سئو سایت رستوران

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
سئو سایت رستوران

سئو سایت رستوران

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی سئو سایت
2نظر5.00

سامانه فعال شده تمام تلاش خود را برای نشان داده سايت شما در نتايج برتر را می كند و قطعا با استراتژی جلو رفتن در اين باره می توانيم به راحتی‌ در نتايج برتر گوگل به نمايش در آمده و خود را به ديگر رقبا ها و مشتريان ثابت كنيم

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

ارائه دادن خدمات رستورانی توسط شما در بازه زمانی های نسبتا خوب برای مشتريان حضوری به امری تبديل شده كه تمامی افراد از خدمات رستوران شما آسوده خاطر باشند، تا به حال به اين فكر افتاده ايد كه رستوران خود را در فضای مجازی هم بر پا كنيد؟

اگر شما فروش خوبی با ارائه كيفيت مطلوب غذا ها به دست آورده ايد قطعا می توانيد با فروش آنلاين آن ها هم اين موضوع را تكرار كنيد، تنها كاری كه شما می خواهيد انجام دهيد طراحی سايت سايت است ولی مهمترين بخش آن خواهد بود كه سئو سایت رستوران خود را به سامانه فعال شده بسپاريد تا فروش خوبی را برای شما در آينده ایی بسيار نزديك به ارمغان بياوريم.

شما حتی با ثبت آدرس رستوران خود در گوگل به راحتی می توانيد نيمی از مشتريان خود را به سمت خود سوق دهيد و يا به اصطلاح سئوی محلی يكی از مهمترين موضوعاتی بوده كه شما بايد از آن استفاده كنيد و داشتن سئو صحيح در اين باره امتيازات خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت.

سئو سایت رستوران

ابتدا بهتر است به اين سوال پاسخ دهيم، سوالی كه ممكن اتس در ذهن شما ايجاد شده باشد. سئو و طراحی سایت رستوران يكی از عوامل پيچيده و سخت و غير ممكن نخواهد بود بلكه كه شما با سپردن سئو وبسايت خود به يك سايت و يا يك شركت می توانيد آن را حقيقی كنيد.

هميشه در گوگل سايت های زيادی در روز به ثبت می رسند كه تمامی آن ها در حوزه های بسيار مختلفی فعاليت می كنند، يكی از حوزه های فعاليت برای طراحی سايت و فروش از آن؛ حوزه های رستورانی و فست و فودی است، اما چگونه رقابت بين اين گونه سايت ها زياد می شود و عامل اصلی آن ها چيست؟

برای درك بهتر شما از اين موضوع بهتر است كه مثالی واضح را برای شما عنوان كنيم، بر فرض مثال شما در مرورگر خود سرچ می كنيد سفارش غذای كوبيده ، با سايت های بسيار زيادی در حوزه رستورانی مواجه خواهيد شد كه روی اين كلمه رتبه دارند و بهتر است بدانيد كه فروش اين كلمه هم بسيار مطلوب است و سئو كردن اين كلمه بسيار ارزش دارد،‌حال شما بايد با سئو سایت رستورانی خود به جايگاه سايت های هدف رسيده و جای آن ها را بگيرد. ( اما كلماتی همانند: سفارش غذای آنلاين، سفارش غذا در تهران و سفارش غذای ارزان و… ار جمله كلمات محبوب برای سئو در زمينه سئو سایت رستوران است)

تفاوت اصلی كه سايت های اين حوزه را با ديگر سايت ها دارند در چه موردی است؟

اگر به بخش های قبلی دقت كرده باشيد، ما عبارت به كار برديم به نام سئوی‌ محلی ، سئوی محلی يكی‌ از موارد بسيار مهم است كه مشتريان بسيار زياد ديگری را برای شما انتخاب به سمت شما سوق می دهد ولی چگونه؟ اكثر افراد كه وارد سايت شما می شوند و می خواهند سريعا سفارش خود را ثبت كرده و برای ان ها در اسرع وقت ارسال شود ولی مهمترين بحث در رابطه با اطمينان حاصل كردن فرد مد نظر از سايت شما است، شما با ثبت دقيق آدرس سايت و البته آدرس مكان رستوران خود، شماره تلفن رستوران، بازه زمانی كاری رستوران و… می‌ توانيد اين امر را حقيقی سازيد.

نكته: توجه كنيد كه اين بخش به صورت خلاصه وار برای شما شرح داده شده است و قطعا با سپردن سئو سایت رستورانی خود به تيم سامانه فعال شده تمامی اين موارد به راحتی برای شما شرح داده خواهد شد.

پیشنیاز سئو

پيش نياز های سئو يك وبسايت شامل چه مواردی است؟ كدام يك از آن ها بسيار مهم خواهد بود؟

قبل از انجام دادن هر عملی برای سايت بايد پيش نياز های مربوطه به آن را به خوبی اجرا كنيد و البته كه تحقيقات مناسبی در راستای آن هم انجام دهيد، سئو سایت رستورانی يكی از عواملی خواهد بود كه پيش نياز ها برای آن ها بسيار مهم است، اما پيش نياز ها عبارت اند از:

 • داشتن حداقل يك وبسايت: در ابتدای راه شما حداقل بايد يك وبسايت داشته باشيد كه سئو بر روی آن ممكن باشد و در صورت نداشتن سايت شما نمی توانيد سايت خود را سئو كنيد و در نتايج برتر گوگل نمايان شويد.
 • پيدا كردن فرد متخصص در اين زمينه يا سايت و يا تيم و…: انتخاب يك سئوكار ماهر و يا يك تيم سئو برای سئو سایت رستورانی بسيار مهم بوده و شما بايد آن را در نظر گرفته باشيد، تيم سئویی سامانه فعال شده يكی‌ از بهترين سايت های مدعی در ايران می باشد كه خدمات سئو سایت رستورانی را به نحو احسن پذيرش كرده و با استراتژی های مخصوص خود آن ها را به نتيجه عالی می رساند.
 • ابداع كردن استراتژی های درست: قبل از تمامی موارد ذكر شده بهتر است استراتژی سايت خود را انتخاب كنيد، به اين دليل كه تمامی توليد محتوا های شما بسيار با ارزش بوده و بازه زمانی‌ هایی‌ كه شما بايد بر روی آن وقت بگذاريد هم كمی طولانی است، بهتر است به اين موضوع از قبل فكر كرده باشيد.

روش های متعدد برای سئو صحيح سايت های رستورانی:

تا به الان تمامی پيش نياز هایی كه بايد برای شروع اين بخش داشته باشيد برای شما ارائه شده است، در اين بخش به صورت كلی به روش ها و كار هایی كه بايد در راستای سئو سایت رستورانی كه بايد انجام دهيد و يا اينكه سئوكار ها انجام دهند، برای شما شرح داده شده و بهتر است به آن ها به صورت ويژه توجه كنيد:

 • انتخاب ظاهر درست سايت و البته طراحی رابطه كاربری و ui&ux : اولين روش برای سئو سایت رستوران نگه داشتن كاربر محض ورود به سايت، تصور كنيد مشتری وارد رستوران شما شده است و محيط رستوران شما انقدر بد بوده كه مشتری از ثبت سفارش انصراف داده، ظاهر سايت هم همين گونه خواهد بود. شما بايد تمامی بخش هایی كه كاربر به آن نياز داريد را در اختيار آن بگذاريد و البته كه داشتن تب های مربوطه در هدر سايت بسيار در اين موضوع به كاربر كمك كرده و سبب می شود كه آن ها در سايت شما زمان ماندگاری بيشتری داشته باشند.
 • ويديویی از محيط رستوران خود در صفحه ی اصلی منتشر كنيد: داشتن يك ويديو برای اطمينان حاصل كردن كاربر از سايت شما و رستوران و… واجب خواهد بود و البته كه در سئوی سايت شما هم تاثير مثبت خواهد گذاشت، به اين دليل كه ويديو در صفحه اصلی سبب شده تا كاربر در آن صفحه ماندگاری بيشتری داشته باشد و قطعا اين موضوع ار نظر گوگل برای سايت شما امتيازات ويژه ایی خواهد داشت.
 • سرعت سايت را افزايش دهيد: اگر دقت كرده باشيد در ليست وظايف يك سئوكار برای سئو سایت رستورانی ، افزايش سرعت سايت واجب است. فرض كنيد كاربر وارد سايت شما شده می خواهد به صفحه سفارش از منو و يا بخش منو مراجعه كند، با كليك كردن بر روی صفحه ی مورد نظر اگر زمان بارگذاری صفحه زياد شود قطعا كاربر سايت شما را بسته و به سايت های ديگر مراجعه خواهد كرد.( البته بهتر است بدانيد كه سرعت سايت برای گوگل و امتيازات سئو بسيار مهم بوده و البته بايد صفحه اصلی شما كه مهمترين صفحه سايت شما است، سرعت بالایی برای‌ كاربر داشته باشد)
 • سئو بهترين محصولات خود را در ابتدا شروع كنيد: رستوران ها هميشه بر روی تمامی غذا ها تسلط كافی را داشته ولی هميشه ، رستوران ها غذای ويژه ایی برای خود دارند كه برای طرز تهيه آن هميشه پيشگام بوده اند. بهتر است شما آن محصول را سئو كنيد تا به فروش خوبی در آن برسيد.
 • بهينه ساز‌ی سايت برای موبايل ها: انجام بيشترين سرچ در شبانه روز توسط موبايل ها انجام می شود و قطعا سايت شما بايد زير ساخت هایی برای حالت موبايل های داشته باشد، اما بايد تعادل بين اين دو را به خوبی حفظ كنيد.

آيا محصولات خود را سئو كنيم و يا برند سايت؟

سئو سایت رستوران حوزه ایی بوده كه هميشه اختلاف بر سر آن بسيار رغم خورده، شما برای سئو كردن بايد روی كلماتی همچون( سفارش غذای آنلاين، سفارش غذا در تهران و مشهد و…، سفارش غذای با كيفيت مطلوب و …) را سئو كنيد، به اين دليل كه در ابتدا كاربر می خواهد بازديد از منوی سايت شما را داشته باشيد، اگر سوالاتی و يا ابهاماتی در اين باره داشتيد بهتر است با تيم پشتيبان سامانه فعال شده آن را در ميان بگذاريد تا اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

اگر وقت سئو سایت رستوران و يا دانش كافی برای آن را نداشتيم بايد چه كاری انجام دهيم؟

در اين مورد بايد سئو سایت رستورانی خود را به افراد متخصص بسپاريد، سامانه فعال شده در اين زمينه به شما بسيار كمك خواهد كرد و البته كه با ارائه سايت شما در سه نتيجه برتر گوگل رضايت شما را كسب خواهد كرد، البته كه در آينده ایی نزديك دوباره با ما همكاری خواهيد كرد، كيفيت عالی سايت باعث اين موضوع می شود.

خدمات تیم سئو سامانه فعال شده

خدمات سامانه فعال شده برای سئو

تمامی‌ سايت های دنيا برای ارائه سئو، خدمات منحصر به فرد خود را دارند كه سامانه فعال شده هم در اين زمينه و سئو سایت رستورانی خدمات عالی را ارائه می دهد نظير:

 • پشتيبانی سريع: در اولين قدم از سئو پشتيبانی سريع يكی‌ از امر های مهم سايت سامانه فعال شده می باشد، شما در صورت بروز هر گونه مشكل در فرايند كار يا داشتن سوالات می توانيد آن را با ما در ميان بگذاريد.
 • ارائه گزارش سئو سايت: برای سئو سایت رستوران هميشه گزارش های مبنی بر اعمال های انجام شده بر روی سايت ارائه داده خواهد شد و يا اينكه روی چه كلماتی سايت شما رتبه دار شده.
 • افزايش سرعت سايت: در بخش قبلی اهميت اين موضوع به طرز كامل برای شما شرح داده شده و البته كه يكی از خدمات منحصر به فرد سامانه فعال شده افزايش سرعت سايت است.
 • فروش را برای شما به ارمغان خواهد آورد: مهمترين دليلی كه شما سايت خود را سئو می كنيد، فقط رسيدن به نتايج برترگوگل نيست بلكه شما در راستای آن می خواهيد به فروش مطلوبی برسيد، سامانه فعال شده اين موضوع را برای شما تضمين می كند و قطعا تمامی زير ساخت های آن ها را هم ايجاد می كند.
 • استفاده از سئوی كلاه سفيد: شما پس از سپردن سئو سایت رستورانی خود به سايت ما از اين نظر بايد اطمينان حاصل كنيد، سئو كلاه سياهی برای شما انجام نخواهد شد به اين دليل كه ممكن است سايت شما پنالت شود و يا از دسترس خارج شود.
 • تضمين زمان ماندگاری در بازه زمان مشخصی در نتايج برترگوگل: ابتدا اين را بدانيد كه در حوزه رقبای بهتری برای شما پيدا خواهد شد كه جای شما را بگيرند و البته اين فعاليت مستمر شما است كه اين موضوع را تسكين می‌ دهد، تيم سئوی سامانه فعال شده ماندگاری سايت شما را در بازه زمانی مشخص تضمين خواهد داد.
 • راه اندازی بخش بلاگ سايت شما: برگ برنده هميشگی در سئو، توليد محتوا به صورت مستمر است، توليد محتوا سبب شده تا سايت شما به اصطلاح هميشه تازه بماند والبته كه بازخورد مناسبی هم می توانيد از اين موضوع از كاربران خود هديه بگريد، راه اندازی بخش بلاگ و توليد محتوای آن را هم می‌ توانيد به ما بسپاريد تا به نحو احسن آن را انجام دهيم.
4.9/5 - (16 امتیاز)

مشخصات کلی

طراحی استراتژی

تدوین بهترین استراتژی ماهانه و سالانه

ابزار سئو

MOZ

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا با تعداد محدود

آنالیز سئو سایت

آنالیز هفتگی سئو

ارائه گزارش⭐️

ارائه گزارش کامل از عملکرد وب سایت

تحلیل رقبا

آنالیز و ارائه گزارش رقبا

رپورتاژ آگهی⭐️

تولید محتوا و انتشار رپورتاژ

زیرساخت سئو

بهترین کیفیت سئو

پشتیبانی⭐️

120 روز پشتیبانی ويژه

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • مرتضی احمدی 30 نوامبر -0001
  پیشنهاد شده

  پیشنهاد همکاری

  سلام امیدوام بهترین حال ممکن و داشته باشید من سال ۱۴۰۰ حدود سه ماه دنبال مجموعه ای گشتم که سئو سایت رستورانم و بهشون بسپرم و بعد از تحقیقات خیلی زیاد به این مجموعه رسیدم که هم قیمت خوبی داشت هم بازخورد های خوبی و واقعا از این همکاری راضیم و پیشنهاد میکنم شما هم اگر سایت رستوران دارید حتما سئو سایتتون و به فعال شده بسپرید

  پشتیبانی فوق العاده
  تیم فنی
  خدمات عالی
  تجربه زیاد
  چیزی وجود ندارد
 • امیر بیگی 3 شهریور 1401

  بهترین همکاری ای که داشتم با شما بود و واقعا ممنونم از شما مخصوصا جناب حامی که بسیار مسئولیت پذیر و متشخص بودند

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   با عرض سلام و احترام خوشحالیم که تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

یکی از عواملی که باعث میشود سایت شما همیشه بهینه باشد تولید محتوای مستمر و به روز است.داشتن وبلاگ در این موضوع بسیار کمک کننده ست وبلاگ شما را مجبور به تولید محتوا میکند. سامانه فعال شده به جز تیم سئو تیم‌های محتوای فعال نیز دارد.

فرایند سئو و بهینه سازی سایت یک فرایند تمام نشدنی ست.یکی از عوامل بهینه بودن سایت به روز بودن آن است.پس تا زمانی که رضایت شما جلب شود این سرویس از طرف تیم سئو سامانه فعال شده ارائه میشود.

بهتر است کلمات کلیدی که انتخاب میکنید جامع‌تر از صرفا محصولات شما باشد به این شکل به واسطه سئو سایت رستوران شما محصولات نیز حالت سئو پیدا میکنند.درست است که سئو کلماتی مانند رستوران سفارش غذا و ... سخت تر است اما به همین اندازه ارزشمندتر است.

البته داشتن رابط کاربری زیبا و به اصطلاح ایجاد لذت بصری برای کاربر باعث میشود کاربر از بودن در سایت شما لذت ببرد در نتیجه زمان بیشتری را برای بودن در وبسایت شما صرف میکند.این موضوع نیز یکی از عوامل تاثیرگذار در بهینه سازی سایت است.