شرکت های برتر تولید محتوا

شرکت های برتر تولید محتوا

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم معرفی
زمان مورد نیاز برای مطالعه 10 دقیقه

معرفی بهترین شرکت های برتر تولید محتوا اخباری که در روز چند بار از تلوزیون پخش شود یا خبری که در چند روز متوالی در روزنامه‌ها منتشر شود، تنها یک بار به‌دقت خوانده یا شنیده می‌شود و همان یک بار بر مخاطب اثر می‌گذارد زیرا همان یک بار دارای ارزش است. در تبلیغات و دیجیتال‌مارکتینگ هم که حوزه‌ی فعالیت شرکت‌های برتر تولید محتوا است، وقتی یک محتوا در ده سایت مختلف تکرار شده باشد و مخاطب در همه‌ی سایت‌ها فقط محتوایی تکراری را دریافت کند، قطعا به‌دنبال سایت یازدهم خواهد رفت تا محتوایی دقیق، غیرتکراری و مستند پیدا کند. مخاطب، …

معرفی بهترین شرکت های برتر تولید محتوا

اخباری که در روز چند بار از تلوزیون پخش شود یا خبری که در چند روز متوالی در روزنامه‌ها منتشر شود، تنها یک بار به‌دقت خوانده یا شنیده می‌شود و همان یک بار بر مخاطب اثر می‌گذارد زیرا همان یک بار دارای ارزش است. در تبلیغات و دیجیتال‌مارکتینگ هم که حوزه‌ی فعالیت شرکت‌های برتر تولید محتوا است، وقتی یک محتوا در ده سایت مختلف تکرار شده باشد و مخاطب در همه‌ی سایت‌ها فقط محتوایی تکراری را دریافت کند، قطعا به‌دنبال سایت یازدهم خواهد رفت تا محتوایی دقیق، غیرتکراری و مستند پیدا کند.

مخاطب، تشنه‌ی اطلاعات است و کسب‌وکارهایی موفق‌تر هستند که بتوانند محتوایی مستند، دقیق و به‌روز را برای مخاطبان‌شان فراهم کنند. اهمیت این موضوع در جذب مخاطب و همچنین حساسیت‌های گوگل در موضوع سئو باعث شده است تا بازار شرکت‌های برتر تولید محتوا داغ شود و کسب‌وکارها برای متمایزشدن از رقیبان‌شان، به سراغ شرکت‌های برتر تولید محتوا بروند. 

نویسندگان سایت‌های تولید محتوا یا کپی‌رایترها محتوای هر سایت را بر اساس خدمات مختص به آن کسب‌وکار می‌نویسند یا بازنویسی می‌کنند. اقدامی که باعث می‌شود سایت‌های مختلف گرفتار محتوای تکراری نشوند و هر کدام محتوایی مخصوص برای مخاطبان‌شان داشته باشند. 

هر سایتی بدون در نظر گرفتن خدمتی که ارائه میدهد نیاز دارد تولید محتوایی به صورت خاص داشته باشد حتی سایت‌های فروش لوازم یدکی یا صرافی.

زمانی که وظیفه‌ی نوشتن محتوای تولیدی خود را به شرکت‌های برتر تولید محتوا واگذار می‌کنید، خیالتان راحت خواهد بود که این محتوا فقط مختص شما است و پیش از این در هیچ سایت دیگری منتشر نشده است. جالب است بدانید تولید محتوا فقط مختص محتوای متنی نیست و شما می‌توانید محتوای درخواستی خود را به‌صورت ویدئویی یا صوتی هم سفارش دهید. در این مقاله به معرفی شش سایت برتر تولید محتوا خواهیم پرداخت تا با خدمات آن‌ها آشنا شوید و برای همکاری با آن‌ها و سفارش تولید محتوا راحت‌تر باشید.

شرکت‌های برتر تولید محتوا رایا مارکتینگ

رایامارکتینگ یکی از شرکت‌های برتر تولید محتوا است که سابقه و تجربه‌ی خوبی در این زمینه دارد. رایا مارکتینگ در تولید محتوای متنی یا سئوشده و همچنین تولید محتوای صوتی و تصویری خدمات ارائه می‌کند و می‌توانید امور محتوایی کسب‌وکار خود را به این شرکت بسپارید.

رایامارکتینگ می‌تواند محتواهای گرافیکی مثل لوگو، پوستر، بنر یا تمام ابزارهای دیگر تبلیغاتی را هم طراحی کند و علاوه بر این وظیفه‌ی مدیریت بازار دیجیتال‌ مارکتینگ شما را برعهده بگیرد. 

تبلیغات اینستاگرام، ایجاد بک‌لینک و طراحی سایت چند نمونه از مهم‌ترین خدمات رایامارکتینگ در این حوزه است. 

این شرکت تولید محتوا همچنین برای کسانی که به یادگیری مباحث تولید محتوا علاقه دارند، دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند و همچنین به شرکت‌های مختلف در زمینه‌های گوناگون مشاوره می‌دهد. رایامارکتینگ مجهز به هزینه‌سنج آنلاین است و شما با مراجعه به سایت این شرکت و واردکردن مشخصات محتوای درخواستی‌تان، می‌توانید هزینه‌ی دقیق آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل کار را سفارش دهید. 

هزینه‌ی تولید محتوای متنی در رایامارکتینگ به‌طور میانگین از کلمه‌ای ۳۶ تومان تا کلمه‌ای ۴۹ تومان متغیر است و بسته به آن‌که نوع محتوای درخواستی شما چه باشد، این قیمت تغییر می‌کند. 

رایامارکتینگ در لیست خدمات خود تولید موشن‌گرافیک، اینفوگرافیک و ساخت پادکست را هم قید کرده است. این شرکت به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر تولید محتوا با استفاده از ظرفیت نزدیک به هفت هزار نویسنده، علاوه بر قیمت مناسب، توانسته کیفیت قابل قبولی را هم برای مخاطبان خود فراهم کند. 

شرکت‌های برتر تولید محتوا کارلنسر

یکی دیگر از شرکت‌های برتر تولید محتوا کارلنسر است. کارلنسر که خود را پلتفرم فریلنسینگ و دورکاری اینترنتی معرفی می‌کند و یکی از مهم‌ترین اهدافش را استخدام برترین کپی‌رایترهای ایران عنوان کرده است. 

در کارلنسر به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر تولید محتوا، خدمات متنوعی ارائه می‌شود؛ تولید محتوای متنی، تولید محتوای صوتی و تصویری و همچنین طراحی سایت و طراحی لوگو برخی از خدماتی است که کارلنسر ارائه می‌کند. در ادامه خدمات کارلنسر را دقیق‌تر مطالعه خواهیم کرد.

تولید محتوای متنی: برای اغلب کسانی که هدفشان از تولید محتوا، جذب بیشتر مشتری است، محتوای متنی بیش از هر نوع محتوای دیگری اهمیت دارد. درواقع باید گفت محتوای متنی سنگ‌بنای تولیدات دیگر یک سایت است و بدون توضیحات نوشتاری، نتیجه‌گیری از حوزه‌ی فعالیت آن با مشکل مواجه خواهد شد. محتواهای متنی شامل پست مقاله و وبلاگ، ریپورتاژ خبری، محتوای شبکه‌های اجتماعی، ترجمه‌ی متون و یا ارائه‌ی پاورپوینت است که همه‌ی این موارد در سایت کارلنسر قابل انجام‌اند. 

طراحی و گرافیک: کارلنسر در این زمینه و برای طراحی لوگو و لوگوتایپ می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. علاوه بر آن طراحی اینفوگرافیک، پوستر و بروشور نیز برخی دیگر از خدمات گرافیکی کارلنسر است.

محتوای صوتی تصویری: محتواهای صوتی‌وتصویری می‌توانند به محتواهایی مثل تیزرهای تبلغاتی، ساخت فیلم‌های کوتاه و یا موشن‌گرافیک و پادکست اشاره داشته باشد که کارلنسر می‌تواند تمام آن‌ها را ارائه کند. 

شرکت‌های برتر تولید محتوا کپی‌ فای

کپی‌فای هم یکی دیگر از شرکت‌های برتر تولید محتوا است که برای انجام کارهای مربوط به تولید محتوا و کپی‌رایتینگ می‌توانید به آن اعتماد کنید. خدمات کپی‌فای طیف وسیعی از خدمات اینترنتی را در بر می‌گیرد که شامل تولید انواع محتواهای تبلیغاتی، ریپورتاژ خبری و ترجمه‌ی نامه‌ها و اسناد مختلف است.

این شرکت به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر تولید محتوا، در ارائه‌ی خدمات اینترنتی مثل تبلیغات در گوگل و راه‌اندازی سرویس ایمیل‌مارکتینگ فعال است. کپی‌فای همچنین می‌تواند مسئولیت طراحی و توسعه‌ی سایت شما را برعهده بگیرد و در بهینه‌سازی محتوای آن مثل موارد سئو نیز نقش ایفا کند. کپی‌فای در مقابل خدماتی که ارائه می‌دهد از پشتیبانی بسیار خوبی نیز برخوردار است و بنا به ادعای خودش، پشتیبان‌های آن همیشه برای حل مشکلات مشتریان آماده هستند. 

جالب است بدانید کپی‌فای به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر تولید محتوا در ایران می‌تواند در زمینه‌ی خرید کتاب‌های مختلف (که عمدتا باید آن‌ها را از فروشگاه‌های خارجی خریداری کنید) هم نقشی فعال داشته باشد. البته کپی‌فای در زمینه‌ی خریدوفروش ارزهای دیجیتال هم فعال است و این موضوع کمی آن را از ماهیت اصلی خود دور کرده است. 

شرکت های برتر تولید محتوا

شرکت‌های برتر تولید محتوا فرامحتوا

سایت فرامحتوا به‌عنوان یکی دیگر از شرکت‌های برتر تولید محتوا، فعالیت‌های قابل توجهی در زمینه‌ی استراتژی محتوا، تولید محتوا و انتشار آن انجام می‌دهد. 

سایت فرامحتوا می‌تواند فرایند انجام سفارش‌های شما را در پنج قالب محتوای متنی، محتوای گرافیکی، محتوای ویدئویی، محتوای صوتی و در نهایت محتوای مجله‌ی الکترونیک انجام دهد. 

فرامحتوا برنامه‌ریزی جالبی برای تولید محتوا دارد؛ این سایت تولید محتواهای متنی را در درجه‌ی اول برای قسمت معرفی کسب‌وکار شما انجام می‌دهد تا مخاطبان بتوانند در بخش «معرفی» سایت زمینه‌ی فعالیت شما را بشناسند. 

فرامحتوا به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر تولید محتوا، مراحل بعدی تولید محتوای متنی را تهیه‌ی مقالات تولیدی، تهیه‌ی مقالات موضوعی و در نهایت ریپورتاژ خبری تعریف کرده است. 

تولید محتوای گرافیکی مانند اینفوگرافیک، محتوای تصویری مانند ویدئوهای مختلف و محتوای صوتی مانند پادکست از دیگر ترفندهای تولید محتوا در این سایت است. البته فرامحتوا در زمینه‌ی تهیه و تنظیم مجلات الکترونیکی هم فعال عمل کرده است. 

فرامحتوا به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر تولید محتوا مقالات مختلفی درباره‌ی حوزه‌های کاری خود تهیه کرده است و شما در بخش «فروشگاه» می‌توانید پکیج مقالات مختلف این سایت را خریداری کنید؛ مقالاتی با موضوعاتی مثل ترفندهای سئو و ترفندهای جذب مخاطب که می‌تواند در پیشبرد کار شما بسیار موثر باشند.

شرکت‌های برتر تولید محتوا نویسش

نویسش نیز یکی دیگر از شرکت‌های برتر تولید محتوا است که فعالیت خود را در چند سال گذشته ارتقا داده است. در سایت نویسش می‌توانید انواع محتواهای مرتبط با کسب‌وکار خود را سفارش دهید تا پس از تایید کارشناس، توسط یکی از نویسندگان این سایت نوشته شود.

تعرفه‌های تولید محتوا در نویسش بستگی به تعداد محتوای تولیدی، نوع آن و تعداد کلماتی است که سفارش می‌دهید و بر اساس این سه شاخصه قیمت ارائه‌ی خدمات نیز متفاوت خواهد بود. 

اگر اهل خواندن مجلات باشید حتما گاهی پیش آمده که اشتراک مجله‌ی موردنظرتان را خریداری کنید تا ماهانه به‌دست شما برسد. جالب است بدانید در نویسش سرویسی مشابه این سرویس وجود دارد و شما می‌توانید اشتراک محتوای درخواستی خود را دریافت کنید تا محتوای موردنظر به‌صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و یا حتی سالانه در موعد مقرر برای شما ارسال شود. 

یکی از مهم‌ترین فواید سرویس اشتراک محتوا این است که سایت کسب‌وکار شما هیچوقت بدون محتوا نمی‌ماند و مخاطبان با هر بار بازکردن سایت شما، با محتوایی جدید مواجه خواهند شد. 

در سایت نویسش به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر تولید محتوا، سرویس نویسش‌پلاس نیز ارائه می‌شود که شامل خدماتی مثل تقویم محتوا، استراتژی محتوا، تحلیل کلمات کلیدی و بازبینی سایت و عارضه‌یابی است. 

تولید محتوای صوتی، تولید کتاب الکترونیکی و همچنین مشاوره و بازاریابی از دیگر خدماتی است که می‌توانید در سایت نویسش دریافت کنید. ضمنا ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که سیستم محاسبه‌ی آنلاین نویسش به شما کمک می‌کند تا قبل از ثبت سفارش از هزینه‌ی خدمات مطلع شوید و آگاهانه خدمات موردنظر را سفارش دهید. 

شرکت های برتر تولید محتوا

شرکت‌های برتر تولید محتوا رایتینا

آخرین شرکت از میان شرکت‌های برتر تولید محتوا که در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد، شرکت رایتینا است. رایتینا برای کسانی که به دلیل مشغله‌های کاری به تولید محتوا نیاز دارند اما وقت پیگیری مستمر آن را ندارند و یا حتی نمی‌توانند محتوای تبلیغاتی تولید کنند، امکاناتی فراهم کرده است که کارشان راحت‌تر شود. 

رایتینا در تولید محتوای درخواستی مشتریانش، سایت آن‌ها را تحلیل می‌کند تا مخاطب هدف سایت مشخص شود و فرایند تولید محتوا با دقت بیشتری انجام شود. رایتینا سفارش شما را به چند نویسنده‌ی برگزیده‌ی خود می‌سپارد تا محتواها در زمان مقرر به دست شما برسند. 

رایتینا مدعی است که در جلسات کنترل کیفیت، محتوای تولیدی برای شما را بادقت تحلیل خواهد کرد و اجازه نمی‌دهد سفارش شما ناقص به دستتان برسد. 

رایتینا از سرویس پشتیبانی خوبی هم برخوردار است و می‌تواند دائما با شما در ارتباط باشد تا نیازها شما را بشنود، از آن‌ها در تعیین نویسنده کمک بگیرد و در نهایت نقص‌های احتمالی را رفع کند. 

البته باید دقت کنید قیمت خدمات ارائه‌شده در رایتینا کمی نسبت به میانگین قیمت‌های تولید محتوا بالاتر است؛ رایتینا در توجیه قیمت‌های بالایش توجه به نیازهای اقتصادی نویسنده را شرط دانسته و البته معتقد است هرچه قیمت خدمات بالاتر باشد قطعا کیفیت تولید و تعهد تولیدکنندگان برای تولید آن هم افزایش خواهد یافت. از طرفی رایتینا بیش از زمان لازم برای تولید یک محتوای تبلیغاتی بر روی محتوای درخواستی شما وقت صرف می‌کند و بنا به اعلام خودش اجازه نمی‌دهد محتوایی بی‌کیفیت یا ناقص با امضای رایتینا به دست شما برسد.

رایتینا در تولید پست وبلاگ، تهیه‌ی ریپورتاژ خبری، توضیح محصولات تجاری، نوشتن کپشن اینستاگرام و سایر انواع محتوای تولیدی می‌تواند در کنار شما باشد.

البته طبیعی است بسیاری از مشتریان که تجربه‌ی سفارش محتوا نداشته‌اند، به‌راحتی نتوانند سرویس خدمات مناسب کسب‌وکار خود را در رایتینا پیدا کنند. هر سرویس مثل تولید ریپورتاژ یا توضیح محصول قواعد خاصی دارد که باتوجه به موضوع کسب‌کار متفاوت خواهد بود. بنابراین اگر نمی‌دانید بهترین قالب برای تولید محتوای مناسب برای شما چیست، می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی رایتینا تماس بگیرید تا رایتینا پس از تحلیل حوزه‌ی فعالیت شما، نوع محتوای تولیدی را هم به شما پیشنهاد کند. 

جمع‌بندی

تولید محتوا به‌عنوان یکی از پایه‌های بازاریابی و تبلیغات امروزه صورتی متفاوت به خود گرفته است و این موضوع آنقدر مهم است که برای انجام این کار شرکت‌هایی تخصصی به جود آمده‌اند که به الفبای این فن مسلط هستند. 

تولید محتوا که در چند دسته‌ی تولید محتوای متنی، تولید محتوای ویدئویی و صوتی و تولید محتوای گرافیکی دسته‌بندی می‌شود، یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت کسب‌وکارهایی است که توجه ویژه‌ای به بازاریابی و تبلیغات خود دارند. 

شرکت‌های مختلف بسته به آنکه بازار هدفشان چه باشد و قصد داشته باشند تولیدات خود را به چه مشتریانی معرفی کنند، به تولید محتوای مخصوصی نیاز دارند. مثلا یک شرکت تولید تلفن همراه برای شناساندن محصولات خود به مشتریان از تولید محتوای «توضیح محصول» استفاده می‌کند تا مخاطب در کمترین زمان ممکن با ویژگی‌های آن آشنا شود و اقدام به خرید کند. 

کسب‌وکارهای ناشناخته که معمولا تازه شروع به فعالیت کرده‌اند بهتر است از خدمات و امکانات خود یک ریپورتاژ خبری کار کنند تا مخاطبان بتوانند با حوزه‌ی فعالیت آن‌ها و خدمات مختلف‌شان آشنا شوند. 

باید بپذیریم که هرچه تکنولوژی پیشرفته‌تر می‌شود، ابزارهای تولید محتوا هم به‌روز خواهند شد و دیگر نمی‌توان مثل گذشته و با استفاده از ابزارهای قدیمی محتوا تولید کرد. به همین دلیل نقش شرکت‌های برتر تولید محتوا در این مورد بیش از هر زمان دیگری مشخص می‌شود. شرکت‌های برتر تولید محتوا باعث می‌شوند محتوایی که به دست خواننده می‌رسد از چندین فیلتر نظارتی بگذرد تا هم انتظارات مخاطب را برآورده کند و هم منطبق با استانداردهای گوگل باشد. 

امتیاز یادتون نره
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • متین امیری 2 سال پیش

  با سلام احترام علی عزیز همه بیزنس ها هم مشتری راضی دارن هم مشتری ناراضی ولی طبق بررسی های انجام شده توسط تیم فعال شده شرکت رایا مارکتینگ توانسته رضایت بیشتر مشتری ها خود را بدست بیاورد و باید ذکر کنم این محتوا هر سه ماه یک بار آپدیت می شود و بهترین شرکت ها اضافه و حتی شاید حذف شود با ما همراه باشید

 • علی 2 سال پیش

  رایا مارکتینگ رو به افول خواهد بود با دستمزد پایین و ادعای بالا

دیدگاه کاربران
 • رایا مارکتینگ رو به افول خواهد بود با دستمزد پایین و ادعای بالا

  • متین امیری 2 سال پیش

   با سلام احترام علی عزیز همه بیزنس ها هم مشتری راضی دارن هم مشتری ناراضی ولی طبق بررسی های انجام شده توسط تیم فعال شده شرکت رایا مارکتینگ توانسته رضایت بیشتر مشتری ها خود را بدست بیاورد و باید ذکر کنم این محتوا هر سه ماه یک بار آپدیت می شود و بهترین شرکت ها اضافه و حتی شاید حذف شود با ما همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید