فضای کار اشتراکی زرافه

فضای کار اشتراکی زرافه

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 11 دقیقه

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد تفاوتی ندارد که شما یک هنرمند هستید یا فریلنسر یا حتی استارتاپ نوپایی را راه اندازی کرده اید؛ به هر حال شما برای موفقیت و پیشرفت به یک فضای کار مجهز و دائمی نیاز دارید. اما طبیعتاً هزاران مشکل وجود دارد که شما امکان داشتن یک فضا و محیط مناسب را ندارید. در این زمان فضای کار اشتراکی مناسب تنها راه حل مشکل شما است. یک فضای کار اشتراکی می تواند تمام موانع راه شما را  بردارد. در واقع همه افراد برای کار کردن …

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد

تفاوتی ندارد که شما یک هنرمند هستید یا فریلنسر یا حتی استارتاپ نوپایی را راه اندازی کرده اید؛ به هر حال شما برای موفقیت و پیشرفت به یک فضای کار مجهز و دائمی نیاز دارید. اما طبیعتاً هزاران مشکل وجود دارد که شما امکان داشتن یک فضا و محیط مناسب را ندارید. در این زمان فضای کار اشتراکی مناسب تنها راه حل مشکل شما است. یک فضای کار اشتراکی می تواند تمام موانع راه شما را  بردارد. در واقع همه افراد برای کار کردن در یک محیط حرفه ای می توانند روی فضای کار اشتراکی حساب کنند. در این فضا امکانات مختلفی وجود دارد. بر این مبنا مجموعه activated  به معرفی یکی از فضاهای اشتراکی پر متقاضی زرافه پرداخته است. در واقع یکی از فضاهای اشتراکی محبوب زرافه است.  با ما همراه باشید تا به بررسی این فضای کار اشتراکی بپردازیم.

[irp posts=”4833″ name=”لیست فضای کار اشتراکی ایران”]

معرفی فضای کار اشتراکی زرافه

فضای کار اشتراکی زرافه را با نام خانه خلاقیت زرافه نیز می شناسند. این مکان فضایی برای کار اشتراکی با کارگاه ها و امکانات متنوع است. این امر سبب تسهیل روند رسیدن به کارها می شود. این فضای کار اشتراکی یک مکان مناسب برای آزمون و خطا، ساخت و ساز یادگیری و تبادل نظرات و تجربه است. مجموعه زرافه بر این باور است که این فضا دو ایده خودت انجامش بده و با دیگران انجامش بده را به خوبی تعریف کرده است.

آن ها برای این اعتقادند که هر دوی این موارد در این فضا امکان پذیر هستند. این خانه خلاقیت تلاش می کند تا بیشترین امکانات را برای تولید و عرضه یک محصول را فراهم کند. اما چیزی که این مجموعه را خاص و جذاب می ‌کند امکان همنشینی با افراد هم ایده و همفکر است. شما در این فضا با کمک دیگران می توانید پروژه های خود را به اتمام برسانید.

مخاطبان فضای کار اشتراکی زرافه

این فضای کار اشتراکی مخاطبان خود را به گروه خاصی محدود نمی کند. در واقع این فضا برای همه کسانی است که ایده های خلق محصولی را در سر دارند.  این محصولات می توانند در هر زمینه‌ ای مانند: وسایل چوبی، ماکت، ظروف سوفالی، نرم افزار، کتاب، نوشته و.. باشند‌. در واقع مسئولین این فضا بر این اعتقادند آنچه زرافه را پویا می کند در کنار هم قرار گرفتن افرادی با تجربه و پیشینه متفاوت است.

قطعا هر فضای کار اشتراکی با توجه به امکانات و ویژگی های خود مخاطبان خاص خود را دارد. بر همین اساس ابتدا به معرفی چند دسته از مخاطبان فضای کار اشتراکی زرافه پرداختیم. البته این معرفی به این معنا نیست که دیگر افراد نمی توانند از این فضای کار اشتراکی استفاده کنند. بلکه این معرفی فقط برای آشنایی بیشتر شما با مخاطبان خاص فضای کار اشتراکی زرافه است.

 • هنرمندان

در عصر جدید بسیاری از افراد به انجام کارهای هنری Art علاقه مند هستند. کارهای هنری دامنه گسترده ای دارند.  شما هر روزه دامنه گسترده ای از امور مختلف هنری را مشاهده می کنید. ممکن است با مشاهده کارهای هنری به انجام آن ها ترغیب شوید. در این صورت نیاز است که حتماً یک فضای کار اشتراکی داشته باشید. فضای کار اشتراکی در این راستا قادر است به شما کمک کند. خانه خلاقیت زرافه مکانی است برای دانشجویان هنر و هنرمندانی که تازه شروع به فعالیت کرده اند.  در واقع هر هنرمندی برای رشد و شکوفایی نیاز به همچنین فضایی دارد.

 • فریلنسرها

فریلنسرهایی  که در زمینه کارهای خلاقانه و هنری کار می کنند، قادر هستند نهایت بهره را از این فضا ببرند‌. شاید این اصطلاح برای شما ناشناخته باشد. در زبان فارسی به فریلنسرها آزاد کار گفته می شود. این افراد صاحب کار خود هستند. به بیان ساده هر زمان که علاقمند باشند می‌توانند به کار کردن بپردازند و در صورتی که میلی نداشته باشد میتواند کار نکند.

 • عکاسان 

عکاسی یکی از مشاغل پر طرفدار دوران جدید است. در واقع شما کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که به عکاسی علاقه نداشته باشد. البته عکاسان که تازه شروع به فعالیت می کنند یا دوست دارند در این زمینه پیشرفت داشته باشند ابتدا به یک مکان مناسب برای تمرین و بالا بردن سطح خود نیاز دارند. فضای کار اشتراکی زرافه  بهترین گزینه برای این افراد است . آن ها می توانند در این فضا پیشرفت کنند و سریع تر به اهداف خود برسند.

 • طرفداران چاپ دستی  

اشخاصی که به انجام چاپ دستی علاقمند هستند، می توانند از خانه خلاقیت زرافه استفاده کنند. اما شاید شما آشنایی کافی با چاپ دستی نداشته باشید.  به بیان ساده چاپ دستی شاخه ای از هنرهای تجسمی است. هنرمندان می توانند با استفاده از چاپ تصویر روی یک سطح که معمولا پارچه،  پلاستیک، چرم و…است، آثار هنری فوق العاده ای خلق کنند. افراد فعال در این شاخه هنری علاوه بر زیبایی درآمد مناسبی نیز دارند.

 • افرادی که به فعالیت های گروهی علاقه دارند

بعضی از افراد دوست دارند که ایده های جدید بگیرند و پیشرفت کنند. این افراد معمولاً در زمینه های مختلف به همکاران خود کمک می کنند. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که بودن در یک فضای دوستانه علاقمند هستید می تواند از فضای کار اشتراکی زرافه استفاده کنید. این فضا به شما ایده های جدید و خلاقانه می دهد و با کمک دیگر افراد زودتر به اهدافتان خواهید رسید. تجربه ثابت کرده اشخاصی که از تجربه دیگران استفاده می کنند زودتر به نتیجه دلخواه می رسند.

فضای کار اشتراکی زرافه

مزایای فضای کار اشتراکی زرافه

با توجه به اینکه بعضی  از فضاهای کار اشتراکی موجود در کشور در زمینه های مختلف مشغول به فعالیت هستند قبل از مراجعه بهتر است ابتدا با مزایای هر کدام از آن ها آشنا شوید. در همین راستا شما را با مزایای خانه خلاقیت زرافه آشنا می کنیم.

 • تشکیل تیم  

فضای کار اشتراکی زرافه به شما این امکان را می دهد که با افراد  فعال در زمینه ای که شما مشغول به کار هستید آشنا شوید. امروز شما به وفور مشاهده می کنید که بسیاری از کسب و کارهای پر رونق و بزرگ با همکاری چند نفر تشکیل شده اند. شما با پیدا کردن نیروهای دیگر می ‌توانید یک تیم تشکیل بدهید و خیلی سریع تر به اهداف خود برسید.

 • دسترسی به امکانات مختلف  

حتماً برای شما نیز پیش آمده هنگام انجام امور مختلف در خانه به دنبال یک وسیله خاص بگردید، اما  نتوانید آن را پیدا کنید. یا امکان دسترسی به آن وسیله یا تجهیزات در محیطی که شما حضور دارید وجود نداشته است. فضای کار اشتراکی زرافه امکانات وسیعی را برای اعضای خود در نظر گرفته است.  اعضا به راحتی می توانند از این امکانات استفاده کنند. امکانات خانه خلاقیت زرافه دامنه گسترده ای دارد.

 • ایجاد محیطی با انگیزه 

شما با مراجعه به فضای کار اشتراکی زرافه هر روز اشخاص فراوانی را می بینید که برای رسیدن به اهدافشان تلاش فراوان می کنند. این افراد به سختی کار می کنند تا به موفقیت برسند. شما با دیدن این افراد به انجام سریع تر کارهای خود ترغیب می شوید.  در واقع یک انگیزه روز افزون درون شما شکل می گیرد. به علاوه به احتمال زیاد در این مکان افراد فراوانی هستند که در زمینه کار شما تخصص فوق العاده ای دارند. شما می توانید از این اشخاص و تجربه آن ها نهایت استفاده را ببرید.

 • صرفه اقتصادی 

هر فردی برای موفقیت یک مکان مناسب نیاز دارد. امروز هزینه دفترهای کار یا سالن های خاص بسیار زیاد است. از نظر اقتصادی برای هیچ کسی استفاده از این خدمات صرفه اقتصادی ندارد. اما فضای کار اشتراکی زرافه با قیمت نسبتاً پایین خدمات ارزنده ای را به متقاضیان ارائه می دهد. در واقع شما با مراجعه به این فضای کار اشتراکی نیازی ندارید که یک مکان جداگانه را اجاره کنید.

شما در صورت اجاره یک اتاق یک دفتر باید امکانات آن را خودتان خریداری کنید. قطعاً خریداری امکاناتی مانند اینترنت، دستگاه چاپگر و…  خود هزینه زیادی را به همراه دارد. بهتر است از فضای کار اشتراکی استفاده کنید و هزینه های مربوطه را برای انجام امور دیگری پس انداز کنید.

امکانات فضای کار اشتراکی زرافه

خانه خلاقیت زرافه از جمله فضای کار اشتراکی هایی به حساب می‌آید که امکانات وسیعی را برای اعضای خود در نظر گرفته است. این امکانات کارایی و بازدهی بالایی علاوه بر زیاد بودن دارند. با توجه به اینکه امکانات فضای کار اشتراکی زرافه بسیار زیاد هستند چند مورد از آن ها را بیان می کنیم.

 • اینترنت پر سرعت 

معمولا افراد در زمینه فعالیت  خود با توجه به نیازهای مختلف باید به اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشد.  در واقع در عصر جدید که تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است. ارتباط نداشتن شما با تکنولوژی می تواند شما را از رقبا بسیار عقب بیندازد. بسیاری از امور به اینترنت نامحدود نیاز دارد.  فضای کار اشتراکی زرافه اینترنت نامحدود و پر سرعت را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. در این راستا شما بدون هیچ نگرانی می توانید از اینترنت برای انجام امور مختلف خود استفاده کنید.

 • کارگاه نجاری  

درون فضای کار اشتراکی زرافه کارگاه نجاری وجود دارد. این کارگاه نجاری برای پروژه های کوچک و متوسط شما گزینه مناسبی است. با توجه به اینکه کارگاه نجاری به امکانات ویژه و اختصاصی نیاز دارد مجموعه زرافه نیز این امکانات را برای متقاضیان فراهم کرده است. از جمله این امکانات می توان به ماشین رنده و گندگی، سمباده لرزان، رنده برقی، دریل، پیچ گوشتی، فارسی بر و… اشاره کرد. البته فقط امکانات این کارگاه نجاری نیستند که آن را خاص کرده اند؛ بلکه در این کارگاه تکنسین نجاری جهت مشاوره در ساخت سازه های چوبی حضور دارد که می تواند کمک شایانی به شما کند.

 • کارگاه سفال و سرامیک 

امروزه شما وسایل سفالی و سرامیکی را در همه جا مشاهده می کنید.  این امر نشان دهنده محبوبیت و کارایی بالای این وسایل است. درون فضای کار اشتراکی زرافه یک کارگاه سفال و سرامیک فوق العاده ساخته شده است. در این کارگاه امکانات ویژه ای مانند میز کار بزرگ با صفحه سنگی، قفسه های خشک کن، کوره با دمای ۱۱۰۰درجه، چرخ دور متغیر و… وجود دارد. شما در این مکان می توانید ایده های سفالگری خود را به خوبی محقق کنید.

 • فضای کار اشتراکی

درون این مجموعه یک فضای کار اشتراکی با مبلمان و چیدمان های متنوع برای انجام امور غیر کارگاهی وجود دارد. در واقع این قسمت بیشتر مناسب افرادی است که کارهای خود را با لپ تاپ،  دفتر،  کتاب و.. پیش می برند. این فضا کاملا آرام است و به نسبت دیگر فضاهای مجموعه جنبش کمتری دارد. شما می توانید متناسب با نوع عضویت خود از میزهای مختلف و خاص این محیط استفاده کنید. بر همین اساس افرادی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ کار می کنند یا در فضای مجازی فعالیت ویژه ای دارند، قادر هستند نهایت بهره را از فضای کار اشتراکی زرافه ببرد.

 • اتاق جلسات 

هر روز جلسات و گردهمایی های مختلفی در زمینه های مختلف گوناگون در سراسر دنیا برگزار می‌ شود. قطعاً برای اینکه بازده این جلسات بالا باشد باید یک فضایی معین و آرام برای برگزاری این جلسات در نظر داشته باشید. اگر شما یک فضای مناسب برای برگزاری جلسات نداشته باشید، بازده جلسه و گردهمایی شما پایین خواهد آمد. در همین راستا فضای کار اشتراکی زرافه اتاق جلسات را برای متقاضیان و اعضای خود در نظر گرفته است. این اتاق‌های جلسات ۴ نفر، ۶ نفر و ۱۲ نفر هستند. شما می‌توانید قرارهای کاری، ورکشاپ،  جلسات ارائه پروژه و.. را در این مکان برگزار کنید.

 • کلاس های آموزشی 

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که به آموختن علاقه خاصی دارید خانه خلاقیت زرافه در زمینه های مختلف کلاس های آموزشی برگزار می کند. متقاضیان و علاقه مندان میتوانند در این کلاس های آموزشی ثبت نام کنند. البته این کلاس ها انواع متنوعی دارد. شما میتوانید در این کلاس ها ثبت نام کنید و از این راه مهارت های جدید را فرا بگیرید.

دیگر امکانات مجموعه زرافه موارد زیر هستند

 • کتابخانه اجناس
 • اتاق ضبط
 • کارگاه چاپ سیلک
 • ساخت دیجیتال
 • سالن اجتماعات
 • آتلیه طراحی
 • استودیو تصویر
  و….

آدرس فضای کار اشتراکی زرافه

این فضا واقع در تهران، خیابان مفتح شمالی، کوچه گلزار، پلاک ۴۷ است.

سخن پایانی  

فضای کار اشتراکی زرافه برای هر فردی که به دنبال شکوفایی و پیشرفت است، مکان بسیار مناسبی است. شما می‌ توانید از آموزش های این مجموعه نهایت استفاده را ببرید. همچنین در این مجموعه می توانید تیم و سیستم تشکیل دهید. افرادی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعال هستند، می توانند از این فضا استفاده کنند.

در این زمینه مجموعه های مانند activated به شما کمک شایانی می‌ کنند. این مجموعه در زمینه افزونه،  تولید محتوا ، سئو و… مشغول به فعالیت است. همچنین این مجموعه با سال ها سابقه در زمینه های مختلف تا به امروز توانسته سبب رشد و شکوفایی افراد فراوانی  شود.  شما نیز می توانید از خدمات این مجموعه برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید.

5/5 - (5 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • فضای کار اشتراکی تهران [آدرس،هزینه،امکانات] لیست 15تایی 1403 2 ماه پیش

  […] آدرس سایت : zarafeh […]

 • شهاب 2 سال پیش

  امکانات خوبی داره قیمتشم مناسبه

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید