معرفی ایران تلنت

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 6 دقیقه

انتخاب شغل برای افراد جامعه به عنوان یکی از مهمترین تصمیماتی است که هر فرد در زندگی خود می‌گیرد. ایران تلنت یکی از بزرگ‌ ترین سایت‌ ها است که در زمینه کاریابی، فرصت شغلی و استخدام Recruitment فعالیت دارد که از محبوبیت زیادی برخوردار است. این سایت با ارائه گزارش ‌هایی که به صورت ماهانه و سالانه است، توانسته است به کارفرماها و افرادی که به دنبال پیداکردن شغل هستند کمک بسیاری کند. این سایت معتبر به دلیل کارایی و بازدیدکنندگان بالایی که دارد از جایگاه خوبی نسبت به سایر رقبای خود برخوردار است. اگر می خواهید اطلاعاتی درباره ایران …

انتخاب شغل برای افراد جامعه به عنوان یکی از مهمترین تصمیماتی است که هر فرد در زندگی خود می‌گیرد. ایران تلنت یکی از بزرگ‌ ترین سایت‌ ها است که در زمینه کاریابی، فرصت شغلی و استخدام Recruitment فعالیت دارد که از محبوبیت زیادی برخوردار است. این سایت با ارائه گزارش ‌هایی که به صورت ماهانه و سالانه است، توانسته است به کارفرماها و افرادی که به دنبال پیداکردن شغل هستند کمک بسیاری کند. این سایت معتبر به دلیل کارایی و بازدیدکنندگان بالایی که دارد از جایگاه خوبی نسبت به سایر رقبای خود برخوردار است. اگر می خواهید اطلاعاتی درباره ایران تلنت کسب کنید تا پایان با سامانه فعال شده همراه باشید.

ایران تلنت در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

ایران‌تلنت به عنوان یک سایت معتبر است که در زمینه استخدام در ایران فعالیت دارد. بسیاری از افرادی که جویای کار هستند و مدیران برتر شرکت ها در این سایت عضو هستند و بسیاری از شرکت های معتبر داخلی و خارجی استخدام های خود را از طریق این سایت انجام می دهند.

این سایت کاریابی تحت مالکیت و مدیریت شرکت آریا تالین گام است که در سال 1383 راه اندازی شد و هدف آن ارائه خدمات به صورت آنلاین برای برقراری ارتباط بین کارجویان و کارفرمایان است. ایران‌ تلنت از زمان راه اندازی تا به امروز توانسته است به عنوان یک سایت استخدامی پیشرو در کشور، با بهره گیری از برترین تکنولوژی های روز دنیا در فضای مجازی، فعالیت خود را به خوبی انجام دهد.

ایران تلنت چه کارایی برای کاربران دارد؟

این سایت کاریابی، دارای یک سرویس به صورت آنلاین است که برای کاربران و افراد متخصص، امکان پیدا کردن بهترین فرصت‌ های شغلی و حرفه ‌ای را متناسب با تخصصی که دارند در سراسر ایران در بهترین شرکت‌ ها فراهم می کند.همچنین این امکان وجود دارد که از طریق این سایت بسیاری از شرکت ‌ها بهترین مدیران و متخصصین را در سریعترین زمان یافته و از آنان دعوت به همکاری کنند.

نحوه کار ایران تلنت به چه صورت است؟

امروزه استخدام شدن در مشاغل مختلف به دلیل تعداد زیاد متقاضیان کاری دشوار است. اما این امکان برای شما وجود دارد که با مراجعه به سایت ایران تلنت متناسب با تخصصی که دارید، استخدام شوید. در این سایت معتبر بیش از 2000 فرصت شغلی برای کارجویانی که به دنبال استخدام هستند، وجود دارد.

که شامل مشاغل مختلفی مانند برنامه نویس، مدیر، حسابدار و سایر مشاغل است. متخصصین و افراد جویای کار می توانند بدون پرداخت هزینه‌ بعد از ثبت نام در سایت، اطلاعات، مشخصات فردی، سابقه تحصیلی و تجربه کاری خود را در چند فرم وارد کنند. این اطلاعات توسط سایت تبدیل به یک رزومه آنلاین می شود و در بانک اطلاعاتی ایران‌ تلنت ذخیره می ‌شود تا در دسترس کارفرمایان قرار گیرد.

چگونه می توانیم در سایت ایران تلنت رزومه بنویسیم؟

برای نوشتن رزومه در ایران تلنت باید از قوانین این سایت پیروی کنید. شما باید برای بالا بردن رتبه رزومه خود در جستجوی کارفرما، اگر قبلا شاغل بودید به طور کامل در مورد آن توضیح دهید. به این معنی که تمام مسئولیت ‌های اصلی و تجربیاتی که دارید باید در رزومه خود بیان کنید. نوشتن این توضیحات در رزومه باعث می شود که کارفرما از اهداف شما مطلع شود و شخصی را برای مصاحبه انتخاب ‌کند که اطمینان داشته باشد، می‌تواند شغلی را که به او واگذار می کند را به بهترین صورت انجام دهد.

شما باید قبل از نوشتن رزومه نویسی هدف خود را مشخص کنید. بسیاری از کارجویان به دلیل اینکه دقیقا نمی دانند دنبال چه کاری هستند و هدف خاصی ندارند فقط سوابق شغلی خود را می نویسند و برخی دیگر گمان می کنند که برای نوشتن رزومه فقط باید اطلاعاتی درباره بیوگرافی خود را بنویسند در حالی که اینطور نیست. رزومه در واقع چیزی است که کارفرما با خواندن آن شما را برای مصاحبه پذیرش کند. که باید شامل دستاوردها و مهارت‌ های شما باشد. زیرا می‌ خواهیم کارفرما درباره مهارت های ما اطلاعاتی را داشته باشد.

معرفی ایران تلنت

آگهی استخدام در ایران تلنت

شرکت‌ های مختلف این امکان را دارند که فرصت‌ های کاری خود را روی سایت منتشر کنند تا کاربران آن را مشاهده کنند. سایت به صورت خودکار در آخر هر هفته آخرین موقعیت ‌های شغلی آگهی شده را به افرادی که تحصیلات و تجربه کاری متناسب با این مشاغل را دارند و علاقه مند به این مشاغل هستند، ایمیل می‌کند. کاربران بعد از دریافت ایمیل به هر موقعیت شغلی که علاقه دارند بعد از مطالعه آگهی و توضیحات آن، رزومه خود را به صورت آنلاین ارسال می‌کنند و به دست کارفرما می ‌رسد. کارفرما نیز بعد از مطالعه رزومه از بین افراد مختلف نیروهای مورد نظر خود را انتخاب می کند و برای مصاحبه آن ها را دعوت می کند.

جستجوی رزومه‌ در ایران تلنت

شرکت‌ ها همچنین می توانند نیرو‌های مورد نظر خود را به طور مستقیم در بانک رزومه‌ ایران‌ تلنت جستجو کنند. این قابلیت به این صورت است که کارفرما می تواند اطلاعات مورد نظر خود را جستجو کند.

در واقع چیزی شبیه به جستجوی گوگل است. تنها تفاوتی که دارد این است که کارفرما علاوه بر  کلمات می ‌تواند بر اساس پارامترهای دیگری مانند سن، زمینه تخصصی، میزان تجربه و استان محل سکونت جستجوی خود را محدود کنند. در نهایت سایت رزومه‌ هایی که بیشترین ارتباط را بافاکتورهای درخواستی کارفرما دارد، نمایش می دهد.  سپس کارفرما از بین لیستی که ظاهر می شود نیروهای خود را انتخاب می کند و با آن ها تماس می گیرد و آنها را برای مصاحبه دعوت می کند.

رقبای ایران ‌تلنت

سایت ایران تلنت رقبای بسیاری از شبکه‌ های اجتماعی و وب‏ سایت‌ ها تا روزنامه ‌ها دارد. اما چند تفاوت با این سایت معتبر دارند، یکی اندازه دیتابیسی است که در اختیار دارند. به عنوان مثال فقط چند روزمه روی سایت خود دارند، در صورتی که در ایران تلنت بیش از یک میلیون رزومه ثبت شده است. تفاوت دیگر در نوع رزومه ‌ها است که در اختیار دارند .این سایت معتبر رزومه‌ های افراد متخصص‌ را معرفی می‌کند؛ در نتیجه شغل‌ هایی که روی این سایت منتشر می شوند تا 75 درصد شامل عناوین شغلی رده میانی به بالا است.

اما در حالت کل مدل خیلی از کسب‌ و کارهای این حوزه شبیه به هم است و سایت های بسیاری در این زمینه راه ‌اندازی می‌ شود. اما اندازه دیتابیس و سطح رزومه‌ هایی که در اختیار دارند، متفاوت است. اگر شما قصد دارید در این زمینه فعالیت کنید و سایتی را راه اندازی کنید، پیشنهاد می کنیم برای بهبود سایت خود به سامانه فعال شده مراجعه کنید که دارای تیمی حرفه ای و متخصص در این زمینه است.

سامانه فعال شده در زمینه تولید محتوا برای بهبود سئو سایت همراه با استراتژی تولید محتوا ، ایجاد محتوا چند رسانه ای برای بهبود سئو سایت وارائه مشاوره برای بهبود زیرساخت وب سایت فعالیت دارد.

سخن پایانی 

ایران تلنت به عنوان اولین مرجع استخدام در ایران است که بین افراد جامعه از محبوبیت بسیاری برخوردار است. این سایت معتبر بهترین گزینه برای متقاضیان جویای کار است که با استفاده از آن می توانند بسیار سریع و راحت مشاغل مرتبط با سابقه کاری و تحصیلات خود را پیدا کنند. شما می‌ توانید بعد از بررسی تمام موقعیت ‌های شغلی در این سایت، برای اعلام پذیرش در شغل مورد نظر خود رزومه خود را ارسال کنید.

شرکتی که به نیروی کار نیاز دارد، رزومه شما را بررسی می کند و در صورت انتخاب شما جلسه مصاحبه با شما تنظیم می ‌شود و در صورت قبولی کار خود را شروع می ‌کنید. در نتیجه با ایران تلنت دیگر از سختی پیدا کردن کار خبری نیست و برای رسیدن به شغل مورد نظر خود، تنها باید رزومه خود را در این سایت کامل کنید و منتظر پیشنهادهای جذاب باشید.

4.8/5 - (16 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
  • سمانه 2 سال پیش

    سایت معتبریه واقعا پیشنهاد میکنم بهش سربزنید

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید