شماره مجازی دائمی
31%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
شماره مجازی دائمی

شماره مجازی دائمی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی خدمات ویژه
3نظر5.00

به دنبال شماره مجازی دائمی هستین؟ سامانه فعال شده برای اولین بار در ایران جدیدترین روش دریافت سیم کارت دائمی را در ایران فراهم کرده است همراه با پشتیبانی ویژه و تحویل فوری

این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم
خبرم کن

نقد و بررسی اجمالی

ارتباطات جهانی امروزه فرا تر از آن شده است كه فكرش را می كنيد، شما با توجه به چند وجه می‌ توانيد ارتباط با نقاط مختلف دنيا را ميسر كنيد.

اولين فكری كه به ذهن شما خطور خواهد كرد در رابطه با شبكه های اجتماعی همانند واتساپ و… خواهد بود و قطعا هزينه های اينترنتی و حجم اينترنتی سر سام آوری را به وجود می آورد ولی بهترين امری كه می‌ توانيد انجام دهيد، خريد شماره مجازی آمريكا است، شما با استفاده از خدمات شماره مجازی می توانيد با دوستانتان ارتباط برقرار كرده و البته كه هزينه های نسبتی كمی هم در بر خواهد داشت.

سرويسی كه توسط سامانه فعال شده ارائه می شود يكی‌ از خدمات بسيار مهم می‌ باشد و در راستای خريد شماره مجازی آمريكا ولی سوال اصلی‌ آن است كه شماره مجازی چه كمكی به ما خواهد كرد؟

در بسياری از نرم افزار های روز دنيا و سايت های پر بازديد شما می توانيد با شماره مجازی‌ وارد آن ها شويد و قطعا شماره های كشور مربوطه را اين سايت ها در اختيار خود قرار می‌ دهد، سرويسی پشتيبان همچون خدمات ويژه خود اين اجازه را به شما می دهد كه تا يك شماره مجازی آمريكا از آن خريداری كنيد؛ اينگونه سرويس ها توسط گوگل ، برای كاربران آمريكایی و كانادایی رايگان است.

انواع شماره مجازی ها را اگر بخواهيم فرض كنيم با كد1+ الی کد 2+ است.

توجه داشته باشيد كه هيچگونه از محدوديت هایی كه شايعه پراكنی می كنند وجود ندارد، شما می‌توانيد شماره خود را به صورت رايگان انتقال دهيد و البته كه با ثبت درخواست خريد شماره مجازی آمريكا توسط سامانه فعال شده، اين امر در كمترين زمان ممكن برای‌ شما ميسر خواهد شد و قطعا هيچ جای نگرانی‌ نخواهد داشت.( در سرويس مد نظر  و سايت رسمی آن كه می‌  توانيد مشاهده كنيد كه قيمت هر شماره مجازی به مقدار ۹ الی ۱۰ دلار می باشد)

سرويس جديد سيم كارت دائمی آمريكا با ارسال و دريافت پيامك در ايران:

مقدمه قطعا از اهميت اين سرويس خبر دار شده ايد، در اين بخش به صورت تخصصی تمامی موارد مربوط به آن را تحت شعاع بررسی قرار خواهيم داد، برای‌ خريد شماره مجازی آمريكا بهترين انتخاب شما است ولی بايد رابط به همراه داشته باشيد.

يكی از بزرگترين سرويس اينترنتی همگانی رايگان می باشد كه البته با برخی از خدماتی غير رايگان همراه شده، شما با اين سرويس می‌ توانيد تمام ارتباطات خود را مديريت كرده و آن ها را ذخيره كنيد. سرويس ما به طور قطع خدماتی همچون ارسال پيام صوتی و متنی و… را هم فراهم خواهد كرد، البته اين موضوع از فيلتر خاصی گذر خواهد كرد.

( به عنوان مثال در ايالات متحده آمريكا و كانادا و دانمارک و فرانسه و… و برخی از مشتريان سرويس های G Suite بازتاب خواهد داشت)

در رابطه با ويژگی های سرويس سيم كارت دائمی آمريكا بايد موارد ذيل را عنوان كرد:

ساخت حساب در شبكه های اجتماعی

يكی از مهمترين عوامل موثر بر ساخت حساب شبكه های اجتماعی داشتن شماره است، همانطور كه خود شما می دانيد با وارد كردن كد كشور و… بايد شماره صحيح و كامل داشته باشيد و با دريافت كد  از طريق پيامك مجوز ورود به شبكه اجتماعی برای شما صادر خواهد شد، البته خريد شماره مجازی آمريكا توسط سامانه فعال شده اين كمك را به شما خواهد كرد كه حساب هایی نظير تلگرام و واتساپ و… را ابداع كنيد و مهر شماره مجازی شما بر روی آن به اصطلاح خورده باشد.

امتياز مثبت برای ادامه فرايند های مشاغل

مهمترين موضوعی كه می توانيم آن را مورد بررسی قرار دهيم در رابطه با روند مثبت مشاغل است به عنوان مثال افراد فريلنسر و آزاده كار هيچ وقت شماره اصلی خود را به كارفرمايان و … ارائه نخواهند داد( البته در برخی‌ از شرايط استسنا اين موضوع انجام می شود) علاوه بر داشتن يك شماره فرعی و واقعی می توانيد از مزاحمت ها و… آسوده خاطر باشيد، دومين عامل موثر، جدا كردن فعاليت شخصی با فعاليت های كاری است؛ به عنوان مثال همه افراد علاقه ندارند كه هميشه به شماره شخصی شان پيامك های حاوی‌ اطلاعات و… ارسال شود)

ساخت اپل آيدی به راحتی با شماره مجازی

اگر موبايل شما آيفون است قطعا بايد بدانيد كه ساخت اپل آيدی بسيار دشوار خواهد بود و در برخی از موارد ممكن است كه شما به افراد متخصص در آن حوزه رجوع كنيد، لازم به ذكر است كه شما بدون اپل آيدی هيچگونه فعاليتی در موبايل به صورت مستمر و مثبت نخواهيد داشت و تمامی فعاليت های شما در اپل آيدی ذخيره خواهد شد، خريد شماره مجازی آمريكا اين امكان را به شما خواهد داد كه تمامی اطلاعات و شماره ها توسط اپل تاييد و ساخت اپل آيدی به راحتی شكل گيرد)

نكته: شما برای خريد شماره مجازی آمريكا می‌ توانيد با پشتيبانان سامانه فعال شده درخواست خود را ارائه دهيد تا در كمترين زمان ممكن به آن رسيدگی شود، البته كه سامانه فعال شده وريفای اكانت فريلنسر هم به خوبی انجام می دهد.

چرا بايد سامانه فعال شده را برای استفاده از اين سرويس انتخاب كنيم؟

بهترين سايت مدعی در تحويل و خريد شماره مجازی آمريكا در ايران، سامانه فعال شده می باشد. شما با بررسی سايت ما و اطمينان حاصل كردن از اطلاعات مندرجه مطمئن خواهيد شد.

شما با ارسال درخواست از سامانه فعال شده بهترين امر ممكن را انجام داده ايد به اين دليل كه تيم ما سريعا و در چند ساعات ابتدایی اطلاعات كامل ار در اختيار شما خواهند گذاشت، البته كه نحوه ی استفاده از آن را هم از طريق پشتيبانی می توانيد جويا شويد، سرويسی كه سامانه فعال شده از آن استفاده می كند جزء بهترين سرويس های دنيا و به عبارتی رتبه 1 جهان است.

چگونه از این سرویس استفاده کنیم؟

كار كردن با اين سرويس بسيار آسان خواهد بود ولی اگر بخواهيم برای آن مثال خوبی بزنيم، اين سرويس همانند جيميل خواهد بود  به اين دليل كه بسيار راحت است و می توانيد وارد آن شده و حساب كاربری برای‌ خودتان ثبت نام كنيد. حال نوبت آن است كه شماره قبلی خود را به علاوه شماره جديد خود وارد كرده تا تغييرات ذخيره شود؛ شما تنها با خريدن اكانت دائمی می توانيد خريد شماره مجازی‌ آمريكا و كانادا را حاصل فرما شويد و قطعا كه دائمی خواهند بود مگر آنكه فعاليت های غير قانونی با آن ها صورت گيرد.

تنها نكته منفی اين سرويس در رابطه با قيمت آن است، همانطور كه عنوان شده در كشور های آمريكا و كانادا اين سرويس تمام و كمال رايگان است ولی در كشور ايران محدوديت های‌ برای آن صورت گرفته، از اين بابت اصلا نگران نشويد و البته كه در كمترين زمان ممكن توسط سامانه فعال شده خريد شماره مجازی آمريكا ميسر خواهد بود.

مزیت خرید شماره مجازی آمریکا:

ويژگی های بسيار زيادی در رابطه با خريد شماره مجاز‌ی آمريكا وجود دارد كه مهمترين آن ها عبارت اند از:

 • انواع و اقسام تماس های رايگان با آمريكا و البته پيامك های رايگان .
 • امنيتی بسيار مستحكم: امنيت بسيار بالا دومين ويژگی مهم خريد شماره مجازی آمريكا است، سرويس اين تضمين را می دهد كه هيچ گونه اطلاعات كوچكی از طرف شما درز نشود.
 • وقت تلف شده برای ارتباط نخواهيد داشت: برای هميشه بايد از وقفه های طولانی مدت خداحافظی كنيد به اين دليل كه شماره مجازی به صورت سريع و آنی اتصال پيدا می كند و نيازی به صبر كردن نخواهد داشت.
 • ارتباط با جهان با يك چشم به هم زدن: ارتباط با تمام جهان شايد تا چندين سال پيش اصلا قابل باور نبوده ولی با پيشرفت در عرصه های مختلف امروزه با شماره های مجازی شما می توانيد از فيلتر های ارتباطی گذر كرده و محدوديتی در اين زمينه نداشته باشيد.
 • پايين ترين قيمت ممكن : از لحاظ قيمت هم به صرفه ترين سرويس خواهد بود، البته با مقايسه با برخی از شبكه های اجتماعی هم صرفه اقتصادی بالایی خواهد داشت و مشكل امنيتی كمتری هم دارد.
 • محدوديتی ندارد: نداشتن محدوديت ها برای تماس و پيامك هم مهم است، شما هر چند بار كه می توانيد و بخواهيد می توانيد ارتباط برقرار كنيد و پيامك متنی هم می توانيد بدهيد و هيچ محدوديتی نخواهد داشت.
 • انتخاب شماره مناسب: شما با وارد شدن به پنل درخواست خود می‌ توانيد به صورت كامل شماره خود را انتخاب كنيد و قيمت تمامی آن ها هم يكسان است، برخلاف باور برخی از افراد كه می گويند شماره ها به صورت تصادفی و رندم انتخاب می شوند.
 • شناسایی تماس گیرنده: شما به راحتی می توانيد افرادی‌ كه با شما تماس گرفته اند را شناسایی كنيد، اين مورد در صورت مزاحمت و… خواهد بود)
 • امکان ضبط تماس‌های دریافتی: به راحتی می توانيد تمامی تماس های‌ خود را ظبط كنيد، برای اين امر فقط و فقط كافی است كه به تنظيمات مربوطه رفته و شرايط را تعريف كنيد.

خدمات سامانه فعال شده:

سايت سامانه فعال شده با تيم بسيار حرفه ایی و تخصصی در اين زمينه هم فعاليت های منحصر به فرد خود را خواهند داشت و تمام تلاش های خود را برای ارائه بهترين خدمات خواهند كرد، مهمترين خدمات سايت برای خريد شماره مجازی‌ به موارد ذيل ختم می شود:

 • داشتن پشتيبانی مناسب: پس از دريافت هر خدمات بايد پشتيبانی منحصر به فردی به افراد داده شود تا اگر به مشكلاتی رو به رو شدند سريعا آن را برطرف كنند، تيم سامانه فعال شده با پشتيبانی عالی و سريع مشكلات شما را جويا خواهند شد.
 • قيمت مناسب: قيمت بسيار پايين تر و با كيفيت بسيار بالا تر نسبت به سايت های ديگر پيشگام خريد شماره مجاز‌ی آمريكا خواهد بود، البته اين مورد با مقايسه كردن شما همراهی خواهد شد.
 • بهترين كيفيت: بالاترين امنيت شماره مجازی‌ و البته كه بهترين نوع شماره از نوع رند بودن می توان انتخاب شما باشد و به درخواست شما.( شماره اختصاصی هم به آن به اصطلاح گفته می‌ شود)
 • تحويل فوری: در كمترين زمان ممكن كه فكرش را هم نمی‌ كنيد برای شما ارئه دده خواهد شد.

سوالات متداول برای شماره مجازی:

هميشه شك و ترديد های گسترده ایی در ذهن كاربران و مشتريان شماره مجازی رخ می‌ دهد كه شما با بررسی آن ها پاسخ خود را دريافت خواهيد كرد، در اين بخش سوالات پر تكرار برای شما ذكر خواهند شد:

[irp posts=”2713″ name=”خدمات تخصصی طراحی سایت”]

 • آيا خط ممكن است كه غير فعال شود به صورت خودكار؟ قطعا خير، البته با توجه به شرايط خاص ممكن است( در صورت فعاليت های مشكوك و غير قانونی)، پس از خريداری شدن شماره مجازی توسط شما حال نوبت سايت ما است كه آن را برای شما فعال كند و اين سرويس هميشگی بوده و برای استفاده از آن به مشكل برخورد نخواهيد كرد.
 • روش های متعددی برای‌ استفاده از شماره ها وجود دارد؟ بله، انواع روش ها وجود دارد كه مهمترين روش استفاده از سرويس پيشنهاد شده است كه با نصب نرم افزار آن برای اندرويد و ios و يا نسخه تحت وب آن می توانيد تماس بگيريد و قطعا لاگين كردن جيميل برای دريافت پيام های مربوطه هم تاثير خواهد داشت.
 • بايد تغيير ip بدهيم؟ خريد شمار مجازی آمريكا قطعا بايد در خطوط مرزی آمريكا باشد و قطعا ip شما بايد در آن نقاط تغيير يابد.
 • استفاده از شماره مجازی برای واتساپ و تلگرام و… كار درستی است؟ قطعا بله، خريد شماره مجاز‌ی آمريكا از سامانه فعال شده اين امكان را می دهد كه از تمامی شبكه های اجتماعی به صورت كلی‌ استفاده كنيد و هيچ نگرانی از اين مورد نداشته باشيد.
 • از كجا بايد متوجه شويم كه اين شماره ها برای‌ خدمات مد نظر ما قابل استفاده و مناسب است؟ شما با ارتباط برقرار كردن با پيشتيبانان سامانه فعال شده می توانيد اين موضوع را مطرح كنيد تا مورد بررسی قرار گيرد.
 • در صورت استفاده نكردن از شماره چه اتفاقی خواهد افتاد؟ بعد از 2 الی 3 ماه استفاده نكردن از شماره مد نظر شركت و سرويس آن را به شخص ديگر اختصاص خواهد داد.

نتيجه: اگر شما وابستگان و اعضای خانواده ایی را در خارج از ايران به همراه داريد و مشكلات ارتباطی همانند رومينگ و… داريد، بهترين انتخاب شما خريد شماره مجازی آمريكا توسطه سامانه فعال شده  خواهد بود.

با ارائه بهترين پشتيبانی‌ و خدمات ارزنده ديگر همانند سئو سايت و طراحی سايت و البته وريفای اكانت فريلنسر و … شما می‌ توانيد سايت سامانه فعال شده را در ليست اول انتخاب های خود قرار دهيد.( در انتها بهتر است بدانيد كه تعداد مشتريان و تعداد خدماتی كه ارائه می‌كنيم به اندازه افزايش تعداد پروژه ها، كيفيت آن ها هم افزايش يافته است.

4.8/5 - (9 امتیاز)
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • ارش 7 اردیبهشت 1401

  واقعا نسبت به قیمت و خدمات واقعا کارتون درسته خسته نباشید کارتون درسته

  • تیم تحریریه 7 اردیبهشت 1401
   مدیر فروشگاه

   با سلام احترام ممنونم ارش جان

 • مهتاب ملکی 21 اردیبهشت 1401

  وقتی سفارشم رو ثبت کردم کمتر از ۱۵ دقیقه بعد یک شماره با من تماس گرفت که سفارش شما آمده س و حدود ۲۰ دقیقه برای من زمان گذاشتن و آموزش های لازم رو بهم دادن و تو این مدت خیلی از شماره استفاده کردم و کلی هم کارم روبردم جلو و میخواستم تشکر کنم و حیف بود کامنت نذارم مرسی ازتون

  • تیم تحریریه 21 اردیبهشت 1401
   مدیر فروشگاه

   با سلام احترام باعث افتخار ماست که تونستیم رضایت شما را بدست بیاریم تیم ما در تلاش است با بهترین مشاوره و بهترین پشتیبانی رضایت ۱۰۰ درصد شما و مشتریان خود را به دست بیاورد با تشکر از کامنت خوبتون

 • محمد ایمانی 2 شهریور 1401

  این سرعت خدمات رسانی واقعا فوق العاادست ممنونم از تیم خفنتون

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید