معرفی میزیتو

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم معرفی
زمان مورد نیاز برای مطالعه 7 دقیقه

با افزایش فعالیت در فضای مجازی ما شاهد افزایش کسب و کارهای مختلف هستیم. این کسب و کارها پروژه های متفاوتی دارند که باید به درستی مدیریت و اجرا شوند. ابزارهای مختلفی وجود دارد که در این زمینه می‌توانند به این افراد کمک کنند. این افزارها با سیستم های مختلفی طراحی شده اند و قابلیت های متفاوتی دارند. کار با بعضی از آنها بسیار راحت و آسان است؛ اما برای کار با برخی دیگر باید تخصص داشته باشید. کشورهای مختلفی این ابزارها را تولید می کنند ایران نیز از قافله عقب نمانده و ابزار های بسیار کارآمدی را تولید کرده …

با افزایش فعالیت در فضای مجازی ما شاهد افزایش کسب و کارهای مختلف هستیم. این کسب و کارها پروژه های متفاوتی دارند که باید به درستی مدیریت و اجرا شوند. ابزارهای مختلفی وجود دارد که در این زمینه می‌توانند به این افراد کمک کنند. این افزارها با سیستم های مختلفی طراحی شده اند و قابلیت های متفاوتی دارند. کار با بعضی از آنها بسیار راحت و آسان است؛ اما برای کار با برخی دیگر باید تخصص داشته باشید. کشورهای مختلفی این ابزارها را تولید می کنند ایران نیز از قافله عقب نمانده و ابزار های بسیار کارآمدی را تولید کرده است. در این مطلب قصد داریم به معرفی میزیتو یک ابزار ایرانی مدیریت پروژه Project management بپردازیم، پس تا پایان ما را همراهی کنید.

میزیتو را بهتر بشناسید

اگر شما فردی هستید که به دنبال یک سیستم و ابزار مدیریت پروژه برای کسب و کار خود هستید ابتدا باید آن ها را به طور دقیق بشناسید. میزیتو یکی از ابزارهای مدیریت پروژه است که توسط ایرانیان ساخته شده است. شاید در ابتدا که با این ابزار کار خواهید کرد، با خود فکر کنید امکان ندارد همچنین ابزار باکیفیتی را با خدمات و تجهیزات داخلی بتوان طراحی کرد. اما شرکت توسعه استراتژی آرمان ایمن که در زمینه تولید محصولات نرم افزاری فعالیت می کند، این ابزار را طراحی کرده است. احتمالاً شما از ابزار و خدمات این شرکت استفاده کرده اید اما به نام آن دقت نکرده اید. هدف از ساخت این ابزار مدیریت کار و پروژه بوده است و در این زمینه نیز توانست به اهداف اولیه ساخت خود برسد. کیفیت این ابزار به گونه ای است که با بسیاری از ابزارهای خارجی مدیریت پروژه رقابت می کند. میزیتو در ایران در حال پیشرفت است و هر روزه شرکت های بیشتری از آن بهره می برند.

سازندگان میزیتو

در ابتدا تیم سازندگان این ابزار قدرتمند شامل چهار نفر می شد که به مرور زمان به تعداد آن ها افزوده شده است. این افراد بیان می‌کنند که در ساخت این محصول دشواری های بسیار زیادی بوده است و نهادهای دولتی از آن ها حمایت چندان زیادی نمی کرده اند؛ اما توانستند آخر با پشتکار این ابزار را طراحی کنند؛ همچنین در ساخت و مدیریت میزیتو از سرمایه گذار استفاده نشده است و این محصول با درآمد خود میزیتو گسترش می یابد.

تیم سازنده میزیتو بیشتر برنامه ریزی های این ابزار را به صورت گروهی انجام داده است؛ همچنین تصمیم و انتخاب اضافه کردن امکانات جدید نیز با مشورت و تصمیم نهایی تایید می شود؛ همچنین زمان بندی بروز رسانی ها نیز به صورت تیمی تعیین می شود که این امر نشان دهنده انسجام درونی تیم سازنده این ابزار است. همین اتحاد درونی سبب شده که این ابزار امروزه به عنوان یکی از ابزارهای کارآمد مدیریت پروژه شناخته شود.

بخش های میزیتو

هر ابزار مدیریت پروژه از بخش های مختلفی تشکیل شده است. اگر ابزار شما قدرتمندتر باشد بخش های بیشتری دارد. میزیتو نیز دارای بخش‌های متعددی است که می توانید از آنها استفاده کنید برای آشنایی بیشتر شما به معرفی بعضی از بخش‌های این ابزار خواهیم پرداخت.

 • داشبورد

اگر شما قصد داشته باشید از آخرین وضعیت فعالیت خود آگاهی پیدا کنید کافی است که فقط به داشبورد این ابزار مراجعه کنید. بعضی از ابزارها همچنین قابلیت منحصر به فردی را ندارند که این امر به دلیل نوع طراحی آن ها است. در این قسمت شما قادر خواهید بود که آخرین پیام ها و نامه های خود را مشاهده کنید؛ همچنین آخرین وظایف شما در این بخش قرار گرفته است در صورت تاخیر یا جابجایی نیز اطلاعات مربوطه در داشبورد قرار خواهد گرفت.

 • میز کار

در بعضی مواقع نیاز است که برای انجام بعضی از فعالیت ها اعضای خاصی از تیم با یکدیگر مشورت کنند. ما شاهد هستیم برای انجام امور ویژه ای افراد خاصی انتخاب می شوند. این ابزار این امکان را به شما می‌دهد که برای این افراد یک میز کار اختصاصی در نظر داشته باشید. افرادی که برای یک کار انتخاب شده اند، می توانند خیلی سریع به یکدیگر دسترسی داشته باشند؛ همچنین شما می توانید چند میز کار داشته باشید و آنها را همزمان مدیریت کنیم.

 • گفتگو

قطعاً برای اینکه امور کسب و کار شما پیش برود، نیاز است که اعضای تیم با هم گفت وگو داشته باشند. اگر شما به صورت آنلاین فعالیت می کنید امکان گفتگوی مستقیم ممکن نیست و باید از سیستم و ابزارهای غیر مربوطه استفاده کنید. اما در این ابزار مدیریت پروژه امکان چت و گفتگو هم به صورت شخصی و هم گروهی وجود دارد. به علاوه می توانید عکس و فایل های مربوطه را ارسال کنید. البته از همین طریق نیز می توان وظایف هر کدام از کارکنان را به صورت روزانه اطلاع رسانی کرد.

 • وظایف

برای انجام پروژه ها هر شخصی به تنهایی دارای یک وظیفه خاصی هست. ممکن است که وظیفه شما مختص خود شما یا تیم باشد. در هر صورت باید از آن اطلاع داشته باشید و با کمک ابزار مدیریت پروژه می توان وظیفه هر فرد را به صورت شخصی برای آن تعیین کرد. البته اگر برای انجام بعضی پروژه ها نیاز است که چند نفر به صورت تیمی با یکدیگر کار کنند که با این ابزار می توان وظایف گروهی را نیز برای آنها ارسال کرد.

 • جلسات

اگر شما برای انجام پروژه جلساتی را برگزار می کنید با استفاده از این سیستم می توان به کارکنان جلسات را اطلاع رسانی کرد. این امر سبب می ‌شود که افراد خیلی سریع از جلسات آگاهی پیدا کنند و بازدهی کار افزایش یابد؛ همچنین اگر این جلسات به صورت اختصاصی هستند؛ می توانید فقط به افراد خاصی اطلاع رسانی کنید. پس دیگر برای انجام این امور نیازی نیست از ابزارهای مجزا استفاده کنید.

چرا باید به جای ابزارهای مدیریت پروژه خارجی از میزیتو استفاده کنیم؟

بسیاری از افراد این سوال را دارند که چرا باید به جای ابزارهای خارجی از ابزار داخلی میزیتو استفاده کنیم؟ دلایل بسیار زیادی وجود دارد که شما را متقاعد می‌کند استفاده از میزیتو مزایای فراوان تری را به همراه خواهد داشت. این ابزار رابط کاربری آسانی دارد و شما به راحتی قادر خواهید بود امور خود را انجام دهید. برای استفاده از بعضی از ابزارهای خارجی حتما نیاز بوده که شما یک فرد متخصص استخدام کنید که این گونه هزینه های شما بسیار بالاتر می رفتند. اما در میزیتو چنین امری وجود ندارد، به علاوه این ابزار امنیت بسیار بالاتری نسبت به ابزارهای خارجی دارد.

شما پروژه های کاری خود را در آن قرار می دهیدو به عبارت دیگر آینده خود را با این ابزار مدیریت خواهید کرد‌. بعضی از سیستم های خارجی امنیت بالایی ندارند و در صورت نشر اطلاعات شما نمی توانید پیگیری کاملی انجام دهید؛ زیرا به شرکت های خارجی دسترسی آنچنانی ندارید. اما میزیتو در ایران تولید شده است پس با اطمینان خاطر می توانید، پروژه های خود را مدیریت کنید. این ابزار چند زبانه است و بسیاری از امکانات و ابزارهای خارجی را دارد.

حتی در مواردی امکانات میزیتو بسیار بیشتر از ابزارهای خارجی است. اگر تا به امروز شرایط تحریم ها وجود نداشت حتما این ابزار در عرصه جهانی ظاهر می شد؛ همچنین فعالیت گسترده تری نسبت به ابزارهای خارجی مدیریت پروژه از خود نشان می داد. پس بهتر است که به جای ابزار های خارجی با رابط کاربری سخت و بازدهی کم از این ابزار بهره ببرید.

آیا میزیتو می تواند به بازار جهانی وارد شود؟

ممکن است شما فردی باشید که در خارج از کشور فعالیت می کنید و قصد داشته باشید از این ابزار برای مدیریت پروژه های خود استفاده کنید. در این مواقع حتماً برای شما این سوال پیش آمده که آیا می توانید از این ابزار بهره ببرید؟ میزیتو بیان می کند که تا امروز پیشنهادات بسیاری از دیگر کشور ها داشته است. با توجه به اینکه این ابزار به صورت استاندارد طراحی و توسعه یافته است پس به راحتی می توان زبان های دیگر را به آن اضافه کرد. شرکت سازنده این ابزار تصمیم دارد که در آینده فعالیت گسترده ای در سطح جهانی داشته باشد. پس حتماً شاهد فعالیت و استفاده ازمیزیتو در آینده ای نه چندان دور در سطح جهانی خواهیم بود.

سخن پایانی 

اگر شما بخواهید بدون ابزارهای مدیریت پروژه در کسب و کار خود پیشرفت کنید، قطعاً راه بسیار سخت و طولانی را در پیش خواهید داشت. اما با توجه به اینکه این ابزارها کارآمدی بالایی دارند بهتر است که از آنها نهایت بهره را ببرید. میزیتو یک ابزار ایرانی است؛ اما در عین حال کیفیت بی نظیری دارد و برای کسب و کارهای ایرانی یک امتیاز محسوب می شود که در صورت تمایل می توانید از آن بهره ببرید. استفاده از خدمات آنلاین در هر زمینه ای می تواند جوابگو باشد. اگر شما به دنبال یک سایت معتبر هستید که از خدمات آنلاین آن ها استفاده کنید، مجموعه activated در کنار شماست. این مجموعه با سال ها سابقه در زمینه تولید محتوا و طراحی سایت و… بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.

4.9/5 - (8 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • شروین 1 سال پیش

  واقعاً خوبه

 • محمود 2 سال پیش

  من خیلی از پروژه هامو ببا میزیتو پیش میبرم و واقعا کار راه اندازه

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید