معرفی پونیشا

معرفی پونیشا

دسته‌بندی‌ها معرفی استارت آپ
نویسنده سعید حسینی
زمان مورد نیاز برای مطالعه 7 دقیقه

سلام اگر شما جزو کسانی هستید که یک تخصص دارید ولی بیکار هستید ویا اگر تخصص دارید و مشغول کار در شرکت هستید و میخواهید که به صورت تنهایی یا فریلنسری کار کنید این مطلب حتما میتواند به شما کمک کند زیرا در این مطلب میخواهم به شما یکی از پلتفرم های کاریابی رو معرفی کنم که شما میتوانید از انجا به راحتی کار پیدا کنید ودارای شغل شوید شما حتی اگر خارج از کشور هم هستید این مطلب به درد شما میخورد و میتوانید از طریق پلتفرم پونیشا کار به دست بیارید و یا اگر کار فرما هستید و …

سلام اگر شما جزو کسانی هستید که یک تخصص دارید ولی بیکار هستید ویا اگر تخصص دارید و مشغول کار در شرکت هستید و میخواهید که به صورت تنهایی یا فریلنسری کار کنید این مطلب حتما میتواند به شما کمک کند زیرا در این مطلب میخواهم به شما یکی از پلتفرم های کاریابی رو معرفی کنم که شما میتوانید از انجا به راحتی کار پیدا کنید ودارای شغل شوید شما حتی اگر خارج از کشور هم هستید این مطلب به درد شما میخورد و میتوانید از طریق پلتفرم پونیشا کار به دست بیارید و یا اگر کار فرما هستید و نمیدانید که از کجا باید نیروی کار پیدا کنید باز هم این مطلب میتواند به شما کمک کند.
در این مطلب من میخواهم به شما پلتفرم کاریابی پونیشا را معرفی کنم و به شما بگوییم که چگونه میتوانید از این پلتفرم کار بگیرید.
پونیشا یک سایت هست که اتصال بین کار فرما و افرادی که دنبال کار هستند رو برقرار میکند و میتوانید کار پیدا کنید و یا کار بدهید

پونیشا دقیقا چیکار میکنه؟

خب پونیشا هست تا شمایی که کارفرما هستید بتوانید برای پروژه خود نیروی متخصص پیدا کنید ، و برای شمایی که متخصص هست کار پیدا کند
چنتا از ویژگی های پونیشا این است که شما میتوانید رد ان پراخت امن داشته باشید و در ۲۴ ساعت روز پشتیبانی داشته باشید یعنی شما میتوانید حقوق متخصصی که برای شما کار کرده است رو در یک فضای امن بدون هیچ کلاه برداری بدهید.
در پونیشا بیش از ۲۷۰ هزار فریلنسر ماهر و مخصص موجود هست یکی شما میتوانید در کم ترین زمان ممکن یک نیروی خود برای کار خودتان پیدا کنید جالب بدونید که طبق گزارش خود پونیشا تا الان بیش از ۶۰ هزار پروژه موفق انجام دادند.
دیگر ویژگی پونیشا سریع و باکیفیت بودن اون هست یعنی اینکه شما وقتی یک پرژه رو در پونیشا ایجاد میکنید کم کم صدتا پیام برای شما میاید و این یعنی سرعت و شما هیچ کجا نمیتوانید با همچین زمانی متخصص پیدا کنید و شما میتوانید بین بیش از ۱۰۰ متخصص هر کدوم رو که صلاح دیدید باهاش صحبت کنید و حرف بزنید و اون رو استخدام کار خود کنید.

اما باید در نظر داشته باشید که هیچ وقت یه همیچین امکاناتی رایگان نیست و قطعا پونیشا که وصل کننده شما به متخصص هست باید یک مبلغی به عنوان درصد از شما دریافت کند البته از موضوع نتریسید زیرا درصد زیادی نیست و پونیشا ۱۰ درصد قرار داد رو به عنوان واسطه بر میدارد و تمام صحبت های شما زیر نظر پونیشا است و اگر شما شما ارسال کنید ، ایمیل بدید، و یا هر گونه مشخصات تماسی به اون بدهید شما بلاک میشود و از سایت اخراج میشوید.

شما حتا اگر در خارج کشور هستید میتوانید از طریق حساب های بانکی بین المللی پول خود را بگیرید و یا به متخصص بدید و این یکی از بهترین ویژگی پونیشا است که کار رو برای همه ایرانیان و فارسی زبانان ساده کرده است و فقط کافی است که یک ایرانی باشی…

معرفی پونیشا

اما چه مختصص های میتوانند در پونشا کار بگیرند یا کار بدهند؟

شما با هر تخصصی رایانه ای حتا تایپ میتوانید پرژه بدهید یا بگیرید پس خیالتان راحت شما با هر تخصص میتوانید کار کنید اما خود پونیشا این تخصص ها رو به ۸ درسته تقسیم بنده کرده است که خود این هشت دسته به هزاران دسته تقسیم میشوند.

 • اپیکیشن اندروید و بازی

اگر تخصصی در طراحی بازی و یا طراحی اپیکیشن دارید میتوانید به راحتی از پونیشا کار بگیرید زیرا در این تخصص هنوز دست زیاد نشده است و تقاضا زیاد است ولی تعداد متخصص کم است ولی انقدر کم نیست که یک کارفرما نتواند در پونشیا متخصص پیدا کند.

 • برنامه نویسی وب و نرم افزار

این دسته یکی از پر درامد ترین دسته های تخصصی است شما میتوانید از طریق پونیشا به راحتی از کارفا کار بگیرید و یا اگر کارفرما هستید میتوانید خیلی سریع متخصص مورد نظر را پیدا کنید و در کم ترین زمان ممکنن کار را انجام دهد.

 • تایپ و ترجمه

شما اگر تایپ سریع بلد هستید ویا مسلط به زبان انگلیسی هستید میتوانید از این بخش به راحتی کار بگیرید فقط یه پیشنهاد به شما میکنم که لطفا با تخصص در این دسته وارد شوید چون افراد جویای کار در پونیشا زیاد است و قطعا کارفرما به کسی کار را میدهد که تجربه بیشتری را در این زمینه دارد.

معرفی پونیشا

 • تولید محتوا

تولید محتوا خود به دسته های مختلفی تقسیم بندی میشود مثلا تولید محتوا متنی، تولید محتوا صوتی، تولید محتوا ویدیویی و…
در این قیمت پر از کارفرما و تقاضا کننده کار هست و شما میتوانید به راحتی کار یا متخصص مورد نظر را پیدا کنید خوبی پونیشا این است که شما هر کاری که میخواهید را میتوانید انتخاب کنید و دیگر نیازی نیست مثل کار در شرکت و یا هر جای دیگری نیست که به شما هر کاری رو میدهند رو انجام بدید.

 • نصب و راه اندازی وردپرس

این دسته یک دنیایی بی پایان است و هر کس یک مشکلی است و فقط نیاز هست که شما از وردپرس سر در بیارید و به راحتی میتوانید یک درامد

عالی و نجومی داشته باشید

 • طراح گرافیکی و لوگو هم جزو یکی دیگر از دسته های پونیشا است

شما اگر از فتوشاپ سر در میارید میتوانید در این بخش کاری با توانایی ها خودتون پیدا کنید و درامد داشته باشید.

 •  خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ

باز هم شما با یک دنیایی پر از متقاضی و پر از متخصص رو به رو هستید و فقط لازم است که مقدار کمی از دنیایی بی پایان سئو سر در بیارید و کمی هم رزمه داشته باشید با این وجود به راحتی میتوانید یک شغل پیدا کنید ورزمه خود را کامل کنید و طی زمان میتوانید کم کم حقوق خود را بالا ببرید.

 • طراحی قالب وردپرس

شما اگر مهارت طراحی قالب وردپرس دارید میتوانید از طریق پونیشا یک کار برای خودتان پیدا کنید و میتوانید یک درامد معقول داشته باشید.

معرفی پونیشا از دیدگاه خودش

ما یک بازار کار آنلاین نیستیم. در واقع ما یک کارخانه آنلاین هستیم که با فراهم کردن ابزار مناسب برای انسانهای با انگیزه، کمک می کنیم تا جهان به مکان بهتری برای زندگی تبدیل شود.
ما باور داریم کارآفرینان، فریلنسرها/کارمندان موفق می توانند دنیای بهتری را برای همه ما خلق کنند.
هدف ما جهانی شدن است و برای رسیدن به این هدف گام بر میداریم و تلاش می کنیم. پونیشا یک پلتفرم نیست، پونیشا یک سبک زندگیست. سبک زندگی برای فریلنسرها، کارآفرینان و کارمندان ما.

ما برای همه امکاناتی را فراهم می آوریم تا بتوانند با اطمینان و بدون حضور فیزیکی با یکدیگر کار کنند، پروژه ها را انجام دهند، محصولات جدید خلق کنند، و یا کیفیت محصولات فعلی را بهبود بخشند. ما کمک می کنیم بهره وری افزایش یابد و ساعات مفید کاری بیشتر شود.
ما کمک می کنیم از وقت خود بهتر استفاده کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. همینطور با کم کردن رفت و آمدهای غیر ضروری، به بهبود محیط زیست کمک می کنیم.

در این چند سال توانستیم به رونق و اشتغال فریلنسرها و کارآفرینان در شهرهای کوچک تر نیز کمک کنیم، تا جایی که توانستیم تا حدودی جلوی مهاجرت های غیر ضروری نیروهای متخصص به شهرهای بزرگ را بگیریم.
باید اعلام کنیم که ما همه این اتفاقات خوب را مدیون اعتماد و پیگیری کاربرانمان هستیم، کاربرانی که از پونیشا استفاده می کنند، کاربرانی که هر روز پیشنهادها و نظرات خود را برای بهتر شدن این پلتفرم برایمان ارسال می کنند، و کاربرانی که ما را از خود می دانند و با ما همراه هستند.

معرفی پونیشا

تاریخچه پونیشا

شرکت پونیشا کار خود را از ۱۰ سال پیش شروع کرد اگر بخواهم به طور دقیق به شما بگویم پونیشا در دسامبر ۲۰۱۱ شروع به کار کرد و از ان روز به بعد هر روز پیشرفت کرد تا به یکی از بزرگ ترین پلتفرم های کاریابی تبدیل شد
تعداد کار کنان این شرکت حدودا ۲۰ نفر حضوری است و بیش از ۱۰۰ کارمند به صورت غیر حضوری برای این شرکت کار میکنند و حقوق میگیرند
بنیان گذار این شرکت اقای نیما نورمحمدی هست که شرکت را در شهر تهران احداث کردند

سخن پایانی

اگر شما دنبال کار میگردید یا دنبال یک فرد متخصص برای شرکت یا کار خود میگردید پیشنهاد سامانه فعال شده به شما پونیشا است که بیش از 10 سال است در این زمینه فعالیت میکند و میتواند انتخاب خوبی باشد برای شما
اگر شما پلتفرم بهتری را سراغ دارید که میتواند بهتری از پونیشا باشد و خدمات بهتری را نسبت به پونیشا ارائه دهد لطفا به ما معرفی کنید تا ما بتوانیم ان را به مخاطبین سامانه فعال شده به صورت کامل معرفی کنیم تا بتوانند از ان استفاده کنید درادامه لطفا اگر سوالی درباره پونیشا دارید حتما در قسمت کامنت ها از ما سوال کنید و اگر هم سوالی درباره ما دارید یعنی سامانه فعال شده حتما بپرسید و حتا میتوانید از ما خدمات سئو دریافت کنید.

4.8/5 - (16 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
 • یگانه 1 سال پیش

  سلام دمتون گرم واقعا عالی بود

 • تیم تحریریه 1 سال پیش
  مدیر سایت

  با سلام احترام لطفا با شماره تماس پشتیبانی در ارتباط باشید

 • Maryam ahmadi 1 سال پیش

  سلام عرض ادب من نیاز مبرم به کار و درآمد دارم،لطفا لطفا لطفا تمنا میکنم ک با من تماس بگیرید، خواهش میکنم. من میتونم با شما همکاری کنم. ???

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید