه بر گوگل برای دیگر مرورگرها نیز قابل فهم هستند.

اگر مخاطبان از هر مرورگر دیگری علاوه بر گوگل برای پیدا  کردن کسب و کار شما استفاده کنند به راحتی می توانند شما را پیدا کنند. این ویژگی و عملکرد سئو لوکال بسیار منحصر به فرد است.  همین ویژگی سبب شده در میان کاربران محبوبیت ویژه ای داشته باشد. پس شما هیچ نگرانی بابت مرورگرهای مختلف نداشته باشید.

 

افزونه سئو لوکال رایگان برای چه کسانی مفید است؟

 • افرادی که کسب و کار فیزیکی دارند

ابتدا قبل از دانلود افزونه سئو لوکال رایگان  باید بدانید که این افزونه آیا مناسب شما هست یا خیر؟ نکته حائز اهمیت این است که، این افزونه مناسب کسب و کارهای فیزیکی است. بهتر  امکان دسترسی به این کسب و کارهای مجازی به صورت حضوری وجود ندارد و اشخاص به صورت مجازی با این کسب و کارها در ارتباط است.

این کسب و کارهای مجازی نمی توانند از افزونه سئو لوکال استفاده کنند. پس شما اگر کسب و کار فیزیکی دارید، می توانید از این افزونه بهترین استفاده را داشته باشید.

 • افرادی که به دنبال خدمات عالی با هزینه کم هستند.

حتما شما نیز می دانید افراد برای بهبود وضعیت و سئو سایت خود باید هزینه های هنگفتی بپردازند. دیده شدن در گوگل و کسب امتیاز بالا از چنان اهمیتی برخوردار است که صاحبان کسب و کار از هیچ تلاشی در این راه دریغ نمی کنند. معمولاً بهبود و افزایش رتبه نیاز به هزینه زیادی دارد. اگر شما به دنبال راهی آسان برای بهبود وضعیت کسب و کار خود هستید می توانید از این افزونه استفاده کنید. بهره گیری از این افزونه کاملا رایگان بوده و تاثیر قابل توجهی در رونق مشاغل شما دارد.

 • موقعیت جغرافیای ثابت دارید

توجه داشته باشید کسانی که از نظر جغرافیایی دارای موقعیت ثابت هستند می توانند بهترین بهره را از این افزونه بگیرند. با توجه به این  که در صورت استفاده از افزونه لوکال رایگان موقعیت جغرافیایی شما در گوگل ثبت می شود، شما باید موقعیت ثابتی داشته باشید. داشتن موقعیت جغرافیایی ثابت سبب خواهد شد کاربران خیلی سریع تر شما را پیدا کنند.

 • به دنبال جذب مشتری هستند.

معمولاً کسب و کارها برای پیشرفت و رونق خود تلاش دارند هر روز مشتریان بیشتری جذب کنند. راه های مختلفی برای جذب مشتری وجود دارد یکی از راحت ترین کارهایی که شما می توانید با آن مخاطبان بسیاری را جذب کنید، استفاده از افزونه سئو لوکال رایگان است. با استفاده از این افزونه می توانید مشتریان جدیدی را جذب کنید و رضایت مشتریان قدیمی خود را همواره داشته باشید.‌

آیا رایگان بودن این محصول در ویژگی های آن تاثیر دارد؟

از جمله متداول ترین سوال هایی که کاربران این افزونه دارند این است که آیا ممکن است خدمات افزونه لوکال رایگان با دیگر افزونه سئو لوکال پولی فرق داشته باشد؟ جواب ما یقینا خیر است.  خدمات این افزونه با افزونه های پولی هیچگونه فرقی ندارد و این افزونه همان خدمات را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد. پس شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید از افزونه سئو لوکال و خدمات آن بهره بگیرید و باعث افزایش رتبه و امتیاز سایت خودتان شوید.

سخن پایانی 

شما نمی توانید هیچ فردی را پیدا کنید که از پول متنفر باشد. قطعا عامل ایجاد بسیاری از کسب و کارها رسیدن به مبلغ هنگفتی پول است‌. وقتی به راحتی و با پرداخت نکردن هزینه زیادی می توانید در فضای مجازی و دیجیتال حضور پر بازده داشته باشید چرا این کار را انجام ندهید؟ در عصری که کسب و کارهای کوچک با همین فضای مجازی توانسته اند به کسب و کارهای بزرگ تبدیل شوند چرا شما نتوانید این کار را انجام دهید؟

این ها از جمله سوالاتی هستند که شما باید از خودتان بپرسید. استفاده از افزونه سئو لوکال رایگان  می تواند به راحتی کسب و کار و خدمات شما را برای مخاطبان نزدیک خود به نمایش بگذارد.  شما با این کار می‌توانید مشتریان خود را چند برابر کنید؛ پس از این افزونه نهایت استفاده را ببرید. اگر قصد دانلود این افزونه را دارید می توانید آن را از سایت activated دانلود کنید.

علاوه بر این، این سایت خدمات فراوانی در زمینه سئو و.. به کاربران ارائه می دهد.  شما می توانید با مراجعه به این سایت از خدمات آن بهره بگیرید. توجه داشته باشید با استفاده از خدمات این سایت می توان در بهبود سئو سایت و محتوای سایت خود بسیار تاثیر گذار باشید. در این مطلب سعی داشتیم تا شما را بیشتر با افزونه سئو لوکال رایگان آشنا کنیم. از این که تا پایان این مطلب ما را همراهی کردید از شما سپاس گزاریم.

4.6/5 - (16 امتیاز)
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • سمیه 8 خرداد 1401

  مرسی واقعا خیلی دنبال این افزونه بودم

 • میرزامحمدی 11 شهریور 1401

  افزونه خیلی خوب و درجه یکیه و بنظرم نیاز خیلی از سایت هاست که این افزونه رو داشته باشن

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید