معرفی تترلند

معرفی تترلند

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده تیم معرفی
زمان مورد نیاز برای مطالعه 9 دقیقه

امروزه روش های سرمایه گذاری نسبت به گذشته دچار تغییر و تحولات بسیاری شده است. یکی از این موارد سرمایه گذاری از طریق ارزهای دیجیتالی است. آیا نسبت به ارزهای دیجیتال آشنایی دارید؟ ارز دیجیتال (Digital currency) یک شکل خاص از پول دیجیتال است که عملکرد آن بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. این چنین ارزهایی غیر متمرکز هستند، یعنی هیچ سازمان و ارگانی قادر به کنترل آن ها نیستند. همین ارز دیجیتال نیز انواع مختلفی در بازار دیجیتال دارد که یکی از آن ها تتر است. مبحث اصلی امروز ما تترلند است اما برای اینکه بهتر متوجه شوید …

امروزه روش های سرمایه گذاری نسبت به گذشته دچار تغییر و تحولات بسیاری شده است. یکی از این موارد سرمایه گذاری از طریق ارزهای دیجیتالی است. آیا نسبت به ارزهای دیجیتال آشنایی دارید؟ ارز دیجیتال (Digital currency) یک شکل خاص از پول دیجیتال است که عملکرد آن بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. این چنین ارزهایی غیر متمرکز هستند، یعنی هیچ سازمان و ارگانی قادر به کنترل آن ها نیستند.

همین ارز دیجیتال نیز انواع مختلفی در بازار دیجیتال دارد که یکی از آن ها تتر است. مبحث اصلی امروز ما تترلند است اما برای اینکه بهتر متوجه شوید که تترلند چیست؟ باید در مورد ارز تتر اطلاعاتی داشته باشید. پس تا پایان مطالب با سامانه فعال شده همراه باشید.

تتر چیست؟

همان طور که گفتیم ارز دیجیتال طی چند سال اخیر رشد بسیار زیادی در بین عموم مردم به خصوص هموطنان عزیز داشته است. تتر یکی از ارزهای دیجیتال رمزگذاری شده با پشتوانه یک دلار آمریکا است. نماد اختصاری تتر در سال ۲۰۱۴ یک تغییر داشته و در سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را در دنیای دیجیتال با نام تتر آغاز کرده است. به جرات می توان گفت که تتر یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال است که سر تا سر دنیا آن را می شناسند. شاید با خود فکر کنید که تتر چرا به این اندازه محبوبیت دارد؟

یکی از دلایل محبوبیت تتر پشتوانه آن است که در بالا به آن اشاره کرده ایم. پس تا به اینجا متوجه شدیم تتر چیست و چرا در دنیای ارز دیجیتال شناخته شده است.

وضعیت تتر در ایران

امروزه بسیار از مردم برای داشتن یک سرمایه خوب و امن به سراغ ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در آن می روند. در دنیای ارز دیجیتال و ارزهای رمزگذاری شده مطمئن ترین دروازه‌، ورود به تتر است. همان طور که در بالا اشاره کردیم دنیا در حال پیشرفت است و ارزهای دیجیتالی نیز در این مسیر پیشرفت قرار گرفته اند. در ایران عزیز ما نیز خرید و فروش این نوع ارزها رایج شده است. اگر کاربران نسبت به خرید و فروش این ارز یعنی تتر اطلاعات خود را بالا ببرند صد در صد قدم مثبتی در حفظ سرمایه دیجیتال خود برداشته اند.

معرفی تترلند

خرید تتر از طریق تترلند

کاربران عزیز برای خرید و فروش ارز دیجیتالی تتر خود باید وارد تترلند شوید. حال این تترلند چیست؟ تترلند یک مجموعه بی نظیر برای خرید و فروش ارز دیجیتالی تتر است که از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است. در واقع تترلند یک سایت صرافی ست. تترلند بستری امن و مطمئن برای مبادله هر جفت ارز تتر و ریال به شمار می آید. تترلند جهت تامین سرمایه برای ورود به دنیای ارز دیجیتال و رمزنگاری شده است. هدف اصلی تترلند رضایت کاربران در زمینه خرید و فروش تتر است که توانسته با بالا نگه داشتن سرعت، امنیت کامل و ارائه بهترین نرخ مبادله ارز به آن برسد.

متوجه شدیم که تترلند چه وضعیتی در ایران دارد. حال می خواهیم نحوه ورود به آن را بیان کنیم.

مراحل ورود به تترلند

 • مرحله اول ورود شماره تلفن همراه
 • مرحله دوم دریافت کد تایید و وارد کردن آن
 • مرحله سوم ورود به تترلند

1ـ وارد کردن شماره تلفن همراه

شما برای ورود به تترلند باید در این پلتفرم ثبت نام کنید. یعنی باید مراحل اولیه ثبت نام را به خوبی پشت سر بگذارید. در منوی سایت گزینه ای به نام حساب کاربری وجود دارد که باید روی آن کلیک کنید. در اینجا یک باکس برای شما باز می شود که شماره مورد نظر، یعنی شماره تلفن همراه شما را می خواهید که برای شناسایی و ثبت نام اولیه شما مورد نیاز است. یک نکته این است که شماره باید به نام خود شما ثبت شده باشد.

2ـ دریافت کد تایید و وارد کردن آن

در این مرحله از ثبت نام بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه یک کد تایید از طریق SMS برای شما ارسال می شود که باید آن را در کادر مخصوص وارد کنید. نکته ای که لازم است بدانید این است که اگر زمانی این کد از طریق SMS برای شما ارسال نشد باید دو مورد را بررسی نمایید. یکی شماره تلفن و مطمئن شدن از صحیح بودن آن و دیگری چک کردن لیست ایمیل ها است.

3ـ ورود به تترلند

بعد از گذراندن مراحل قبلی یعنی ورود شماره تلفن همراه و دریافت کد تایید، شما وارد حساب کاربری تترلند خود می شوید. در این مرحله است که می توانید بدون هیچ محدودیتی تتر خرید و فروش کنید. ایجاد حساب کاربری تترلند را به خوبی انجام داده اید؛ اما می دانید چگونه در تترلند خرید و فروش ارزش دیجیتال تتر را باید انجام داد؟

خرید ارز تتر در تترلند

 • در تترلند خرید این نوع سه تتر یعنی ERC20, OMNI, TRC20 را به راحتی می توان انجام داد. مراحل خرید این ارز دیجیتال عبارت است از:
 • مرحله اول احراز هویت
 • مرحله دوم ورود به حساب کاربری
 • مرحله سوم پرداخت مبلغ مورد نظر
 • مرحله سوم واریز تتر به کیف پول
 1. احزار هویت: در این مرحله شما باید اطلاعات و تصاویر درخواستی را به درستی آپلود کنید.
 2. ورود به حساب کاربری: در این قسمت باید شماره تلفن همراه را در کادر مخصوص وارد و با استفاده از کد تایید ارسال شده به حساب کاربری وارد شوید.
 3. پرداخت مبلغ مورد نظر: مبلغ مورد نظر را باید از درگاه پرداخت یا کیف پول که واحد آن تومان است را پرداخت نمایید.
 4. واریز تتر به کیف پول: در کمترین زمان آدرس کیف پول خود را برای واریزی تتر وارد کنید.

توضیحاتی که در بالا به آن اشاره کردیم نحوه خرید ارز دیجیتالی تتر بود. حال در قسمت زیرین نحوه فروش تتر را نیز بیان خواهیم کرد.

فروش ارز تتر به تترلند

 • مراحل فروش ارز تتر به تترلند عبارت است از:

مرحله اول احراز هویت

مرحله دوم ورود به حساب کاربری

مرحله سوم وارد کردن لینک تراکنش

مرحله چهارم دریافت مبلغ

1ـ احزار هویت: در این مرحله شما باید اطلاعات و تصاویر درخواستی را به درستی آپلود کنید.

2ـ ورود به حساب کاربری: در این قسمت باید شماره تلفن همراه را در کادر مخصوص وارد و با استفاده از کد تایید ارسال شده به حساب کاربری وارد شوید.

3ـ وارد کردن لینک تراکنش: زمانی که تتر به کیف پول واریز می شود لینک تراکنش را باید در بخش مورد نظر و مشخص شده کپی نمایید.

4ـ دریافت مبلغ: بعد از واریزی تتر به کیف پول در کوتاه ترین زمان ممکن، مبلغ به همان مقصدی که تعیین کرده اید با واحد ریال واریز می شود.

معرفی تترلند

خدمات تترلند

با ورود به حساب کاربری خود می توانید به راحتی از خدماتی که تترلند برای شما کاربر گرامی فراهم کرده است برخوردار شوید. خدمات تترلند عبارت است از خرید و فروش که به دو دسته تقسیم بندی شده است زمان خرید و فروش و زمان واریزی تترلند و البته تخفیفات تترلند و فعالیت در شهرها.

 • دسته بندی تترلند
 • دسته اول تبدیل ریال به تتر ( خرید )
 • دسته دوم تبدیل تتر به ریال ( فروش )

دسته اول تبدیل ریال به تتر: سقف خرید تتر 50000000 تومان است؛ البته این مبلغ مربوط به یک کارت است شما می توانید با 2 کارت بانکی از تتر خرید انجام دهید. خرید شما به صورت 24 ساعته و با ورود به وب سایت و اپلیکیشن تترلند امکان پذیر است.

دسته دوم تبدیل تتر به ریال: فروش تتر به تترلند تا سقف 200000 تتر، فروش این مبلغ به صورت اتوماتیک در طی 24 ساعته و با ورود به وب سایت و اپلیکیشن تترلند امکان پذیر است.

زمان خرید و فروش در تترلند

زمان تعیین شده توسط تترلند یکی دیگر از خدمات به شمار می آید. کاربران گرامی می توانند به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته که معادل 365 روز در سال است، خرید و فروش خود را از طریق وب سایت و اپلیکیشن ثبت و نهایی سازند.

زمان واریزی تترلند

در زمان ثبت تتر از طرف تترلند یک دستور تراکنش برای کاربران به وجود می آید که به شرح زیر است:

تسویه تتر TRC-20: زمان واریزی این تتر از طریق تترلند به صورت آنی و در همان لحظه صورت می گیرد.

تسویه تتر ERC-20 :زمان واریزی این تتر سه ساعت است. اگر سفارش کاربر، در بازه زمانی 2 بامداد تا 8 ثبت شده باشد، بعد از ساعت 8 و با کمی تاخیر انجام می شود.

البته برخی از تاخیرها به دلیل این است که کاربر برای اولین بار با کارت بانک جدید اقدام به سفارش می کند.

فعالیت تترلند در شهرها

یکی از خدمات تترلند فعالیت آن در تمامی شهرهای ایران است. این امر موجب رفاه حال کاربران شده است.

تخفیفات تترلند:

کدها و پیشنهادهای بسیار جالبی از طریق تترلند در مناسبت های مختلف ارائه می شوند که شما با ورود به وب سایت می توانید از آن ها مطلع شوید. یک نمونه از این تخفیفات لینک مخصوص دعوت است که بعد از ثبت نامه در تترلند برای شما ایجاد می شود با ارسال این لینک به دیگر دوستان از طریق شبکه های اجتماعی می توانید دوستان خود را به ثبت نام دعوت نماید و تخفیف خود را تترلند دریافت کنید.

قوانین و شرایط تترلند

 • با معامله در تترلند کاربر تایید می کند که شرایط و قوانین تترلند را پذیرفته است.
 • تترلند طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران عمل می کند و پلتفرمی برای تبادل ارز دیجیتال تتر با تومان بوده است و هیچ گونه تبادل ارزی با دلار و سایر ارزهای کاغذی را انجام نمی دهد.
 • واریز و برداشت از مبدا و مقصد در مارکت های ایرانی و کیف پول ایرانی ممنوع است. با مشاهده این تراکنش حساب کاربری تسویه و تترلند خدماتی به شما نمی دهد.
 • تترلند در صورت تشخیص هر گونه عملی بر خلاف قوانین بلافاصله حساب کاربری شما را مسدود می کند.
 • تترلند هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه سود و زیان ندارد.
 • بعد از ثبت و نهایی کردن تراکنش امکان لغو تراکنش از طرف تترلند وجود ندارد.
 • تترلند از حساب کاربری شما و اطلاعات شخصی به طور کامل محافظت می کند.
 • تترلند مجاز بر برداشت واریزی اشتباه است. یعنی اگر وجهی به اشتباه به حساب کاربری شما واریز شود تترلند می تواند بدون هیچ فرآیند اداری و قضایی وجه مورد نظر را از حساب کاربری برداشت کند. شما در اینجا به هیچ وجه حق اعتراض و شکایت را ندارید.
 • زمانی که شما کاربر گرامی شرایط و قوانین تترلند را تائید می کنید به هیچ عنوان نمی توانید از مجموعه تترلند و عوامل مربوطه شکایت کنید.

سخن پایانی

توضیحات بالا برای آشنایی شما با تترلند و نحوه عملکرد آن بوده است. می خواهیم در سخن پایانی به افتخارات تترلند اشاره کنیم. تترلند یک مرجع بی نظیر برای تتر به ریال و بلعکس، نخستین مرجع شفاف کننده تتر به ریال و بلعکس، منصفانه ترین و بهترین ارائه دهنده نرخ تبدیل تتر به ریال و بلعکس است.

سامانه فعال شده با خدمات بی نظیرش در زمینه سئو، بهبود محتوا، سرعت لود وب سایت و ارائه مشاوره در جهت بهبود سئو توانسته تا به امروز رضایت بسیاری از کاربران را جلب نماید. در این مطلب سعی داشتیم تا اطلاعات لازم را در ارتباط با تترلند به شما عزیزان ارائه دهیم. از همراهی شما تا پایان سپاس گزاریم.

4.8/5 - (10 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • امیرحسین 2 سال پیش

  ممنونم از محتوای خوبتون خیلی جامع و خوب بود ممنون از تیم خوب سامانه فعال شده

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید