معرفی لیموهاست

معرفی لیموهاست

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم معرفی
زمان مورد نیاز برای مطالعه 8 دقیقه

لیمو هاست ؛ متخصص میزبانی از سایت وردپرس شما وقتی وب‌سایتی راه می‌اندازید به این فکر می‌کنید که به‌شکل مطلوبی از کاربران خود میزبانی کنید. برای این میزبانی لازم است که فایل‌ها و اطلاعات وب‌سایت را در بستری قرار دهیم که به‌آسانی در اختیار کاربر قرار بگیرد. هاست یکی از انتخاب‌های ما برای این بستر است. برای یک وب‌سایت وردپرس هم مثل وب‌سایت‌های دیگر می‌توانیم هاست را برای ذخیره‌ی فایل‌ها و اطلاعات انتخاب کنیم. اما به‌نظر می‌رسد که هر هاستی برای این کار مناسب نیست. کد تخفیف ویژه : activated کد تخفیف بدون هیچ محدودیتی تیم لیموهاست به‌عنوان یک وب‌مستر …

لیمو هاست ؛ متخصص میزبانی از سایت وردپرس شما

وقتی وب‌سایتی راه می‌اندازید به این فکر می‌کنید که به‌شکل مطلوبی از کاربران خود میزبانی کنید. برای این میزبانی لازم است که فایل‌ها و اطلاعات وب‌سایت را در بستری قرار دهیم که به‌آسانی در اختیار کاربر قرار بگیرد. هاست یکی از انتخاب‌های ما برای این بستر است.

برای یک وب‌سایت وردپرس هم مثل وب‌سایت‌های دیگر می‌توانیم هاست را برای ذخیره‌ی فایل‌ها و اطلاعات انتخاب کنیم. اما به‌نظر می‌رسد که هر هاستی برای این کار مناسب نیست.

کد تخفیف ویژه : activated

کد تخفیف بدون هیچ محدودیتی

معرفی لیموهاست

تیم لیموهاست

به‌عنوان یک وب‌مستر که مدیریت یک سایت را در دست دارید در مسیری پیش می‌روید که بتوانید کاربران مختلف را جذب کنید. برای این جذب لازم است که:

 • محتواهای جذابی در وب‌سایت خود بارگذاری کنید.
 • سئو را به‌عنوان یک اصل در وب‌سایت قرار داده و این اصل را به‌طور مداوم آنالیز کنید.
 • به‌خوبی از کاربران میزبانی کنید.
 • سرعت لود خیلی خوبی داشته باشین

در ابتدای راه‌اندازی وب‌سایت ممکن است امورات مختلف آن را به‌تنهایی انجام دهید و یا اینکه حداقل تیم کوچکی برای خود برپا کنید. در آغاز، وبمستر نقش زیادی در تولید محتوا، سئوی سایت و میزبانی از کاربران دارد. ولی هر چه پیش می‌روید تیم وب‌سایت هم گسترده می‌شود و وبمستر بیشتر مثل یک راننده می‌ماند که باید مطمئن شود تیم از مسیر پیشرفت بیرون نمی‌رود.

اگر برای وب‌سایت وردپرس خود هاست را برای ذخیره‌ی اطلاعات و فایل‌ها انتخاب کردید در مورد سلامتی زیرساخت‌های آن دچار وسوسه می‌شوید. هاست باید در برابر آسیب‌هایی که در بستر اینترنت وجود دارد در امان بماند.

با لیموهاست در مورد میزبانی وب‌سایت وردپرس خود نگرانی زیادی ندارید. این تیم به دغدغه‌های زیرساختی که وب‌مسترها در مورد هاست دارند آشنا است و در ارائه‌ی خدمات خود سعی دارد که این دغدغه‌ها را رفع کند. با سرعتی که سایت وردپرس شما با این میزبان وب‌ به‌دست می‌آورد به نتایج خوبی در مورد رضایت کاربر و سئو می‌رسید.

آشنایی تیم لیموهاست با دغدغه‌های وب‌مستران حاصل یازده سال سابقه‌ی فعالیت این تیم در کمپانی‌های برتر میزبانی از وب است. حال این تیم تجربه‌ی خود را در زمینه‌ی هاستینگ برای وب‌مستران ایرانی به اشتراک می‌گذارد تا در ایران هم کیفیت در خدمات هاستینگ دیده شود و رشد کند. هاستینگ ایرانی این ظرفیت را دارد که بتواند وب‌مستران داخلی را از استانداردهای بین‌المللی بهره‌مند کند.

صرفاً با دانش و امکانات در مسیری که طی می‌کنیم مؤفق نمی‌شویم. ما باید با تجربه‌ای که از ارائه‌ی خدمات خود به‌دست می‌آوریم در برنامه‌های تیم برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب تغییراتی ایجاد کنیم. گرفتن بازخورد از مخاطبین هم بخشی از این تجربه است. با بازخوردی که از کاربران خود می‌گیریم:

 • نیازهای آنها را بیشتر درک می‌کنیم.
 • نقاط قوت و ضعف خدمات خود را تشخیص می‌دهیم.
 • پیشنهادات آنها را برای خلاقیت در ارائه‌ی خدمات دریافت می‌کنیم.

تیم باتجربه‌ی لیموهاست مغرور نیست. این تیم به بازخوردهای وب‌مستران اهمیت نشان می‌دهد و در مسیر پیشرفت ارائه‌ی خدمات هاستینگ خود به‌مانند مشعل به آن نگاه می‌کند.

وردپرس سیستم مدیریت محتوای محبوبی است که وب‌مستران بسیاری در ایران و جهان از آن استفاده می‌کنند. اگر تجربه‌ی کافی در مورد وردپرس دارید حتماً موافق هستید که هر هاستی را نمی‌توان برای آن انتخاب کرد. منابع این CMS مختلف است و برای همین زیرساخت‌های مخصوص خود را می‌خواهد.

اگر به‌دنبال خدمات هاستینگ برای وب‌سایت وردپرس خود هستید صدای تیم لیموهاست را بلندتر می‌شنوید! اعضایی که در این تیم حضور دارند عضوی از جامعه‌ی وردپرس هستند و نیازهای شما را بهتر می‌دانند. علاوه‌بر این، مهارت این تیم در خدمات هاستینگ وردپرس برای شما روشن‌تر می‌شود؛ متخصصان وردپرس می‌خواهند از کاربران شما میزبانی کنند.

تیم پشتیبانی لیموهاست در هفت روز هفته و در طول شبانه‌روز در خدمت شما است تا شما را که وب‌مستر وردپرس هستید برای خرید هاست راهنمایی کنند. فرصت آشنایی با این تیم را از دست ندهید.

انواع پلن‌ها برای هاست وردپرس در خدمات هاستینگ لیموهاست

وب‌مستران وردپرس نیاز واحدی در زمینه‌ی خرید هاست ندارند. آنها با توجه به نوع وب‌سایت، حجم فایل‌ها و اطلاعات و ترافیک کاربران گزینه‌هایی را برای سخت‌افزار هاست خود در نظر می‌گیرند.

لیموهاست برای مشتریان خود سه دسته‌ی:

 • هاست ارزان (اقتصادی) وردپرس
 • هاست حرفه‌ای وردپرس
 • و هاست ووکامرس

را در نظر گرفته است.

اگر به‌تازگی سایت وردپرس خود را راه‌اندازی کرده‌اید بهتر است به‌سراغ هاست ارزان وردپرس بروید تا دست به خریدی اقتصادی بزنید. شما فعلاً کاربران زیادی ندارید و باید صبر کنید تا با بهبود سئوی سایت، افزایش اعتبار و رضایت کاربران در بستر اینترنت شناخته شوید. خرید هاست با سخت‌افزارهای قوی احتمالاً موجب هزینه‌ی زیاد برای شما می‌شود.

با گذشت زمان از راه‌اندازی وب‌سایت وردپرس کسب‌وکار شما رشد می‌کند و به حد متوسط و بزرگ می‌رسد. در این وضعیت انتخاب شما خرید یک هاست حرفه‌ای وردپرس است.

وب‌سایت وردپرس فروشگاهی ووکامرس برای میزبانی از کاربران ویژگی‌های خاص خود را دارد و عملکردهای متفاوتی از آن انتظار می‌رود. برای همین پلن جداگانه‌ای برای وبمستران ووکامرس در خدمات هاستینگ لیموهاست در نظر گرفته شده است.

خدمات هاستینگ لیموهاست منحصر به وردپرس نیست

وردپرس سیستم مدیریت محتوای متن باز است و برای همین می‌بینیم که افزونه‌ها و پلاگین‌های مختلفی برای آن برنامه‌نویسی شده است. این سیستم نیاز به هاستی دارد که از سیستم عامل لینوکس پشتیبانی می‌کند. لیموهاست این امکان را به‌وجود آورده که به هاست لینوکس بهینه شده برای وردپرس دسترسی پیدا کنید.

در کنار هاست‌های مخصوص وردپرس، هاست لینوکس هم در خدمات لیموهاست دیده می‌شود. با هاست لینوکس کاربران سیستم‌های مختلف مدیریت محتوا مثل:

از تجربه‌ی این میزبان وب در زمینه‌ی خدمات هاستینگ بهره‌مند می‌شوند. یک کاربر وردپرس هم می‌تواند از هاست لینوکس استفاده کند اما بهتر است هاست‌های بهینه شده لینوکس برای وردپرس را خریداری کند. علاوه‌بر هاست لینوکس هاست‌های دانلود و ایمیل در خدمات این تیم، سخت‌افزارهای بهینه شده‌ای را برای کاربری‌های خاص وب‌مستران در ارتباط با دانلود و ایمیل در اختیار می‌گذارد.

مزایای خدمات هاستینگ لیموهاست

علاوه‌بر تقسیم‌بندی هاست‌ها برای پاسخ بهینه به نیازها، خدمات هاستینگ لیموهاست ویژگی‌هایی دارد که کاربری راحت و مطمئنی را نشان می‌دهد. در ادامه اشاره‌ای کوتاه به این ویژگی‌ها می‌کنیم.

نصب راحت وردپرس

وب‌مستر وردپرس برای نصب CMS خود روی هاست دردسر زیادی ندارد و از کار با آخرین نسخه‌ی وردپرس لذت می‌برد. نصب خودکار وردپرس با فعال شدن یک گزینه انجام می‌شود.

امنیت و به‌روزرسانی

با توجه به منابع مختلفی که در یک وب‌سایت وردپرس استفاده می‌شود خطرات زیادتری متوجه آن است. برای رفع این خطرات به‌روزرسانی‌های مداوم امنیتی لازم است.

وب‌مستر وردپرس با خدمات هاستینگ لیموهاست مطمئن است که:

 • هاست او از فایروال‌های قدرتمند بهره می‌برد.
 • لایسنس‌ها اصلی و اورجینال است.
 • سیاست‌های امنیتی سخت‌گیرانه است.

معرفی لیموهاست

امکانات خاص برای میزبانی لیموهاست

لیموهاست برای میزبانی وب‌سایت‌ها مخصوصاً وردپرس امکاناتی را در نظر گرفته است تا به نیازهای متنوع وب‌مستران و صاحبان وب‌سایت‌ها پاسخ مناسبی دهد. در اینجا این امکانات را مرور می‌کنیم:

 • گواهینامه‌ی SSL رایگان

برای قابل اعتماد بودن در بستر اینترنت لازم است که خودمان را به الزامات امنیتی مجهز کنیم. یکی از این الزامات گرفتن گواهینامه‌ی SSL است که ارتباط ما با کاربران وب‌سایت را امن و تبادل اطلاعات را کدگذاری می‌کند. برای استفاده از پروتکل HTTPS دسترسی به این گواهینامه لازم است.

 • بک‌آپ روزانه

با لیموهاست نگران پشتیبانی از حفاظت اطلاعات در وب‌سایت وردپرس خود نیستید. این تیم به‌صورت روزانه از سایت شما بک‌آپ می‌گیرد. این نسخه‌های پشتیبان در ۳۰ نسخه ذخیره می‌شود. البته شما هم هر زمان که خواستید می‌توانید به گرفتن بک‌آپ از سایت خود اقدام کنید.

 • سرویس ایمیل
 • ابزار Staging

Staging ابزاری است که می‌توانید با آن تغییراتی را که در نسخه‌ی کپی از وب‌سایت وردپرس خود انجام داده‌اید به نسخه‌ی اصلی منتقل کنید.

کسب درآمد از فروش هاست با لیموهاست

یکی از خدمات لیموهاست امکان نمایندگی برای فروش هاست است. اگر این توانایی یا علاقه دارید که به فروش هاست مشغول شوید فرصت نمایندگی این میزبان وب را از دست ندهید؛ پلن‌هایی برای نمایندگی هاست‌های لینوکس وجود دارد که می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

به تیم لیموهاست ملحق شوید

لیموهاست که در زمینه‌ی هاستینگ وب‌سایت‌های وردپرس فعالیت می‌کند نیرویی در اختیار دارد که در دانش وردپرس حرفه‌ای هستند. آیا به وردپرس علاقه دارید و می‌خواهید در کنار حرفه‌ای‌ها و افراد باتجربه مشغول به کار شوید؟ با روشی که این میزبان وب برای گسترش نیروی کار خود در نظر گرفته است این امکان وجود دارد که به این تیم ملحق شوید.

اگر زمینه‌ی کاری شما پشتیبانی وردپرس یا کارشناسی تولید محتوا است یا تخصص لینوکس (LPIC1) دارید این فرصت برای شما فراهم است که به تیم لیموهاست برای همکاری درخواست دهید. البته در زمینه‌های دیگر هم نیاز به نیرو می‌شود که در زمان خود به اطلاع شما می‌رسد.

به عنوان یکی از اعضای تیم لیمو هاست:

 • با حضور در کنار بهترین‌های وردپرس امکان رشد زیادی برای شما وجود دارد.
 • محیط شاد و خوبی را تجربه می‌کنید.
 • امکانات متنوعی برای شما در نظر گرفته می‌شود.

 

کد تخفیف سامانه فعال شده برای خدمات لیموهاست

با هاستینگ لیموهاست از وب‌سایت وردپرس شما، اطمینان خاطر بیشتری دارید زیرا کسانی از سایت شما میزبانی می‌کنند که در زمینه‌ی وردپرس حرفه‌ای هستند. این تیم نیازهای یک وب‌مستر وردپرس را به‌خوبی می‌داند و در مورد هاستینگ این سیستم مدیریت محتوا تجربه‌ و سابقه‌ی خود را به‌اشتراک می‌گذارد.

سامانه فعال شده کاربران وردپرس خود را به استفاده از خدمات هاستینگ لیموهاست دعوت می‌کند و برای آن کدتخفیفی در نظر گرفته است. فرصت خوبی است تا با این کد تخفیف با حس خوبی اولین خرید خود را از این میزبان وب تجربه کنید.

کد تخفیف ویژه activated

5/5 - (13 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • یارا 1 سال پیش

  کد تخفیف خوبی بود دمتون گرم

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید