سئو سایت فروشگاهی

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی سئو سایت
3نظر5.00

فروشگاه های فراوانی در بستر فضای مجازی و اینترنت مشغول به فعالیت هستند. نیاز است که این وب سایت ها برای دیده شدن اقداماتی انجام دهند. سئو سایت فروشگاهی یکی از اقداماتی است که می‌ تواند منجر به نتایج چشمگیری شود

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

شما می ‌توانید برای برخورداری از یک سئو خوب برای سایت فروشگاه خود از مجموعه سامانه فعال شده کمک بگیرید. این مجموعه تمامی اقدامات مربوط به سئو از پیدا کردن کلمات کلیدی تا نوشتن محتوا و سئو فنی را برای وب سایت فروشگاهی شما اعمال می کند. ثمر بخش بودن اقدامات این مجموعه را می توان در میزان موفقیت سئو سایت های فروشگاهی ecommerce که تا به امروز انجام داده به وضوح دید. اگر آشنایی با سئو سایت فروشگاهی ندارید ایرادی ندارید با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

سئو سایت فروشگاهی چیست؟

قبل از هر چیزی نیاز است که ابتدا بدانید سئو سایت فروشگاهی چیست؟ شاید تا به امروز اصلا این واژه را نشنیده باشید. اما حتماً از آن به صورت های مختلف استفاده کرده اید. بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ می دانند که دیگر به روش های سنتی نمی توانند مخاطب جذب کنند و در این بازار به سود برسند؛ به همین دلیل به کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ روی آورده اند. آن ها سعی کرده اند کسب و کار خود را در هر زمینه ای که بوده در فضای مجازی ارتقا دهند.

با توجه به انبوه این کسب و کار و وب سایت ها نیاز است که شما و فروشگاه تان با استفاده از اقداماتی از آن ها متمایز شوید. سئو سایت فروشگاهی همین امر است. روش های تبلیغاتی فراوانی برای جذب مخاطب و بالا بردن فروش وجود دارد. شما می توانید از آن ها بهره بگیرید. اما باید بدانید که برای استفاده از آن ها باید هزینه های هنگفتی را بپردازد. اما با پرداخت هزینه نه چندان زیاد می توانید با استفاده از سئو سایت فروشگاهی دیده شوید.

هنگامی که یک کاربر به جستجوی نیاز خود در گوگل می پردازد اگر وب سایت فروشگاهی شما سئو خوبی داشته باشد جزو صفحه اول گوگل قرار می گیرد. طبیعتاً مخاطب در میان انبوه این وب سایت ها برای رفع نیازهای خود به سایت فروشگاهی شما مراجعه می‌کند. سئو سایت فروشگاه ابعاد مختلفی دارد. از جمله این ابعاد می توان به تحقیق کلمات کلیدی، طراحی دقیق سایت، طراحی صفحه فرود، قرار دادن محتوا برای همه محصولات سئو فنی وغیره اشاره کرد.‌

مزایای سئو

مزایای سئو سایت فروشگاهی

قطعاً هر شخصی برای برخورداری از مزایای سئو سایت فروشگاهی از آن استفاده می کند. به بیان ساده تر این مزایا هستند که مخاطب را ترغیب می کنند برای سایت فروشگاهی خود از سئو بهره بگیرد. با توجه به اینکه مزایای سئو سایت فروشگاهی بسیار زیاد است شما را با چند مزیت مهم آن آشنا می کنیم:

 • قرارگرفتن در صفحه اول گوگل 

اگر شما سر رشته خیلی مختصری از فضای دیجیتال داشته باشید. به خوبی می دانید که قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چه اهمیتی دارد. وقتی یک کاربر نیاز خود را در موتورهای جستجو سرچ می کند طبیعتاً سعی دارد آن را با مراجعه به سایت های ابتدایی رفع کند. هیچ کاربری صفحه اول گوگل را رها نکرده و برای رفع نیاز به خود به صفحه های بعدی مراجعه نمی کند. سئو سایت فروشگاهی تاثیر بسزایی در قرارگیری وب سایت فروشگاهی شما در صفحه اول گوگل دارد.

 • افزایش مشتریان

همه می دانیم فروش و پیشرفت در دیجیتال مارکتینگ برای سایت های فروشگاهی بر محور مشتریان می چرخد. اگر شما نتوانید مخاطبان را جذب کنید، طبیعتاً نمی توانید عملکرد خوبی در فروش داشته باشید. سئو سایت فروشگاهی در جذب مخاطبان بیشتر تاثیر قابل توجهی دارد. اگر خدمات شما خوب باشد و سئو سایت به صورت درستی انجام شده باشد این مشتریان سایت فروشگاهی شما را به دیگر مشتریان پیشنهاد می کنند.

همچنین در صورت داشتن خوب سایت فروشگاهی شما می توانید از سراسر کشور و حتی دنیا مشتری جذب کنید. در این صورت مشتریان شما دیگر محلی و بومی نیستند. پس مزیت قابل توجه سئو سایت فروشگاهی این است که موجب وفاداری مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید خواهد شد. البته در صورتی که نتوانید سئو را به خوبی انجام دهید مشتریان را از دست خواهید داد. پس بهتر است از مجموعه های خبره برای سئو وب سایت فروشگاهی خود کمک بگیرید.

 • برند شدن

اگر از شما نام چند فروشگاه یا شرکت موفق را بپرسند قطعاً شما مواردی را نام می برید که در فضای مجازی فعالیت گسترده و موفقی دارند. این وب سایت های فروشگاهی با استفاده از گوگل و در بستر اینترنت توانسته اند به یک برند معروف تبدیل شوند. برند شدن در زمینه فعالیت خود مزایای فراوانی را به همراه دارد. البته منظور ما فقط از یک برند معروف شدن برای افزایش میزان فروش نیست. در مواردی نیاز است که سایت فروشگاهی شما سرمایه کسب کند.

به عبارت دیگر نیاز به سرمایه‌ گذاری بعضی افراد برای توسعه و رونق دارید. اگر شما سئو خوبی برای وب سایت در نظر داشته باشید به مرور زمان شناخته می شوید. این امر منجر می‌ شود که افراد فراوانی برای سرمایه گذاری در وبسایت فروشگاهی شما داوطلب شوند. پس می توان گفت سئو سایت فروشگاهی منجر به برند شدن کسب و کار شما خواهد شد. که این امر در جذب سرمایه گذاری های جدید موثر است.

 • افزایش درآمد

قطعاً تمامی اقدامات کسب و کارهای مختلف برای افزایش میزان فروش است. سئو سایت فروشگاهی با ویژگی های خاصی که دارد می ‌تواند منجر به افزایش درآمد شما شود. اگر تا به حال به سایت فروشگاهی اهمیت نداده اید، کافی است فقط کمی در این زمینه تلاش کنید. قطعاً بعد از گذشت مدتی شاهد افزایش چندین برابر درآمد و سود خود خواهید بود.

 • تمایز از رقبا

نیاز است که حتماً سایت فروشگاهی شما از رقبا متمایز باشد. قطعاً در زمینه ای که شما دارای یک سایت فروشگاهی هستید افراد فراوانی دارای سایت بوده و مشغول به فعالیت هستند. تمایز می تواند منجر به افزایش مشتریان شما شود. سئو سایت فروشگاهی با ویژگی های خاصی که دارد کسب و کار شما را منحصر به فرد می کند. قطعاً کاربران وقتی متوجه خاص بودن فروشگاه شما شوند به استفاده از خدمات شما بیشتر ترغیب خواهند شد.

نکات ضروری در سئو سایت فروشگاهی

برای داشتن یک سئوی خوب نیاز است که حتماً بعضی نکات مورد توجه قرار بگیرد. توجه داشته باشید این نکات می ‌تواند سبب خاص شدن سایت فروشگاهی شما شود. معمولاً افرادی که وظیفه سئو سایت فروشگاهی را برعهده می گیرند به خوبی از روش درست پیاده سازی این نکات آگاهی دارند.

 • کلمات کلیدی

کلمات کلیدی در دنیای دیجیتال مارکتینگ و انواع کسب و کار می توانند نقش قابل توجهی را ایفا کند. با یک مثال ساده اهمیت کلمات کلیدی را برای شما بیان می کنیم. یک کاربر قصد دارد که یک کفش خریداری کند. این کاربر در گوگل سرچ می کند خرید کفش اسپرت با کیفیت گوگل متناسب با کلماتی که کاربر سرچ کرده سایت هایی را نمایش می دهد. قطعاً در این موقع وب ‌سایت هایی‌ که سئو خوبی داشته باشند و از کلمه کلیدی کفش با کیفیت برای محصول خود استفاده کرده باشند نسبت به بقیه سایت ها اولویت دارند.

معمولاً افرادی که سئو سایت فروشگاهی را بر عهده دارند به خوبی می دانند از چه کلماتی برای معرفی محصولات استفاده کنند. البته روش های مختلفی برای پیدا کردن کلمات کلیدی وجود دارد که می توان از آن ها بهره گرفت. باید بدانید که این کلمات باید ویژگی های خاصی داشته باشند. در صورت استفاده از کلمات نامناسب نباید انتظار افزایش فروش داشت.

 • تصاویر 

اگر سایت فروشگاهی شما به عرضه محصولات مختلف می پردازد، باید حتماً تصاویر با کیفیت از جهات مختلف محصول درون وب سایت قرار داده شود. این تصاویر با کیفیت تاثیر بسزایی در سئو سایت فروشگاهی دارند. به علاوه وقتی مخاطبان بتوانند با کیفیت بالا تصاویر را مشاهده کنند، قطعاً به خرید اشتیاق بیشتری نشان خواهند داد. چیدمان درست تصویر و سئو اختصاصی آن ها نیاز به مهارت دارد.

 • ویدئو

در بعضی موارد مشاهده می شود که مخاطبان علاقه ای به خواندن محتواهای متنی ندارند. اگر شما درون وب سایت فروشگاهی خود ویدیو های کوتاه از محصولات یا خدمات خود قرار دهید، قطعا می توانید بازدهی آن را مشاهده کنید. مخاطبان با دیدن این ویدیوها می توانند بهتر تصمیم بگیرند. البته ویدئو های قرار داده شده در وب سایت اگر کیفیت بالایی نداشته باشند منجر به از دست رفتن اعتماد مخاطبان خواهد شد. پس حتماً نکات لازم در بارگذاری ویدیو را برای سئو سایت فروشگاهی در نظر داشته باشید.

 • تولید محتوا 

تولید محتوا می تواند نقش قابل توجهی در سئو وب سایت فروشگاهی داشته باشد. مثلا اگر شما محصولاتی درون وب سایت خود دارید، باید برای آن ها تعداد معینی کلمه بنویسید. البته نوشتن این کلمات به همین راحتی نیست. مثلاً شما در یک متن تعیین شده باید از کلمات کلیدی استفاده کنید. این کلمات باید متناسب با سرچ و نیاز کاربران انتخاب شوند. تولید محتوا شما را از رقبا جدا می کند. به علاوه گوگل به تولید محتوا حساسیت بالایی نشان می دهد.

در واقع سایت هایی که محتوای بیشتری تولید می کنند را بیشتر در معرض دید قرار می دهد. البته در مواردی مانند تولید محتوای کپی، ما شاهد هستیم گوگل جریمه های سنگینی را در نظر گرفته است. مثلاً اگر گوگل متوجه شود که محتوایی که شما درون وب سایت فروشگاهی خود قرار داده اید، کپی از سایت های فروشگاهی دیگر است، وب سایت شما را از صفحه اول خود برمی دارد و به صفحه های بعدی گوگل قرار می دهد.

در این موارد هر چقدر شما تلاش کرده باشید که در صفحه اول گوگل قرار بگیرید باید چندین برابر آن تلاش کنید تا دوباره به جایگاه ابتدایی خود باز گردید. پس بهتر است به صورت درست و اصولی از این مزیت بهره بگیرید و محتواهای با کیفیتی را برای سئو سایت فروشگاهی خود در نظر داشته باشید.

 • افزایش سرعت وب سایت

برای این که سایت فروشگاهی شما بازدهی بالایی داشته باشد، باید حتما به سرعت آن توجه ویژه داشته باشید. برخی موارد ممکن است موجب کند شدن سرعت وب سایت شما شود. باید حتما این عوامل را پیدا کرده و در رفع آن ها تلاش کنید. اگر کاربران قصد استفاده از خدمات شما را داشته باشند اما با سرعت پایین وب سایت شما روبرو شوند، قطعاً در بهره گیری از خدمات منصرف خواهند شد. در این راستا حتما در سئو وب سایت فروشگاهی به سرعت سایت توجه داشته باشید.

 • سایت فروشگاهی ریسپانسیو

اهمیت ریسپانسیو بودن سایت فروشگاهی بر کسی پوشیده نیست. هنگامی که کاربران با استفاده از سیستم های مختلف به وب سایت فروشگاهی شما مراجعه می کنند، قطعاً باید سایت شما در صفحه نمایش آن ها به خوبی به نمایش در بیاید. متاسفانه بعضی از سایت های فروشگاهی به دلیل عدم داشتن ریسپانسو خوب بازده بالایی ندارند. گوگل نیز به ریسپانسیو بودن سایت ها اهمیت بسیاری می دهد. به طوری که شاهد هستیم سایت هایی که ریسپانسیو خوبی ندارند اصلا در صفحه اول گوگل قرار نمی گیرند.

قیمت سئو

قیمت سئو سایت فروشگاهی

قطعاً افراد قبل از بهره گیری از خدمات مختلف سعی دارند از قیمت آن مطلع شوند. نمی توان به طور دقیق گفت قیمت سئو سایت فروشگاهی چقدر است. سئو سایت فروشگاهی مجموعه خدماتی است که برای بهبود عملکرد آن ها انجام می شود. پس اگر بخواهیم به طور کلی قیمت سئو سایت فروشگاهی را بررسی کنیم باید بدانید که تمام این عوامل در قیمت دخیل هستند. اما نکته ای که باید در مورد قیمت بدانید این است که سایت فروشگاهی آینده و رونق کسب و کار شما را تعیین می کند.

طبیعتاً اگر سئو خوبی برای آن در نظر داشته باشید می ‌توانید میزان فروش خود را به حد قابل توجهی افزایش دهید. پس مبلغی که شما برای سئوی این وب سایت ها در نظر می گیرید نسبت به بازدهی آن چندان زیاد نیست. پس بهتر است که قیمت را ملاک خود قرار ندهید و اولویت شما کیفیت و کارایی سایت فروشگاهی باشد. طبیعتاً مدتی پس از راه اندازی وب سایت، شاهد بازگشت این سرمایه که به سئو سایت فروشگاهی اختصاص داده‌ اید، خواهید بود.

سخن پایانی 

وب سایت های فروشگاهی به سئو اختصاصی و خوبی نیاز دارند. اگر قصد پیشرفت فروشگاه خود را دارید باید به سئو اهمیت دهید. مجموعه سامانه فعال شده با سال ها سابقه در سئو سایت فروشگاهی می تواند کمک شایانی در این زمینه به شما کند. این مجموعه با داشتن افراد ماهر در زمینه سئو بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند داد. پس اگر قصد دیده شدن وب سایت فروشگاهی خود را دارید از خدمات این مجموعه غافل نشوید؛ به علاوه شما می توانید از این خدمات با پرداخت هزینه ای نه چندان زیاد استفاده کنید.

4.7/5 - (11 امتیاز)

مشخصات کلی

آنالیز کامل وب سایت

برای اولین دوره پشتیبانی آنالیز کامل وب سایت به صورت رایگان

طراحی استراتژی

تدوین بهترین استراتژی ماهانه و سالانه

ابزار سئو

Google Analytics

ارائه گزارش⭐️

ارائه گزارش حرفه ای

زیرساخت سئو

بهترین کیفیت سئو

تحلیل رقبا

آنالیز و ارائه گزارش رقبا

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • شکیبا 12 مهر 1401

  رقابت شدیدی بین سایتای فروشگاهی در گوگل وجود داره و بنظر من اگر شما صاحب سایت فروشگاهی ای هستید حتما به فکر سئو اون سایت باشید در اخر خیلی ممنونم از تیم سامانه فعال شده و خدمات عالیشون

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   ممنونیم از اینکه دیدگاه خودتون و در اختیار ما گذاشتید

 • قاسمی 13 مهر 1401

  شما فوق العاده اید و واقعا آدمای مسئولیت پذیری هستید ، ممنونم از شما جناب امیری و تیم خفنتون

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   عرض ادب و احترام همکاری با شما باعث افتخار ما بود خانم قاسمی عزیز

 • مریم جم نژاد 8 فروردین 1402
  پیشنهاد شده

  سایت فروشگاهی

  امروزه خیلی از مردم خریداشون و اینترنتی انجام میدن و اگه شما بتونید سئو سایت فروشگاهیتون و انجام بدید و سرچ سایتتون و بیارید بالا و بتونید یوزر جذب کنید به درامد خیلی خوبی میرسید و میتونه کمک کنه شما ذرآمد ثابتی داشته باشید

  پاسخ گویی
  قیمت
  جذابیت
  چیزی به نظر نرسید
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

امروزه مردم برای دریافت اطلاعات به اولین مرجع یعنی اینترنت مراجعه میکنند. هرچقدر شما در این فضا حضور بهتر و بیشتری داشته باشید برندسازی خود به خود انجام میشود.

تولید محتوای جذاب مرتبط با محصولات فروشگاه همراه با کلمات کلیدی و محتوای یونیک باعث میشود مشتریان بیشتری جذب سایت شما شوند محتوای خاص برای گوگل بسیار ارزشمند است.

سرعت لود بالا سایت یکی از چندین عوامل تاثیرگذار بر روی سئو سایت است. قطعا برای بهینه سازی سایت بر روی سرعت لود باید کار کنیم.اما سئو باعث افزایش سایت نمیشود بلکه این موضوع برعکس است.

فرایند سئو سایت یک پروسه تمام نشدنی ست. تا زمانی که شما از ما رضایت داشته باشید این همکاری بین تیم سئو فعال شده و شما برقرار است .برای ما اولویت اول رسیدن شما به اهدافتان برای سایت است.