سئو سایت خبری

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
سئو سایت خبری

سئو سایت خبری

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی سئو سایت
1نظر5.00

سئو سایت خبری راهکاری است که با استفاده از آن می توان به راحتی به یکی از سایت های معتبر خبری تبدیل شد. دو ویژگی مهم اعتبار و در معرض دید قرار گرفتن، برای ارتقاء سایت خبری بسیار مهم است. برای کسب توجه کاربران اینترنت می توان از راهکارها و استراتژی های سئو استفاده کرد. بعضی از استراتژی ها مانند کلمات کلیدی می توانند در این مسیر کمک کننده باشد. سامانه فعال شده انواع خدمات مربوط به بهینه سازی سایت خبری را ارائه می کند. متخصصان این مجموعه سابقه بسیار بالایی در این زمینه دارند و با بکارگیری بهترین راهکارها در کمترین زمان، سایت خبری را به رنکینگ های بالا می رسانند.

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از روش های خدمات رسانی و اطلاعات رسانی تغییر کرده اند. در گذشته مردم از طریق روزنامه ها، از اخبار روز مطلع می شدند. اما در حال حاضر خبررسانی از طریق سایت ها انجام می شود. خبررسانی آنلاین مزایای بسیار زیادی دارد. مهم ترین مزیت این نوع اطلاع رسانی، داشتن سرعت بسیار بالا است. در گذشته انتشار خبر با استفاده از روزنامه بسیار کند پیش می رفت. اما در حال حاضر می توان  خبر یک واقعه را تنها چند دقیقه پس از وقوع به صورت بین المللی انتشار داد.

راهکار های سئو سایت خبری

راهکار های سئو سایت خبری

سئو سایت در واقع مجموعه ای از قوانین و استراتژی ها است که با استفاده از آن ها می توان مورد توجه مرورگر ها قرار گرفت. اصول بهینه سازی از نظر نوع سایت محدودیتی ندارند. به این معنی که اصول سئو برای سایت های خبری و سرگرمی یکسان است. با این حال بعضی از استراتژی ها برای سایت های خبری اهمیت بیشتری دارند. به طور مثال انتشار محتوای با کیفیت و استفاده از منابع موثق، در برند سازی سایت خبری بسیار مهم است. در ادامه به دیگر راهکارهایی که در رشد سایت تاثیر دارد نیز اشاره خواهیم کرد.

اطلاع رسانی سریع و سبقت گرفتن از رقیبان

سایت خبری وظیفه اطلاع رسانی را برعهده دارد؛ در نتیجه عمده تمرکز این سایت ها باید روی تولید محتوای باکیفیت باشد؛ زیرا کالای این سایت ها در واقع محتوایشان است. اخبار معمولا دارای عمر کوتاهی هستند؛ به همین دلیل باید تدابیر کافی برای اطلاع رسانی به موقع در نظر گرفته شود. در غیر این صورت مخاطبان اخبار را از سایت های رقیب دنبال می کنند و سایت شما بازدیدی دریافت نخواهد کرد.

نمایش اخبار در Google news

نمایش اخبار یک سایت در Google News نشانه این است که سایت، از نظر استانداردهای گوگل عملکرد قابل قبولی دارد. اکثر سایت های معتبر خبری با رعایت این اصول توانسته اند جایگاه  فعلی شان را کسب کنند. با رعایت نکاتی مانند به کارگیری کلمات کلیدی، خبررسانی سریع و معتبر، تولید محتوای با کیفیت و منحصر به فرد، می توان در مدت زمان کوتاه از طریق Google News بازدید دریافت کرد. سئوکاران سامانه فعال شده به دلیل سابقه کاری که دارند کاملا آگاه هستند که چه استراتژی برای چه نوع سایتی مناسب است. با انتخاب خدمات این سایت می توان انتظار رشد سریع را داشت.

توجه به معماری درست سایت

حفظ معماری سایت در سئو بسیار اهمیت دارد. در حال حاضر سایت های خبری آمار بسیار بالایی دارند. این آمار روزبه روز نیز در حال افزایش است. در این چنین وضعیتی کسب کاربران وفادار بسیار مشکل است؛ زیرا آنالیز این تعداد رقیب کار بسیار سختی خواهد بود. راه حل رهایی از این مشکل، به کارگیری استراتژی های کار ساز برای حفظ معماری درست سایت است. معماری سایت ها راهکارهای مختلفی دارد. استفاده اصولی از تگ ها و دسته بندی های کاربردی دو مورد از مهم ترین این راهکارها هستند؛ در نتیجه اعمال این نکات، ربات های موتور جستجو راحت تر به محتوای سایت دسترسی پیدا خواهند کرد.

لینک سازی داخلی نیز از دیگر راهکارهایی است که تاثیر بسیار مثبتی دارد. پس از پیوند داده شدن یک صفحه به صفحه دیگر موتورهای جستجو محتوای شما را شناسایی و ایندکس می کنند. استفاده از سیستم برچسب گذاری در کنار استراتژی لینک سازی داخلی، نتایج قابل توجهی خواهد داشت.

 ریسپانسیو بودن سایت

ریسپانسیو بودن یا مناسب بودن برای مشاهده در گوشی هوشمند، ویژگی است که برای سایت خبری بسیار اهمیت دارد. استفاده از گوشی هوشمند بسیار راحت تر از استفاده از سیستم هایی مانند کامپیوتر یا لپ تاپ است. به خصوص در مورد سایت های خبری. در عصر حاضر، در هر ساعت از روز اخباری برای انتشار وجود دارد؛ در نتیجه چک کردن سایت خبری با استفاده از موبایل در طول روز برای کاربر راحت تر خواهد بود. در این صورت اگر سایت خبری از این قابلیت برخوردار نباشد تعداد زیادی از مخاطبان خود را از دست می دهد. استفاده از راهکارهایی برای بالابردن سرعت بالا آمدن سایت نیز  در جذب و حفظ کاربر تاثیر دارد.

بالا بردن سرعت ایندکس شدن

بالا بودن سرعت ایندکس خبر برای یک سایت خبر رسانی الزامی است. پایین بودن سرعت ایندکس شانس انتشار اخبار در وقت مناسب را می سوزاند. در مورد این مشکل نیز به کارگیری قواعد سئو می تواند کمک کننده باشد. برای دسترسی به سرعت ایندکس بالا، هاست باید عملکرد مناسبی داشته باشد.

رعایت دستورالعمل های گوگل درمورد نقشه سایت

تقویت Googlebot می تواند در ارتقاء سایت خبری تاثیر مثبت داشته باشد. برای دسترسی به این هدف باید طبق دستورالعمل های گوگل در مورد نقشه سایت خبری عمل کرد. یکی از مهم ترین این دستورها، بروزرسانی مرتب نقشه سایت است. با رعایت این قاعده، گوگل بات، در جستجوهای خود مدام به محتواهای تازه شما برخورد می کند. عدم انتشار محتوای تکراری نیز از نظر سئو بسیار مهم است. در صورت عدم رعایت این اصل، سایت خبری مورد نظر کمتر مورد توجه گوگل قرار می گیرد.

استفاده از دانش سئوکاران سامانه فعال شده می تواند سرعت دستیابی به سئو حرفه ای سایت خبری را افزایش دهد. داشتن پشتیبانی سئو حرفه ای، عاملی است که سایت با تکیه بر آن قادر خواهد بود رتبه به دست آمده خود را برای مدت بیشتری حفظ کند.

تکنیک های تخصصی بهینه سازی سایت خبری

تکنیک های تخصصی بهینه سازی سایت خبری

سئو قوانین کلی دارد که رعایت آن ها می تواند سطح هر سایتی را ارتقاء دهد. با این حال تکنیک هایی وجود دارند که رعایت آن ها برای سایت های به خصوص نتایج مثبت قابل توجهی به بار می آورد. در ادامه تکنیک های مهم درباره سئو تخصصی سایت های خبری معرفی خواهند شد.

تولید محتوا با حجم مناسب

تاثیر گذارترین عامل در ارتقاء سایت خبری، حجم مناسب محتواهای تولید شده است. بالا بودن حجم محتوا می تواند در بروز بودن سایت و افزایش بازدید های گوگل بات تاثیر بگذارد؛ اما به تنهایی تضمین کننده ارتقاء سایت نیست. درکنار حجم محتوا کیفیت آن نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. به طور مثال یک سایت خبری خوب در طول روز 100خبر را با محتوای یونیک منتشر می کند. استفاده از این راهکار باعث جذب ترافیک بالا توسط موتورهای جستجو می شود.

دسته بندی محتوا

داشتن دسته بندی های متنوع و کاربردی در بهبود وضعیت سایت خبری تاثیر مثبت دارد. مهم ترین مزیت استفاده از این راهکار افزایش شانس نمایش داده شدن در صفحات اول موتورهای جستجو است. متنوع بودن اخبار منتشر شده می تواند عامل اعتبار سازی برای سایت در کوتاه مدت باشد. این اعتبار سازی نقش مهمی در بهینه سازی سایت خواهد داشت، در نتیجه بهینه سازی، سایت از نظر رنکینگ ارتقاء می یابد.

اعتبارسازی خارجی

عامل دیگری نیز وجود دارد که بکارگیری آن، باعث معتبر شدن سایت می شود. اعتبار سازی خارجی و استفاده از RSS نمونه ای از مهم ترین عوامل موثر در افزایش اعتبار سایت خبری است.

تبلیغات در سایت های معتبر

سایت های خبری به دلیل داغ بودن بازار کارشان، در شرایط رقابتی بسیار سختی قرار می گیرند. در این شرایط علاوه بر رعایت قوانین سئو باید از هر روش دیگری برای پیشی گرفتن از رقبا استفاده کرد. تبلیغات یکی از کارآمدترین روش ها برای جذب بازدید کننده در مدت زمان کوتاه است. به این منظور می توانید در ازای پرداخت هزینه های مورد نظر لینک خود را در سایت های معتبر و پربازدید قرار دهید.

رعایت اصول تولید محتوا

سایت های خبری برخلاف سایت های تجاری و بازرگانی کالای خاصی به فروش نمی رسانند. در این سایت ها در واقع محتواهای تولید شده به نوعی کالا و محصول به حساب می آیند. درنتیجه بیشتر تمرکز سئو کاران باید روی این مسئله باشد. برای داشتن عملکرد استاندارد در این زمینه، رعایت اصول تولید محتوای سئو بسیار اهمیت دارد. این اصول شامل یک سری قوانین مانند شروع با کلمات کلیدی، رعایت چگالی کلمات کلیدی، یونیک بودن محتوا و… هستند، به همین دلیل سایت های خبری باید کار تولید محتوا را به افراد متخصص در این زمینه بسپارند.

سخن پایانی

سئو سایت خبری بهترین راهکار برای دسترسی به جایگاه مناسب در رنکینگ موتورهای جستجو است. اصول و قواعد مشخصی وجود دارند که رعایت آن ها به تدریج نتایج مثبت خود را نشان خواهد داد. رعایت تداوم و نظم در مورد قوانین سئو بسیار مهم است. اصول سئو در طولانی مدت تاثیرات خود را نشان می دهند. به علاوه پس از دستیابی به جایگاه مورد نظر، قوانین بهینه سازی سایت همچنان باید رعایت شوند. در غیر این صورت افت سایت و بازگشت به سطوح پایین تر حتمی است.

5/5 - (3 امتیاز)

مشخصات کلی

سرعت لود⭐️

بهترین و بالاترین سرعت لود وب سایت

پشتیبانی⭐️

120 روز پشتیبانی ويژه

طراحی استراتژی

تدوین بهترین استراتژی ماهانه و سالانه

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا با تعداد محدود

تحلیل رقبا

ارائه گزارش هفتگی

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • حمید مطهری 9 اردیبهشت 1402
  پیشنهاد شده

  پشتیبانی عالی

  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من سایت خبری دارم ولی تو این زمینه رقابت خیلی شدیدی وجود داره و هرکاری میکنم سایتم بالا نمیاد ، با اینکه خیلی آپدیتم و بروز کار میکنم شما دلیل اینکه سایت من بالا نمیاد و میدونید؟

  پشتیبانی
  قیمت
  جذابیت
  امنیت
  ندارد
  • مدیر فنی 13 اردیبهشت 1402
   پیشنهاد شده

   سلام و عرض ادب جناب مطهری عزیز برای بالا بودن در نتایج سرچ گوگل در کنار محتوای خوب باید کار سپو سایت خبری خودنون هم انجام بدید تا خیلی زود به نتیجه دلخواهتون برسید میتونید برای مشاوره بیشتر با کارشناسان سئو سایت خبری سامانه قعال شده تماس بگیرید

   0
   0
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

هر چقدر محتوای شما خاص تر یونیک تر و بیشترین ارتباط رو با سایت شما داشته باشد و همینطور در این محتوا از تصاویر و مدیای بهتر و با کیفیت تری استفاده کنید سایت شما در فرایند سئو پیشرفت بهتری دارد زیرا محتوایی که تحت الگوریتم های گوگل گذاشته میشود از ارزش بالاتری برخوردار است.

یکی از عوامل مهم در سئو ریسپانسیو بودن سایت است .ریسپانسیو بودن یعنی سایت شما چه در گوشی موبایل چه در صفحه کامپیوتر در بهتر حالت نمایش داده شود. این مورد باید در هنگام طراحی سایت مورد توجه قرار بگیرد زیرا تاثیر بسیار زیادی در سئو دارد.

فرایند سئو سایت یک پروسه تمام نشدنی ست . تا زمانی که شما به اهداف خود برسید تیم سئو فعال شده در کنار شماست.