سئو سایت صرافی

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
سئو سایت صرافی

سئو سایت صرافی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی سئو سایت
2نظر4.67

سئو سایت صرافی همراه با مشاوره رایگان و ویژه

تخفیف ويژه به مدت محدود

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

این مجموعه کسب و کار شما را به بهترین صورت ارائه می دهد، طوری که شما فقط باید به فکر رشد و موفقیت کسب و کارتان باشید. اگر می خواهید اطلاعاتی درباره سئو سایت صرافی کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

سئو سایت صرافی چیست؟

امروزه استفاده از ارزهای دیجیتال Exchange مانند بیت کوین در میان مردم محبوبیت زیادی دارد. اما با توجه به این که سایت های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند، سئو سایت صرافی بسیار مهم است و شما بدون سئو سایت این قابلیت را نخواهید داشت که خروجی خوبی را دریافت کنید. برای شخصی که خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام می دهد تحلیل قیمت های ارز دیجیتال به عنوان یکی از مهمترین عوامل در این زمینه است. برای اطلاع از قیمت ارزهای دیجیتال نیاز به طراحی سایت است؛ زیرا امروزه بین  بازار صرافی ارز دیجیتال رقابت بسیار دشواری است. اما شما با مراجعه به سایت سامانه فعال شده دیگر نگرانی در این زمینه نخواهید داشت و با خیالی آسوده سئو صرافی ارز دیجیتال خود را به آن ها می سپارید.

طراحی سئو سایت صرافی دیجیتال

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال به عنوان یک راه مطمئن برای سرمایه گذاران است. افرادی که هوش بالایی دارند در اولین گام به دنبال طراحی و سئو سایت صرافی دیجیتال می باشند؛ زیرا با انجام این کار به راحتی یک محیطی را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و کسب درآمد ایجاد خواهند کرد و می توانند از هر تراکنشی بدون هیچ زحمتی کارمزد دریافت کنند. بنابراین با طراحی سایت صرافی دیجیتال شما می توانید به راحتی درآمدهای بالایی را کسب کنید.

مزایای سئو سایت صرافی

مزایای سئو سایت صرافی

از مزیت های طراحی و سئو سایت صرافی عبارت است از:

 • بهترین روش تبلیغ است.
 • باعث افزایش درآمد می شود.
 • افزایش مشتریان را در بر خواهد داشت.
 • باعث برندسازی می شود.
 • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
 • همیشه در دسترس است.
 • سبب افزایش چشم ‌گیر در بازدید از سایت ارز دیجیتال می ‌شود.
 • باعث بالا رفتن سرعت ارائه خدمات می شود.

تمام مزیت هایی که گفته شد باعث افزایش مشتری و افزایش درآمد برای سایت شما خواهد شد .امروزه تعداد کاربران در اینترنت در حال افزایش است؛ در نتیجه اگر شما سایتی را با تیم حرفه ای سامانه فعال شده طراحی کنید، کاربرانی که از سایت شما بازدید می کنند تبدیل به مشتریان شما خواهند شد.

بهبود سئو سایت صرافی

برای بهبود سئو سایت صرافی‌ از روش هایی می توان استفاده کرد که به شرح زیر است:

 • سئو On-Page
 • سئو Off-Page
 • تولید محتوای استاندارد 
 • سئو کلاه سیاه یا کلاه سفید

 

 • سئو On-Page

سئو سایت صرافی در کنار نیاز به تولید محتوا به بررسی حرفه‌ ای سایت ها نیز نیاز دارد. باید محتوای متنی، صوتی و ویدیویی شما در بستر مناسبی قرار گیرد در غیر این صورت تاثیرگذار نخواهد بود. در واقع سئو on-page شامل مواردی است که تحت کنترل شما هستند و در داخل وب سایت شما اتفاق خواهد افتاد.

 • سئو Off-Page

یکی از مواردی که تاثیر بسیاری در بهبود سئو سایت صرافی شما خواهد داشت، لینک ‌هایی است که از سایت‌ های دیگر داده می ‌شود. به دست آوردن این لینک ها کاری بسیار وقت گیر است اما تیم تخصصی سامانه فعال شده می ‌تواند نتایج بسیار خوبی را در زمان کوتاهی برای شما ارمغان آورد.

 • تولید محتوای استاندارد 

محتوایی که تولید می ‌شود، تاثیر زیادی بر سئو سایت صرافی دارد. شما هر چقدر هم که در زمینه تبلیغات فعال باشید به محتوای استاندارد نیاز خواهید داشت. این کار به دو روش می تواند صورت گیرد اگر تیم تولید محتوا داشته باشید سایت خود را می توانید غنی کنید . در غیر این صورت می ‌توانید تولید محتوای خود را به گروه‌های حرفه‌ ای بسپارید. همچنین باید به این نکته توجه کنید که محتوای سئو نوعی تبلیغ است.

 • سئو کلاه سیاه یا کلاه سفید

برخی از روش ‌های سئو برای فریب موتورهای جستجو طراحی می شوند و با نام کلاه سیاه شناخته خواهد شد. اما باید بدانید که استفاده از این روش‌ ها غیر اخلاقی است و در بلند مدت نتایج نامطلوبی را برای سایت شما خواهد داشت؛ زیرا موتورهای جستجو به طور مداوم در حال بروزرسانی تکنولوژی خود هستند و همین امر باعث می شود که برخی از سایت‌ ها به دلیل استفاده از این روش ها جریمه شوند و به کاربران نشان داده نشوند.

آیا سایت ارز دیجیتال برای کسب موفقیت به سئو نیازمند است؟
امروزه سایت صرافی یا ارز دیجیتال به دو دلیل برای کسب موفقیت به سئو نیاز دارد که به شرح زیر است:

 • بررسی رقبای بزرگ دنیا: امروزه تمام رقبای شما چه در ایران و یا در خارج از کشور به دلیل داشتن سئو به نتیجه مطلوب رسیده اند و به دلیل اینکه قوانین گوگل را به طور کامل رعایت کرده اند، بسیار معروف شدند و به این میزان از سود دست یافتند.
 • اشباع شدن گوگل: سایت های بسیاری در گوگل وجود دارد؛ اما در بین تمام این سایت ها  تنها یک سایت می تواند بعد از سرچ توسط کاربر در رتبه یک گوگل قرار گیرد. در نتیجه شما رقیبان زیادی دارید و باید رتبه خوبی را از گوگل کسب کنید. برای  رسیدن به این مرحله قطعا شما به سئو سایت نیاز دارید.

چه نکاتی باید در سئو سایت صرافی درج شود؟
سئو سایت صرافی باید مواردی مهمی در آن رعایت شود که عبارت است از:

 • امنیت سایت
 • کیف پول
 • چند زبانه بودن سایت

امنیت سایت: برای راه اندازی سایت صرافی که در آن خرید و فروش ارزهای دیجیتال صورت می گیرد، سایت شما باید امنیت بسیار بالایی داشته باشد. در واقع امنیت مهمترین ویژگی است که باید در سایت خود ایجاد کنید؛ زیرا امروزه بسیاری از هکرها در فضای اینترنت به دنبال منفعت خود هستند.

کیف پول: کیف پول محلی برای ذخیره پول های کاربران در سایت است. شما با ایجاد یک کیف پول در سایت خود می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

چند زبانه بودن سایت: بهتر است قالب سایت خود را به صورت چند زبانه طراحی کنید؛ زیرا ممکن است افراد بسیاری با زبان های مختلف به سایت شما مراجعه کنند. به همین دلیل دارا بودن یک سایت صرافی چند زبانه به عنوان یک ویژگی بسیار مهم در سایت شما است.

موارد مهم در سئو سایت صرافی

موارد مهم در سئو سایت صرافی

تحقیق کلمات کلیدی: برای بهینه سازی سایت، در مرحله اول شما باید کلمات کلیدی خود را بیابید. این  کلمات کلیدی برای شرکت هایی که در زمینه رمز ارز و صرافی فعالیت دارند شامل کلماتی مانند صرافی ارز دیجیتال، بیت کوین، ارز دیجیتال و قیمت ارز دیجیتال می باشد.

ساختار وب سایت ارز دیجیتال: ساختار صفحات سایت صرافی چیزی است که باید در سئو سایت در نظر گرفته شود؛ زیرا یک سایت ارز دیجیتال باید اطلاعات فنی بیشتری نسبت به یک سایت معمولی ارز دیجیتال داشته باشد.

بهینه سازی محتوا: محتوای سایت ارز دیجیتال شما باید بیان کننده کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما باشد. تولید محتوای سئو شده به عنوان بهترین روش برای معرفی کسب و کار و نشان دادن کیفیت خدمات شما به کاربر و موتور جستجوی گوگل است. شما باید بر نوشتن و انتشار محتوای با کیفیت با کلمات کلیدی مرتبط تمرکز داشته باشید. همچنین محتوای شما باید منحصر به فرد، تخصصی، خوانا، بدون هیچ گونه خطای نگارشی و با ساختار بسیار مناسب باشد.

طراحی لندینگ پیج های اختصاصی: سایت شما باید لندینگ پیج اختصاصی برای کلمات کلیدی داشته باشد. طراحی یک صفحه ورود و قراردادن چندین کلمه  کلیدی در آن صفحه، شانس شما را در نتایج برتر موتور جستجوی گوگل کاهش می ‌دهد. اما شما با داشتن صفحاتی حاوی محتوای معتبر، احتمال کسب رتبه های برتر برای سایت خود را افزایش خواهید داد؛ همچنین باید به این نکته توجه کنید که لندینگ صفحه شما باید برای همه بازدیدکنندگان بدون نیاز به ورود قابل دسترسی باشند؛ زیرا موتورهای جستجو این امکان را ندارند صفحاتی را که به جزئیات ورود نیاز دارند را کرال کنند.

بک لینک سازی: موثرترین راه برای به دست آوردن رتبه سئو برای سایت صرافی لینک سازی است. لینک سازی خارجی به افزایش اعتبار سایت شما کمک می ‌کند. استفاده از بک لینک برای سایت ارز دیجیتال شما باعث می شود تا محبوبیت سایت شما افزایش پیدا کند و رتبه بهتری برای دریافت ترافیک و فروش بدست آورید. در واقع لینک سازی به عنوان یک روش کارآمد برای به دست آوردن قدرت در وب سایت های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال است. امروزه با توجه به اینکه فعالیت در حوزه سئو ارزهای دیجیتال بسیار رقابتی است شما برای کسب رتبه ‌های بالاتر نیاز دارید تا لینک های مرتبط و معتبر را به دست آورید. برای ساخت بک لینک‌ ها باید نکاتی را رعایت کنید که به شرح زیر است:

 • فعالیت به صورت مداوم در پلتفرم‌ های بلاگ نویسی
 • تولید محتوای مرتبط و با کیفیت
 • روی تولید محتوای کاربرپسند در سایت برای جذب لینک تمرکز داشته باشید.
 • شناسایی اینفلوئنسرهای در زمینه ارز دیجیتال
 • شناسایی بک لینک های سایر رقبا

بهینه سازی سرعت سایت: اهمیت سرعت صفحات یک سایت به عنوان یک ویژگی بسیار مهم در رتبه بندی گوگل است. طوری که طبق آمار به دست آمده بیش از نیمی از بازدیدکنندگان سایت ‌ها در صورتی که هر صفحه ای که بارگذاری آن بیش از سه ثانیه طول بکشد، صفحه را ترک می‌ کنند. زیرا باعث خستگی و دلسردی و باعث نرخ پرش کاربران از سایت می شود. بنابراین در صورت کند بودن سایت شما از گوگل امتیاز منفی می گیرد.

چیدمان صحیح ساختار سایت: یک سایت صرافی که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت دارد باید ساختاری متفاوت از سایر سایت ها داشته باشد؛ همچنین اگر سایت شما شامل اطلاعات فنی باشد در نگاه اول برای بازدیدکنندگان حس بهتری را ایجاد خواهد کرد. در نتیجه با در نظر گرفتن ساختار بهینه و مرتبط در سایت ارز دیجیتال خود هنگام سئو صفحات، سایت شما برای مخاطبان جذاب تر خواهد شد.

بهینه سازی فیچر اسنیپ‌ ها: زمانی که کلمات کلیدی رقابتی را در سئو سایت صرافی خود استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از فیچر اسنیپت‌ها از رقبای خود پیش بگیرید و نرخ کلیک و بازدید سایت خود را بالا ببرید.

سخن پایانی
امروزه سئو سایت صرافی ارزهای دیجیتال برای فعالان در این زمینه به عنوان یک امر ضروری است و یک شیوه کسب درآمد جدید است که با آگاهی از جلب مشتریان می توانیم به راه اندازی کسب و کار، کسب درامد و رضایت مشتریان برسیم. شما می توانید بدون هیچ نگرانی سئو سایت صرافی خود را به سامانه فعال شده بسپارید که به عنوان بزرگترین مجموعه بهبود سئو سایت صرافی است. این مجموعه در زمینه تولید محتوا برای بهبود سئو وب سایت صرافی، ایجاد محتوا چند رسانه ای برای بهبود سئو سایت صرافی،  ارائه مشاوره برای بهبود زیرساخت وب سایت و بهبود سرعت لود وب سایت فعالیت دارد و به فکر رشد و موفقیت کسب و کار شما است.

4.7/5 - (12 امتیاز)

مشخصات کلی

پشتیبانی⭐️

120 روز پشتیبانی ويژه

زیرساخت سئو

ایجاد زیرساخت ويژه سئو

رپورتاژ آگهی⭐️

انتشار محتوا رپورتاژ در بهترین مکان

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا و محصول با تعداد محدود

ارائه گزارش⭐️

ارائه گزارش کامل از عملکرد وب سایت

طراحی استراتژی

تدوین حرفه ای استراتژی سئو

ابزار سئو

Google Analytics

آنالیز سئو سایت

آنالیز هر ۶ روز

سرعت لود⭐️

حداکثر سرعت لود کمتر از ۳ ثانیه

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
4.67از مجموع 1دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • علی رضا مهری 30 نوامبر -0001
  پیشنهاد شده

  قیمت عالی

  سلام عرض شد اول یه خسته نباشید و خداقوت حسابی میگم به همتون ، واقعا کار کردن با همچین مجموعه با برنامه و هدفمندی لذت بخش بود برای من، سئو سایت صرافی نیاز به پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین داره و به جرئت میگم هیچ مجموعه ای تو ایران پیدا نمیکنید که این کار و انقدر دقیق و با قیمت مناسب انجام بده برای سایت صرافی شما

  پشتیبانی
  عملکرد عالی
  حرفه ای بودن
  تجربه زیاد
  ندارن
 • حمید سلطانی 21 مهر 1401

  سلام وقتتون بخیر مجموعه شما از همه نظر فوق العادست و واقعا ممنونم از خدماتی که ارائه میدید

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   عرض سلام و احترام همکاری با شما باعث افتخار تیم فعال شده بود جناب مهندس سلطانی عزیز

 • حسن یعقوبی 22 مهر 1401

  درود سایتی که طراحی میکنید امکان مشاهده لحظه ای قیمت دلار و دیگر ارزهارو داره ؟

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   با عرض سلام و احترام بله این امکان هم وجود دارد منتهی نیازمند اکانت منیجر اختصاصی میباشد

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

هر سایتی به صورت کلی برای بهتر شدن و بهینه شدن و کسب رتبه بهتر در سرچ گوگل به سئو نیاز دارد.

چند زبانه بودن سایت ,امنیت سایت و کیف پول از نکاتی ست که تیم سامانه فعال شده در فرایند سئو رعایت میکند.

تقریبا 80% مخاطبین بعد از سرچ کلمه مورد نظر به لینک سایت‌های اولیه اکتفا میکنند پس بهینه بودن سایت شما و بالا بودن رتبه سایت شما بسیار اهمیت دارد.

مواردی مثل فعالیت به صورت مداوم در پلتفرم‌ های بلاگ نویسی تولید محتوای مرتبط و با کیفیت تولید محتوای کاربرپسند شناسایی اینفلوئنسرهای در زمینه ارز دیجیتال شناسایی بک لینک های سایر رقبا در ساخت بک لینک توسط تیم سئو سامانه فعال شده رعایت میشود.