Gravity Forms
76%

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
Gravity Forms

افزونه Gravity Forms

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی افزونه سئو
1نظر5.00

ارائه‌ی رایگان این افزونه در وب‌سایت ما فرصت خوبی است تا از آن برای طراحی و ساخت فرم در سایت وردپرسی خود استفاده کنید؛ افزونه‌ای که نیازهای متغیر شما را هم می‌تواند برطرف کند. با این افزونه به رابط کاربری خوب و رتبه‌ی بالاتر در سئو می‌رسید.

قیمت
660,000
160,000ریال

نقد و بررسی اجمالی

افزونه Gravity Forms گرویتی فرم ، رابط کاربری خوب و بهبود سئو

وقتی با ابزار وردپرس سایت خود را راه‌اندازی می‌کنیم نمی‌توانیم نحوه‌ی تعامل با کاربر را نادیده بگیریم. در قسمت‌هایی از سایت لازم است اطلاعاتی در اختیار کاربر قرار دهیم که به آن نیاز دارد و در بعضی موارد از کاربر اطلاعاتی می‌خواهیم تا به نیاز او پاسخ داده شود. طراحی و ساخت فرم در سایت برای تعامل بهتر با کاربر و ایجاد رابط کاربری خوب لازم است.
فرمی که ما در سایت وردپرسی خود می‌سازیم باید کاربر را از نحوه‌ی تعامل سایت راضی کند و در نتیجه سایت ما از لحاظ سئو در رتبه‌ی بالایی قرار بگیرد. پیشنهاد ما برای طراحی فرم در یک سایت وردپرسی استفاده از افزونه Gravity Forms است که می‌توانید آن را از وب‌سایت ما به‌صورت رایگان دریافت کنید. این افزونه در بین کاربران وردپرس شناخته شده است و بسیاری آن را برای طراحی و ساخت فرم ترجیح می‌دهند؛ چرا؟

افزونه Gravity Forms پاسخ جامعی به نیازهای ما می‌دهد
وقتی با افزونه Gravity Forms گرویتی فرم برای سایت وردپرس خود فرم می‌سازید رضایت خود از این ابزار را نشان خواهید داد. این افزونه با ویژگی‌هایی که دارد تجربه‌ی خوبی را برای شما می‌سازد و برای بهبود سایت از لحاظ رابط کاربری و در نتیجه سئو کمک زیادی می‌کند. با این افزونه تمام نیازهای خود برای ساخت یک فرم کاربرپسند را رفع می‌کنید.
افزونه Gravity forms گرویتی فرم محیطی را برای شما فراهم می‌آورد که کار شما برای طراحی و ساخت فرم را آسان می‌کند. در ادامه بعضی از ویژگی‌های این محیط را شرح می‌دهیم.

ساختار فرم خود را به‌آسانی تنظیم می‌کنید
هر فرمی که می‌خواهید درست کنید دارای ساختاری است. با توجه به ساختاری که فرم مورد نظر شما دارد باید فیلدهایی را به آن اضافه کنید. کار کردن با افزونه Gravity Forms برای طراحی و ساخت فرم آسان است و می‌تواند تبدیل به ابزاری برای بهبود سئو در سایت شود؛ شما تنها با درگ و دراپ کردن، فیلدهای مورد نظر را به فرم خود اضافه یا از آن کم می‌کنید. علاوه‌بر اضافه یا کم کردن فیلدها تغییر دادن اندازه‌ی آنها هم ممکن است؛ معمولاً سه اندازه‌ی پیش‌فرض برای فیلدها وجود دارد.
شما هنگام کار با افزونه Gravity Forms محدودیتی برای ساخت انواع فرم‌ها و در نتیجه ایجاد رابط کاربری خوب و بهبود سئو ندارید. انواع مختلفی از فرم‌ها وجود دارد و هر یک از آنها در بخش‌های مختلف سایت خود را نشان خواهند داد. بعضی از فرم‌ها برای پرداخت طراحی می‌شوند، فرم‌هایی وجود دارند که از برگه‌های مختلفی ساخته شده‌اند و در هر مرحله برگه‌ی مخصوصی از آنها به نمایش درمی‌آید و انواع دیگر از فرم‌ها که یک مدیر سایت وردپرسی حتماً از آنها استفاده می‌کند. شما در مراحل مختلف طراحی سایت وردپرس، با Gravity Forms فرم مورد نظر خود را در مدت زمان کمی می‌سازید.

 

محیط افزونه Gravity Forms از انواع داده‌ها پشتیبانی می‌کند
داده‌ها انواع مختلفی دارند و داده‌هایی که فرم‌های گوناگون از کاربر می‌خواهند با هم فرق می‌کنند:

 • در بعضی موارد داده‌ای که از کاربر می‌خواهیم یک عدد است.
 • وقتی فرم نظرخوهی را برای کاربر باز می‌کنیم از او می‌خواهیم که متنی را وارد کند. این متن معمولاً چند خطی است.
 • در فرم مشخصاتی که کاربر برای ثبت‌نام در سایت پر می‌کند بیشتر داده‌هایی که باید وارد شود از نوع متن تک‌خطی است.
 • افزونه‌ای که برای طراحی فرم استفاده می‌کنیم باید از انواع داده‌ها پشتیبانی کند تا تعامل با کاربر دچار مشکل نشود و سایت از نظر سئو آسیب نبیند.

«شرط» را به فرم خود اضافه می‌کنید
در بعضی موارد ادامه دادن کاربر در تکمیل فرم با شرط روبه‌رو می‌شود؛ شرطی که اجرا نشدن آن به سئو در سایت آسیب می‌زند:

 • دکمه‌ی ارسال به‌شرطی برای کاربر نمایش داده می‌شود که قوانین و مقررات سایت را قبول کند.
 • کاربر به‌شرطی می‌تواند فیلدها یا برگه‌های بعدی را پر کند که اطلاعات فیلدها یا برگه‌های قبلی را تکمیل کند.

در بعضی از فرم‌ها محدود کردن کاربر برای ادامه‌ ندادن به تکمیل فرم لازم است تا کار اشتباهی انجام نگیرد. افزونه Gravity Forms با قابلیتی که برای شرطی کردن فرم‌ها دارد این محدودسازی را برای ما ممکن می‌کند. شرطی کردن فرم در موارد لازم، به اعتبار سایت کمک می‌کند و باعث بهبود سئو در سایت ما می‌شود.
در فرم تسویه‌حساب کاربر را به درگاه پرداخت راهنمایی می‌کنید

پس از آنکه کاربر خرید خود را از سایت ما انجام می‌دهد برای تسویه‌حساب باید او را به درگاه پرداخت راهنمایی کنیم؛ معمولاً در خریدهای اینترنتی تسویه‌حساب به‌صورت آنلاین انجام می‌شود.
با افزونه Gravity Forms گرویتی فرم  به فرمی که ساخته‌اید درگاه(های) پرداخت مورد نظر را اضافه و تعامل خود با کاربر را کامل می‌کنید. این تعامل کامل اثر خود را در رتبه‌ی سایت از لحاظ سئو نشان خواهد داد.

برای داده‌های ورودی محدودیت ایجاد می‌کنید

در بعضی موارد لازم است کاربر را از نظر تعداد داده‌هایی که وارد می‌کند محدود کنیم. مثلاً در فرم اظهار‌نظر اگر حدی برای کاراکترهای ورودی در نظر نگیریم علاوه‌بر آنکه باعث نامنظمی در سایت می‌شود حجم داده‌ها را هم بالا می‌برد؛ داده‌هایی که شاید لازم نیست و فایده‌ای ندارد. محدودسازی داده‌ها نباید در ساخت فرم فراموش شود تا وضعیت سئو در سایت آسیب نبیند.
برای فرم‌های موقت تاریخ اعتبار را تنظیم می‌کنید
برای یک دوره‌ی زمانی خاص فرمی طراحی و ساخته می‌شود که نمایش آن در محیط سایت و استفاده کردن کاربر از آن محدود به این دوره است. شما با افزونه Gravity Forms برای فرم موقتی که ساخته‌اید می‌توانید دوره‌ی زمانی خاص آن را اعمال کنید. با این کار اعتبار فرم شما برای یک دوره‌ی زمانی خاص تنظیم می‌شود.
مدیریت فرم‌های موقت در محیط سایت باعث می‌شود که محیط سایت دچار نامنظمی نشود. آشفتگی اطلاعات در سایت بر رتبه‌ای که آن در سئو دارد تأثیر می‌گذارد.
در ارسال اعلان‌ها در بعضی فرم‌ها مشکل خاصی ندارید
در بعضی فرم‌ها پس از آنکه کاربر داده‌های خود را وارد کرد باید اعلانی را برای کاربر ارسال کنیم تا نسخه‌ای از فرم تکمیل شده در اختیار کاربر قرار گیرد. این ارسال اعلان معمولاً از طریق ایمیل انجام می‌شود تا ارتباط سایت با کاربر بیشتر شود؛ هرچند در محیط سایت هم می‌توان این نسخه را به نمایش درآورد.

 

افزونه Gravity Forms با افزونه‌های دیگر تعامل دارد

انعطاف‌پذیری افزونه‌ای که برای طراحی و ساخت فرم در سایت‌های وردپرسی استفاده می‌شود لازم است؛ این انعطاف‌پذیری نیازهای متغیری که طراحان سایت وردپرس دارند را برطرف می‌کند.
تعامل با افزونه‌های دیگر از مواردی است که انعطاف‌پذیری افزونه‌ی طراحی فرم در آن خیلی مهم است.
افزونه Gravity Forms نیازهای ما برای طراحی و ساخت فرم در یک سایت وردپرس را برطرف می‌کند. علاوه‌بر نیازهای جامع، نیازهای متغیری وجود دارد که بیشتر با گذشت زمان شکل می‌گیرد. این نیاز‌های متغیر حاصل انتظارات ما است و لازم است به‌نوعی برطرف شود. پاسخ به نیازهای متغیر، به ما کمک می‌کند که تمرکز خود روی سئو در طراحی سایت را از دست ندهیم.
انعطاف‌پذیری در تعامل با افزونه‌های دیگر از ویژگی‌های افزونه Gravity Forms است که نیازهای متغیر ما را می‌تواند پوشش دهد؛ نیازهایی که جواب به آنها اثر خود را در سئو نشان می‌دهد. در ادامه به برخی از افزونه‌هایی که Gravity Forms با آنها تعامل دارد اشاره می‌کنیم.

تعامل با افزونه Gravity Style Pro
نحوه‌ی نمایش فرم برای آنکه کاربر هنگام وارد کردن داده‌ها احساس خوشایندی را تجربه کند مهم است. با افزونه Gravity Style Pro به رنگ‌هایی که برای طراحی فرم استفاده می‌کنید تنوع می‌دهید. استفاده از تم‌های این افزونه جذابیت ظاهری فرم شما را زیاد می‌کند. با Gravity Style Pro تصویر دلخواه خود را به فرمی که ساخته‌اید وارد می‌کنید.
استفاده از تعاملی که افزونه Gravity Forms با افزونه Gravity Style Pro دارد رابط کاربری جذابی را برای شما می‌سازد و شما را از رتبه‌ای که در سئو به‌دست آوردید خوشحال می‌کند.

تعامل با افزونه Gravity View
در بعضی از فرم‌ها ارائه‌ی گزارش به کاربر لازم است. از داده‌هایی که کاربر وارد می‌کند با افزونه Gravity View می‌توان لیستی تهیه کرد و آن را به کاربر ارائه داد. همچنین داشتن لیستی از داده‌هایی که در فرم‌های تکیمل شده وجود دارد برای مدیریت بهتر سایت لازم است. در فرم‌های پرداختی با استفاده از تعاملی که افزونه Gravity Forms با افزونه Gravity View دارد کدپیگیری را به‌هنگام انجام پرداخت به کاربر می‌فرستیم.
ارائه‌ی گزارش با افزونه‌ Gravity View کاربر را از درستی داده‌هایی که وارد کرده است مطمئن می‌کند. ایجاد محیط امن برای رعایت اصل سئو در سایت لازم است.

تعامل با افزونه Dropbox
بارگذاری فایل در بعضی از فرم‌ها توسط کاربر لازم است. امروزه فایل‌ها صرفاً در حافظه‌ی کامپیوتر، تبلت یا گوشی هوشمند ذخیره نمی‌شوند. استفاده از سرویس‌های ابری برای بایگانی فایل‌های مهم امنیت بیشتری دارد.
افزونه Dropbox از سرویس‌های ابری است که برای بایگانی فایل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما با تعاملی که افزونه Gravity Forms با افزونه Dropbox دارد استفاده می‌کنید و از یک سرویس ابری در سایت خود بهره می‌برید. تعامل با Dropbox نیاز‌هایی که برخی کاربران دارند را رفع و برای جلو افتادن در رتبه‌ی سئو به ما کمک می‌کند.

تعامل با افزونه Polls
نظرسنجی از کاربران در سایت‌ها رایج است. این نظرسنجی به ما کمک می‌کند که ارتباط خود با کاربر را بیشتر کنیم و از نظرات او در بهبود سایت و به‌خصوص رابط کاربری استفاده کنیم. با نظرسنجی، از بخش‌های ناقصی که در سایت وجود دارد آگاه می‌شویم و آنها را رفع می‌کنیم. رفع ایرادهای سایت برای افزایش رتبه در سئو لازم است.
از افزونه Polls به‌هنگام ساخت فرم نظرسنجی استفاده می‌شود. Polls برای مدیریت بهتر نتایج نظرسنجی کمک زیادی می‌کند. با این افزونه می‌توانید در مورد نحوه‌ی انتشار نتایج نظرسنجی، به‌صورت عمومی یا خصوصی، تصمیم بگیرید.

افزونه محبوب Gravity Forms را رایگان تهیه کنید
افزونه‌ Gravity Forms با ویژگی‌هایی که دارد و شرح دادیم در بین طراحان سایت وردپرس محبوبیت خود را به‌دست آورده است. ارائه‌ی رایگان این افزونه در وب‌سایت ما فرصت خوبی است تا از آن برای طراحی و ساخت فرم در سایت وردپرسی خود استفاده کنید؛ افزونه‌ای که نیازهای متغیر شما را هم می‌تواند برطرف کند. با این افزونه به رابط کاربری خوب و رتبه‌ی بالاتر در سئو می‌رسید.

4.7/5 - (10 امتیاز)
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • دمتون گرم 20 تیر 1401

  مرسی بابت این که به صورت رایگان ارائه دادین و باید دوباره تشکر کنم که اخرین ورژن هم قرار دادین

 • حسین 6 مرداد 1401

  هم بروزه هم رایگان چی میخواید دیگه ؟ دانلود کنید لذتشو ببرید

  • تیم فنی 16 آبان 1401

   با عرض سلام و احترام خوشحالیم تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم حسین جان

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید