سئو سایت شرکتی

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی سئو سایت
2نظر5.00

سئو سایت شرکتی برای به دست گرفتن بازار و برند شدن بسیار حائز اهمیت است. اگر شما به دنبال یک مجموعه معتبر برای این امر هستید مجموعه سامانه فعال شده بهترین گزینه است. این مجموعه با ارائه حرفه ای ترین خدمات سئو می تواند نقش قابل توجهی در برند شدن شرکت شما داشته باشد

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

تا به امروز شرکت های مختلفی سئو سایت خود را به این مجموعه سپرده اند. شما با بررسی موفقیت آن شرکت ها می توانید به این مجموعه ایمان بیاورید. خدمات سئو در حوزه سایت شرکتی بسیار گسترده هستند. اگر شما سر رشته ای در مورد سئو سایت شرکتی ندارید نگران نباشید اطلاعاتی در اختیار شما می گذاریم تا بتوانید از سئو سایت شرکتی Company آگاهی پیدا کنید.

معرفی سئو سایت شرکتی

سایت های شرکتی بر محور مشتریان می چرخند. به بیان ساده تر اگر شما بخواهید بازار را به دست بگیرید، باید بتوانید مشتری جذب کنید. در جامعه امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی نمی توان با روش های سنتی مشتریان زیادی را جذب کرد. بر همین اساس بسیاری از شرکت ها به فعالیت های مجازی روی آورده اند. سئو سایت شرکتی مجموعه خدماتی است که با بهره گیری از آن می توان وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

هنگامی که وب سایت به خوبی سئو شده باشد، می تواند شما را به مزایای فراوانی برساند. سئوی خوب نیازمند تخصص و مهارت بسیاری است. مجموعه های فراوانی در زمینه سئو فعالیت می کنند؛ اما بعضی از این مجموعه ها قادر نیستند سئو سایت شرکتی را به خوبی پیاده سازی کنند. بر همین اساس نیاز است که برای یک سئو قدرتمند حتماً برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

مزیت‌های سئو

مزیت های سئو سایت شرکتی

اگر شما دارنده یک سایت شرکتی هستید یا در این زمینه فعالیت می کنید، قطعاً وقت و هزینه خود را برای سئو خواهید گذاشت. بر همین اساس حق شما است که ابتدا از مزایای آن به طور کامل آگاهی پیدا کنید. بررسی مزایای سایت شرکتی می تواند منجر به آگاهی شما شود. با توجه به اینکه یک سئو خوب مزایای فراوانی برای سایت شرکتی شما دارد برای آشنایی بیشتر چند نمونه بارز و مهم را بررسی می کنیم.

 • برند شدن 

یک اصل اساسی و حائز اهمیت برای شرکت های مختلف این است که تبدیل به یک برند معروف شوند. اگر شما قصد داشته باشید به روش های سنتی، شرکت خود را به برند معتبر تبدیل کنید وقت زیادی را باید صرف این راه کنید. اما بستر اینترنت و فضای مجازی می تواند خیلی سریع تر در برند شدن شما نقش داشته باشد. شما به خوبی این امر را درک می کنید چون که تا به امروز شاهد برند شدن بسیاری از شرکت ها با کمک فضای مجازی بوده اید. اما باید بدانید که سئو سایت شرکتی می تواند در برنده شدن شما دخیل باشد.

اما برند شدن با سئو چگونه است؟ هنگامی که کاربران سعی دارند از خدمات شرکتی در زمینه فعالیت شما بهره بگیرند با سرچ در گوگل خیلی سریع سایت شما را پیدا می کنند. این امر منجر به اعتبار برای سایت شما می شود. قطعاً این اعتبار در برند شدن شما دخیل است. هر چقدر مجموعه شما معتبر تر باشد علاوه بر میزان فروش بیشتر می تواند سرمایه های جدیدی نیز کسب کند. منظور از سرمایه های جدید این است که افراد فراوانی بر اساس همین اعتباری که سئو به سایت شما می بخشد مشتاق می شوند که در شرکت شما سرمایه گذاری کنند.

 • خدمات بهتر 

بسیاری از شرکت ها همیشه تلاش می کنند که بهترین خدمات را به متقاضیان خود ارائه دهند. خدمات بهتر یک نوع امتیاز و برگ برنده برای آن ها محسوب می شود. شما می دانید اگر کاربران از خدمات شما راضی باشند بیشتر به شما وفادار خواهند بود. سئو سایت شرکتی منجر می شود شما بتوانید خدمات بیشتری را به متقاضیان خود ارائه دهید. مثلا اگر کاربران بخواهند به سایت شما وارد شوند خیلی سریع می توانند به وب سایت شما دسترسی پیدا کند.

همچنین اگر شما امکانات ویژه درون وب سایت خود قرار دهید کاربران رضایت بیشتری خواهند داشت. قطعاً این امر موجب می ‌شود که وب سایت شما را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند و آن ها را تشویق کنند که از خدمات شما بهره بگیرند. هر چقدر شما ارزش بیشتری برای کاربران خود قائل شوید خیلی سریع تر پیشرفت خواهید کرد.

 • جذب مشتری جدید 

یک سئو سایت شرکتی خوب، می تواند منجر به جذب مشتریان جدید شود. بسیاری از کاربران نیاز خود را از طریق گوگل رفع می کنند. حتی خود شما اگر قصد استفاده از خدماتی را داشته باشید، قطعا اولین چیزی که به ذهن شما می رسد سرچ در گوگل است. وقتی یک کاربر در گوگل نیاز خود را سرچ می کند اگر سایت شرکتی شما سئو خوبی داشته باشد و در زمینه نیاز آن کاربر فعالیت داشته باشید قطعاً گوگل وب سایت شما را به نمایش می گذارد.

هیچ کاربری صفحات اول گوگل را رها نمی کند. تحقیقات نشان داده معمولاً چند سایت اولی که برای کاربر به نمایش در می آید کاربر تمایل بیشتری به استفاده از آن ها دارد. به علاوه اگر شما بتوانید فعالیت خوبی در گوگل داشته باشید، می ‌توانید از سراسر کشور مخاطب جذب کنید. در این راستا مشتریان شما فقط مشتریان بومی نیستند. بلکه مشتریان از سراسر کشور هستند پس سئو سایت شرکتی منجر به حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید خواهد شد.

 • بازگشت سرمایه 

اگر شما از سئو سایت شرکتی برای وب سایت خود استفاده کنید. حتماً باید مبلغی را بپردازید؛ اما مزیت قابل توجه این سئو این است که شما به سرمایه اولیه خود خیلی سریع دست خواهید یافت. ساختار سئو وب سایت شرکتی این گونه است که می تواند مخاطبان جدید را جذب کند. قطعاً این مخاطبان برای شما سودآوری قابل توجهی دارند. پس اگر دنبال یک راه هستید که خیلی سریع بتوانید سرمایه خود را دوباره به دست آورید، سئو سایت شرکتی بهترین گزینه است.

چه کسانی می توانند از سئو سایت شرکتی استفاده کنند؟

چه کسانی می توانند از سئو سایت شرکتی استفاده کنند؟

حتماً برای شما این سوال پیش آمده که آیا می توانید از سئو سایت شرکتی بهره ببرید یا خیر؟ باید بگوییم که هر شرکتی که دارای وب سایت است یا قصد دارد یک وب سایت طراحی کند می تواند از سئو سایت شرکتی بهره ببرد. اگر شما یک شرکت نوپا هستید سئو خوب می تواند خیلی سریع شما را معروف کند. قطعاً شما با کمک سئو خیلی سریع تر دیده خواهید شد. اگر هم یک سایت شرکتی با سابقه فراوان هستید، با سئوی خوب می توانید مخاطبان جدیدی را جذب کنید. در هر صورت سئو در پیشرفت وب سایت شما نقش چشمگیری دارد و منجر به بزرگتر شدن شرکت شما خواهد شد.

 • نقش محتوا در سئو سایت شرکتی

تولید محتوا می تواند تاثیر بسزایی در سئو سایت شرکتی داشته باشد. مثلا اگر شرکت شما در زمینه محصولات غذایی فعالیت می کند باید حتماً محتوا های ارزشمندی در زمینه محصولات غذایی تولید کنید. کاربران علاقه بسیاری به خواندن محتوا های جذاب دارند. گوگل نیز محتوا ها را به طور دقیق بررسی می کند. بر اساس این محتواها گوگل به وب سایت شما امتیاز می دهد. هر چقدر کیفیت محتوای تولید شده بیشتر باشد رتبه بهتری را می‌ توانید نزد گوگل کسب کنید.

 • نقش کلمات کلیدی در سئو سایت شرکتی

کلمات کلیدی نقش قابل توجهی را در سئوی وب سایت شرکتی ایفا می کنند. اما منظور از کلمات کلیدی چیست؟ اگر شما محصولات مختلفی را در وب سایت خود دارید باید برای آن ها محتوا با کلمات کلیدی مناسب قرار دهید. به عنوان مثال اگر وب سایت شرکتی شما مربوط به فروش یخچال است، باید برای تمام محصولات خود محتوای مناسبی قرار دهید.

مثلاً در معرفی یخچال باید ذکر کنید قیمت یخچال کوچک وقتی یک کاربر سرچ می کند قیمت یخچال کوچک قطعاً گوگل سایت شما را به کاربر پیشنهاد می کند. تحقق کلمات و استفاده از کلمات کلیدی اصول خاص خود را دارد. افرادی که طراحی سایت و سئو سایت شرکتی را برعهده دارند به خوبی می ‌دانند از چه کلمات کلیدی استفاده کنند. اما به طور کلی این کلمات کلیدی بر اساس سرچ کاربران و رفع نیاز آن ها تعیین خواهند شد.

 • نقش بک لینک در سئو سایت شرکتی

بک لینک ها دیگر عواملی هستند که می توانند به سئو وب سایت شرکتی کمک کنند. اما منظور از بک لینک چیست؟ شما می توانید لینک صفحات و محصولات خود را درون وب سایت های دیگر قرار دهید. اگر این وب سایت ها در زمینه فعالیت شما باشند بیشتر می توانید مخاطب جذب کنید. با استفاده از بک لینک ها کاربران خیلی سریع به وب سایت شما ارجاع داده خواهند شد. به کارگیری بک لینک ها برای گوگل نیز حائز اهمیت است.

باید بدانید که گوگل تمام صفحات را به طور دقیق بررسی می کند و به دنبال بک لینک های مناسب می گردد. هر چقدر تعداد بک لینک های تولیدی بیشتر باشد گوگل سایت شما را بیشتر ارتقا خواهد داد. اما توجه داشته باشید که بک لینک های بی کیفیت یا خراب نیز می توانند منجر به از بین رفتن اعتبار وبسایت شما شوند. پس حتماً از بک لینک های درست و با کیفیت استفاده کنید.

ریسپانسیو خوب می تواند سایت شرکتی شما را ارتقا دهد. پس حتماً سایت را به صورت واکنشگرا طراحی کنید. منظور از واکنش گرا این است که کاربران با سیستم های مختلفی به وب سایت شما مراجعه می کنند. طراحی و ریسپانسیو درست سبب می ‌شود که وب سایت شما در صفحه نمایش آن ها به خوبی به نمایش در بیاید. متاسفانه بعضی از وب سایت های شرکتی دارای ریسپانسیو خوبی نیستند.

این امر سبب می شود کاربران بعد از مراجعه به وب سایت نتوانند از خدمات بهره بگیرد. در این صورت که سایت را ترک می کنند. ترک کردن وب سایت توسط کاربران از دید گوگل دور نمی ماند. گوگل فاکتورهای مختلفی را برای امتیاز دادن به وب سایت های شرکتی در نظر دارد. یکی از این فاکتور های اساسی ریسپانسیو بودن سایت است. اگر سایت شما واکنش گرا نباشد گوگل از آن حمایت نخواهد کرد و آن را در صفحه های بعدی قرار خواهد داد.

سئو سایت شرکتی چقدر زمان می برد؟

اگر شما قصد داشته باشید که از سئو سایت شرکتی استفاده کنید حتماً مدت زمان آن برای شما مهم است. اما به طور دقیق نمی توان گفت که سئو سایت شرکتی چقدر زمان می برد. اگر علاقمند باشید که سئو به صورت درست انجام شود باید زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید. البته مجموعه شما سئو را به آن واگذار می کنید در مدت زمان اجرای آن تاثیر قابل توجهی دارد. هر چقدر این مجموعه معتبرتر باشد سئو را خیلی سریع تر انجام خواهد داد. اما به طور کلی نیازی نیست که نگرانی بابت مدت زمان اجرای سئو داشته باشید؛ زیرا که مدت زیادی به طول نمی انجامد.

هزینه‌های سئو

هزینه سئو سایت شرکتی چقدر است؟

هزینه استفاده از هر خدماتی نقش قابل توجهی در بهره گیری از آن دارد. هزینه طراحی سایت شرکتی به عوامل متعددی بستگی دارد. پس نمی توان به طور دقیق گفت که هزینه سئو چقدر است. مثلا اگر شما قصد داشته باشید که محتوای بسیار زیادی را برای وب سایت خود داشته باشید باید هزینه بیشتری را بپردازید.

البته باید بدانید که این هزینه که شما می پردازید در برابر هزینه های هنگفت تبلیغات چندان زیاد نیست. سایت شرکتی آینده کسب و کار شما را رقم می زند پس بهتر است که هزینه مناسبی را برای آن در نظر داشته باشید. با توجه به اینکه این هزینه خیلی سریع تامین خواهد شد بهتر است که اولویت شما در سئو سایت شرکتی هزینه نباشد بلکه به کیفیت کار توجه داشته باشید.

سخن پایانی 

الزامی است که یک مجموعه معتبر را برای خدمات سئو سایت شرکتی خود انتخاب کنید. پیشنهاد ما مجموعه activated است. این مجموعه تا به امروز وب سایت های شرکتی فراوانی را به برند معروف تبدیل کرده است. شما نیز می ‌توانید جزو آن ها باشید. اگر هرگونه سوالی در مورد سئو سایت شرکتی داشتید با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید. این کارشناسان با آگاهی کافی بهترین راهنمایی را در اختیار شما خواهد گذاشت. همچنین باید بدانید که خدمات سئو سایت شرکتی در این مجموعه با هزینه بسیار مناسبی انجام می شود پس نگرانی بابت هزینه های آن نداشته باشید.

4.8/5 - (10 امتیاز)

مشخصات کلی

ابزار سئو

MOZ

طراحی استراتژی

تدوین حرفه ای استراتژی سئو

ارائه گزارش⭐️

ارائه گزارش فروش و بازدیدکنندگان

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا به صورت کاملا رایگان

رپورتاژ آگهی⭐️

تولید محتوا و انتشار رپورتاژ

زیرساخت سئو

بالاترین کیفیت سئو

پشتیبانی⭐️

۴ ماه پشتیبانی رایگان

تحلیل رقبا

آنالیز و ارائه گزارش رقبا

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • شرکت آورین 20 مهر 1401

  سلام و خسته نباشید خدمت مجموعه خفن سامانه فعال شده واقعا ممنونم ازتون من از همکاری با شما خیلی راضیم و الان خدمات شرکتم رتبه های خوبی تو صفحه نتایج گوگل داره

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   سلام و عرض ادب خدمت مهندس شکور زاده عزیز همکاری با شما و مجموعه بزرگتون باعث افتخار سامانه فعال شده بود خوشحالیم تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

 • samira mohammadi 21 فروردین 1402
  پیشنهاد شده

  همکاری

  اگه شما سایت داشته باشید برای شرکتتون و سایتتون تو نتایج گوگل رتبه خوبی نداشته باشه از نظر وجه کاری اصلا چیز خوبی نیست و نمیتونه کمکی به شرکت شما کنه اما به عکس داشتن یک سایت قدرتمند و متمایز که تو نتایج بسیاری از کلمات سرچ گوگل رتبه خوبی داره میتونه بسیار به وجه کاری شما کمک کند بنظر من حتما سئو سایت شرکتی رو با سامانه فعال شده انجام بدید خیلی زود

  قیمت مناسب
  سرعت خوب
  پشتیبانی سریع
  کاربلدی
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

سئو سایت به صورت کلی هیچگاه به پایان نمیرسد . برای اینکه سایت شما همیشه در صفحه اول سرچ گوگل بماند باید به طور مداوم بهینه شود.الگوریتم های گوگل نیز دائما در حال تغییر هستند پس بهتر است سئو سایت خود را به دست یک تیم متبحر بسپارید.

البته , سایتی که بهینه میشود برای مشتریانی که کلمات کلیدی را سرچ میکنند در لیست لینک های اولیه نمایش داده میشود فرقی ندارد که این مشتری از چه جغرافیایی سرچ میکند.پس همین موضوع باعث گستردگی جغرافیایی مشتریان شما میشود.

اولین جایی که مشتریان برای حل مشکل خود مراجعه میکنند اینترنت است.حضور شما در این سیستم باعث شناخت‌تر شدن شما و همینطور برندسازی بهتر شما میشود.اما داشتن یک سایت کافی نیست اینکه سایت شما در رتبه بندی گوگل جز اولین‌ها باشد مهم است.

ریسپانسیو بودن سایت محتوای متناسب با کسب و کار شما استفاده درست از کلمات کلیدی و بک لینک ها بخشی از موارد مهم در سئو سایت است که باید رعایت شود.