فضای کار اشتراکی تیوان

فضای کار اشتراکی تیوان

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 11 دقیقه

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد در عصر جدید با بالا رفتن مخارج برای عملی کردن ایده‌ ها نیاز است سرمایه زیادی داشته باشیم. بسیاری از افراد علاقه مند هستند که کسب و کار خود را راه اندازی کنند. قطعا اولین چیزی که به آن نیاز دارید یک محیط مناسب است.‌  فضای کار اشتراکی همان چیزی که در ابتدایی  و ادامه استارتاپ و کسب و کار شخصی تان کمک شایانی به شما می کند. در این راستا مجموعه activated فضای کار اشتراکی تیوان را به شما پیشنهاد می کند. با …

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد

در عصر جدید با بالا رفتن مخارج برای عملی کردن ایده‌ ها نیاز است سرمایه زیادی داشته باشیم. بسیاری از افراد علاقه مند هستند که کسب و کار خود را راه اندازی کنند. قطعا اولین چیزی که به آن نیاز دارید یک محیط مناسب است.‌  فضای کار اشتراکی همان چیزی که در ابتدایی  و ادامه استارتاپ و کسب و کار شخصی تان کمک شایانی به شما می کند. در این راستا مجموعه activated فضای کار اشتراکی تیوان را به شما پیشنهاد می کند. با ما همراه باشید تا این فضای کار اشتراکی را بررسی کنیم.

[irp posts=”4833″ name=”لیست فضای کار اشتراکی ایران”]

فضای کار اشتراکی چیست؟

ابتدا قبل از اینکه به معرفی فضای کار اشتراکی تیوان بپردازیم باید بدانید که فضای کار اشتراکی Coworking Space چیست و چه کارایی دارد. به بیان ساده فضای کار اشتراکی یک مکان برای افراد با هر تخصصی است.  افراد در این مکان جمع می شود و به انجام امور مختص به خود می پردازد. در واقع فضای کار اشتراکی یک مکان بزرگ است که هر شخصی از آن به عنوان محل کار استفاده می کند. البته برای استفاده از این فضا و خدمات آن باید مبلغی مشخص بپردازید. به این دلیل به این فضا، فضای کار اشتراکی می گویند که افراد در کنار یکدیگر و دیگر گروه‌ های مستقر مشغول به فعالیت خود هستند این امر موجب افزایش بهره‌ وری خواهد شد.

معرفی فضای کار اشتراکی تیوان

از نظر مسئولین تیوان، این مجموعه یک باشگاه کار آفرینی است.  در واقع این افراد بر این باورند خدماتی که ارائه می دهند بسیار بیشتر از یک فضای کار اشتراکی است. البته با بررسی خدمات این مجموعه شما نیز با مسئولان مجموعه تیوان هم نظر خواهید شد.‌ تیوان خدمات ارزنده ای را در زمینه آموزش به اعضای خود ارائه می دهد. در واقع اعضای این باشگاه به صورت کاملاً جدی اصول آموزشی را فرا می گیرند.

این امر در زمینه بالا بردن فرهنگ کار آفرینی نقش قابل توجهی را ایفا می کند. به بیان ساده تیوان یک باشگاه کار آفرینی بزرگ است. هر شخصی توانایی رشد در این مجموعه را دارد. ارائه فضای اشتراکی تنها یکی از خدمات بسیار این باشگاه محسوب می شود. این مجموعه غیر انتقالی است و با هدف گسترش فرهنگ کار آفرینی در میان نوجوانان و جوانان علاقه‌ مند به کار آفرینی شروع به کار کرده است.

‌ اعضای تیوان در کنار هم کارایی بخش تیمی و فردی را در حوزه های مختلف بالا می برد. ایده های جدیدی در دورهمی های این مجموعه خلق می شود. اعضای تیوان با کمک مربیان ماهر و حرفه ای و با استفاده از منتور ها دانش خود را در حوزه های متنوعی از جمله کسب و کار، کار آفرینی، فنی و… بالا می برند. به علاوه این اعضا قادر هستند از فضای کار مشترکی برای انجام کارهای فردی یا تیمی بهره ببرند.

تیوان از چه سالی شروع به کار کرد؟

این مجموعه محلی برای شروع ایده های جدید و نو است. اعضای مجموعه تیوان می توانند از فضای کار اشتراکی که برای علاقه مندان و کارآفرینان تعیین شده است برای انجام امور خود به صورت کارهای تیمی یا فردی استفاده کنند. در تابستان ۱۳۹۴ در حوزه کسب و کار ایده ای برای حمایت از افراد نوپا مطرح شد. اقدامات اولیه با حمایت جناب آقای دکتر ستاری شکل گرفت.

این مجموعه نهایت در بهمن 1395 در فضای باشگاه در پژوهش پژوهشکده انرژی در اختیار بخش خصوصی قرار گرفت. اما با بازدید آقای دکتر ستاری در اسفند ماه ۱۳۹۵ به طور رسمی افتتاح شد. این مجموعه در زمستان ۱۳۹۵ با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آغاز به کار کرد. با توجه به اینکه این مجموعه توسط ریاست جمهوری نیز حمایت می شود به وضوح می توان اعتبار تیوان پی برد.

فضای کار اشتراکی تیوان

فعالیت های باشگاه کار آفرینان تیوان

 • برگزاری رویداد های آموزشی 

در تیوان دوره های آموزشی برگزار می شود. در واقع شما کمتر فضای کار اشتراکی را می توانید مشاهده کنید که در آن دوره های آموزشی برگزار شود. تیوان برای اعضا و افراد غیر عضو جهت آشنایی با مباحث کار آفرینی و کسب و کار دوره آموزشی قرارداد است. افراد با شرکت در این دوره ها با دانش فنی روز در زمینه های تخصصی آشنا می شوند. این امر به افزایش سطح دانش در زمینه های مختلف می ‌تواند کمک شایانی کند.

 • برگزاری رویداد های کارآفرینی

تیم ها و افرادی که در  آن عضو هستند برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند. افراد کار آفرین در این زمینه می توانند به این افراد کمک قابل توجهی کنند. در بر گذاری رویداد های کار آفرینی به نمایش ایده و طرح، معرفی و… می پردازند. همچنین در این جلسات ارتباط نزدیکی بین اعضا و کار آفرینان موفق رخ می دهد.

 • فضای کار اشتراکی

این مجموعه به علاقه مندان و کار آفرینان در این حوزه که در مراحل ابتدایی بوده و به دانش و تجربه نیاز دارند فضای کار اشتراکی ارائه می دهد. در این فضا امکانات ویژه ای برای اعضا در نظر گرفته شده است. اعضای تیوان می توانند در این فضا رشد کنند و نیاز های خود را برطرف کنند.

 • برگزاری جلسات حل مسئله

معمولا افراد در حوزه کاری خود به مشکلات کوچک و بزرگی بر می خورند. طبیعتاً حل بعضی از مشکلات به تجربه و دانش کافی نیاز دارد. در تیوان جلسات حل مسئله برگزار می شود. در این جلسات به ایده پردازی برای رفع مشکلات یکی از اعضا به کمک اعضای دیگر تیوان می پردازند. بر کسی پوشیده نیست که این حل مسئله در افزایش بازدهی و سرعت پروژه بسیار تاثیر گذار است.

 • برگزاری رویدادهای جذب ایده  

معمولا سرمایه گذاران و شتاب دهنده ها به دنبال جذب ایده هستند و در این راستا بسیار فعالیت می کنند. البته نباید از بنگاه های اقتصادی بزرگ و معتبر نیز غافل شد آن ها نیز به دنبال جذب ایده هستند‌. در مجموعه تیوان به منظور جذب ایده های کار آفرینانه رویدادهای جذب ایده برگزار می شود.

 • گردهمایی اعضا 

گردهمایی اعضا به منظور انجام امور مختلف در تیوان برگزار می شود. در این گردهمایی ها اعضا به تبادل می پردازند. همچنین در صورت علاقه مندی با کسب و کارهای دیگر اعضا آشنا می شوند. این امر در افزایش انگیزه اعضای تیوان قطعا تاثیر گذار خواهد بود. گردهمایی اعضا در تیوان مزایای بسیاری دارد بر همین اساس است که این مجموعه این گردهمایی ها را برگزار و از آن ها حمایت می کند.

دسته بندی مخاطبان تیوان

در واقع مجموعه تیوان چند دسته مخاطب دارد. این امر نشان دهنده گسترده بودن خدمات و متقاضیان این مجموعه است.  اکنون به بررسی مخاطبان مجموعه تیم می پردازیم.

 • استارت آپ 

بر کسی پوشیده نیست که تیم هایی که تازه شروع به فعالیت می کنند،  یا یک تیم استارتاپی به حساب می ‌آیند نیاز به آموزش مفاهیم کاربردی و جلسات پرسش و پاسخ و پاسخ پیرامون مواردی مهمی را دارند. از جمله این مباحث مهم می توان به مسائل حقوقی،  بازاریابی، مالی و… اشاره کرد. این مجموعه در فضای دوستانه دورهمی ها و کارگاه هایی برگزار می کند.

افراد می توانند در صورت پرداخت هزینه بسیار کم یا در مواقعی به صورت رایگان از این خدمات استفاده کنند. اگر علاقه مند باشید یا به یک میز کار اختصاصی نیاز داشته باشید، باز می توانید از تیوان کمک بگیرید. حتی اعضای مجموعه قادر هستند جلسات خود را در اتاق های جلسات مجهز برگزار کنند. این یک مزیت قابل توجه به حساب می آید. قطعاً تاثیر بسزایی در رشد و پیشرفت پروژه های شما خواهد داشت.

 • علاقه مند به کارآفرینی

تیوان به افراد فعال در حوزه کارآفرینی یا علاقه مند به این حوزه خدمات ارزنده ای را ارائه و از آن ها حمایت می کند. اگر شما نیز از جمله افراد علاقمند  یا فعال در حوزه کار آفرینی هستید در واقع شما عضوی از خانواده بزرگ تیوان به حساب می آید. برای آشنایی و تعامل با مجموعه تیوان می توانید به صورت رایگان عضو این مجموعه شوید. همچنین می توانید از تخفیف رویدادهای کار آفرینی که در تیوان برگزار می شود، استفاده کنید.

 • سرمایه گذار 

بعضی از افراد در زمینه سرمایه گذاری فعالیت ویژه‌ و گسترده ای دارند. این افراد به دنبال پروژه های خوب و کارآمد برای سرمایه گذاری هستند. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که در زمینه سرمایه گذاری فعالیت می کنید، می توانید نهایت بهره را از مجموعه تیوان ببرید. اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در این مجموعه هستید برای شما امکان برگزاری جلسه حضوری با استارتاپ‌ های  تیوان وجود دارد.

در واقع شما با شرکت در دورهمی ها و رویدادهای مختلف این مجموعه می توانید تعامل خوبی با  کار آفرینان داشته باشید. این امر در بهره برداری از ایده های ناب تاثیر فوق العاده ای دارد.‌ قطعا اگر شما از ایده های ناب استفاده کنید و  سرمایه‌ گذاری در آن‌ها داشته باشید بعد از مدتی به سرمایه قابل توجهی دست پیدا خواهد کرد.

 • مدرس حوزه کار آفرینی

کار آفرینی از جمله حوزه هایی است که دامنه بسیار وسیعی دارد. اشخاصی در این حوزه مشغول به تدریس و آموزش هستند. اگر شما نیز یک مدرس در حوزه کسب و کار هستید، می توانید با ارسال رزومه خود به تیوان در زمینه برگزاری کلاس و کارگاه های آموزشی با این مجموعه همکاری داشته باشید. قطعا همکاری با همچنین مجموعه بزرگی در پیشرفت کاری شما تاثیر فوق العاده ای خواهد داشت. پس بهتر است از این شرایط نهایت استفاده را ببرید.

 

باشگاه کار آفرینی تیوان چه امکاناتی برای شما فراهم می کند؟

عقلانی است قبل از اینکه یک محیط را برای انجام امور خود انتخاب کنید ابتدا مزایا و ویژگی های آن محیط را بررسی کنید. فضای کار اشتراکی تیوان نیز از این قاعده مستثنی نیست. بهتر است قبل از اینکه به این مجموعه مراجعه کنید از امکانات آن به طور کامل آگاهی داشته باشید. با توجه به اینکه امکانات این مجموعه بسیار گسترده هستند قادر به گفتن همه آن ها نیستم. پس اکنون به مهم ترین  امکانات مجموعه تیوان خواهیم پرداخت.

 • میزکار

طبیعتاً افراد برای انجام امور خود به یک میز کار مشخص نیاز دارد.  مجموعه تیوان برای اعضای خود میز کار مناسبی را در نظر گرفته است.

 • کمد اختصاصی 

قطعاً شما وقتی به یک محیط برای انجام فعالیت های خود مراجعه می کنید یک سری وسایل شخصی با یک سری وسایل مربوط به کار را همراه خود دارید. قطعاً این وسایل را باید در جای مناسب قرار دهید. مجموعه تیوان کمد اختصاصی را برای اعضای خود در نظر می گیرد. شما می توانید همه ی وسایل خود را با اطمینان خاطر در این کمد ها قرار دهید.

 •  اینترنت پر سرعت و نامحدود

افرادی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ و فضای مجازی کار می‌ کنند.  یا بسیاری از افراد که در زمینه های مختلف مشغول به فعالیت هستند،  برای انجام سریع امور، به  اینترنت پر سرعت نیاز دارند.  در بعضی از این موارد حجم اینترنتی که کاربران نیاز دارند بسیار زیاد است. در این راستا فضای کار اشتراکی اینترنت پر سرعت و نامحدود را در اختیار اعضای خود قرار می دهد. افراد بدون هیچ نگرانی از حجم و سرعت اینترنت می توانند از آن نهایت بهره را ببرند.

دیگر امکانات مجموعه تیوان را می توان موارد زیر دانست:

 • فضای کار اشتراکی مناسب
 • برگزاری رویداد های مختلف
 • اتاق جلسات
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • ارائه اتاق جلسات کاملا مجهز
 • اتصال شما به جامعه کار آفرینی و شبکه سازی

چطور می ‌توانم از فضای کار اشتراکی تیوان استفاده کنم؟

برای استفاده از این مجموعه ابتدا باید همه اعضای تیم فرم عضویت را تکمیل کرده پس منتظر تماس مجموعه تیوان باشند. نام تیم در لیست تماس قرار خواهد گرفت و به صورت تلفنی از شما برای شرکت در جلسه حضوری درخواست می کنند. در این جلسه علاوه بر معرفی تیم خود با اهداف و فعالیت های این مجموعه آشنایی بیشتری کسب خواهید کرد. اگر شما تیم ندارید باز می توانید از این مجموعه کمک بگیرید. زیرا که تیوان برای افرادی است که قصد دارند یک کسب و کار را راه اندازی کنند.

چه زمانی بعد از ثبت نام در تیوان با شما تماس می گیرند؟

پاسخ این سوال را نمی توان با قاطعیت بیان کرد. در واقع تماس گرفتن با شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به ظرفیت و شرایط تیوان در زمان درخواست اشاره کرد. اما اگر بیش از دو هفته با شما تماس گرفته نشد، می توانید از راه های ارتباطی با این مجموعه ارتباط برقرار کنید و درخواست خود را پیگیری نمایید.‌

آدرس فضای کار اشتراکی تیوان

آدرس: تهران، جاده مخصوص کرج ،بعد از ایستگاه مترو بیمه ،کارخانه نوآوری آزادی، سوله شماره یک

شماره تماس: ۰۲۱۷۳۶۹۴۰۰۴

شماره تماس پشتیبانی: ۰۹۱۷۶۹۱۶۳۲۳

ایمیل: info@tivan.org

 

سخن پایانی 

در این مطلب  به طور کامل فضای کار اشتراکی تیوان را بررسی کردیم. افرادی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ و فضای مجازی و… مشغول به فعالیت هستند، می توانند از این فضا برای رشد و پویایی خود استفاده کنند. البته در این راستا می توانید از مجموعه activated کمک بگیرید. این مجموعه با سال ها سابقه در زمینه سئو،  افزونه ها ، تولید محتوا و.. تا به امروز توانسته رضایت افراد فراوانی را کسب کند.  اگر قصد پیشرفت در زمینه فعالیت خود را دارید حتما از خدمات این مجموعه نهایت استفاده را ببرید.‌

5/5 - (12 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • ساحل 2 سال پیش

  قیمتش مناسبه جو خوبیم داره واقعا

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید