سئو سایت تعمیرات

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
سئو سایت تعمیرات

سئو سایت تعمیرات

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی سئو سایت
1نظر5.00

سئو سایت تعمیرات فرایندی است که طی آن سایت مطابق با اصول  سئو، بهینه سازی می شود. در اثر اقدامات مربوط به بهینه سازی، وب سایت، مورد توجه موتورهای جستجو قرار می گیرد. سایت تعمیرات با توجه به نوع  خدماتی که ارائه می کند نیازمند برقراری ارتباط گسترده با مخاطبان است. استفاده از اصول سئو بهترین راه برای دستیابی به این هدف شناخته می شود. البته کیفیت بهینه سازی در کسب نتایج تاثیر گذار خواهد بود. با انتخاب سامانه فعال شده برای سئو سازی می توان انتظار داشت که بهترین نتایج در بازه زمانی استاندارد به دست بیایند. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد بهینه سازی سایت تعمیرات و مزایای آن ارائه خواهد شد. سامانه فعال شده در این راستا تا کنون توانسته خدمات مختلفی را ارائه دهد و سایت های بسیاری را در رتبه های اول گوگل قرار دهد.

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

سایت تعمیرات، سایتی است که با مراجعه به آن می توان به خدمات مربوط به تعمیر لوازم مختلف دسترسی پیدا کرد. خدمات بعضی از این سایت ها به لوازم خاصی محدود می شوند. به طور مثال سایت هایی وجود دارند که فقط تعمیرات لوازم صوتی و تصویری را انجام می دهند. با این حال بعضی دیگر از سایت ها خدمات جامع تریارائه می کنند. به طور مثال مجموعه تعمیرکاران این سایت ها، به دسته های مختلف تقسیم می شوند و هریک خدمات مربوط به حوزه تخصصی خود را ارائه می دهند. در ادامه به تعدادی از انواع سایت های تعمیراتی اشاره خواهیم کرد:

 • سایت تعمیرات تلویزیون
 • سایت تعمیر لوازم خانگی
 • سایت تعمیر موبایل
 • سایت تعمیرات آیفون تصویری
 • سایت تعمیرات لوله کشی و پکیج
 • سایت تعمیر تاسیسات خانه و ادارات
 • سایت تعمیر لپ تاپ

سئو کردن سایت تعمیرات و جذب مخاطب

سئو کردن سایت تعمیرات و جذب مخاطب

فعالیت سایت های تعمیراتی بیش از هرچیزدیگری بر جذب مشتری تمرکز دارد؛ به همین دلیل باید محتوای این سایت ها به شکلی تولید شود که توانایی جذب مخاطب را داشته باشند. استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در صفحه اول گوگل، یکی از مهم ترین استراتژی های سئو است. به کاربردن این کلمات در محتوا باعث می شود موتور جستجو با سرعت بیشتری سایت تعمیر مورد نظر را پیدا خواهد کرد. به تدریج و با رعایت متداوم این اصل رنکینگ سایت ارتقا خواهد یافت؛ در نتیجه پس از اینکه کاربران خدمات سایت تعمیراتی را جستجو کنند، وب سایت مورد نظر جزوه نتایج اولیه خواهد بود. سئوکاران با سابقه سامانه فعال شده به تمامی ترفندها و استراتژی های کارساز دست یافته اند و می توانند در کوتاه ترین زمان رنکینگ سایت را به سطح مورد نظر برسانند.

اکثر مخاطبان ترجیح می دهند خدمات مورد نظر را از اولین سایت هایی که جستجوگر پیشنهاد می کند دریافت کنند. به این ترتیب افراد بیشتری از سایت بازدید خواهند کرد. نتیجه این بازدید بیشتر افزایش آمار فروش خدمات خواهد بود.

سئو سایت تعمیرات و کسب رضایت مشتری

سایت های تعمیراتی در سال های اخیر بسیار افزایش یافته اند؛ در نتیجه این سایت ها برای کسب موقعیت بهتر  باید عملکردی فراتر از رقیبان خود داشته باشند. برای رسیدن به این هدف جلب رضایت مخاطب بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دارد؛ در نتیجه بهینه سازی سایت باید به شکلی انجام شود که کاربر از لحظه ورود به سایت تا ثبت سفارش بهترین شرایط را تجربه کند. یکی از مهمترین ویژگی هاییک سایت مخاطب پسند، سرعت لود بالا است.

زمانی که مخاطب روی لینک یکی از سایت ها برای ورود کلیک می کند، انتظار دارد که به سرعت به سایت مورد نظر وارد گردد. بعضی از سایت ها به دلایل مشکلات موجود در بک اند، با سرعت بسیار پایینی لود می شوند. مطمئناً در چنین شرایطی کاربر ترجیح می دهد به جای انتظار کشیدن، یکی از صدها سایت دیگر را انتخاب کند.

این مسئله بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا زمانی که کاربر تمایل به ورود نداشته باشد بالا بودن کیفیت خدمات داخل سایت و دیگر خدمات بهینه  سازی ارزش نخواهند داشت. متخصصان مجموعه سامانه فعال شده به تمام استراتژی های جذب کاربر از طریق سئو آگاه هستند. با انتخاب سامانه فعال شده سایت تعمیرات شما به سرعت رشد خواهد کرد و به یکی از استاندارد ترین سایت ها از نظر بهینه سازی تبدیل خواهد شد.

رابطه سئو سایت و برندینگ

بعضی از سایت های تعمیراتی، برنامه های بلند مدتی مانند ثبت عنوان یک برند را در دستور کار خود قرار می دهند. تحقق این هدف اگرچه زمان بر است؛ اما با رعایت اصول سئو دست یافتنی خواهند بود. در حال حاضر سایت های زیادی خدمات مربوط به تعمیرات Maintenance را ارائه می دهند. تعداد زیادی از این سایت ها توانسته اند، بین مخاطبان اعتبار و شهرت کسب کنند.

خوشبختانه سئو، راهکاری به نام کلمات کلیدی دارد که با استفاده از آن می توان سایت را به تدریج به اولین پیشنهادات جستجوگر تبدیل کرد؛ همچنین استفاده از کلماتی که به کرات توسط کاربران جستجو می شوند نتایج مشابهی خواهند داشت. رعایت دیگر اصول سئو مانند تولید محتوای یونیک می تواند سایت مورد نظر را مورد توجه موتور های جستجو قرار دهد. شناسایی شدن توسط موتور جستجو شرایطی را ایجاد می کند که به موجب آن پس از جستجوی کلمات کلیدی مربوط به تعمیرات، سایت مورد نظر پیشنهاد خواهد شد. رسیدن به چنین موقعیتی زمان بر خواهد بود؛ با این حال صرف زمان طولانی برای تبدیل شدن به یک برند کاملا به صرفه خواهد بود.

مهمترین مراحل سئو سایت تعمیرات

مهمترین مراحل سئو سایت تعمیرات

بهینه سازی و سئو سایت تعمیرات به طور کلی دارای چند مرحله است. برای  سئو کردن هر پروژه، تمام این مراحل باید به ترتیب گذرانده شوند. بعضی از این مراحل نسبت به بعضی دیگر مهم تر به نظر می رسند. با این حال برای دریافت نتیجه نهایی، رعایت تمام آنها الزامی است؛ زیرا این مراحل در کنار یکدیگر سایت مورد قبول از نظر مرورگر را ایجاد می کنند. بهینه سازی سایت، فرآیندی است که به دانش و تخصص نیاز دارد؛ در نتیجه انجام مراحل مختلف این فرایند را باید به یک گروه متخصص مانند سامانه فعال شده بسپارید. سئو کاران این مجموعه، سابقه زیادی در بهینه سازی سایت های مختلف دارند.در نتیجه از تمام دانش خود برای ارتقاء سطح سایت تعمیرات استفاده خواهند کرد. در ادامه مراحل  مختلف سئو کردن سایت را  شرح خواهیم داد.

 آنالیز کلی سایت

کسب اطلاعات کامل از سایت مورد نظر، اولین اقدامی است که متخصص سئو باید انجام دهد. در مرحله آنالیز، سایت به صورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار می گیرد؛ در نتیجه این بررسی، خطاها و صفحاتی که نیازمند بهینه سازی هستند شناسایی خواهند شد. از آنجایی که قرار است تصمیم گیری های آینده بر اساس این آنالیز صورت بگیرند، باید تحلیل انجام شده به اندازه کافی کامل باشد.

تحلیل رقبا

تحلیل رقبا اطلاعاتی است که با استفاده از آن استراتژی مناسب برای پیشی گرفتن از رقبا طراحی می شود. بر اساس تحلیل انجام شده نقاط ضعف و قدرت رقیبان شناسایی میگردد. از مهمترین مزایای تحلیل رقبا می توان به دستیابی به یک طراحی واضح برای اولویت  بندی اشاره کرد.

شناخت مخاطب سایت

بسیاری از سایت ها تمام اقدامات سئو را با هدف دستیابی به کاربر هدفمند انجام می دهند. برای رسیدن به این هدف اولین اقدام شناخت کاربر و تمایلات او است. سپس با توجه به اطلاعات به دست آمده برنامه ریزی برای جذب مخاطب مورد نظر انجام می گیرد. بررسی رفتار کاربران در سایت های مشابه و شناسایی و به کارگیری کلمات کلیدی، استراتژی هایی هستند که با کمک آن ها می توان به مخاطب هدفمند دست یافت.

طراحی استراتژی سئو

طراحی استراتژی سئو اهمیت زیادی دارد؛ زیرا قرار است خروجی این مرحله مرجع فعالیت های بعدی باشد. به همین دلیل طراحی استراتژی باید با دقت بسیار بالایی انجام شود. تمام مراحل قبل از طراحی استراتژی سئو، به نوعی مقدمه چینی برای ورود به این مرحله بودند. خروجی این مرحله نیز پلی است که شرایط را برای رسیدن به مراحل بعدی مهیا می کند.

جستجو برای کلمات کلیدی

پیشتر اشاره کردیم که دستیابی به کاربر هدفمند برای سایت تعمیرات بسیار اهمیت دارد. شناسایی کلمات کلیدی مسیر دستیابی به کاربران مورد نظر را هموار می کند؛ در نتیجه باید با انجام تحقیقات کافی به این کلمات دسترسی پیدا کرد. به طور کلی اعمال اصول سئو تاثیر بسیار زیادی در جذب کاربران خواهد داشت.

بهینه سازی فنی

رعایت اصول و قواعد سئو و پیاده سازی استراتژی های کارساز، در واقع شرایط را برای شناسایی سایت توسط موتورهای جستجو آماده می کند. پس از اینکه سایت توسط مرورگر شناسایی شد، در لیست سایت های استاندارد و مورد تایید جستجوگر قرار می گیرد. وجود مشکل در این بخش می تواند دستیابی به دیگر نقاط قوت مربوط به مراحل بعدی  سئو را  ناممکن سازد.

ساخت صفحات لندینگ

ساخت صفحات لندینگ از دیگر استراتژی های مهم بهینه سازی سایت است؛ در صورتی که سایت صفحه  لندینگ نداشته باشد؛ شناسایی کلمات کلیدی بیهوده خواهد بود. این صفحات معمولاً با رعایت استانداردهای سئو ایجاد می شوند. توجه داشته باشید که هدف فقط ایجاد صفحات لندینگ نیست. در صورتی که این صفحات با رعایت قوانین تشکیل نشوند عملکرد مورد نظر را نخواهند داشت.

 تولید محتوا
محتوای موجود در سایت ها از دام هایی است که به وسیله آن می توان مخاطب جذب کرد. استفاده از استراتژی شروع با کلمات کلیدی می تواند به مفید بودن تولید محتوا کمک کند. بعضی از افراد تصور می کنند که سایت های خدماتی نیازی به محتوا ندارند. برعکس کسب اطلاعات لازم و مفید می تواند موجب جلب رضایت مخاطب شود.

بهترین مجموعه برای انجام سئو سایت تعمیرات

سئو سایت تعمیرات باید با توجه به نوع مخاطبان این سایت و خدمات آن انجام شود. به طور مثال سایت بیشتر از هرچیزی نیازمند جذب مخاطبان هدفمند است؛ در نتیجه باید روی استراتژی شناسایی مخاطب و روش های جذب آن تمرکز شود. بهینه سازی سایت در مراحل اولیه به دلیل کند پیش رفتن روند ارتقاء، خسته کننده خواهد بود. اما با استقامت و به خرج دادن صبر کافی و مداومت در اجرای اصول سئو، سایت به سطوح مورد نظر ارتقاء خواهد یافت. از جمله بهترین سایت هایی که در زمینه سئو سایت تعمیرات فعال است، سایت سامانه فعال شده است. در صورتی که برای بهینه سازی سایت خود نیاز به مجموعه ای حرفه ای داشتید، با کارشناسان این سایت ارتباط برقرار کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

مشخصات کلی

طراحی استراتژی

تدوین حرفه ای استراتژی سئو

سرعت لود⭐️

حداکثر سرعت لود کمتر از ۳ ثانیه

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا و محصول با تعداد محدود

زیرساخت سئو

تضمین بالاترین کیفیت سئو

پشتیبانی⭐️

160 روز پشتیبانی حرفه ای

ارائه گزارش⭐️

ارائه گزارش به صورت آنلاین و حضوری

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • sana jenab 19 فروردین 1402
  پیشنهاد شده

  جذابیت همکاری

  سلام خواستم خسته نباشید بگم به آقای امیری و تشکر کنم از پشتیبانی و پاسخ گویی خیلی خوبی که به سئو سایت تعمیرات من داشتن . خوشحالم که با تیم شما همکاری کردم و نتیجه خوبی گرفتم

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

امروزه مخاطب برای پیدا کردن جواب مشکلات خود به اولین جایی که مراجعه میکند اینترنت است. بعد از سرچ هم معمولا به 4 لینک اول اکتفا کرده و از همان راه مشکل را حل میکنند.حضور شما در این فضا با سایتی بهینه شده باعث میشود در بهترین حالت ممکن در دسترس مشتری باشید و بدون محدودیت جغرافیایی به فروش محصولات خود بپردازید.

بهینه سازی سایت شما در راستای استفاده راحت تر مخاطب و همینطور تطابق سایت شما با الگوریتم های گوگل میباشد.افزایش سرعت سایت قطعا یکی از دستاوردهای فرایند سئو ست.

سرچ کنسول یکی از ابزارهای مانیتورینگی ست که گوگل برای گزارش گیری از سایت ها ارائه داده ست.با سرچ کنسول میتوانید کلمات کلیدی خود را بررسی کنید گزارش بازدیدها را ببینید میزان کلیک ها را چک کنید و بسیاری از این موارد.

مجموعه فعال شده بعد از ثبت سفارش و مشاوره در ابتدا سایت شمارا انالیز میکند رفتار رقبای شمارا تحلیل میکند مخاطب را میشناسد و بعد از چیدن استراتژی مناسب فرایند سئو شما را آغاز میکند.