افتتاح حساب PayPal
31%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
افتتاح حساب PayPal

افتتاح حساب PayPal

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی خدمات ویژه
1نظر5.00

به دنبال یک مجموعه معتبر هستید تا حساب کاربری خود را در پی پال وریفای کنید ما همراه شما هستیم

با پشتیبانی ويژه به مدت ۹۰ روز بعد از وریفای شدن اکانت شما در PayPal

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

امروزه با گسترش علم و تكنولوژی و… قطعا افراد بسيار كمتری در جامعه حضور دارند كه با پول نقد به قصد خريد به فروشگاه و… بروند، قطعا با حساب های بانكی‌و كارت های بانكی و قطعا با داشتن ارز های ديجيتالی و حساب های اينترنتی از بسياری از دردسر ها جلوگيری شده. بازتاب  به اين مسئله بايد چند وجهی باشد و قطعا كه با داشتن حساب های معتبر و سرتاسر رمز گذاری شده شما می توانيد امنيت را برای حساب های‌ خود به ارمغان بياوريد.

افزايش پرداخت های اينترنتی و قطعا كارت به كارت كردن وجه و… كه تمامی آن ها به صورت اينترنتی قابل انجام است، قطعا باعث بروز برخی از مشكلاتی هم شده است، همانند اختلات بسيار زياد در سامانه های گردش پول و سیستم های ارزی و بین المللی كه قطعا در روند كاری‌ حساب شما بسيار نقش دارند. يكی از بهترين سرويس ها و سيستم ها پی پال است و قطعا امروزه با خدماتی كه به كاربران خود ارائه داده جزء برترين سامانه ها ياد می شود؛ شما می‌ توانيد وریفای اكانت پی پال خود را به سامانه فعال شده بسپاريد تا در كمترين زمان ممكن با بهترين كيفيت افتتاح حساب برای شما انجام شود.

پی پال چيست؟ چرا انقدر مهم است؟

قطعا شايد اين سوال برای‌ شما پيش آمده است كه پی‌ پال چرا انقدر بر سر زبان ها افتاده است، يكی از سامانه های گردشی ارز و وجه است كه شما می‌توانيد با ارائه دادن اطلاعات خود به آن شركت و اطلاعات بانكی خود با درگاه های اينترنتی و يا سامانه پی پال، انتقال وجه انجام دهيد و يا ارز های خود را به حساب های ديگر و يا با آن ها خريد كنيد.( در رابطه با زمان انتقال وجه بايد عنوان كنيم كه در كسری از ثانيه طول می كشد كه با سرور ها همگام ساز‌ی شود و قطعا در كمترين زمان شما می  توانيد انتقال وجه را انجام دهيد)

اكانت های پی پال در تمامی نقاط دنيا( به غير از برخی از مكان های خاص) وجود دارد، محدوديت تراكنش برای شما وجود نخواهد داشت و در صورت خطرات امنيتی برای شما ارور های در قالب اعلان فرستاده می‌ شود.

بيشتر كسب و كار های آنلاين و يا افرادی كه خريد های اينترنتی زيادی انجام می دهند، وریفای اكانت پی پال برای آن ها بسيار مهم خواهد بود، البته بايد اين را هم ذكر كنيم كه افراد فرينلسر و افرادی كه با شركت ها خارجی و يا افراد خارج از ايران و… همكاری می كنند برای ارائه دستمزد آن ها می توانند به اكانت خود رفته و انتقال وجه را انجام دهند.

شرايط وریفای اكانت پی پال :

برای ايجاد اكانت در شركت های خاص و سايت ها( همانند سايت فريلنسر و وریفای اكانت فريلنسر ) بايد شرايط و مدارك خاصی را در اختيار داشته باشيد تا بتوانيد حساب و يا اكانت مخصوص داشته باشيد، به صورت مثال اگر شما به سن قانونی رسيده باشيد قطعا بهترين زمان ممكن برای ارائه خدمان بانكی و حساب اكانت و… خواهد بود و در صورتی كه سن شما زير سن قانونی( 18 سال باشد ) شركت ها و ديگر ارگان ها از ارائه خدمات معذور خواهند بود، شرايط و مدارك لازم برای وریفای اكانت پی پال عبارت اند از:

داشتن ايميل معتبر: شما با داشتن يك ايميل معتبر با قدمت بسيار عالی می توانيد بخش اطلاعات خود را كامل  كنيد.
نام و نام خانوادگی به همراه پاسپورت: داشتن اين مدارك برای شما الزامی خواهد بود و البته كه در شرايط مخصوص می‌ توان اين گزينه از شرايط را رد كرد، توجه داشته باشيد كه تاريخ انقضا و معتبر بودن پاسپورت را به درستی چك كرده باشيد كه تناقضی در آن وجود نداشته باشد.

شرايط: شما برای داشتن شرايط اخذ وریفای اكانت پی پال بايد هزينه هایی مبنی بر 65 الی 115 دلار ارائه دهيد، قطعا يكی ديگر از روش هایی كه می توانيد در راستای وریفای اكانت پی پال انجام دهيد، داشتن يك ويزيت كارت فيزيكی است كه به راحتی با اين موضوع می‌ توانيد اكانت پی پال خود را دريافت كنيد.

نكته: توجه داشته باشيد كه سامانه فعال شده به صورت تخصصی وریفای اكانت PayPal شما را از صفر تا صد انجام می دهد و بدون هيچ دغدغه ایی، تنها شما بايد اطلاعات و مدارك خود را در اختيار ما گذاشته و قطعا با ارائه آن ها در كمترين زمان همانند آب خوردن اكانت را به شما تحويل می‌ دهيم.

آمار جالب پی پال:

تا به الان برای‌ شما توضيحات تكميلی‌ داده شده است، در اين بخش بهتر است آمار بسيار جالبی را از شركت پی پال برای شما عنوان كنيم تا اينكه از قدرت اين شركت خبر دار شويد. اخيرا سايت پی پال يك ويژگی را به سايت خود اضافه كرده كه افراد می توانند به صورت اينترنتی حساب خود را شارژ كنند برای خريد ولی چگونه؟ سايت های بزرگ همانند فرينلسر و سايت های فروشگاهی وجود دارد كه از درگاه پی پال استفاده می كنند و تنها دليل آن ها انتقال وجه در كمترين زمان ممكن و بالا بودن امنيت است، شما با شارژ اكانت خود در پی پال پس از وریفای اكانت پی پال می توانيد به راحتی خريد كنيد و بدون هيچ وقفه ی طولانی.

سوالات مهم در رابطه با اكانت پی پال شما:

هميشه سوالات جنجالی و قطعا همراهی با سوالات فنی در ذهن كاربر پديدار شده است،‌ پاسخ دادن به اين سوالات به طور قطع از تخصص های سامانه فعال شده و پشتيبانان ما است، اين به بخش به سوالات پر تكرار شما پاسخ خواهد داد و بهتر است كه نكاتی كه شرح داده می شود را فراموش نكنيد:

 • اكانت های پی پال مخصوص و عادی در چه كشور هایی ابداع می شود؟

پيشنهاد ما به شما آن است كه كشور را مد نظر انتخاب خود قرار ندهيد به اين دليل كه شركت پی پال در تمامی كشور ها خدمات يكسانی ارائه می كند، اكثرا در كشور هایی همانند كانادا حساب ها تاسيس می شود.

 • مزيت كلی وریفای اكانت پی پال چيست؟

اين سوال به صورت كلی مطرح شده است و ما هم به صورت كلی به آن پاسخ خواهيم داد، يكی از مهمترين مزيت ها ارائه سريع خدمات بانكی در كمترين وقفه با كمترين كارمزد است.( البته كه شما می‌ توانيد ارز های مختلفی را انتقال دهيد و هيچ محدوديتی در اين موضوع وجود نخواهد داشت)

 • حساب های پی پال چند گانه است؟

ابتدا بايد بگوييم كه وریفای اكانت پی پال هر كدام از آن ها يكسان است ولی شايد در ادامه كمی تفاوت داشته باشد، حساب های پی پال به دو بخش تقسيم می شوند. حساب Personal و حساب Business ، اولين حساب( Personal ) برای آن دسته از افرد مفيد است كه تعداد تراكنش و انتقال وجه بسيار بالایی را ندارند و تنها كاربردی كه مد نظر آن ها است خريد از فرشگاه های اينترنتی و… است، برای اين دسته از افراد داشتن حساب Personal بسيار مناسب خواهد بود، حساب دوم( Business ) است، از نام آن برای شما پيدا است كه حساب برای كسب و كار است و بيشتر برای افراد يوتيوب و فريلنسر و… كاربرد دارد. تعداد تراكنش های بالا و البته خريد های بسيار زياد و… از جمله مواردی هستند كه شما بايد حساب Business را انتخاب كنيد، وریفای اكانت پی پال شما در هر دو اين مورد توسط سامانه فعال شده به راحتی انجام خواهد شد.

 • داشتن vps  برای ورود به اكانت مهم است؟

خير، البته كه ip شما مهم خواهد بود، به عنوان مثال اگر شما حساب خود را در انگلستان( به عنوان مثال) تاسيس كنيد قطعا بايد با ip آن كشور وارد شويد.

 • آيا اكانت پی پال دارای انقضاء  است؟

قطعا خير، اكانت پی پال شما هميشه خواهد بود و تا زمانی كه اطلاعات ورود را داشته باشيد به راحتی می‌ توانيد از آن استفاده كنيد و هيچ محدوديتی در زمان وجود نخواهد داشت.

 

توجه كنيد كه اگر در رابطه با  وریفای اكانت پی پال خود سوالی داريد، می‌ توانيد آن را برای تيم سامانه فعال شده ارسال كنيد و تا اسرع وقت به آن پاسخ داده شود و ابهامات شما در آن زمين به صورت كامل رفع شود.

خدمات سامانه فعال شده برای اخد اكانت:

اگر شما مشتاق آن هستيد كه وریفای اكانت پی پال خود را انجام دهيد، بهترين امری كه می‌ توانيد انجام دهيد سپردن آن به سامانه فعال شده است، سايت ما در اين زمينه خدمات ارزنده ایی را ارائه می كند، نظير موارد ذيل:

 • ارائه دادن vps های مخصوص و ip های جداگانه برای شما( هر كدام از اين موراد بسيار مهم بوده و سايت ما آن ها را برای شما در اختيار می گذارد)
 • وریفای اكانت پی پال( صفر تا صد وریفای اكانت شما توسط سامانه فعال شده انجام خواهد شد و بدون هيچ ترديدی)
 • ارائه يك سرويس ثابت برای ip شما.
 • پشتيبانی در صورت مشكل.( يكی از مهمترين ويژگی هر سايت در زمينه خدمات، ارائه دادن مشاوره و پشتيبانی‌ در صورت بروز مشكل است، شما می توانيد پس از افتتاح حساب خود اگر مشكلی داشتيد آن را برای شما شرح دهيد تا در اسرع وقت آن را حل كنيم.

آیا پی پال ما امن است؟

ديگر نياز به توضيحات طولانی‌ در اين باره وجود نخواهد داشت، پی پال بسيار امن بوده و قطعا با هر يك از تراكنش های شما اطلاعات درز نخواهد كرد و در سيستم ذخيره خواهد شد. شركت پی پال قطعا يك بانك نيست ولی با توجه به تمامی معيار های قانونی همانند آن ها عمل می‌ كند و بدون هيچ كم و كاستی، به عنوان مثال اگر شما تراكنش غير قانونی انجام داده باشيد و يا به صورت غير قانونی به نظر برسد قطعا حساب شما مسدود خواهد شد.( پيشنهاد ما به شما ‌آن است كه هميشه حساب خود را چك كنيد تا سوء تفاهمی پيش نيايد)

[irp posts=”2713″ name=”خدمات تخصصی طراحی سایت”]

كارمزد های پی پال: به صورت كلی اگر شما خريد اينترنتی انجام دهيد قطعا هيچ كارمزدی گرفته نخواهد شد ولی در خدمات متفرقه ميزان كارمزد ها كمی فرق خواهد كرد برای مثال، انتقال وجه در شرايط استاندارد قطعا هچ كارمزدی را نخواهد گرفت و در شرايط با بازه زمانی كم، بايد كمی صبر كنيد تا انتقال وجه صورت بگيرد ولی‌ در تراكنش های فوری بايد كارمزد 10 دلار را ارائه دهيد. توجه داشته باشيد كه اگر هر دو افراد كه انتقال وجه و تراكنش انجام می دهند اگر حساب های پی پال داشته باشند، كارمزدی برای آن ها صادر نخواهد شد و اين مورد سبب شده كه اين شركت جزء بهترين شركت ارائه خدمات ارزی و اينترنتی محصوب شود.

البته كه اگر در سايت پی پال به دنبال وریفای اكانت پی پال باشيد، با تبليغاتی‌ همچون ۲.۹% + ۳۰cent رو به رو خواهيد شد، اين تبليغ به معنای كارمزد های بسيار كم است كه به اضای هر 100 دلار شما بايد 3 الی 4 دلار كارمزد ارائه كنيد؛ پيشنهاد سايت سامانه فعال شده آن است كه هيچ معيار برای انتخاب از نظر كارمزد نداشته باشيد به اين دليل كه كارمزد اين شركت بسيار ناچيز در قبال خدمات آن ها است.

نتيجه: اگر شما می خواهيد وریفای اكانت پی پال ؛ به راحتی و در كمترين زمان انجام شود بهتر است كه سريعا درخواست كنيد تا ما سريعا به درخواست شما رسيدگی و آن را در بهترين حالات انجام دهيم،‌ البته كه در كسب و كار سايت شما هم می توانيم كمك های ارزنده ایی همانند سئو و طراحی وب سايت و توليد محتوا ارائه دهيم كه هر يك از آن ها توسط اساتيد برتر تيم سامانه فعال شده پيگيری خواهد شد.

4.8/5 - (5 امتیاز)
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • محمد رضایی 29 مرداد 1401

  واقعا سرعت خدمات رسانیتون عالی بود خیلی ممنونم از شما

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید