amp
76%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
amp

افزونه AMP

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی افزونه سئو
1نظر5.00

افزونه WP AMP که در وب‌سایت ما رایگان است فرصتی است تا از قابلیت‌های سرویس APM که گوگل ارائه می‌دهد بهره ببرید. این قابلیت‌ها صفحات سایت وردپرس شما را برای صفحات نمایش گوشی‌های هوشمند بهینه می‌کند؛ صفحه‌نمایشی که چشم بسیاری از جمله ما در طول شبانه‌روز به آن دوخته و میدانی برای رقابت در سئو شده است.
نمایش بهینه، سرعت بالا و جذابیت را به‌همراه دارد

قیمت
660,000
160,000ریال

نقد و بررسی اجمالی

افزونه وردپرس WP AMP، جذب کاربران موبایل و پیشرفت در سئو

وقتی وب‌سایت خود را طراحی می‌کنیم و به ارائه‌ی محتواهای خود در آن مشغول می‌شویم انتظار داریم که کاربر در چارچوب‌های مختلفی سایت ما را تماشا کند. صفحات نمایش کامپیوتر، موبایل، تبلت و … چارچوب‌هایی هستند که باید سایت‌مان را به‌طور بهینه در آنها نمایش دهیم تا رضایت کاربر جلب شود.
گوشی‌ هوشمند ابزاری است که بیشترین استفاده را در بین کاربران اینترنت دارد. این ابزار در دست جا می‌گیرد، به‌راحتی حمل می‌شود و در نتیجه همیشه در دسترس است. برای همین نمایش خوب صفحات سایت‌مان در چارچوب صفحه‌نمایش موبایل برای رقابت در سئو حتماً لازم است. شما هم این مطلب را بدون آنکه مدرک خاصی ارائه دهیم قبول می‌کنید.
وقتی سایت را در موبایل باز می‌کنیم اگر بهینه است نمایش متفاوتی با زمانی دارد که آن را در صفحه‌نمایش کامپیوتر باز می‌کنیم. بهینه کردن سایت‌مان برای موبایل سرعت سایت را هم بالا می‌برد.
افزونه WP AMP سایت وردپرس ما را برای نمایش بهتر در چارچوب صفحه نمایش موبایل بهینه می‌کند و با آن به نتایج خوبی در رتبه‌ی سئو و جای گرفتن در بالای صفحه اول نتایج جستجوی می‌رسیم. در وب‌سایت ما این افزونه به رایگان به شما داده می‌شود تا از آن استفاده کنید؛ حداقل امتحان کنید اگر دوست دارید وب‌سایت وردپرس شما کاربران موبایل را از دست ندهد.

 

درباره‌ی AMP

وقتی بعضی وب‌سایت‌ها را در موبایل خود بارگیری می‌کنیم برای دیدن بخش‌های مختلف سایت باید روی آن زوم کرد و از جهات راست و چپ هم برای اسکرول کردن استفاده کنیم. این به‌خاطر آن است که نمایش وب‌سایت برای موبایل بهینه نیست و در نتیجه سرعت کمی برای کاربر دارد و او را کلافه می‌کند. این طرز نمایش برای نگه‌داشتن کاربر در محیط وب‌سایت جالب نیست. اگر سایت وردپرس شما هم این شکلی است از رتبه‌ی پایین در سئو ناراحت نشوید؛ شما کاربران موبایل را به خود جذب نکرده‌اید.
برای بهینه شدن سایت در محیط موبایل از ابزارها و روش‌های مختلفی استفاده می‌شود. از ابزارهایی که برای این کار پیشنهاد می‌شود AMP است که برای کار با آن به دانش فنی خاصی نیاز ندارید. اساس کار این ابزار ارائه محتواهای وب‌سایت شما با تبدیل کدهای مورد استفاده در آن به کدهای HTML است.
AMP خلاصه‌شده‌ی عبارات Accelerated Mobile Page به‌معنی «صفحه‌ی شتاب‌یافته موبایل» است. این ابزار فریم‌ورکی است که گوگل آن را ارائه می‌کند و دارای منبع باز است. این ابزار از سال ۲۰۱۵ برای بهینه‌کرد سایت‌ها برای موبایل عرضه می‌شود.

با افزونه WP AMP وردپرس از وجود AMP بهره می‌برد

اگر وب‌سایت وردپرس خود را دارید راه‌اندازی می‌کنید و می‌خواهید پیش‌نمایشی از آن را در صفحه‌نمایش موبایل به‌صورت بهینه ببینید احتمالاً به فکر استفاده از AMP می‌افتید. آیا از این ابزار در محیط وردپرس استفاده می‌شود؟ جواب به این سؤال بله است. افزونه WP AMP امکانات AMP را به محیط وردپرس می‌آورد تا به نمایش بهینه، سرعت بالا و در نهایت به‌رتبه‌ای که شایسته‌ی شماست در سئو برسید.
وقتی از افزونه WP AMP در محیط وردپرس استفاده می‌کنید از اینکه وب‌سایت شما به به نمایش خوبی در دستگاه موبایل می‌رسد خوشحال می‌شوید. با این افزونه محتواهای شما سرعت بارگیری بیشتری دارند و کاربر زودتر به محتوایی که می‌خواهد استفاده کند می‌رسد. اگر سایت وردپرس فروشگاهی دارید با گذشت زمان می‌بینید که نرخ تبدیل سایت شما بالا رفته است چون کاربر خرید خود را در یک محیط بهینه انجام می‌دهد و کار خود را نهایی می‌کند. همچنین میزان درصد مطالعه‌ی مطالب شما درصد خوبی را با WP AMP تجربه می‌کند؛ اگر از نظر جذابیت یا رعایت سئو مشکلی ندارد.

هانظور که قبلاً گفتیم کار اصلی که AMP انجام می‌دهد تبدیل متناظر کدهای وب‌سایت شما به کدهای HTML است. کدهای HTML ساده، سبک و استاتیک هستند و پیچیدگی آن‌چنانی ندارند و برای بهینه شدن وب‌سایت برای موبایل مناسب هستند. افزونه WP AMP کدهای ساده‌ای برای نمایش وب‌سایت وردپرس شما در محیط موبایل پیشنهاد می‌کند. با کدهای HTML می‌بینید که به نتایج خوبی برای صفحات اول موتورهای جستجو با رعایت سئو می‌رسید.
محتواهایی که سئو می‌شوند باید نمایش جذاب و سریعی را ارائه دهند تا کاربر جذب شود. در این میان بارگیری و حجم عناصر مختلف محتوا از جمله تصاویر، ویدئو‌ها و فایل‌های صوتی نقش مهمی دارند. بهتر است که این عناصر یکباره بارگیری نشوند تا سایت در نمایش و بارگیری مکث نکند. معمولاً از فرآیند Lazy Load برای این منظور استفاده می‌شود. در این فرآیند بارگیری محتوا همگام با اسکرول در آن پیش می‌رود و حجم اضافی و شاید هم بدون استفاده بارگیری نمی‌شود. WP AMP از فرآیند Lazy Load در بهینه شدن سایت استفاده می‌کند و رضایت کاربر را برای رشد در سئو به‌دست می‌آورد.

اگر سایت وردپرس شما نرخ پرش (Bounce Rate) بالایی در سئو دارد، سرعت کم و بهینه نبودن نمایش وب‌سایت برای صفحه‌نمایش‌های مختلف از جمله موبایل از دلایل این نرخ است. اگر از رعایت سئو در محتواهای خود مطمئن هستید و آنها به‌اندازه‌ی کافی جذاب هستند که نیاز کاربر در مورد یک موضوع خاص را بتوانند رفع کنند به‌دنبال سرعت بیشتر و نمایش بهینه برای سایت خود بروید.
افزونه WP AMP با کاری که انجام می‌دهد نرخ پرش سئو در سایت وردپرس شما را پایین می‌آورد. بعد از مدتی می‌بینید که در صفحه‌ی اول گوگل به جای مطلوب رسیده‌اید و نرخ کلیک (CTR) بالایی دارید.
اگر به‌دنبال راهی برای ارتقای تجربه‌ی کاربری (UX) برای وب‌سایت وردپرسی خود می‌گردید پیشنهاد ما استفاده از افزونه WP AMP است.

[irp posts=”2713″ name=”خدمات تخصصی طراحی سایت”]

افزونه WP AMP از انواع محتواها پشتیبانی می‌کند

وردپرس سرویسی است که می‌توانید وب‌سایت‌هایی با محوریت محتوا را با آن راه‌اندازی کنید. برای مدیریت محتوا، وردپرس سرویس خوبی است اما در مورد آن اشتباه فکر نکنید. این سرویس افزونه‌هایی برای خود دارد که نیازهای جامع برای ساخت یک سایت بهینه را تقریباً پوشش می‌دهد و شما را از دانش برنامه‌نویسی خاصی بی‌نیاز می‌کند. یکی از این افزونه‌ها WP AMP است که انواع محتواها با آن پشتیبانی می‌شود.

با وردپرس انواع مختلف سایت مثل خبری، فروشگاهی، آموزشی و … را راه‌اندازی می‌کنید. هر یک از این انواع محتواهای خاص خود را دارند که وقتی از WP AMP برای نمایش بهینه‌ی آنها در موبایل استفاده می‌کنیم از همه‌ی آنها پشتیبانی ‌می‌شود. برای رسیدن به برتری در سئو نوع محتوا شما را برای بهره بردن کامل از فواید WP AMP محدود نمی‌کند.
محتواهای مختلف مثل متنی، ویدئویی، خاص صفحات وب و … را با WP AMP در محیط وردپرس برای نمایش بهتر در صفحه‌نمایش موبایل بهینه می‌کنید. اگر سایت خبری یا بلاگ دارید به نرخ بالای بازدید می‌رسید، اگر سایت شما فروشگاهی است با گذشت زمان به فروش بالایی می‌رسید و هر سایت دیگری دارید هدف شما محقق می‌شود.
فراموش نکنید که برای بهره‌مندی خوب از افزونه WP AMP رعایت سئو در محتوا و استفاده از عناصر ختلف متنی، تصویری و ویدئویی لازم است تا کاربر را با نمایش بهینه‌ای که از WP AMP به‌دست می‌آورد بتواند کاربران زیادی را برای شما جذب کند. این افزونه صرفاً برای بهینه شدن نمایش محتوا است نه سئو کردن آن.

افزونه WP AMP با سرویس Google Analytic تعامل دارد

به‌جز Google Analytic، افزونه WP AMP با ابزار دیگری برای تجزیه و تحلیل سایت تعامل ندارد. پس اگر می‌خواهید از این افزونه در پنل مدیریتی وردپرس خود استفاده کنید بدانیند که Google Analytic ابزاری مناسب برای تجزیه و تحلیل سایت وردپرس شما است.
از سرویس Google Analytic مدیران وب‌سایت‌های مختلف از جمله وردپرس استقبال می‌کنند. استفاده از این سرویس رایگان است و به‌راحتی دستورالعمل‌های آن را برای استفاده کردن در تجزیه و تحلیل سایت در زمینه‌های متنوع یاد می‌گیرید. با این ابزار به اطلاعاتی درباره‌ی ترافیک سایت وردپرسی خود، رفتاری که کاربران در محیط سایت دارند، نرخ تبدیل، میزان درصد مطالعه‌ی محتوا و … می‌رسید. تجزیه و تحلیل این اطلاعات برای باقی ماندن سایت در رتبه‌های بالای سئو لازم است.
با استفاده از افزونه WP AMP مطمئن می‌شوید که تنظمیات و کاری که انجام می‌دهد با سرویس Google Analytic سازگار است و با هم تعامل دارند.

اطمینان از سازگاری افزونه‌های WP AMP و WooCommerce

همان‌طور که گفته شد سرویس وردپرس برای مدیریت سایت‌هایی با محوریت محتوا است و با افزونه‌های کاربردی خود طراحی و ساخت وب‌سایت را انعطاف‌پذیر می‌کند و دست ما را برای اضافه کردن قابلیت‌ها نمی‌بندد؛ قابلیت‌هایی که اضافه کردن آنها بدون استفاده از افزونه به دانش خاص خود نیاز دارد.
WooCommerce از افزونه‌های کاربردی است که برای ساخت سایت‌های مختلف امکانات زیادی را در اختیار ما می‌گذارد که طراحی سایت فروشگاهی با آن خاص است.
افزونه WooCommerce به سایت شما نمایشی پویا و داینامیک می‌دهد؛ نمایشی که برای جذابیت یک فروشگاه اینترنتی لازم و ضروری است.
وقتی که فروشگاه یا هر سایتی را با افزونه WooCommerce طراحی می‌کنید از سازگاری آن با WP AMP مطمئن هستید و مسیر شما برای نمایشی بهینه در زمینه‌ی سئو باز می‌ماند. با WP AMP طرحی که برای فروشگاه یا هر سایتی که دارید چیده‌اید به هم نمی‌ریزد و تنظیمات آن باقی‌ماند.

با افزونه WP AMP سایت وردپرس شما کاربر موبایلی دارد

افزونه WP AMP این عوامل را با تبدیل کدهای سایت به کدهای متناظر ساده و استاتیک HTML باعث می‌شود.
در سایت فروشگاهی و وردپرس خود، که از افزونه WooCommerce برای طراحی صفحات آن استفاده می‌کنید، با خیال راحت به سراغ افزونه WP AMP می‌روید. فقط توصیه می‌کنیم از سرویس Google Analytic برای تجزیه و تحلیل ‌وب‌سایت بهره ببرید. تجزیه و تحلیل سایت برای باقی ماندن در رتبه‌های بالای سئو ضروری است.

4.7/5 - (7 امتیاز)
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
  • زینب رضوی 8 مرداد 1401

    مگه داریم سایت انقدر خوب و کامل ؟ خیلی ممنونم ازتون واقعا

    • تیم فنی 16 آبان 1401

      با عرض سلام و احترام متشکریم از دیدگاه شما و خوشحالیم که تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید