فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 10 دقیقه

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد فضای کار اشتراکی یک فضای بزرگ بوده که برای محل کار به صورت اشتراکی ساخته شده است. در فضای کار اشتراکی، صاحبان کسب و کارها، فریلنسرها و تمامی علاقمندان به کار، می توانند حضور یافته و در چنین فضایی کار خود را انجام دهند. فضای کار اشتراکی یک گزینه بسیار ایده آل و کاملا به صرفه برای دوستانی است که قصد دارند در محیطی حرفه ای و خارج از خانه کار کنند. فضای کار اشتراکی پیش پرداخت ندارد و بهای اجاره به مراتب کمتر …

مجموعه فعال شده هیچگونه اطلاعاتی در خصوص فضا اشتراکی ندارد و این محتوا جنبه معرفی دارد

فضای کار اشتراکی یک فضای بزرگ بوده که برای محل کار به صورت اشتراکی ساخته شده است. در فضای کار اشتراکی، صاحبان کسب و کارها، فریلنسرها و تمامی علاقمندان به کار، می توانند حضور یافته و در چنین فضایی کار خود را انجام دهند.

فضای کار اشتراکی یک گزینه بسیار ایده آل و کاملا به صرفه برای دوستانی است که قصد دارند در محیطی حرفه ای و خارج از خانه کار کنند.

فضای کار اشتراکی پیش پرداخت ندارد و بهای اجاره به مراتب کمتر از اجاره دفتر کار است. یکی از مهم ترین  مزایای فضاهای کار اشتراکی آن است که با حضور در آن جا می توانید به صورت حداکثری کار کنید. چرا که کار در مکان های دیگر مانند خانه که به صورت تخصصی برای کار کردن ساخته نشده اند موجب حواسپرتی و در نتیجه عدم تمرکز کافی و خروجی نهایی با کیفیت کمتر است.

اما با حضور در فضای کار اشتراکی می توانید این مورد را مرتفع کرده و کاملا متمرکز و به صورت حداکثری به کار کردن در یک فضای کاری مخصوص، ارزان و با کیفیت بپردازید.

در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از بهترین فضاهای کار اشتراکی در ایران صحبت کنیم. پارادایس هاب.

پارادایس هاب یک فضای کار اشتراکی بوده که خدمات مختلفی را به متقاضیان ارائه می کند.

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

اطلاعات بیشتر در مورد پارادایس هاب

پارادایس هاب دارای 7 شعبه در تهران، 1 شعبه در قزوین، 1 شعبه در سنندج کردستان و 1 شعبه در خارج از کشور، در کشورعمان و شهر مسقط بوده و می توانید در شعبه های متعدد فضای کار اشتراکی با رزرو صندلی یا اتاق کار اختصاصی مستقر شده و مشغول به کار شوید.
مجموعه پارادایس هاب با خلاقیت و انجام کار حرفه ای، فضاهایی بسیار جذاب و کاربردی برای کسب و کار طراحی کرده که صاحبان و علاقمندان به کسب و کار می توانند در آن جا مشغول به کار شده و پروژه های پیش رو را تیک بزنند.
یکی از مهم ترین مزایای حضور در فضاهایی کار اشتراکی آن است که با افراد جدید آشنا شده و قابلیت شبکه سازی – Networking – را دارا هستید. می توانید افرادی را با خصوصیات مشابه یافته و با یکدیگر در جهت رشد و ترقی کسب و کارهایتان همکاری داشته باشید.
شبکه سازی را شاید بتوان یکی از 5 عنصر برتر در کسب و کار دانست. با شبکه سازی و ایجاد ارتباطات بیشتر، با افرادی آشنا می شوید که ممکن است به شما سودهای بسیار مادی و معنوی برسانند. این کار با حضور در فضاهای کار اشتراکی، من جمله فضای کار اشتراکی حرفه ای پارادایس هاب شدنی است. چون همیشه افرادی وجود دارند که دیدگاه هایی مشابه داشته و علاقمند به رشد و کسب و کار هستند و با پیدا کردن آن ها می توانید همکاری داشته و یک بازی برد-برد را رقم بزنید.
در پارادایس هاب اتاق جلسات نیز وجود داشته و در صورتی که جلسات مهمی دارید و جایی برای برگزاری جلسه ندارید، می توانید از اتاق جلسات پارادایس هاب بهره ببرید.
از دیگر مزایای پارادایس هاب می توان به اینترنت پرسرعت اشاره کرد. اینترنت پر سرعت لازمه انجام یک کار با کیفیت است و با حضور در پارادایس هاب می توانید از اینترنت پرسرعت پارادیس هاب استفاده داشته باشید.
به علاوه کارگاه های آموزشی، اتاق فکر و دورهمی هایی نیز به منظور ارتقاء شخصی و کیفی کارها برگزار می شود.
پارادایس هاب، در حال حاضر یک خانواده 1000 نفری از علاقمندان به کسب و کار است.

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

امکانات پارادایس هاب

پارادایس هاب یکی از کسب و کارهای پیشرو در زمینه ارائه فضای کار اشتراکی به علاقمندان و متقاضیان بوده و به همین علت توانسته بیش از 1000 کاربر جذب نماید. در پارادایس هاب امکانات گسترده ای وجود دارد که بدون شک، بسیاری از نیازهای صاحبان و علاقمندان به کسب و کار را حل و فصل می کند.

 • امکان رزرو اتاق اختصاصی
  شما در پارادایس می توانید اتاق های اختصاصی 2 تا 18 نفره را به صورت ماهانه رزرو و اجاره نمایید.
 • رزرو اتاق جلسه، سالن کنفرانس یا آتریوم
  در پارادایس هاب اتاق های جلسه و سالن کنفرانس وجود دارد و بسته به نیاز خود می توانید آن ها را رزرو نمایید.
 • رزرو صندلی های اختصاصی
  شما قابلیت آن را دارید که صندلی اختصاصی خود را رزرو کرده و حتی سیستم کامپیوتری خود را در آنجا مستقر کنید.
 • رزرو صندلی اشتراکی
  صندلی های اشتراکی نیز همیشه موجود است. در پارادایس به صورت همیشگی می توانید صندلی خالی پیدا کنید.
 • امکانات جانبی
  همچنین امکانات جانبی دیگری همچون اینترنت پرسرعت، کافی شاپ، چای و امکان دریافت سایر خدمات موجود در پارادیس وجود دارد.

 

اطلاعات تماس پارادایس هاب

برای تماس با پارادایس هاب می توانید از اطلاعات زیر استفاده داشته باشید.

وب سایت: www.paradisehub.ir

ایمیل: info@paradisehub.ir

شماره تماس: 982191092303+

شماره واتس آپ: 982191092303+

شعب پارادایس هاب + آدرس شعب

در ادامه می خواهیم به معرفی انواع شعب پارادایس هاب پرداخته و نکات مهم پیرامون آن ها را بیان کنیم.

شعبه هاردتک

 • آدرس: تهران، اقدسیه
  شعبه هاردتک در اقدسیه و در مجموعه باغ بهشت در محله شمیرانات شمال تهران را اندازی شده است و دارای ظرفیت 190 نفری بوده و با حضور شتاب دهنده هاردتک سعی در ایجاد محیطی سخت افزارمحور بوده و هم اکنون مشغول ارائه خدمات به صاحبان کسب و کار، استارتاپ ها، فریلنسرها و شرکت های دانش بنیانی که در مجموعه مستقر هستند می باشد.
  امکانات: اتاق جلسه، آتریوم، سالن کنفرانس، کمد وسایل، اینترنت، اتاق بازی، لمکده، کافی شاپ، اتاق اختصاصی و آشپزخانه

شعبه سعادت آباد

 • آدرس: تهران، سعادت آباد
  شعبه سعاد آباد در غرب تهران و منطقه 2 در سعادت آباد واقع شده است. شعبه سعادت آباد کوچک ترین شعبه پارادایس هاب است. این شعبه با شهرداری تهران همکاری هایی داشته و به عنوان مرکز نوآوری شهر هوشمند در جهت ماموریت های شهرداری همکاری دارد.
  امکانات: اینترنت پرسرعت، کافی شاپ، اتاق جلسه، آشپزخانه

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

باغ بهشت تهران

 • آدرس: تهران، اقدسیه
  شعبه باغ بهشت پارادایس هاب دارای امکانات بسیار بوده و به همین علت استارتاپ ها و کسب و کارهای دانش بنیان قابلیت استقرار در آنجا را دارند. خلاقیت در این شعبه افزایش یافته و تیم پارادایس هاب سعی نموده که این فضا از لحاظ جانمایی، معماری و طراحی فضا به گونه ای باشد که دربرگیرنده ایده های خاص و نمایانگر خلاقیت باشد.
  امکانات: اتاق جلسات، اینترنت پرسرعت، آتریوم، آشپزخانه، کافی شام، لمکده

باغ دانش چهارراه ولیعصر

 • آدرس: تهران، چهارراه ولیعصر
  شعبه باغ دانش پارادایس هاب دارای امکانات مختلفی همچون اینترنت، پرینتر، پذیرایی روزانه با چای و قهوه و لمکده می باشد و در آن اتاق جلسه نیز تعبیه شده است. این شعبه در تهران، چهارراه ولیعصر واقع گشته است.
  امکانات: اینترنت پرسرعت، کمد وسایل، پرینتر، اتاق جلسه، آشپزخانه و لمکده

مرکز نوآوری قزوین

 • آدرس: قزوین، جاده باراجین
  مرکز نوآوری قزوین در پارک علم و فناوری در 2 کیلومتری جاده باراجین واقع شده است و با ظرفیت ارائه خدمات به بیش از 100 نفر در حال خدمت رسانی است. این مرکز با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری پارادایس هاب تاسیس شده و به عنوان یکی از بخش های زیست بوم نوآوری استان راه اندازی شده است.
  طبقه همکف آن مساحتی 500 متری مربعی داشته و دارای فضایی برای صاحبان مشاغل، شرکت های دانش بنیان، فریلنسرها، استارتاپ ها و دیگر اشخاصی که عضوی از زیست بوم نوآوری هستند می باشد.
  امکانات: اینترنت پرسرعت، صندلی خصوصی، پرینتر، کمد وسایل، اتاق بازی، کافی شاپ، صندلی اختصاصی، صندلی اشتراکی، آشپزخانه، لمکده و آتریوم

باغ کتاب

 • آدرس: تهران، منطقه عباس آباد
  شعبه باغ کتاب را در منطقه گردشگری عباس آباد، جنب کتابخانه ملی بنا نهاده اند. این شعبه از این حیث اهمیت و جذابیت بالایی دارد که در منطقه عباس آباد قرار گرفته و ضمن قرارگیری در یک منطقه جذاب و گردشگری، دارای دسترسی های سریع به پارک ها، مناطق گردشگری و همچنین مترو می باشد. ساعت کاری این شعبه از 8 صبح تا 10 شب بوده و در تمامی ایام هفته مشغول به ارائه خدمات است.
  امکانات: اتاق اختصاصی، کمد وسایل، صندلی اشتراکی، سالن کنفرانس، حمل و نقل اتوبوسرانی، پرینتر، آشپزخانه، کافی شاپ، اینترنت پرسرعت، صندلی اختصاصی

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

دانشگاه علوم و تحقیقات

 • آدرس: تهران، سیمون بولیوار
  این شعبه در ارتفاعات شمال غربی تهران واقع شده که آب و هوایی ایده آل داشته و به جهت واقع شدن در ارتفاعات، موجب پدید آمدن منظر زیبایی از تهران شده است. پارکینگ در این شعبه وجود دارد و ساعات کاری نیز از 8 صبح تا 21 و هفت روز هفته است.
  شعبه علوم و تحقیقات از آن جهت جذابیت بیشتری پیدا کرده که به علت قرارگیری در ساختمان کتابخانه فضای کاری آرامی به وجود آورده است.
  امکانات: اتاق اختصاصی، اتاق جلسه، صندلی اختصاصی، سالن کنفرانس، پرینتر، اینترنت پرسرعت، آشپزخانه، لمکده، کافی شاپ، صندلی اشتراکی، کمد وسایل

الرودا، مسقط، کشور عمان – Al Rud’ha MQ

 • آدرس: مسقط، عمان
  شعبه همکار پارادایس هاب با نام الرودا، در مسقط و منطقه مدینه قابوس قرار گرفته است. کاربران می تواند با استفاده از امکانات بسیار در این مجموعه به انجام امور کاری خود بپردازند.
  صاحبان و مدیران کسب و کار، فریلنسرها، دانشجویان و تیم ها می توانند با حضور در این فضای کاری باکیفیت، امور کاری را با نهایت سطح کیفی پیش ببرند.
  از مهم ترین نکات مربوط به این شعبه می توان به یک سالن بزرگ جهت برگزاری انواع مراسم و جلسات بزرگ و همچنین سالن اجتماعات اشاره داشت.
  امکانات: صندلی اختصاصی، اتاق اختصاصی، اتاق جلسه، اینترنت پرسرعت، پرینتر، کافی شاپ، صندلی اشتراکی، آشپزخانه و دسترسی 24 ساعته

پردیس نوآوری‌های حقوقی و قضایی

 • آدرس: تهران، میدان ونک
  در این شعبه نیز مانند سایر شعبه امکانات بسیاری قرار گرفته که علاقمندان به کسب و کار می توانند در جهت بهبود کسب و کار خود از آن ها بهره ببرند.
  امکانات: سالن کنفرانس، اتاق اختصاصی، اتاق جلسه، اینترنت پرسرعت، کافی شاپ، اتاق اختصاصی، صندلی اختصاصی، آشپزخانه

مرکز نوآوری سنندج

 • آدرس: سنندج بلوار کردستان
  این شعبه با محوریت توسعه کسب و کارهای استارتاپی و دانش بنیان، با وسعت 1600 متری، در استان کردستان ایجاد گردیده است و به یکی از بزرگترین مراکز نوآوری غرب کشور تبدیل گشته است. این مجموعه دارای فضای کاری راحت، قابلیت برگزاری رویدادها و کارگاهای آموزشی و همچنین قابلیت شبکه سازی با دیگر علاقمندان به کسب و کار می باشد.
  امکانات: سالن کنفرانس، اتاق جلسه، پرینتر، اینترنت پرسرعت، کافی شاپ، آشپزخانه، اتاق بازی، لمکده

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

شرایط اجاره فضای کار اشتراکی در پارادایس هاب

اگر شما نیز علاقمند هستید که بدانید شرایط اجاره فضای کار اشتراکی در پارادایس به چه شکل است در این بخش بدان خواهیم پرداخت.

 • نیازی به ارائه پیش پرداخت نیست.
 • نیازی به سرمایه بالا نیست
 • امکان تهیه اشتراک روزانه، ماهانه یا سالانه وجود دارد.

هزینه اجاره فضای کار اشتراکی در پارادایس هاب

هزینه های اجاره فضای کار اشتراکی در پارادایس هاب بسته به شعبه و نیازهای شما متغیر است. به عنوان مثال، هزینه اجاره یک اتاق 6 نفره با هزینه اجاره یک اتاق 1 نفره متفاوت است.
همچنین بسته به آن که شما نیاز به صندلی اختصاصی، اشتراکی دارید یا اتاق، قیمت ها متغیر است.
قیمت ها در شعب تهران از حدود 950 هزار تومان برای اجاره صندلی اشتراکی و 1 میلیون و 50 هزار تومان برای اجاره صندلی اختصاصی آغاز شده و تا 15 میلیون تومان برای اجاره اتاق های چندنفره بالا می رود. قیمت ها به صورت ماهانه هستند و احتمال تغییر آن ها وجود دارد.

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

مزایای فضای کار اشتراکی

اما کار کردن در فضای کار اشتراکی دارای چه مزایایی است؟

 1. می توانید به صورت متمرکزتر کار کنید. اگر بخواهید در خانه کار کنید ممکن است حواستان پرت شده یا کاری پیش آید که در اینصورت تمرکز شما به هم می ریزد.
 2. نیازی به پرداخت پیش پرداخت و رهن نیست و شما فقط اجاره ماهانه مکان رزرو شده را می پردازید.
 3. از قابلیت ها و مزایای حرفه ای همچون اینترنت پرسرعت، فضای کار شیک و رسمی، اتاق جلسات، تمرکز بیشترو موارد دیگر بهره مند خواهید شد.
 4. قابلیت تهیه اشتراک به صورت روزانه و سالانه وجود دارد.
 5. قابلیت مستقر کردن سیستم کامپیوتری خود در جایگاه رزرو شده را دارید.
 6. امکان دیدار با افراد علاقمند و حاضر در بازار کار و حوزه کاری شما، شبکه سازی و در نهایت هم افزایی وجود داشته و می توانید به یکدیگر در جهت رشد شخصی و کاری کمک کنید.
3.8/5 - (14 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • محسن 12 ماه پیش

  مجموعه بسیار قویی هستن من خودم چند ماه در شعبه باغ کتاب پارادایس هاب بودم

 • سالاری 1 سال پیش

  یکی از قدیمی ترین فضا های اشتراکی ایران هست و چندین شعبه هم در ایران و خارج از ایران دارن

 • ارش فرخی 1 سال پیش

  من عاشق باغ بهشتم بهترین جا تهرانه برای آرامش و کار کردنه خیلی خیلی دوسش دارم

 • امیر رضا موسوی 1 سال پیش

  متاسفانه این مجموعه بدون اضافه کردن آپشن خاصی ، فقط افزایش قیمت ایجاد میکنه و بدنبال کسب درآمد بیشتر میباشد پیشنهاد میکنم فضاهای کاری اشتراکی دیگر رو امتحان کنید

 • یوسف فرجی 2 سال پیش

  فضا اشتراکی پارادیس هاب واقعا چند سال پیش عالی بود و به نظرم جز بهترین ها بود و کلی هم شعبه داره ولی نمیدونم چرا هر برندی داخل ایران شعبه ایجاد میکنه یهویی افت میکنه

دیدگاه کاربران
 • یوسف فرجی 2 سال پیش

  فضا اشتراکی پارادیس هاب واقعا چند سال پیش عالی بود و به نظرم جز بهترین ها بود و کلی هم شعبه داره ولی نمیدونم چرا هر برندی داخل ایران شعبه ایجاد میکنه یهویی افت میکنه

 • امیر رضا موسوی 1 سال پیش

  متاسفانه این مجموعه بدون اضافه کردن آپشن خاصی ، فقط افزایش قیمت ایجاد میکنه و بدنبال کسب درآمد بیشتر میباشد پیشنهاد میکنم فضاهای کاری اشتراکی دیگر رو امتحان کنید

 • ارش فرخی 1 سال پیش

  من عاشق باغ بهشتم بهترین جا تهرانه برای آرامش و کار کردنه خیلی خیلی دوسش دارم

 • سالاری 1 سال پیش

  یکی از قدیمی ترین فضا های اشتراکی ایران هست و چندین شعبه هم در ایران و خارج از ایران دارن

 • مجموعه بسیار قویی هستن من خودم چند ماه در شعبه باغ کتاب پارادایس هاب بودم

دیدگاهتان را بنویسید