معرفی جابینجا

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم معرفی
زمان مورد نیاز برای مطالعه 8 دقیقه

پیدا کردن شغل یکی از دغدغه های هر شخصی است، شما به سختی می توانید فردی را پیدا کنید که به دنبال شغل نباشد. در زمان های گذشته پیدا کردن شغل را باید در خدمات حضوری و دفتر کار ها پیگیری می کردید. اما با پیشرفت علم و دانش پیدا کردن شغل و داشته آینده شغلی خوب با روش های جدید به راحتی امکان پذیر است. امروزه با کمک سایت های آنلاین می توانید به راحتی شغل Employment پیدا کنید. جابینجا یکی از سایت هایی هست که در پیدا کردن شغل مد نظرتان به شما کمک می کند. اگر درباره …

پیدا کردن شغل یکی از دغدغه های هر شخصی است، شما به سختی می توانید فردی را پیدا کنید که به دنبال شغل نباشد. در زمان های گذشته پیدا کردن شغل را باید در خدمات حضوری و دفتر کار ها پیگیری می کردید. اما با پیشرفت علم و دانش پیدا کردن شغل و داشته آینده شغلی خوب با روش های جدید به راحتی امکان پذیر است. امروزه با کمک سایت های آنلاین می توانید به راحتی شغل Employment پیدا کنید.

جابینجا یکی از سایت هایی هست که در پیدا کردن شغل مد نظرتان به شما کمک می کند. اگر درباره این وب سایت اطلاعاتی ندارید با سامانه فعال شده همراه باشید در این مطلب قصد داریم که جابینجا را به شما معرفی کنیم.

جابینجا را بشناسید

به وب سایت های مانند جابینجا که چنین خدماتی را ارائه می دهند تابلوی کار اینترنتی نیز گفته می شود. تابلوی کار اینترنتی یک منبع آنلاین است که به آگهی های شغلی و کارکرد های مرتبط با جستجوی شغل، مانند ارسال رزومه، جمع آوری اطلاعات صنعت و شرکت و پیگیری پیشنهادات اختصاص داده شده است. آگهی های شغلی معمولاً شامل اطلاعاتی مانند عنوان شغل، مسئولیت‌ها، حقوق، مکان، مزایا و الزامات درخواست، می‌شود.

با این حال، همه این عملکردها یا اطلاعات مرتبط در هر تابلوی کار اینترنتی موجود دارد. اما جابینجا سعی کرده که بیشترین خدمات را در وب سایت خود به متقاضیان ارائه دهد. جابینجا راهی آسان و در دسترس را برای جویندگان کار و کار فرمایان و استخدام کنندگان فراهم می کند تا در مورد یکدیگر بیاموزند. جویندگان کار می توانند رزومه، نمونه کارها و پروفایل های مرتبط با کار را در بسیاری از آگهی دهندگان جابینجا ارسال کنند.

چه کسانی می توانند از جابینجا استفاده کنند؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند فقط افرادی که به دنبال شغل هستند، می توانند از جابینجا بهره ببرند. اما این تصور کاملا اشتباه است. کارفرمایانی نیز که به دنبال نیرو هستند، قادر خواهند بود که از جابینجا برای پیدا کردن نیرو استفاده کنند. بسیاری از کار فرمایان ترجیح می دهند که نیروهای کاری خود را با تخصص و داشتن رزومه قوی انتخاب کنند که جابینجا در این زمینه به آنها کمک می کند. پس اگر شما فردی بوده اید که به دنبال استخدام نیروی متخصص برای مجموعه خود هستید، می توانید از جابینجا استفاده کنید و نیروی کار جدید و فعال برای خود استخدام کنید.

برای شما محدودیتی در تعداد نیرو وجود نخواهد داشت. شما به هر اندازه که نیرو بخواهید می توانید در این وب سایت آگهی قرار دهید. به علاوه برای شما محدودیتی درباره آگهی استخدام وجود ندارد و می توانید در بسیاری از زمینه‌ ها اگر قانونی باشد، در جابینجا فرصت شغلی ایجاد کنید. بسیاری از کارفرمایان به جای اینکه وقت خود را در مراکز کاریابی و ثبت آگهی صرف کنند. از خدمات آنلاین جابینجا استفاده کرده و خیلی سریع نیروی کار خود را استخدام می کنند.

برای عضویت در جابینجا باید چه مبلغی بپردازیم؟

قطعاً هزینه ها مهم است و هر فردی که قصد داشته باشد از خدماتی بهره بگیرد، سعی می کند ابتدا هزینه های آن را بررسی کنند. برای عضویت در جابینجا نیازی نیست که شما هیچ مبلغی بپردازید. عضویت در این وب سایت کاریابی آنلاین، کاملاً به صورت رایگان است و شما حتی برای رزومه سازی نیز نیازی مبلغی پرداخت نخواهید کرد.

پس به صورت رایگان قادر خواهید بود رزومه ایجاد کنید. شما رزومه خود را نیز به صورت رایگان برای کارفرما ارسال خواهید کرد. اما اگر بخواهید رزومه شما برای آگهی دهندگان حتما به نمایش دربیاید و جزو اولویت های آن ها باشید باید مبلغی را بپردازید. البته در صورت عدم تمایل شما می‌توانید این گزینه را انتخاب نکنید؛ اما پرداخت این مبلغ برای شما یک امتیاز محسوب خواهد شد.

  • افتخارات جابینجا

جابینجا تا به امروز توانسته افتخارات بسیار زیادی را در زمینه کار به دست بیاورد این سایت چندین بار توانسته به عنوان بهترین وب سایت اشتغال و کاریابی کشور شناخته شود. علاوه بر این از این وب سایت چندین بار گزارش های گرفته شده و در رسانه ها پخش شده است که این امر نشان دهنده معتبر بودن وب سایت کاریابی جابینجا است. این وب سایت به صورت رسمی به عنوان یک وب سایت کاریابی در کشور شناخته می شود. پس شما با اطمینان خاطر قادر خواهید بود از آن نهایت بهره را ببرید.

  • طراحی سایت جابینجا

یکی از نقاط قوت جابینجا که آن را به یک وب سایت کاریابی مشهور تبدیل کرده است، طراحی عالی وب سایت آن است. شما با مراجعه به این وب سایت قادر خواهید بود کارهای زیادی انجام دهید. علاوه بر این طراحی سایت به گونه ای است که می توانید با هر سیستمی از آن استفاده کنید و فرقی نمی کند که شما با تلفن همراه یا کامپیوتر سایت را جستجو کرده باشید.

در هر صورت این سایت در صفحه نمایش شما به خوبی نمایش درمی آید و نیازی نیست که حتما با کامپیوتر یا لپ تاپ از آن استفاده کنید. همین امر سبب شده افرادی که به سیستم دسترسی ندارند بتوانند به راحتی از خدمات جابینجا بهره ببرند و این وبسایت کاملا رسپانسیو طراحی شده است.

  • رزومه ساز جابینجا

یک قابلیت که در وب سایت جابینجا برای متقاضیان قرار داده شده است این است که شما قادر خواهید بود به راحتی رزومه خود را بسازید. بعضی از سایتهای کاریابی این قابلیت را ندارند و شما برای ایجاد رزومه باید از برنامه های رزومه ساز و غیره استفاده کنید. اما رزومه ساز جابینجا قدرتمند است و طراحی راحتی دارد یعنی شما به آسانی می توانید با آن رزومه خود را بسازید. پس اگر تا به امروز رزومه کاری برای خود ایجاد نکرده اید می توانید از این رزومه ساز استفاده کنید. البته محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت و می توانید رزومه که ایجاد کرده اید را برای هزاران فرصت شغلی بفرستید.

  • مزایای استفاده از جابینجا

طبیعتاً استفاده از هر خدماتی مزایایی را در پی دارد استفاده از جابینجا نیز برای شما مزایای زیادی را به ارمغان خواهد آورد. با توجه به اینکه این مزایا گسترده و وسیع هستند به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

  • جستجوی استانی

ممکن است که شما فقط به دنبال یک شغل در استان خود باشید و نتوانید شغل مناسب را به صورت حضوری بیابید. نیازی نیست نگران باشید جابینجا جستجو استانی را برای کاربران خود قرار داده است. بر همین اساس شما قادر خواهید بود در استان خود فرصت های شغلی را پیدا کنید. البته اگر به دنبال انتقال خانه خود از یک استان به استان دیگر هستید باز می توانید از جابینجا برای پیدا کردن شغل مناسب در استان هدف استفاده کنید. پس تا حدود زیادی جابینجا آینده شغلی شما را می تواند تامین کند.

  • شغل های آنلاین

برخی افراد به اشتباه تصور می کنند که سایت های کاریابی فقط برای شغل های حضوری طراحی شده اند. اما شما قادر خواهید بود با جابینجا شغل های آنلاین و غیر حضوری نیز داشته باشید. فرصت های شغلی آنلاین مانند منشی غیر حضوری، کارشناس تولید محتوا، سئو کار حرفه ای و غیره در جابینجا نیز وجود دارد که به صورت آنلاین نیز استخدام می کنند. پس اگر در این زمینه ها فعال هستید و برای شما کار حضوری مقدور نیست می توانید از شغل های آنلاین جاینجا استفاده کنید. از نظر درآمد نیز باید بدانید که این شغل ها درآمد بسیار خوبی دارند البته در صورتی که تخصص داشته باشید.

معرفی جابینجا

چه مدت طول می کشد با جابینجا شغل پیدا کنیم؟

یکی از سوال های اساسی بسیاری از افراد این است که چه مدت زمانی طول میکشد تا با جابینجا شغل پیدا کنند؟ این امر به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از این عوامل رزومه کاری شما است. طبیعتاً اگر رزومه خوبی داشته باشید و آن را برای شرکت هایی زیادی که در جابینجا آگهی گذاشته اند، بفرستید زودتر شغل پیدا خواهید کرد. پس سعی کنید رزومه کاری خود را برای شرکت های فراوانی ارسال کنید.

البته جابینجا یک گزینه دارد که با پرداخت مبلغی رزومه کاری شما را حتماً به کارفرما نشان می دهد. پس اگر قصد دارید که سریعتر کار پیدا کنید، می توانید از آن گزینه استفاده کنید. به طور کلی پیدا کردن شغل در جابینجا مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید البته اگر شما فردی کوشا باشید و دست از تلاش بر ندارید. به شما توصیه می کنیم یک رزومه عالی بسازید تا بتوانید سریعتر به اهداف خود برسید.

سخن پایانی 

افرادی که به دنبال شغل هستند و زمان کافی برای مراجعه حضوری به تمام دفتر های کار ندارند می توانند از خدمات آنلاین وبسایتی مانند جابینجا و ایران تلنت استفاده کنند. افراد فراوانی تا امروز توانستند با کمک این وب سایت، شغل مورد نظر خود را پیدا کنند. شما نیز می‌توانید این کار را انجام دهید. مطمئنا خدمات آنلاین موثر تر و کارآمد تر از خدمات سنتی و قدیمی هستند و سایت های مختلفی در زمینه خدمات آنلاین فعالیت می کنند.

یکی از این سایت ها activated است که در زمینه طراحی سایت و سئو و تولید محتوا و غیره فعالیت می کند. شما می توانید برای پیشرفت و توسعه سایت از خدمات این مجموعه معتبر استفاده کنید. اگر در این زمینه به راهنمایی های بیشتری نیاز دارید با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.

4.9/5 - (12 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
  • سحر 2 سال پیش

    اگه دنبال کار میگردید یا میخواید نیرو استخدام کنید واقعا محیط خوب و کاملی داره

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید