سئو سايت عمرانی

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
سئو سايت عمرانی

سئو سايت عمرانی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی سئو سایت
2نظر5.00

تخفیف ويژه به مدت محدود

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

هميشه اگر می خواهيد در رقابت با ديگر رقبا حرفی برای گفتن داشته باشيد، سعی كنيد سايت خود را سئو كنيد و با سئو سايت عمرانی خود را بيشتر در نتايج برتر گوگل نمايان كنيد. سايت عمرانی يكی ديگر از سايت های مهم در اين حوزه هستند شما با سئو كردن سايت خود می‌ توانيد پروژه های خود را به عنوان رزومه بارگزاری كرده و پروژه های جديد تری در اين زمينه دريافت كنيد، ابتدا بايد برای شما عنوان كنيم كه در سئوی سايت هميشه جای پيشرفت وجود دارد ولی به شرطی كه شما متخصص در آن حوزه باشيد.

اكثر ما افراد روزانه در اينترنت به دنبال فيلم های سينمایی و يا خريد، پيدا كردن مكان های مناسب توسط گوگل، فرا ديدن دوره های آموزشی و…. هستيم، در اين بين شايد كمتر به اين فكر كنيم كه سايت های عمرانی چگونه كار خود را پيش می برند؟ چگونه به نتايج برتر گوگل دست پيدا می كنند؟ چگونه به فروش می رسند و … به تمامی اين سوالات در ادامه پاسخ خواهيم داد، اما شما بايد پيش زمينه ی سئویی در اين باره داشته باشيد كه ندانسته به اصطلاح وارد اين حوزه پولساز نشويد، همراه سامانه فعال شده باشيد.

اهميت سئو

اهميت سئو سايت عمرانی :

اهميت سئو سايت عمرانی در فروش شما خواهد بود و البته كه چقدر نام سايت شما و خود شما برند می‌ شويد، در اين بخش قرار است كه در باره اهميت سئو سايت عمرانی كمی اطلاعات دهيم، فرض كنيد شما خودرویی داريد ولی آن خودرو سوخت  ندارد و قطعا كه شما بايد با سوخت حركت كنيد، سئو همانند سوخت می ماند كه شما را به جايگاه و مكانی می رساند كه شما راضی باشيد و البته كه به نتيجه رسيدن در نتايج برتر گوگل و برند شدن باعث می‌ شود كه هميشه شما نسبت به ديگر قبا پيشگام باشيد.

سامانه فعال شده برای مشتريان خود خدمات ارزنده ایی را در رابطه با سئو سايت عمرانی ارائه می دهد كه شما به خوبی‌ از صفر تا صد از آن ها می توانيد استفاده كنيد.

 

قدرت سئو سايت عمرانی و ساختمانی:

هميشه بر سر قدرت سئو بحث های طولانی بوده است و اگر ما بخواهيم تمامی آن ها را خلاصه كنيم بايد شرح دهيم كه سئو همانند يك راه می ماند كه شما را به گنج می رساند، اهميت سئو سايت عمرانی در اين بخش برای شما افزوده خواهد شد و آن ها عبارت اند از:

 • برند سازی نام سايت شما و بر سر زبان ها افتادن: هدف از سئو قطعا بيشتر ديده شدن  شما توسط كاربران است و قطعا هر چقدر شما بيشتر در نتايج برتر گوگل نمايش داده شويد نام و برند سايت شما قدرتمند تر خواهد شد، اگر برند سازی سئوی شما به نحو احسن انجام شود می توانيد مشاهده كنيد كه كاربران زيادی با سرچ كردن نام برند شما وارد سايت خواهند شد.
 • درآمد بسيار مناسب: داشتن يك درآمد بسيار مناسب از اهداف سئو يك سايت است، قطعا هميشه اين سوال برای شما پيش آمده است كه چرا سايت ها را سئو می كند و آن چه نفعی دارد؟ قطعا رسيدن به درآمد بسيار بالا از اهداف سئو سئو سايت عمرانی است، فرض كنيد شما سايت در رابطه با حوزه های‌ ساخت و ساز و نما طراحی كرده و می ‌توان اگر در ماه 10 پروژه به دست شما برسد قطعا سود بسيار زيادی خواهيد داشت، البته اين ميزان بسيار كم است و شما با سئو سايت عمرانی می توانيد در ماه  بالای‌ چند صد پروژه را برای خود به ارمغان بياوريد.
 • هميشه با كلمات كليدی های منحصر به فرد خود در رتبه های خوب قرار بگيريد: يكی از مهمترين بخش های سئو سايت عمرانی كه سامانه فعال شده به آن بسيار اهميت می دهد در رابطه با رتبه داشتن بر روی كلمات حوزه خود است، به عنوان مثال اگر حوزه كاری شما در رابطه با آموزش است، شما بايد روی كلمه هایی همچون آموزش رياضی و يا آموزش سئو در رتبه های بالا قرار داشته باشيد و قطعا رتبه داشتن بر روی كلمات كليدی كه تخصص شما است شما را سريعا به درآمد بسيار بالا می رساند، به عنوان مثال در حوزه ساخت و ساز و عمرانی، كلماتی همچون ساخت نما، نمای تزيينی و يا ساخت زير بنا و… از جمله كلماتی است كه شما بايد بر روی آن ها رتبه داشته باشيد تا بتوانيد در نتايج برتر گوگل فروش خوبی را برسانيد.
 • تمامی هزينه ها برای سئو سايت هيچ وقت هدر نمی رود: هميشه كاربران به اين فكر هستند كه اگر هزينه ایی كردن و نتيجه نگرفتند تمامی آن هزينه ها به اصطلاح سوخت هدر داده شده می‌ باشد ، بايد بگوييم كه اين طرز فكر بسيار اشتباه و بوده و قطعا شما با تمامی هزينه هایی كه انجام می‌ دهيد اعمال مثبتی را بر روری سايت خود پياده كرده ايد، با واگذار كردن سئو سايت عمرانی به سامانه فعال شده ار بابت هزينه مطمئن باشيد.
 • مكان شركت شما را به كاربران به خوبی‌ نشان خواهد داد: سئوی محلی امروزه سبب شده كه بسياری از كسب و كار ها رونق پيدا كنند، پس از رزومه مناسب كه ملاك اصلی انتخاب مشتريان و كاربران است،‌مكان نزديك و يا شركت های نزديك به محل سكونت آن ها اولويت اول قرار خواهند داد، شما با سئوی محلی می توانيد آدرس شركت و شماره تماس و بازه زمانی و ساعات كاری خود را بارگزاری كرده و اطلاعات نسبتا كاملی را در اختيار كاربران بگذاريد تا اسرع وقت به شما مراجعه كنند، چه حضوری و چه تلفنی.
 • فروش تضمينی: سامانه فعال شده به شما فروش مناسب را به خوبی تضمين می دهد، پس از سپردن سئو سايت عمرانی  خود به سامانه فعال شده و نمايان شدن سايت شما در نتايج برتر گوگل قطعا به فروش مناسب خواهيد رسيد و شك و ترديد در اين موضوع نداشته باشيد، شما اگر در رابطه با اين موضوع حدس و گمانی داريد بهتر است پيامی به تيم پشتيبانی سامانه فعال شده بدهيد تا در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار كنند.

در صورت نداشتن شرايط سئوی سايت و البته زمان كافی بهترين انتخاب ممكن كدام است؟

افراد بسيار زيادی از مهندسان و البته افراد ناظر و مجری ساختمان و… هستند كه دانشی از سئوی سايت ندارند و قطعا كه نمی توانند در اين حوزه به خوبی‌ مانور دهند، در قدم اول افراد به دنبال شركت ها و سايت های مناسب در اين باره هستند كه با پيدا كردن آن ها و با مطرح كردن سوالات و… پس از اطمينان حاصل كردن از آن ها توانسته اند كه پروژه خود را به آن بسپارند؛

اگر شما می خواهيد سئو سايت عمرانی را واگذار كنيد بهترين سايت از نظر معيار و كيفيت و… سامانه فعال شده خواهد بود، با داشتن تيم پشتيبانی و تيم سئویی عالی شما به راحتی می توانيد از تمامی خدمات آن ها بهره مند شده و در كمترين زمان ممكن سايت خود را در نتايج برتر گوگل ببينيد.( در صورت داشتن ابهامات در اين حوزه بهتر است كه به پشتيبانی تيكت دهيد)

مراحل سئو

مراحل سئوی وب سايت عمرانی :

برای سئو و بهينه سازی وب انواع و اقسام مراحل مهم و كوتاه و بلند دارد كه ما مهمترين آن ها را برای شما شرح خواهيم داد، توجه كنيد كه در هر بخش سعی بر اين داشتيم كه توضيحات مختصری را عنوان كنيم:

 • برطرف كردن نقض های فنی سايت: سايت های نوپا و البته سايت هایی كه قدمت آن چنانی هم دارند، بايد نقض فنی آن ها بررسی شود و در صورت داشتن  هر يك از نقض های فنی آن ها بايد برطرف شود به اين دليل كه تاثير منفی بر روی روند سئو سايت دارند و ممكن است كه مشكلاتی بسيار بزرگی را ايجاد كنند.
 • توليد محتوا به صورت مستمر و با كيفيت :‌توليد محتوا يكی از امر های‌ مهم در سئو سايت عمرانی خواهد بود، شما با توليد محتوا بر روی كلمات كليدی فرعی كه به كلمات کلیدی اصلی لينك داده می شود، می‌ توانيد لينكسازی سازی خود را به گونه ایی ادامه دهيد كه در ادامه همانند تار عنكبوت سايت شما مملو از لينك سازی داخلی صحيح باشد.( با اين مورد می‌توانيد روی برند و نام سايت خود در كمترين زمان ممكن در نتايج برتر ديده شويد)
 • انتخاب كلمات كليدی تارگت: شما قبل از انجام دادن هر عملی بر روی سايت و ايجاد برگه ها، بهتر است كلمات كليدی خود را از قبل مشخص كرده باشيد و يا اينكه می خواهيد در چه حوزه ایی به خوبی و تخصص كار كنيد، اين اعمال در سئو سايت عمرانی بسيار تاثير گذار خواهد بود و انتخاب كلمات كليدی مناسب سبب شده كه شما فروش های بيشتری را برای سايت خود به ارمغان بياوريد در كوتاه ترين زمان ممكن.( پيشنهاد ما به شما آن است كه در ابتدای سايت های نوپا، روی كلمات لانگ تيل كار كنيد كه ورودی خوبی نخواهند داشت ولی فروش بسيار خوبی نسبت به ديگر كلمات كليدی برای شما به ارمغان می آورند)
 • تعيين استراتژی در لينكسازی های خارجی : پس از بازه زمانی مناسب كه سايت شما قدرت مناسبی در زمينه سئو گرفت ، نوبت آن است كه لينك سازی داخلی درستی‌ در آن پديدار كنيد كه در كمترين زمان ممكن استراتژی لينكسازی خارجی خود را تعيين كنيد و آن را سريعا پياده كنيد،‌همانند رپورتاژ ها كه تاثير خيلی خوبی بر روی سايت شما و نتايج آن ها دارد.( البته تعيين استراتژی ملاك اصلی است، به اين دليل كه كاربران به رپورتاژ وارد سايت شدند چگونه آن ها را وادار كنيم كه به ديگر صفحات ما رجوع كنند)

نكته: با واگذاری كردن سئو سايت عمرانی خود به سامانه فعال شده ديگر نيازی به هيچ يك از موارد بالا نخواهيد داشت و در كمترين زمان ممكن شما بايد خواهان سايت خود باشيد. سامانه فعال شده سايت شما در زمانی كه بهترين نتايج گوگل را كسب كرده است به شما تحويل خواهد داد.

 

خدمات سامانه فعال شده:

سامانه فعال شده برای سئو سايت عمرانی خدمات بسيار ارزنده ایی را برای شما ارائه خواهد داد نظير موارد ذيل:

 • تضمين ماندگاری در نتايج برتر گوگل در بازه زمانی مشخص: سئو علمی است كه هر روز به پيشرفت خود ادامه می‌ دهد، رسيدن به نتايج برتر گوگل هميشه شدنی‌ خواهد بود ولی بازه زمانی پايداری آن هيچ وقت تعيين نخواهد شد،‌ به اين دليل كه ساير رقبا های شما ممكن است هزينه هایی بسيار زيادی را برای صفحه خود حاصل فرما شوند و قطعا كه سايت آن ها نسبتا به سايت شما رتبه بهتری خواهد گرفت، سامانه فعال شده زمان پايداری در نتایج برتر گوگل و سئو سايت عمرانی شما را تضمين كرده است و البته كه بازه زمانی نسبتا طولانی را برای شما به ارمغان می آورد.
 • توليد محتوا: همانطور كه در بخش های قبلی خوانديد، توليد محتوا برگ برنده شما خواهد بود و البته كه سامانه فعال شده با توليد محتوا تخصصی در زمينه های پر طرفدار، طيف  وسيعی از كاربران را به سايت شما سوق می دهد.
 • ارائه گزارش های ماهانه به صورت مستمر: هميشه كارفرمايان پس از واگذاری پروژه سايت خود به تيم سئو و يا شركت و سايت ها، به دنبال ارائه گزارش مناسب هستند كه چه روند مثبتی در سايت آن ها رخ داده است و چقدر سايت پيشرفت كرده است، سئوكاران و يا سايت ها و… موظف هستند كه گزارش های ماهانه ایی را برای كارفرما ارائه دهند و قطعا اين موضوع كيفيت سئوكاران را برای كارفرما مشخص می كند.
 • استفاده از پشتيبانی: اگر شما سوالاتی در اين زمينه داشتيد و يا اينكه از مواردی ناراضی و می خواهيد آن را ما تغيير دهيم، به سرعت به تيم پشتيبانی سامانه فعال شده تيكت دهيد تا در كمترين زمان ممكن به آن رسيدگی شود، البته اگر سوالاتی در رابطه با تيم سئویی سامانه فعال شده هم داشتيد می توانيد آن را برای ما مطرح كنيد.

نتيجه: سئو سايت عمرانی امر بسيار مهمی بوده و بايد هميشه آن را زير نظر داشته باشيد، با پيشرفت در روند كاری خود هميشه درآمد بالایی كسب خواهيد كرد. اگر برای فروش بيشتر و سئو به مشكل خورده ايد سريعا آن را به ما بسپاريد.

4.8/5 - (9 امتیاز)

مشخصات کلی

آنالیز سئو سایت

آنالیز هر ۵ روز

ابزار سئو

Ahrefs

طراحی استراتژی

تدوین حرفه ای استراتژی سئو

ارائه گزارش⭐️

1,000 گزارش در ماه

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا به صورت کاملا رایگان

رپورتاژ آگهی⭐️

تولید محتوا و انتشار رپورتاژ

زیرساخت سئو

بهترین کیفیت سئو

پشتیبانی⭐️

۳ ماه پشتیبانی ويژه

تحلیل رقبا

آنالیز و ارائه گزارش رقبا

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • سحر لطفی 3 شهریور 1401

  از این طریق تشکر میکنم از شما و مجموعه خوبتون واقعا از همکاری با شما خوشحالم

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   عرض ادب و احترام همکاری با شما باعث افتخار ما بود

 • مرتضی محمدی 3 اردیبهشت 1402
  پیشنهاد شده

  قیمت عالی

  بعضی از همکاران شما یه قیمت های نجومی ای برای سئو سایت عمرانی میگن که آدم شک میکنه واقعا که شما سئو سایت عمرانی و با این قیمت انجام میدید. همکاری با شما باعث افتخار من بود و خوشحالم که تو این بازار آشفته شما قیمت منصفانه ای برای سئو سایت عمرانی در نظر گرفته اید

  قیمت
  پشتیبانی
  برنامه ریزی
  خدمات آنلاین
  صبر زیاد
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

خدمات تیم سئو سامانه فعال شده شامل تضمين ماندگاری در نتايج برتر گوگل در بازه زمانی مشخص , توليد محتوا , ارائه گزارش های ماهانه به صورت مستمر و استفاده از پشتيبانی میباشد. میتوانید برای اطلاعات بیشتر به پشتیبانی پیام بدهید.

بهتر است کلمات کلیدی را انتخاب کنید که کاملا با سایت شما و کسب و کار شما مرتبط باشد نیازی به انتخاب کلمات خاص نیست مهم این است که مرتبط با محتوا باشد.

در کنار اعتبار شرکت و کیفیت خدمات سئو سایت نیز میتواند بر فروش شما و همینطور گستردگی مشتریان و شناخت بیشتر کمپانی شما تاثیرگذار باشد.

اگر شرکت عمرانی شما به صورت بین المللی فعالیت میکند پس سایت شما هم به صورت چندزبانه طراحی میشود در نتیجه سئو سایت شما هم باید با توجه به این موضوع انجام شود.تیم سئو سامانه فعال شده این عامل را اولویت قرار خواهد داد.